Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juutide imelik aura
Autor Sõnum
Õhtumaalane
Saidil

Saatana Advokaat

18-11-2020 15:26
Postitus: #1
Juutide imelik aura
Tsitaat:Mitu aastat tagasi töötasin halloweeni peol selgeltnägijana, Taro kaartide lugejana. See toimus kallis katusekorteris . Minuga oli ka teisi selgeltnägijaid. Peol olid kõik juudid. Olin väga noor, aga teadsin.

Juudi aura on lame. Ma sain seda tunda. See näitab kindlasti, et teatud hingeosad on puudu.

Lahkusin väga hilja ja läksin bussi, et koju minna. Märkasin bussisõidul mitte-juudist naist, kes oli riietatud halloweeni kostüümi ja ta oli elujõulise positiivse energiaga.

- ülempreestrinna Maxine Dietrich
https://whitedeathofislam.deathofcommuni...wish-soul/

Kui ma seda lugesin siis mõtlesin et see on nii täppi. Niipalju kui ma ise juutidega olen kokku puutunud ja isegi kui ma algul ei teadnud et nad on juudid siis mu alateadluses oli alati tunne et midagi on valesti.

Tavalisel inimesel on 7 tsakrat.
[Pilt: 19cover-1.jpg]

Juudi hing on aga hoopis teise ehitusega
[Pilt: Tree-of-Life-2015-2-1500x.webp]

SATANISGOD.ORG
[Pilt: Flag-variant-of-Nazi-Party-1923-svg.png]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
antiamerikanist
Uustulnukas

18-11-2020 15:33
Postitus: #2
RE: Juutide imelik aura
Kunagi lugesin et juudikogukonnas vastsündinutele tehtav eesnaha lõikus jätab väikese juudi psüühikale ja hingele (tšakradele) suure jälje, hing või eneseteadvus jääbki loomse ego peal püsima, ega saagi üleval olevaid tšakrad avatuks.
(selle postituse viimane muutmine: 18-11-2020 15:46 antiamerikanist.)
Õhtumaalane
Saidil

Saatana Advokaat

18-11-2020 16:12
Postitus: #3
(18-11-2020 15:33 )antiamerikanist Kirjutas:  Kunagi lugesin et juudikogukonnas vastsündinutele tehtav eesnaha lõikus jätab väikese juudi psüühikale ja hingele (tšakradele) suure jälje, hing või eneseteadvus jääbki loomse ego peal püsima, ega saagi üleval olevaid tšakrad avatuks.

See on ka ilmselt üks põhjus, aga siiski pole juudid ainult usk vaid ka rass. Miks muidu oleks juutidel iseloomulikud näojooned. Teiseks juut on põhimõtteliselt igaüks kellel on juudi esivanem. Vanasti loeti juudiks igaüht kellel oli juudi esiema, ehk siis kui ainult emaliin on juut, aga kõik teised on mittejuudid, siis on ikka juut, moodsad juudid loevad ka siis juudiks kui isa on juut, sest tänapäeval on isadustestid.

Võtame näitena Martin Helme kellega mul õnnestus hiljuti päriselus kohtuda. Levis kuulujutt et Helmed on juudi verd sest Mart Helme vanavanaema oli Tatjana Zimarjova ja Zimarjev on juutide perekonnanimi. Ma alguses ei võtnud seda tõsiselt sest enamus juudi nimesid on mittejuutidelt üle võetud, nagu Ameerikas enamus bergid ja steinid on juudid aga vanasti olid need tavalised saksa nimed. Aga kui ma Martin Helmega päriselus kohtusin siis ta aura oli lihtsalt nii juudilik. Nii et Martin Helme peaks olema siis 6,25% juudi verega kes ei ole juudiusu järgia aga tal on ikka juudi hing.

Me kõik teame et juudid leiutasid kristluse ja et Jeesus oli juut. sellepärast segujuudid on tavaliselt radikaalsed kristlased või siis marksistid või moslemid, sest nende hing tõmbab neid sinna. Nagu ütles Martin Helme et maausk on ohtlik hobi ja siis ma mõtlesin et miks rahvuslasel peaks olema Eesti oma jumalate vastu selline viha, aga see on lihtsalt tema hingega vastuolus. Või nagu Jevgeni Ossinovski kes räägib et rahvusriik on ohtlik ja kes pressib destruktiivset vasakagendat ja hiljem tunnistas üles et tal on väikses koguses juudi verd. Või nagu Daniel Levi-Viinalass kes näeb välja nagu viiking aga kellel siiski ilmselt on juudi verd, sest kust ta muidu nime Levi sai. Daniel Levi rääkis kuidas ta juba väikse lapsena kristlaseks sai. Mulle meeldisid vastupidi lapsepõlves paganlikud Rooma ja Egiptuse jumalad. Seega vahet pole mis usku juut on või kui palju temas on juudi verd, ta on endiselt juut ja ta hing tõmbub juudi ideoloogiate poole.
(selle postituse viimane muutmine: 18-11-2020 16:17 Õhtumaalane.)

SATANISGOD.ORG
[Pilt: Flag-variant-of-Nazi-Party-1923-svg.png]
pimedus
Vana kala

18-11-2020 17:34
Postitus: #4
Õhtumaalane. Jääb arusaamatuks mis seos on auradel tšakratega?
Q11
Veteran

18-11-2020 17:44
Postitus: #5
Inimese pärisolemus on Jumalik, Lõpmatu, Piirideta ja puutumatu maistest peegeldustest.
Need tšakrad selle esimese pildi peal on sümboolsed ja on ettekujutatud ning joogide poolt kehasse „paigutatud“ ainult meditatsiooni jaoks. Igaks juhuks mainin, muidu mõni hakkabki uskuma, et tal sees värvilised jõulutuled põlevad Smile
Teine pilt on Elupuust. Need kaks on täiesti erinevad asjad, nagu võrrelda valgust ja lõhna. Kasutaja Pimedus sellest Elupuust on siin pikemalt kirjutanud.
Aga mis Helmesse puutub, siis on Ta usklik ja järgib tõenäoliselt suht kindlalt Piiblit.
Ja veel...veri, ükskõik milline, ei mõjuta mitte kuidagi Päris Olemust, Mina ehk Hetke...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 18-11-2020 17:44 Q11.)

https://ärkaja.com/index.php
pimedus
Vana kala

18-11-2020 22:00
Postitus: #6
Q11. Misiganes pärisolemus saab siiski olla vaid mingi ajalik iseloom või põhiomadus, aga mitte Piiritu Lõputus mittemidagi-ütlevus. Inimese olemus on pigem midagi väga mitmekihilist... näiteks paljud aurakihid. Ja muidugi maisusest pole üsna tõenäoliselt mitte ükski ajaline olend puutumatu... vastasel juhul selles puuduks väiksemgi Valgusenergia.
Tšakrad on kehapildil tõesti sümboolsed, kuid see mida need sümboliseerivad siiski eksisteerib.
Ma poleks nii kindel selles, et kabala elupuu ja tšakrad on täiesti erinevad süsteemid. Elupuu keskused (7+3) on lihtsalt paigutatud geomeetrilisse mustrisse ja paljudes kehapilti paigutatud tšakrasüsteemides esineb tegelikult samuti 10 jõukeskust (7 keskust on ikka väga lihtsustatud variant).
Kas veri mõjutab Hingehetke? Jah tõenäoliselt mõjutab! Juut on bioloogiliselt suht inimene, seega tema Hingehetk ei saa ka väga meeletult erineda misiganes teistest inimestest. Kui kõikide juutide aura oleks kuidagi lame, mis on muidugi üsna absurd (mis ei tähenda et mõningatel juutidel või ka paljudel mittejuutidel sedasi ei võiks olla), siis see lihtsalt tähendab et nendes puuduks sisemine vaimne Tarkus ja Õnn... st. nad oleks läbinisti maised inimesed.
(selle postituse viimane muutmine: 18-11-2020 22:03 pimedus.)
Mannu Eemal
uxake

18-11-2020 22:06
Postitus: #7
Tsitaat:Tavalisel inimesel on 7 tsakrat.
Tšakrate arv on väga kokkuleppeline, umbes nii nagu vikerkaares olevate värvide arv. On mingisugune vahemik, skaala, mille võib jaotada mistahes arvuks "sõlmedeks". Viie tšakra süsteem on ka tiibeti meditsiinis, ja ka värvid on neil teistsugused.
Niiet see on puht kokkuleppeline. Niipalju kui usud olevat, niipalju ongi.
Igasugused jutud, et sinul on kolm tšakrat, aga minul on 25 uuuu ma olen nii arenenud, on puht riistapikendus.

Brain expedition.
pimedus
Vana kala

20-11-2020 08:44
Postitus: #8
Mannu. Mõistan mida mõtled. Kuid see süsteem, kus on kümme tšakrat, mida mina mõtlesin, pole selline, vaid need siiski täiesti omaette põhimõttega. Lühidalt. Kaheksas salvestab kõik alakeha tšakrates olulise ja üheksas salvestab ülakehas olulise. Kümnes tšakra on aga kõiki teisi tšakraid ühendav keskus, mis sisuliselt ongi aurakeha (aurakehad).
xcad
Veteran

20-11-2020 09:39
Postitus: #9
(20-11-2020 08:44 )pimedus Kirjutas:  Mannu. Mõistan mida mõtled. Kuid see süsteem, kus on kümme tšakrat, mida mina mõtlesin, pole selline, vaid need siiski täiesti omaette põhimõttega. Lühidalt. Kaheksas salvestab kõik alakeha tšakrates olulise ja üheksas salvestab ülakehas olulise. Kümnes tšakra on aga kõiki teisi tšakraid ühendav keskus, mis sisuliselt ongi aurakeha (aurakehad).
Tegelikult neid energiapööriseid ehk tsakraid on palju. Ja värvid olenevad nägijast, nii on väidetud. Põhi tsakrad on alati töös, seal võib olla, et on energiavool häiritud, mitte, et täielikult peatunud.
Q11
Veteran

20-11-2020 09:50
Postitus: #10
Kas te ikka tšakraid nadidega segamini mitte ei aja? Viimastega kirjeldati väga ammu inimese närvisüsteemi ja sealt tulenevaid „tunnetavaid kohti“ – nt. kurgus, südamepiirkonnas, alakõhus jne.
Tšakrad on kujuteldavad kohad...jah muidugi nende asukoht võib ju närvisüsteemi „pööristega“ kokku langeda aga tšakraid reaalselt ei eksisteeri.

https://ärkaja.com/index.php
Mannu Eemal
uxake

20-11-2020 11:30
Postitus: #11
(20-11-2020 09:50 )Q11 Kirjutas:  Kas te ikka tšakraid nadidega segamini mitte ei aja? Viimastega kirjeldati väga ammu inimese närvisüsteemi ja sealt tulenevaid „tunnetavaid kohti“ – nt. kurgus, südamepiirkonnas, alakõhus jne.
Tšakrad on kujuteldavad kohad...jah muidugi nende asukoht võib ju närvisüsteemi „pööristega“ kokku langeda aga tšakraid reaalselt ei eksisteeri.
Jah, tšakrad eksisteerivad mitte füüsilises kehas, vaid "ruumis" mis pole füüsiline. Täpsemad terminid selle "ruumi" kohta on jällegi igas uskumuste süsteemis erinevad. Skeptiku jaoks lihtsalt "kahe kõrva vahel".
Värvid olenevad nägijast jah. Ja süsteemist, kuhu nägija kuulub. Minul õnnestus kurgutšakrat tunnetada (sisemise silmaga näha ka) just punasena, kuna meditatsiooni juhtis Tiibeti arst. Auravärvid olid aga ka nt Vigala Sassil erinevad praegusest traditsioonilisest newage värvidest, kus on et mida sinisem seda "kõrgem" (jutumärgid!!!!!)
Pimedus, sinu 10 on siis jah erinev süsteem.
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2020 11:31 Mannu.)

Brain expedition.
pimedus
Vana kala

20-11-2020 12:41
Postitus: #12
Ega auradki sellisel kujul nagu neid sümboolselt kujutatakse, "reaalselt" ei eksisteeri, küll aga eksisteerib kogemuslikult see, mida nad üldiselt tähistavad või kirjeldavad. Selle "reaalse" all on mõeldud muidugi füüsilis-ainelist reaalsust. Kindlasti vastavatel spirituaalsetel kogemustel ka mingid omad füüsilised kandjad, mis neid kogemusi üldse võimaldavad saada.
Samas mina oletan siiski et tšakrate jõukeskused tähistavad reaalsusele midagi kõige olemuslikumat üldse, mis sisalduvad juba kõige pisemas energiavälja osakeses ehk kosmilises ürgallikas endas. Need on umbes nagu esmase ürgallika teatud erinevad olemusaspektid või toimeomadused.
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2020 13:08 pimedus.)
lahendused
Veteran

22-11-2020 15:31
Postitus: #13
Juutide juures tuleks eristada:
a) Algset puhast ABRAHAMI juuti: neil oli eelis tavalise inimese ees (olemuse 5-st tahust on tavalisel inimesel 2 tahku ühisvälja poolt juhitav; abrahami juudil vaid 1 tahk ühisvälja poolt juhitav) ... abrahami juute tänapäeval sisuliselt pole (neid on alla 0,1% juutide koguarvust).
b) Kuldvasika diili järgset määrdunud/rikkis AARONI juuti (kasutades mono-atomaarset kulda maagilise võimendina, said nad jäädavaid radiatsiooni kahjustusi): nad on ühisväljade poolt peaaegu täielikult üle võetud ... enamus tänapäeval olevaid juute on aaroni juudid (kes jagunevad omakorda mitmes suunas Rothschildideks-Rockefelleriteks, leviitideks, jne).

Lähtudes eelnevast punktist "b" (enamus tänapäeva juute on aaroni juudid), siis selgeltnägija poolt nähtud nö "juutide aura ühisosa" kirjeldab aaroni juutidele omast ühisväljade küljes olemist (paljud nende väärtushinnangud ja aluspõhimõtted tulenevad ühisväljast a'la kabalistlik maailmapilt; mitte nende endi olemusest) ... tavalistel inimestel tuleb vähemalt mingi osa nende endi olemusest (igaüks on ainulaadne ja kordumatu), kuid igasugu religioone ja isme kummardades antakse ennast üha rohkem ühisväljade käsutusse.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Eile 15:11
Postitus: #14
Huvitav, kus juudid omi ära tunnevad ? Ma ei pea silmas siin juba füüsiliselt nähtavaid või juudiriigi kodakondsusega vehkijaid. Vaid igast juudi sohilapsed ja neegrid vms, kelles juudi verd mingit liini pidi, a kes isegi eidea, et nad juudid on. A näed, juudid tunnevad omad ära, mul see juba ammu küsimus, et mille järgi ja kuidas. Huvitav, miks ma selle küsimuse siia teemasse toppisin ?

mäng mängus
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimese aura Aerling 102 51,633 09-04-2018 16:47
Viimane postitus: xcad
  Aura. Õpiks seda koos tundma? Aeonian 5 2,868 26-01-2010 22:21
Viimane postitus: Müstik
  Minu ümber on halb energia/aura ?! Horos 8 6,532 27-09-2007 18:19
Viimane postitus: Iiris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog