Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.....
#1
............
Vasta
#2
Kunagi lugesin et juudikogukonnas vastsündinutele tehtav eesnaha lõikus jätab väikese juudi psüühikale ja hingele (tšakradele) suure jälje, hing või eneseteadvus jääbki loomse ego peal püsima, ega saagi üleval olevaid tšakrad avatuks.
Vasta
#3
Õhtumaalane. Jääb arusaamatuks mis seos on auradel tšakratega?
Vasta
#4
Inimese pärisolemus on Jumalik, Lõpmatu, Piirideta ja puutumatu maistest peegeldustest.
Need tšakrad selle esimese pildi peal on sümboolsed ja on ettekujutatud ning joogide poolt kehasse „paigutatud“ ainult meditatsiooni jaoks. Igaks juhuks mainin, muidu mõni hakkabki uskuma, et tal sees värvilised jõulutuled põlevad Smile
Teine pilt on Elupuust. Need kaks on täiesti erinevad asjad, nagu võrrelda valgust ja lõhna. Kasutaja Pimedus sellest Elupuust on siin pikemalt kirjutanud.
Aga mis Helmesse puutub, siis on Ta usklik ja järgib tõenäoliselt suht kindlalt Piiblit.
Ja veel...veri, ükskõik milline, ei mõjuta mitte kuidagi Päris Olemust, Mina ehk Hetke...Smile

Vasta
#5
Q11. Misiganes pärisolemus saab siiski olla vaid mingi ajalik iseloom või põhiomadus, aga mitte Piiritu Lõputus mittemidagi-ütlevus. Inimese olemus on pigem midagi väga mitmekihilist... näiteks paljud aurakihid. Ja muidugi maisusest pole üsna tõenäoliselt mitte ükski ajaline olend puutumatu... vastasel juhul selles puuduks väiksemgi Valgusenergia.
Tšakrad on kehapildil tõesti sümboolsed, kuid see mida need sümboliseerivad siiski eksisteerib.
Ma poleks nii kindel selles, et kabala elupuu ja tšakrad on täiesti erinevad süsteemid. Elupuu keskused (7+3) on lihtsalt paigutatud geomeetrilisse mustrisse ja paljudes kehapilti paigutatud tšakrasüsteemides esineb tegelikult samuti 10 jõukeskust (7 keskust on ikka väga lihtsustatud variant).
Kas veri mõjutab Hingehetke? Jah tõenäoliselt mõjutab! Juut on bioloogiliselt suht inimene, seega tema Hingehetk ei saa ka väga meeletult erineda misiganes teistest inimestest. Kui kõikide juutide aura oleks kuidagi lame, mis on muidugi üsna absurd (mis ei tähenda et mõningatel juutidel või ka paljudel mittejuutidel sedasi ei võiks olla), siis see lihtsalt tähendab et nendes puuduks sisemine vaimne Tarkus ja Õnn... st. nad oleks läbinisti maised inimesed.
Vasta
#6
Tsitaat:Tavalisel inimesel on 7 tsakrat.
Tšakrate arv on väga kokkuleppeline, umbes nii nagu vikerkaares olevate värvide arv. On mingisugune vahemik, skaala, mille võib jaotada mistahes arvuks "sõlmedeks". Viie tšakra süsteem on ka tiibeti meditsiinis, ja ka värvid on neil teistsugused.
Niiet see on puht kokkuleppeline. Niipalju kui usud olevat, niipalju ongi.
Igasugused jutud, et sinul on kolm tšakrat, aga minul on 25 uuuu ma olen nii arenenud, on puht riistapikendus.
Vasta
#7
Mannu. Mõistan mida mõtled. Kuid see süsteem, kus on kümme tšakrat, mida mina mõtlesin, pole selline, vaid need siiski täiesti omaette põhimõttega. Lühidalt. Kaheksas salvestab kõik alakeha tšakrates olulise ja üheksas salvestab ülakehas olulise. Kümnes tšakra on aga kõiki teisi tšakraid ühendav keskus, mis sisuliselt ongi aurakeha (aurakehad).
Vasta
#8
(20-11-2020, 08:44 )pimedus Kirjutas: Mannu. Mõistan mida mõtled. Kuid see süsteem, kus on kümme tšakrat, mida mina mõtlesin, pole selline, vaid need siiski täiesti omaette põhimõttega. Lühidalt. Kaheksas salvestab kõik alakeha tšakrates olulise ja üheksas salvestab ülakehas olulise. Kümnes tšakra on aga kõiki teisi tšakraid ühendav keskus, mis sisuliselt ongi aurakeha (aurakehad).
Tegelikult neid energiapööriseid ehk tsakraid on palju. Ja värvid olenevad nägijast, nii on väidetud. Põhi tsakrad on alati töös, seal võib olla, et on energiavool häiritud, mitte, et täielikult peatunud.
Vasta
#9
Kas te ikka tšakraid nadidega segamini mitte ei aja? Viimastega kirjeldati väga ammu inimese närvisüsteemi ja sealt tulenevaid „tunnetavaid kohti“ – nt. kurgus, südamepiirkonnas, alakõhus jne.
Tšakrad on kujuteldavad kohad...jah muidugi nende asukoht võib ju närvisüsteemi „pööristega“ kokku langeda aga tšakraid reaalselt ei eksisteeri.
Vasta
#10
(20-11-2020, 09:50 )Q11 Kirjutas: Kas te ikka tšakraid nadidega segamini mitte ei aja? Viimastega kirjeldati väga ammu inimese närvisüsteemi ja sealt tulenevaid „tunnetavaid kohti“ – nt. kurgus, südamepiirkonnas, alakõhus jne.
Tšakrad on kujuteldavad kohad...jah muidugi nende asukoht võib ju närvisüsteemi „pööristega“ kokku langeda aga tšakraid reaalselt ei eksisteeri.
Jah, tšakrad eksisteerivad mitte füüsilises kehas, vaid "ruumis" mis pole füüsiline. Täpsemad terminid selle "ruumi" kohta on jällegi igas uskumuste süsteemis erinevad. Skeptiku jaoks lihtsalt "kahe kõrva vahel".
Värvid olenevad nägijast jah. Ja süsteemist, kuhu nägija kuulub. Minul õnnestus kurgutšakrat tunnetada (sisemise silmaga näha ka) just punasena, kuna meditatsiooni juhtis Tiibeti arst. Auravärvid olid aga ka nt Vigala Sassil erinevad praegusest traditsioonilisest newage värvidest, kus on et mida sinisem seda "kõrgem" (jutumärgid!!!!!)
Pimedus, sinu 10 on siis jah erinev süsteem.

Vasta
#11
Ega auradki sellisel kujul nagu neid sümboolselt kujutatakse, "reaalselt" ei eksisteeri, küll aga eksisteerib kogemuslikult see, mida nad üldiselt tähistavad või kirjeldavad. Selle "reaalse" all on mõeldud muidugi füüsilis-ainelist reaalsust. Kindlasti vastavatel spirituaalsetel kogemustel ka mingid omad füüsilised kandjad, mis neid kogemusi üldse võimaldavad saada.
Samas mina oletan siiski et tšakrate jõukeskused tähistavad reaalsusele midagi kõige olemuslikumat üldse, mis sisalduvad juba kõige pisemas energiavälja osakeses ehk kosmilises ürgallikas endas. Need on umbes nagu esmase ürgallika teatud erinevad olemusaspektid või toimeomadused.
Vasta
#12
Juutide juures tuleks eristada:
a) Algset puhast ABRAHAMI juuti: neil oli eelis tavalise inimese ees (olemuse 5-st tahust on tavalisel inimesel 2 tahku ühisvälja poolt juhitav; abrahami juudil vaid 1 tahk ühisvälja poolt juhitav) ... abrahami juute tänapäeval sisuliselt pole (neid on alla 0,1% juutide koguarvust).
b) Kuldvasika diili järgset määrdunud/rikkis AARONI juuti (kasutades mono-atomaarset kulda maagilise võimendina, said nad jäädavaid radiatsiooni kahjustusi): nad on ühisväljade poolt peaaegu täielikult üle võetud ... enamus tänapäeval olevaid juute on aaroni juudid (kes jagunevad omakorda mitmes suunas Rothschildideks-Rockefelleriteks, leviitideks, jne).

Lähtudes eelnevast punktist "b" (enamus tänapäeva juute on aaroni juudid), siis selgeltnägija poolt nähtud nö "juutide aura ühisosa" kirjeldab aaroni juutidele omast ühisväljade küljes olemist (paljud nende väärtushinnangud ja aluspõhimõtted tulenevad ühisväljast a'la kabalistlik maailmapilt; mitte nende endi olemusest) ... tavalistel inimestel tuleb vähemalt mingi osa nende endi olemusest (igaüks on ainulaadne ja kordumatu), kuid igasugu religioone ja isme kummardades antakse ennast üha rohkem ühisväljade käsutusse.
Vasta
#13
Huvitav, kus juudid omi ära tunnevad ? Ma ei pea silmas siin juba füüsiliselt nähtavaid või juudiriigi kodakondsusega vehkijaid. Vaid igast juudi sohilapsed ja neegrid vms, kelles juudi verd mingit liini pidi, a kes isegi eidea, et nad juudid on. A näed, juudid tunnevad omad ära, mul see juba ammu küsimus, et mille järgi ja kuidas. Huvitav, miks ma selle küsimuse siia teemasse toppisin ?

Vasta
#14
Inimestel on halb aura kui nad on raskelt haige. Etnilistel juutidel on palju raskeid kaasasündinud haigusi sugulasabielude tõttu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat