Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalne/salapärane unenägu
Autor Sõnum
Kawaiistar Eemal
Uustulnukas

03-11-2020 14:58
Postitus: #1
Paranormaalne/salapärane unenägu
Ma nägin unes end enda tavapärases korteris. Olin üksi kodus ja õues oli pime. Panin igas toas tule põlema, läksin enda tuppa. Tulin toast välja ja kõik tuled olid kustus. Mitu korda toimus sama tegevus. Veel nägin ma pilte vaimudest, nägin, et ma vaatan ühte pilti vaimust, olin samal ajal voodis, öö oli ja siis jäin magama. Ja siis ma ärkasin päris elus üles. Küsimus: kas see, et see uni oli hingedepäeval, võis olla seotud kuidagi sellega, et mõni hing "tekitas" selle? Ma ei tea miks see nii silma jäi mulle, kuid ma kardan, et see tähendab midagi. :-\
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2020 14:59 Kawaiistar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

03-11-2020 20:11
Postitus: #2
RE: Paranormaalne/salapärane unenägu
Need on toredad unenäod.
Nägin unes, et seisan kuskil tööstusmaastiku või karjääri serval. Tohutud kallurid sõitsid minu eest läbi üle poriloikudes maastiku. See polnudki tee, vaid suur, tasane pind, nagu kruusa või killustikuga kaetud, poriloikudega. Olin sel hetkel teadlik, et magan ja näen und. Ärkasin ja mõtlesin tükk aega voodis, mida see võis tähendada. Siis tõusin, läksin lükkasin magamistoa akna lahti. Jahe tuul tuli tuppa, liigutas kardinaid ja hoidsin ühe käega akent lahti ja nautisin jahedat tuult kehal. Siis märkasin, et naabermaja polegi ja ühtegi tuld ei paista.
Taipasin, et magan ikka veel. Pöörasin ringi ja seal ma magasingi oma voodis, tekk peal ja puha. Ja ega selle pealegi veel üles ärganud. Kuna nüüd olin täiesti teadlik, et miskit toimub, siis tekkis tohutu huvi ja erutus, et mis nüüd? Nojah, takkajärgi tarkusena olin ise apaatne ja selle asemel, et asju juhtuma panna, ootasin, mis juhtub. Sattusin ühe pimeda linna pimedale tänavale, seal oli ka teisi ja midagi seal toimus, aga ma olin kole elevil, vaatlesin rohkem ennast kui ümbrust, mis oli muidugi viga ja varsti pärast seda ärkasin tõeliselt hirmsa ropsu ja võpatusega ja seekord tõeliselt. Kontrollisin seda paari valju peeretusega ja tulin voodist välja ja nüüd jäi voodi tühjaks.
Lase neil unedel areneda, katsu teadvustada, et magad. Kui seda suudad, siis läheb huvitavamaks. Ma vähemalt arvan!
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2020 20:16 Aadu66.)
lahendused
Veteran

03-11-2020 20:39
Postitus: #3
Unes ja rännakutel nähtud objektide lahtiseletus:

http://moretalennud.blogspot.com/p/blog-page.html

Seega:
a) Magamistuba = puhkus -> oled ilmselt üle töötanud, vajad puhkust.
b) Päike & valgus = teadmine -> pimedus on teadmiste puudumine, ehk võiksid maailma süva-olemuse vastu rohkem huvi tunda.
c) Surnute vaimud = millestki vabanemine -> ilmselt peaksid unenägude tõlgendamise juures vabanema senistest argi-reaalsuse väär-tõlgendustest.

Eks igaüks pane need sümbolid veidike "enda moodi" tervikpildiks kokku, kuid üldpilt sai juba eelnevalt ära öeldud (süva-teadmisi vähevõitu, väär-tõlgendusi paljuvõitu, mille koosmõjul oled väsinud/üle töötant).
Q11
Veteran

03-11-2020 22:15
Postitus: #4
Uneobjektide seletused võivad kattuda aga enamuses on need ikkagi isiklikud.
Vaatasin sellelt lingilt „kelder-alateadvus“. Mida selle all mõelda?
„pööning – kasutusele võtmata olemasolevad ressursid“

Mul on keldris üks uks , mis asub saunas ja viib suurde tootmisruumi kus seisavad uued, tööstuslikud metallitööpingid. Sealt edasi on väike kohvikulaadne hubane kohake, kus mõnikord võtan väikse joogi.
Pööningu kirjeldus isegi veidi läheks täppi. Seal on nimelt raamatukogu...võibolla siis raamatute uurimine tähendaks ressursse mida ei oska näha või kasutusele võtta.
Aadu66-l oli jah mitmekordne ärkamine. Mõnikord on suht tüütu. Tahaks juba päriselt ärgata aga ikka ei õnnestu ja leian end jälle oma unetoa voodist...Smile

https://ärkaja.com/index.php
kalldunn
Veteran

07-11-2020 11:07
Postitus: #5
(03-11-2020 14:58 )Kawaiistar Kirjutas:  Ma nägin unes end enda tavapärases korteris. Olin üksi kodus ja õues oli pime. Panin igas toas tule põlema, läksin enda tuppa. Tulin toast välja ja kõik tuled olid kustus. Mitu korda toimus sama tegevus. Veel nägin ma pilte vaimudest, nägin, et ma vaatan ühte pilti vaimust, olin samal ajal voodis, öö oli ja siis jäin magama. Ja siis ma ärkasin päris elus üles. Küsimus: kas see, et see uni oli hingedepäeval, võis olla seotud kuidagi sellega, et mõni hing "tekitas" selle? Ma ei tea miks see nii silma jäi mulle, kuid ma kardan, et see tähendab midagi. :-\
Sinu kirjelduse alusel nägid sa seda kõike enne magama jäämist. Kas see oli nii?
Kui jah, siis mis toimus pärast voodisse heitmist enne kui sa magama jäid. Ma arvan millegipärast – et see ei olnud uni. Arvan et sa kooserdasid natuke aega astralis. Oma kehast väljas. See võib tähendada seda et sind hakatakse harjutama astralis liikumise ja nägemise jaoks. Noh et sa ei kohkuks nende asjade nägemise puhul ära. Ja ei jookseks lükku. Muidugi on võimalik liikuda astralis täiesti teadlikult, kaotamata sealjuurea kontrolli oma materiaalse keha ja oma mõistuse üle.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2 kummalist unenägu öösel Algavl6pp 4 2,560 01-02-2020 21:46
Viimane postitus: liisi1-
  Unenägu enne ärkamist teco 8 3,249 09-01-2020 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Unenägu reaalsusesse voolav 12 2,977 30-12-2019 20:41
Viimane postitus: Q11
  Üks veider unenägu bruno5 3 3,200 18-08-2019 09:09
Viimane postitus: Maario
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 3 2,408 12-08-2018 11:08
Viimane postitus: Müstik
  Esilekutsutud unenägu Sinis 44 18,899 09-08-2018 20:12
Viimane postitus: tanoid
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 2,620 12-09-2017 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 1,699 02-01-2015 12:20
Viimane postitus: Psühholoog
  Veider unenägu-palun abi lahendamisel! Carmel 2 2,063 05-10-2014 08:54
Viimane postitus: Psühholoog
  Imelik unenägu...sooviksin tähendust Mimoos 12 4,009 19-05-2014 21:07
Viimane postitus: Veli Joonatan

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog