Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jäljetult kadunud
#1
Mees astus turvakaamera vaateväljas oma korterisse ja... kadus jäljetult

https://sobranna.elu24.ee/7182001/mees-a...-jaljetult

Tsitaat:9. jaanuaril astus San Fransisco elanik, 50-aastane Christopher Woitel oma korterisse. Kõik oli pealtnäha tavapärane, ehk oli vaid tema hoiak kergelt nukker. Käes kõlkus tal veinipudel. Kummaline on aga asja juures see, et peale seda ei näinud teda enam keegi.

Vasta
#2
https://sanfrancisco.cbslocal.com/2021/0...pace-home/
Vasta
#3
Ehket mehel oli vannitoa kohal u meetrikõrgune salakamber, kus ta otsustas ära kooleda. Depressioonis paistis olevat jah.
Vasta
#4
(20-02-2021, 11:49 )xawa Kirjutas: Mees astus turvakaamera vaateväljas oma korterisse ja... kadus jäljetult

https://sobranna.elu24.ee/7182001/mees-a...-jaljetult

Tsitaat:9. jaanuaril astus San Fransisco elanik, 50-aastane Christopher Woitel oma korterisse. Kõik oli pealtnäha tavapärane, ehk oli vaid tema hoiak kergelt nukker. Käes kõlkus tal veinipudel. Kummaline on aga asja juures see, et peale seda ei näinud teda enam keegi.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Aga: Kus on kadumise point? Ainult mingit plära lastakse. Kui juutuuberi kanal on monetiseeritud, siis päris korralik arv dollareid laekub iga saastavideo pealt, vaatamiste arv üle 100 tuhande.
Omastarust ma justkui jätsin siia päris kena kommentaari eila õhtul.
TÄHELEPANU! Mõni liik olevusi oskavad teleporteeruda. Üheks selliseks liigiks on kärnkonnad. Mul on harjumuseks saanud neid sõiduteelt ära korjata ja edasi aidata, nooremad kui kahesuvised vahel siplevad, paaril korral on maha pudenenud ja otse pilgu all muutusid nähtamatuks. Esimene kord oli küll päris kõva ehmatus, ei julenud kohalt liikuda, otsisin ja kartsin et astun peale, kuid keda polnud toda polnud. Teine kord oli vähemüllatav, vaatasin et ahjälle, pisike sõber haihtus.
Kas on teema järgi? See on otse elust, mitte mingi tasustatud juutuubi plära, vaatavad miljonid ja tegelikult midagi uut teada ei saa.
Harjumus tekkis seejärel, kui ühel õhtul kümned pisikesed tulid mind tänama, pugesid sisse mu kuuriukse serva alt kümnete kaupa ja mõlemal pool olid kaks vanemat justkui ülevaatajad. Kulus mitu päeva et nad kõik üles leida ja välja tagasi viia. Kui teemategijale ei meeldi see info, pole minu viga. Ma ei ole kristlane ja ei vihka kärnkonni, kõikidest pean lugu. Samuti ka Inimesed võivad teleporteeruda või nähtamatuks muutuda, tean kindlalt üht senssi kes nii oskab.

Vasta
#5
Täitsa õige väide Isemaag...ja mina ennem lisasin (mis kustutati), et miks mitte ei võiks selline nähtus nagu kärnkonna kadumine eksisteerida?
Vasta
#6
(22-02-2021, 21:49 )Q11 Kirjutas: Täitsa õige väide Isemaag...ja mina ennem lisasin (mis kustutati), et miks mitte ei võiks selline nähtus nagu kärnkonna kadumine eksisteerida?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Niisama täiendan: Sel liigil internett toimib nagu kellavärk, liigisisene traaditatelefon. Ühele kogemata astusin peale hämaras varavalges, suves enesestkimõista, ei märganud õiges ajas, ta jäi ellu, õhtul tekkis mu puukuurisse kogukas isend ja ta oli väga närvis, palusin talt andeks, siis ta rahunes. Täiesti arukad olevused. Muuseas rästikuid ja muid madusid ma samuti ei vihka, vaskussid on sattunud mu teele, üks vaskuss tekkis jõusamba asukohasse kus olin seisnud, Ahja jõe lähedal. Tolle koha saan lisada pildina uploadi kaudu. Pole küll teemasse aga nii jutujärjena.
Vasta
#7
See, et kärnkonn oskab teleporteeruda on uudis mida ei teadnud. Kas sageli või on ülimalt harv juhus?
Vasta
#8
(23-02-2021, 01:13 )xcad Kirjutas: See, et kärnkonn oskab teleporteeruda on uudis mida ei teadnud. Kas sageli või on ülimalt harv juhus?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ma ei tea kas sageli, võimalik et nad lihtsalt muutusid nähtamatuks, otse pilgu all, kuradi kõva ehmatus oli esimesel korral. 2 korda on olnud selline värk ja liigisisene infoedastus neil toimib tip-top. Mitte mingit internetimaksu. See on isiklik kogemus, mitte kusagilt loetu.

Vasta
#9
On ka informatsiooni inimeste teleportatsioonidest: kus jooksja kadus ja oli kuulda tema appihüüdeid mis tulid maa alt, sõdur kes sattus uusaja algul indoneesiast mehhikosse ja muud juhused. Need on ikka erandid mitte tavajuhused. Ka see mees võis teleporteeruda kuhugi paralleel maailma kust väljapääs puudub. Selleks on vaja tugevat stressi ja tungivat soovi kogumispunkt hakkab liikuma ja lõpuks tirib kogu tervikolemuse kaasa. Kuhu see on juba parem küsimus!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat