Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas saada selgeltnägijaks
#1
See postitus ei ole troll, tahan et saate sellest aru.

Põleta ganjat ja joo viskit. Isiklikud kogemused näitavad, et see on kõige lihtsam ja tõhusam viis kui endal oskused ei ole veel leitud.

Ganja on originaalselt ufo droog mis on siia kunagi ammu istutatud nende poolt. Selle kaudu saab ebasirge vaimse ühenduse ufodega(humanoididega).
Vasta
#2
Viski järgse deliiriumi uus sünonüüm - ühendus ufodega.
Vasta
#3
" Selle kaudu saab ebasirge vaimse ühenduse ufodega(humanoididega)."
Ufo tähendab Ärkvelolekus tundmatut lendavat objekti ja mitte midagi muud. See, et seal „sees“ ehk keegid on, on hoopis teine teema.
Hmm...“vaimne ühendus“?...no kujutame ette-sipelgas saab „vaimse“ ühenduse inimesega. Mida sipelgas siis sellega peale hakkaks?
Inimene püüaks selgitada pilvelõhkujate konstruktsioone? Sipelgas kehitaks sellepeale õlgu „a mis minul sellest?...mina oskan ehitada okastest kuhilat...rohkemaid oskusi minul sipelgal pole ju vaja“
Niiet mida see „vaimne ühendus“ peaks tähendama?
Vasta
#4
CC järgi alagas kunagi kõik hallusinogeenidest. Proovida alguseks.....
Vasta
#5
Võibolla...
Kui Hetk ennast tunnetab, siis kõik mis on kogemuslik pole ju Hetk (Mina)
Valgustumine ei ole kogemus...Smile
Vasta
#6
Alkohol ja kanep ... see võib päris kurvalt ka lõppeda
Ohutase langeks oluliselt, kui vähemasti alkohol välja jätta.
Vasta
#7
narkootilisi aineid kasutas CC ainult nn lahtiraputamiseks, liikumapanemiseks ehk tajumuutmiseks, nad tegelikult ei ole vajalikud
samas oli tema raamatutes kindel teema ka see, et säilitada igapäevane harjunud maailmataju,(oli vist nn õpetused paremale ja vasakule poolele) muidu läheks inimene nö hulluks,

postitan siia ühe Ööülikooli loengu, mis pealkirjale mittevastavalt eriti narkootilistest ainetest ei räägigi....
aga lahkab laiemalt tajumist ja maailmakirjeldust ja nn maailma loomist

Maasotsioloog ja kultuuriantropoloog Argo Moor "Narkootilised ained traditsionaalkultuurides"

https://vikerraadio.err.ee/819132/ooulik...ultuurides
Vasta
#8
(12-04-2021, 17:11 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Põleta ganjat ja joo viskit. Isiklikud kogemused näitavad, et see on kõige lihtsam ja tõhusam viis kui endal oskused ei ole veel leitud.

Ganja on originaalselt ufo droog mis on siia kunagi ammu istutatud nende poolt. Selle kaudu saab ebasirge vaimse ühenduse ufodega(humanoididega).

No alkohol küll mingite inimesele kasulike olenditega sind ei ühenda. Lõdvestab küll lühikeseks ajaks, aga kui piiri pidada ei oska (tahtejõudu pole), siis on nii nagu Vigala Sass ütles "kui ei ole surmatõbi, siis on ikka viinast abi, aga kui on viinatõbi, siis on ainult surmast abi".
Ganja ei anna ka suurt midagi peale lõdvestuse, kuid isiklikult oletan, et asi võib olla individuaalne. Minul ühendas küll millegagi, kuid ufodega küll mitte, vähemalt mitte nendega, kellelt midagi tarka õppida oleks. Mingi taimne väli eelkõige. Mulle isegi eriti ei meeldinud. Aga hea migreenirohi on. Siiski üldiselt öeldes peaks ganja olema rohkem soositud kui alkohol, sest viimane teeb agressiivseks, esimene rahumeelseks. Nt vanadekodudes võiksid nad saada popsutada küll Smile
No ja ravikanep pealeselle. Legaliseerige ometi oma tarbeks kasvatamine.

Aga mingit vaimset tõusu mina küll kanepist ei saanud, selleks on muud taimed. Ja seda ka eelkõige lahtiraputajana, tee lahtimurdjana. Edasi pead minema ikka puhtalt oma jõu ja oskuste põhjal. Vastasel juhul vajud selle taime orjusesse.
Vasta
#9
Ma olen jõudnud järeldusele, et kõige parem on olla kaine igas mõttes.
Vasta
#10
Kas selgeltkuuljaks ei taha saada? Olen näinud pealt, kuidas puupiiritust tinistanu hakkas selgestikuulma, muudkui tuli üles ja küsis KES KOPUTAS. Pimedaks ta ei jäänud miskipärast, ehk püha vaim oli temasse sisse tulnud. Tean ka üht ausat kristlast, kes elas elas mitu kuud ühe reikimeistri kodus ja hiljem tänutäheks tuli perenaist kirvega surnuks lööma, jeesus olevat käskinud.
Too aus kristlane 10 aastat hiljem teeservas kõndis vastu oma peniga ja lasi oma peni mu turjast tükki haukama, tagasi ei tõmmanud, kaks korda rabati selja külge. Vot kuidas elu kokku viib, lihtsalt uskumatu. Kas jälle jumal juhatas, ei tea.
Vasta
#11
Selgeltnägemine on kõigil, sest maailma taju on sidus. Me oleme maailmaga täielikult seotud ja midagi muud pole kui oleme ärkvel. Me ju näeme maailma selgelt, kui me pimedad pole. Kui me joome siis sidusus kaob. Selleks, et tajuda põhjus-tagajärge õieti kaootilises muutumises, sellega saavad loomad ja inimesed samuti hakkama. Sest muidu nad oleks ammu väljasurnud.
Vasta
#12
Esmalt suurendada enesel vaba energia hulka, suureneb ka teie energia keha, teiseks teha taotlus, millegi selgelt nägemiseks sest vahest teil on see oskus/omadus olemas ja energia täituvuse korral oskus aktiviseerub- hakkab tööle, kui ei, siis võite ka kasutada ruunide jõudu millegi selgeltnägemiseks ( ei ole ruunidega ennustamine vaid nägemine/taju nihe ). Taotlus võib teile ka unes näidata soovitut, kasuks tuleb teadlik unenägemise oskus.
Vasta
#13
Unenägemises näeb ainult energiat ja ideid, aga mitte detaile ja maailma keerukust. Nii kui tahetakse tegeleda detailidega, siis sidusus kaob. Sellega tahetakse öelda, et detailidega tegelemiseks on ärkveloleku maailm. Mida rohkem selgust unes , seda primitiivsema sisuga on uni. Mida rohkem ebaselgust unes, seda keerukama sisuga on uni. Sama asi ärkvel olekus alkoholi tarvitades, taju muutub keerukamaks ja selgeid asju enam ei nähta. Ja alko võtmisel keerukus võib tähendada loovust. Sellepärast ongi tunne, et alkohol võib loovust tekitada. Aga see väga lühiajaline.
Vasta
#14
Mis põleta "ganjat", lihtsalt panen põlema tüki "ganjat?"
Küll neid ganjavendi näinud, käivad ringi ei tea mis eluga peale hakata, nagu teaks aga pole pealehakkamist, sest pea ei ole selge.
Unistavad ainult enamus ajast ja otsivad mingeid pointe asjadel. Teine tuttav ise noor nolk alles ja alko on püha, ei suuda elada päevagi ilma selle õhtuse suminata, probleemi pole tema arust. Kõige suuremad enesepetjad need joobarid.
Vasta
#15
(13-04-2021, 11:42 )akkillus Kirjutas: Unenägemises näeb ainult energiat ja ideid, aga mitte detaile ja maailma keerukust. Nii kui tahetakse tegeleda detailidega, siis sidusus kaob. Sellega tahetakse öelda, et detailidega tegelemiseks on ärkveloleku maailm. Mida rohkem selgust unes , seda primitiivsema sisuga on uni. Mida rohkem ebaselgust unes, seda keerukama sisuga on uni. Sama asi ärkvel olekus alkoholi tarvitades, taju muutub keerukamaks ja selgeid asju enam ei nähta. Ja alko võtmisel keerukus võib tähendada loovust. Sellepärast ongi tunne, et alkohol võib loovust tekitada. Aga see väga lühiajaline.

Ei ole õige, ise olen ruunude kaasabil esitades konkreetse taotluse näinud täpselt ette, olukorrad, kohtumised, surma ja matmispaiga jms.. täpselt nii palju kordi, kui olen taotluse esitanud. Unes konnates võib käia minevikus, tulevikus jne... Alkohoolikutele ei oska midagi öelda, sest ise ei kasuta, suitsetanud olen, see ei seganud.
Vasta
#16
Kõik algab eelmistes tuhandetes kehastustes omandatud elukogemustest, mida ühe maise inim-kehastusega eriti muuta ei jõua:
1) Elementaalide-kehastustes omandatud erinevatest energia omandamise ja suunamise võtetest, mida tuntakse TAHTENA.
2) Taimede-kehastustes omandatatud erinevates maailmade vaheliste ühenduste loomise oskustest, mida tuntakse VÄENA.
3) Loomade-kehastustes omandatud erinevatest oskustest midagi teha, mida tuntakse OSKUSTENA.
4) Inimese-kehastustes omandatud erinevate seoste teadvustamistega, mida tuntakse TARKUSENA.
5) Kõik eelnev koos (tahe-vägi-oskused-tarkus) annab MÕISTMISE (mõistmine on igaühel erinev: kes näeb keel-pillides harmooniaid, kes keelte arvu, kes pilli kütteväärtus) ... mõistmine ongi see kvaliteet, mis selgelt-nägijat liht-surelikust eristab (kui mõistad, siis on vaja üsna vähe tunnetusliku infot - kui mõistmist pole, siis ei tee isegi "ämbri täie narkotsi söömine" sind nägijaks: midagi näed, kuid aru ei saa mida sa näed).

Paljud on kunagistest taim-kehastustest nö "kergelt üle lasknud", ning nüüd kannatavad nad selgeltnägemise & rännakute jaoks vajaliku VÄE puuduse käes, mida üritatakse erinevate väe-taimede & psühho-seente & narkootikumide manustamisega ASENDADA (asendus-tegevus pole aga kunagi nii tõhus kui tegelik enda olemuse pealt tulev vägi) ... siit siis eksi-arvamus, justkui väe-taime-mahlad teeksid selgeltnägijaks (hetkeks võid isegi pinnapealselt nägema hakata, kuid edaspidi oled "selgelt-pime", kuna organism hakkab eksponentsiaalselt rohkem abi-aineid nõudma).


Näiteks mina olen oma eelmistes kehastustes väga paljud väe-taimed "läbi nühkinud", nign minul pole mingit tõmmet väe-taimede ja psühho-seente järele (seetõttu mul igasugu rännakud õnnestuvad keskmisest inimesest paremini) ... kuid mõistmine ei oma mul nii suurt täituvust (mõistmine võtab mul keskmisest kauem aega), ning seetõttu ma selgeltnägijate ringkonnas pole tegija (kui ma mõnele "paberitega nägijale" oma nägemusi seletan, siis on neil juba poole-lause-pealt asi selge, kuid mina olen vaid murd-osa nägemusestest ära öelnud).

Selgeltnägemist naeruvääristavatel pseudo-skeptikutel on aga mõistmine täielikult puudu: seetõttu nad ongi sellised "tahumatud jurakad", kes millestki aru ei taha saada.


Kokkuvõte: selgeltnägemine sõltub eelmiste tuhandete kehastuste elukogemustest (tahte, väe, oskuste, tarkuse ja mõistmise ühis-osast) ... mõistmine, kui püramiidi tipp on siin kõige tähtsam/kriitilisem komponent, ning on kõige aeglasemalt/raskemini omandatav selgeltnägemise kontekstis.


Vasta
#17
Miks peaks keegi tahtma selgeltnägijaks saada?
Mida Kerro siis uut nüüd õige ütles? Mitte kõige vähematki eksju?
Nn selgeltnägijaid oleks ikka õige vähe, kui poleks lambaid.

Vasta
#18
On sul ikka seda vaja?
Ma pole küll selgeltnägija, aga kohtumised võõrreaalsuses elavate olenditega olid. Sellest oli juba õudne olla, aga sina tahad et see püaiks sul 24/7. Tahad kiiresti durkasse sattuda või?
Vasta
#19
Kanep on skisofreenia põhjustamiseks number 1 aktiveerija.
Kui on soodumus selleks, siis piisab mõnest korrast ja palun, hääled peas ei kao enam kuhugi.
Paha paha on sellist asja soovitada.
Vasta
#20
Mäletan ühe neiu esinemist kusagil TEDi moodi üritusel, kus ta tunnistas laval, et tema jaoks on pealtvaatajate seas ka üks kloun. See oli siis psühhoosiolend, kellega ta oli õppinud aastate jooksul koos eksisteerima. Niimoodi, et see kloun ei seganud neiut enamuse osa ajast. Aga oletan, et väga abiks ka ei olnud, kuigi sellest juttu vist polnudki.

Aga võiks ju olla nii, et inmesed saavad oma psühhoosiolendiga läbi nii hästi, et saavad üksteisele abiks olla.
Vasta
#21
Otsingusse trukkida vene tähtedega Andrei Protasov. Just teadlikult ei pane siia kirillitsas nime, las otsija otsib ja leiab. Hiljuti ta rääkis narko kohta müstilisest vaatepunktist kaeduna. Eurotähtedega otsida GOLOGRAMIKA, see on vägev jõud. Avatakse otseühendus kõikide osalejate jaoks kogu maakeral. Primetšanije/ Märge: Kui see jõud leiab, et osaleja ei sobi, siis kutse üritusele hilineb, kuidagi saadakse teada. Esimesed korrad kutse ei hiline.

Tasub katsetada puhtalt kogemuse saamiseks, see võib olla väga huvitav. See ei ole veneaegse Kašpirovski laadis hüpnoos, mitte mingit sõnalist sisestamist ei tehta, ainult üldine jutt. Kogu suhtlus toimub vene keeles, kutse kaudu sisselogimisel ütelda tere kirjalikult, privet ja tut. No see viimane on nali.
Vasta
#22
(13-04-2021, 18:45 )Lorenz Kirjutas: Aga võiks ju olla nii, et inmesed saavad oma psühhoosiolendiga läbi nii hästi, et saavad üksteisele abiks olla.
Pmst šamaanidel nad abiks ongi. Lääne märgisüsteemis ongi tegu psühhoosiolenditega.
Hääled peas on aga ka nii ja naa asjad. Tänapäeval neid enam üheselt skisofreenia tunnusteks ei loeta, st sul võivad hääled peas rääkida, aga sa ei ole sellest hoolimata skisofreenik. Oleneb, mida hääled räägivad ja kas nad sinu/teiste elu segavad.

"Häältest peas" kohta on selline huvitav teooria - https://www.para-web.org/showthread.php?...ght=julian - pmst on see kunagine inimese aju füsioloogiline eripära, mis enimikul on kadunud, kuid mõnel säilinud, ja mõnel juhul aktiveerub haiguslikult või siis mitte haiguslikult.

Aga kanep ja psühhoosid - jah seos on olemas ja psühhoose kanep võib vallandada, kuid kas see on hullem kui alkohol, seda on vaja ikka põhjalikult kaaluda. VB on kanep üledemoniseertud ja alkohol alademoniseeritud.

Vasta
#23
Ei tahaks nagu hästi uskuda, et aju füsioloogiliselt paari tuhande aasta jooksul oluliselt muutub. Mine sa tea muidugi, aga märgiruum võiks nagu olla dünaamilisem selles osas. Mõtlen natsa selle peale, hetkel keerulised mõtted ei liigu Smile
Vasta
#24
(14-04-2021, 09:05 )Mannu Kirjutas:
(13-04-2021, 18:45 )Lorenz Kirjutas: Aga võiks ju olla nii, et inmesed saavad oma psühhoosiolendiga läbi nii hästi, et saavad üksteisele abiks olla.
Pmst šamaanidel nad abiks ongi. Lääne märgisüsteemis ongi tegu psühhoosiolenditega.
Hääled peas on aga ka nii ja naa asjad. Tänapäeval neid enam üheselt skisofreenia tunnusteks ei loeta, st sul võivad hääled peas rääkida, aga sa ei ole sellest hoolimata skisofreenik. Oleneb, mida hääled räägivad ja kas nad sinu/teiste elu segavad.

"Häältest peas" kohta on selline huvitav teooria - https://www.para-web.org/showthread.php?...ght=julian - pmst on see kunagine inimese aju füsioloogiline eripära, mis enimikul on kadunud, kuid mõnel säilinud, ja mõnel juhul aktiveerub haiguslikult või siis mitte haiguslikult.

Aga kanep ja psühhoosid - jah seos on olemas ja psühhoose kanep võib vallandada, kuid kas see on hullem kui alkohol, seda on vaja ikka põhjalikult kaaluda. VB on kanep üledemoniseertud ja alkohol alademoniseeritud.

Mis Skitsofreeniat puudutab, on minust see äärmiselt tagasikiusatud ja ärakasutatud vägi, seda ei tohi alahinnata.
Vasta
#25
Energofoori on mul õnnestunud unenägemises teha. Kuid mõtet mingit ei olnud. Ruune pole kasutanud unenägemises. Pole kogemust. Kui nii oleks võimalik siis vaatad tulevikku ja saad teada kas on mõistlik vaktsineerida või mitte. Aga kui kõike ettearvestada siis mis elu see on. Elu on õnneasi. Ja kui kõike ettearvestada siis peaks nagu arvutis kaks või rohkem kõvaketast olema, et sassi ei läheks, selle elu mälu ja mingi teise elu mälu. Ja kuidas pärast unustada. Probleeme tuleb juurde.


(13-04-2021, 14:04 )Eithea Kirjutas:
(13-04-2021, 11:42 )akkillus Kirjutas: Unenägemises näeb ainult energiat ja ideid, aga mitte detaile ja maailma keerukust. Nii kui tahetakse tegeleda detailidega, siis sidusus kaob. Sellega tahetakse öelda, et detailidega tegelemiseks on ärkveloleku maailm. Mida rohkem selgust unes , seda primitiivsema sisuga on uni. Mida rohkem ebaselgust unes, seda keerukama sisuga on uni. Sama asi ärkvel olekus alkoholi tarvitades, taju muutub keerukamaks ja selgeid asju enam ei nähta. Ja alko võtmisel keerukus võib tähendada loovust. Sellepärast ongi tunne, et alkohol võib loovust tekitada. Aga see väga lühiajaline.

Ei ole õige, ise olen ruunude kaasabil esitades konkreetse taotluse näinud täpselt ette, olukorrad, kohtumised, surma ja matmispaiga jms.. täpselt nii palju kordi, kui olen taotluse esitanud. Unes konnates võib käia minevikus, tulevikus jne... Alkohoolikutele ei oska midagi öelda, sest ise ei kasuta, suitsetanud olen, see ei seganud.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas häälega negatiivset energiat keskkonnas lahustada Tegudele 9 4,654 27-07-2019, 20:25
Viimane postitus: Tegudele
  Kuidas kiirelt rämpstoidu sõltuvusest lahti saada Tegudele 5 3,658 27-07-2019, 18:04
Viimane postitus: Tegudele

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat