Para-web
Mees- ja naisenergia - Printerisõbralik versioon

+- Para-web (https://www.para-web.org)
+-- Foorum: Inimene ja energiad (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Foorum: Energiad meie ümber (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Teema: Mees- ja naisenergia (/showthread.php?tid=471)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7


Mees- ja naisenergia - Celtic - 08-07-2004

Mees ja naine ei ole võrdsed... ja ei saa ka kunagi olema.
see on lihtsalt võimatu.

Vaim on sootu kui teada tahate. meheks või naiseks teeb meid see kas me omame meesenergiat või naisenergiat. suhted on kõigis 49/51. ehk kui mina olen mees siis mul on 51% meesenergiat.

Jama tuleb siis majja kui naisenergia hakkaks mul võimutsema. transvestiidiks hakkaksin


- durian - 08-07-2004

mungad ja nunnad hoiavad siis 50/50 peal seda värki ve? Smile


- Celtic - 08-07-2004

miks nad peaksid seda tegema?
neil on olemas samamoodi need tasemed 51/49
kuid tsölibaat tähendab nende jaoks seksuaalenergia allasurumist. nad lihtsalt ei võta seda vastu ega väljasta.


- Metsakoll - 09-07-2004

Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
miks nad peaksid seda tegema?
neil on olemas samamoodi need tasemed 51/49
kuid tsölibaat tähendab nende jaoks seksuaalenergia allasurumist. nad lihtsalt ei võta seda vastu ega väljasta.

tegelikult ei ole eesmärgiks "allasurumine."

Taotlus on eluenergia-seksenergia kasutamine vaimse kasvu jaoks.

Ka kristlikutes sektides ja vooludes on salateadusi, eriti katolike hulgas.

Lihtsalt ´fuel´mida tavakodanikud väga pillavalt raiskavad.


- Celtic - 09-07-2004

seksuaalenergia kasutamine ei ole raiskamine. just see meid edasi viibki elus Laugh


- Metsakoll - 09-07-2004

Mida Sa mõtled "kasutamise" all??? Bleh

[Teadet on muutnud 9-7-2004 postitaja Metsakoll]


- Celtic - 09-07-2004

sõna otseses mõttes kasutamine Laugh
seksuaalenergia on üks põhiline edasiviiv jõud tänu millele maailma kellavärk töötab.

vaata naised on armastuseenergia allikad. nende käest saavad mehed energiat, et vastu võtta teadmisi. kui poleks naisi siis ei saaks mehed elada.
seksuaalenergia on energia mis annab märku naisele et aeg on otsida mees kellega oma armastust jagada.


- Metsakoll - 09-07-2004

Seksuaalenergia "raiskamise" all mõtlesin eneriat, mis ei ole suunatud eostamisele. wink Mõiste "raiskamine" on muidugi tinglik, aga siiski...

[Teadet on muutnud 9-7-2004 postitaja Metsakoll]


- Tutanhamon - 10-07-2004

Tut tõstis teema õigesse kohta, sest uskuge või mitte, see teema koorus välja top 10 vandenõuteooria all..


- Celtic - 10-07-2004

oh väga tore... sest ma ise kah juba hakkasin vaikselt süümekaid tundma.


- loom - 10-07-2004

Kui seda energiat kuidagi nihutada, 2 protsendi võrra. Mis siis juhtuks?


- Celtic - 10-07-2004

siis hakkaks enamus võimust võtma.
kui mehel saaks domineerivaks energiaks naisenergia siis hakkab mees end üha rohkem ja rohkem naisena tundma...

teadupärast on transvestiidid naised mehe nahas ja mehed naise nahas.


- Metafor - 11-07-2004

aga mis juhtub, kui see energia on 61/39?
et samahästi võiks seda võrrelda 1/3 systeemiga.

[Teadet on muutnud 11-7-2004 postitaja metavo]


- hiidlane - 11-07-2004

ok minult küsimus, et kus kohast need algupärased suhted üldse võeti?

ning ma saan mõjutada neid suhteid või need muutuvad iseenesest? Mida ma mõtlen, et praegu võtan kätte ajan kleidi selga ning alates tänasest hakkaksin ennast naisena tundma, et mis siis toimub, ennem oli kõik korras, aga järsku ise tahtlikult tegin seda(kõigest 1 näideBleh), et mis toimub siis energia suhtega või midagi


- Celtic - 11-07-2004

kui sa ajad lambist kleidi selga ja käitud naisena siis see ei tähenda ju et sa seda oleks... Laugh

aga vaata kui sa sellega juba tükk aega tegeled siis hakkab su alateadvus seda omaseks võtma. sa oled segaduses ja arvadki tegelt et oled naine. seda nimetatakse psühholoogias üleminekuperioodiks.


- Thorondor - 11-07-2004

Huvitav, kas 80% naiseenergiat saaks ka olla. Hea oleks teada, milliseks inimene siis muutub.


- Celtic - 11-07-2004

ülinaiselikuks Laugh

aga ükski inimene ei saa olla rohkem ega vähem naine või mees... kui inimene oleks näiteks 80% naine siis puuduks temast praktiliselt mehelikkus... ta oleks sõna otseses mõttes meestemagnet (mitte nagu modellidest blondiinid...)


- Tutanhamon - 11-07-2004

Mina asendaksin seksuaalenergia, mees- ja naisenergia hoopis hormoonidega. Miks peaks just täpselt see suhe olema 49 ja 51 ning kuidas seda mõõta. Lihtsam on seletada ju asja testosterooni ja östrogeeni ehk meeshormoonide ning naishormoonidega.

Kui mõnel mehel on näiteks naishormoonide tase kõrgem, siis ta on üldiselt tundelisem, äkki mõni tunnebki end täiesti naisena jne. Mõne naise mehelikud jooned tulenevad just testosterooni tasemest tema kehas ja mitte meesenergiast.

Teada on ju ka juhuseid, kus naissportlased on suurema saavutuse nimel tarbinud meeshormoone ehk üritanud tõsta enda kehas testosterooni taset. Arvan, et sellega annab seletada asju paremini kui lihtsalt energiaga..


- Thorondor - 11-07-2004

Tsitaat:Esialgne postitaja TutanhamonTeada on ju ka juhuseid, kus naissportlased on suurema saavutuse nimel tarbinud meeshormoone ehk üritanud tõsta enda kehas testosterooni taset.
Maria Mutola võib-olla wink

Mina olen kuulnud mutatsioonidest sugukromosoomide juures, kus mõnel on neid mehiseid Y-d (oli vist nii) mitu. Ja selle tagajärjel on inimene ülimalt agressivne.


- Metafor - 11-07-2004

Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Huvitav, kas 80% naiseenergiat saaks ka olla. Hea oleks teada, milliseks inimene siis muutub.
tahaks näha mõnda sellist.


- nefertiti - 29-06-2005

On bioloogilisi kõrvalekaldumisi, mille puhul inimesel xy(poiss) või xx(tüdruk) kromosoomide asemel on hoopis x, xxx, xxy, xyy või muu kombinatsiooniga kromosoomid. Igasuguseid inimesi leidub, issanda loomaaed on kirju. Kesksoost inimesi järelikult ka eksisteerib :S. Kui nii võtta, siis nende puhul on nais- ja meesenergiat 50/50.


- Metafor - 30-06-2005

Kromosooniliselt ei saa inimese nais- või meesenergiat mõõta.
See on pigem vaimne, kui füüsiline, kuigi võimalik, et x ja y kromosoonid omavad suurt rolli selle energia kujunemisel.


- Hallucigenia - 30-06-2005

Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Kromosoomiliselt ei saa inimese nais- või meesenergiat mõõta.

Aga kas teda üldse mõõta annab? Pigem arvaks, et see on selline "energia", mida mõõta ei saagi (vt http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1060). Kui siis vast ehk ainult võrrelda, et see isik on "energilisem" kui too või vastupidi ...


- Celtic - 19-10-2005

energia on tinglik nimetus KÕIGELE olemasolevale... kuna ta on lihtsalt energia.
füüsilises maailmas tekib energia kehade vastastikmõju tõttu (nii kineetiline kui potensiaalne). kogu maailm, ka nähtamatu, koosneb sellistest väikestest osakestest, mis omavahel tõmbuvad, lükkuvad, teineteist mõjutavad. siit ka nimetus energia.

vastavalt nende energiaosakeste võnkesagedusest on eristatavad ka nende tasemed. niikui võnkesagedus on kasvõi ühe võrra kõrgem või madalam sellest mida suudame tunnetada... me seda enam ei näe.

meie maailmaga paralleelselt on palju palju maailmu ja olendeid seal sees. me lihtsalt ei näe neid oma piiratud tunnetusmeeltega.


- batoonike - 27-11-2005

Kui vastandlikud need energiad ikkagi on ? Piisavalt vastandlikud, et mehelt naisele saadetud hea energia teeb naisele hoopis viga ?