Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koerad kummardavad
Autor Sõnum
Mina Olen Eemal
Supreme Being

17-11-2020 22:10
Postitus: #1
Koerad kummardavad
Mõtlesin, et astun korra läbi ja uurin, et kas keegi veel on niisuguse asjaga kursis, et siis...
Ma õppisin laheda triki ära.
Ma oskan nüüd nii teha, et koerad kummardavad mu ees.
Nähvitsatega keerulisem, aga suured teevad ilusasti.
Kui keegi viitsib, proovigu kah, kas toimib, huvitav teada.
Seisan koera ette ja lasen endast (rinnust, nn kolmnurgast ja pea ümber olevast "kroonist". ) nn. valguse välja ning misjärel koerad sirutavad esikäpad välja ja langetavad pea.
Peaks huvi pärast ka teiste loomadega proovima.
Kui kellelgi õnnestub, andke teada, oleks huvitav teada.
Kui keegi leiab netist selle kohta infi, oleks kah tänulik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

17-11-2020 23:43
Postitus: #2
RE: Koerad kummardavad
Bleh Kaks lugu loomadest ehk loomade mälust:
Esimese rääkis kunagine naabrimees ja juhtus 70-ndatel. Läks vanale tuttavale külla keda polnud aastaid näinud. See oli omale kaukaaslase võtnud ja koerast sai tõeline murdja küll kassid ja muud koerad. Pandi ketti kuna oli inimestele ohtlik, murrab maha! Õõsel aga olid vargad külas käinud ja jäeti kutsa lahti, et las valvab muidugi naabrimees seda ei teadnud ja silt "kuri koer" oli nõmmel paljudel ka siis kui koera polnudki. Läks siis sisse ja saab poole teele majast kui tuleb volask hüpetega, taganeda kuhugi! Kui koer hüppas pani käe ette ja koer kohe kätte, muidu oleks kõrri või näkku hüpanud....aga sai koera kerad õnneks pihku ja surmahirmus pigistas nagu jäksas! Kutsda lasi käest lahti, selili maha ja "kerasid päästma" aga õnnestus kuidagi hambaid vältida.....viimaks rebis lahti ja kadus minema. Läheb siis mees oma tuttava juurde ja see pärima kas koera ei näinud? Naabrimees vastu, et polnud siin kedagi! Rääkisid loo ära ja koju. Kusagil poole aasta pärast sama asi, läheb sisse ja koera ei ole! Tuttav ka imestab, et kuhu valvur kadunud......olla alles õhtuks koju tulnud! Viimane püant olla olnud siis kui läks külla ja tõesti kedagi polnud, koer oli toas ja sõi. Ukse avamisel küll metsikult lõrises kui aga nägi kellega tegu hüppas läbi lahtise köögiakna välja ja ....kadus! Siis sai see "müsteerium" lahti seletatud ja mõlemad naersid.
Teine lugu on oma kassiga. Kuna linna korteris hiiri-rotte pole aga see on tall peamine hobi siis püüab suviti toas liblikaid, sääski ja muid mudilasi, ehk jaht käib! Mida suurema suminaga objekt on seda põnevam. Sattus siis tuppa maamesilane "mumm" on aknal ülal ja kass passib....mis täpselt juhtus ei tea aga korraga kass hakkas oma paremat käppa lakkuma ja vaatleb seda, vaatleb ja lakub. Kui kõnnib siis 5-6 sammu ja jälle on käppa vaja vaadelda ja lakkuda! Siis jõudis pärale, et eks sai sutsaka. Mumm oli ka elus aga tugevalt vigastatud....ja huvi kassil täiesti puudus! Hiljem tõin veel paar mummu ja kass siis isegi sellel aknale kus mumm sumistas ei lähenenud! Juhtus 2019a. ja isegi sellel suvel mummide vastu huvi puudub, hirm on nagu kadunud aga tegemist ei taha kuidagi teha. Kokkuvõtteks, loomadel on suhteliselt pikk mälu ja ebameeldivaid kogemusi ei unustata!
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2020 23:45 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog