Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanade juhtumite lahendused
#1
Tere otsin inimesi kes on huvitatud vanade juhtumitega tegelemisest tajud ja vaist on alati lisa boonus ,aga ka hea kriitika meel .Töö raadius kogu maailm .Raha ei ehk palka ei tule ka vist kunagi,küll aga raha välja ka ei tule anda ehk miinust asja lahendamisel ei tule .See raha mis otsesed kulud tekitavad on minu probleem ja ülejäänud sellega ei tegele .tel 58459404.
Vasta
#2
Kas ainult mina või keegi veel ei saanud mõhkugi sellest tekstist aru?
Misasjad on „vanad juhtumid“ – Titanicu uppumine?
Lisaboonus on „tajud, vaist ja kriitikameel“ – aga neid olema ei pea?
Töö raadius kogu maailm – antarktika?
Raha ehk palka "töö" eest ei saa?
Otseste kuludega ei tegele „ülejäänud“?- Millised ülejäänud?Shock
Vasta
#3
Helista ,ära mölise .Titanicu uppumine huvitab külla ,aga mõeldud on kadunud inimeste toimikud .Antartika miks mitte .Palka ei tule see on selge aga kui on juhtumi jaoks vaja 50 eurod pensu raha + hotellis magamine näitena 100 eurod siis seda endal välja ei tule käia ehk otsesed kulud kaetud .Tajusi pole vaja ,vaist igal ühel erinev ,kriitikameel ka suht igal ühel erinev .
Vasta
#4
Ahah...et tähendab müstiliselt kadunud inimeste otsingud.
No aga kui on ülemaailma, siis ma ei kujuta ette kui kaugele selle 50 eurise „pensurahaga“ sõita saaks? Rakverre? Aga kui peab näiteks Austraaliasse minema?
Ja mis mõte sellel kadunud inimeste otsimisel oleks?
Et küsimusi on palju, võibolla selgitad oma üleskutset kuidagi täpsemalt ja konkreetsemalt?

Vasta
#5
Austraalia on huvitav koht seal on kolm juhtumid mis ikka panevad tõsiselt pead vangutama lennu pilet 2 ,2000 eurod edasi tagasi rendi auto teine 2000 + veel elamis kulud 2000 .ettenägematud kulud 2000 .See on teostav nii kõik oleneb kust alustada ja lõppedada .Ja konkreetne asi võtad ühendust küsin kas tallinnas tahad käia kui tahad siis taastame Dagmar Kaupali viimase tee kui ta veel elas .Kütus minu poolt söök kohv ka kui tekkib küsimused siis hotelli tuba nii kaua kui vaja aga ei rohkem .
Vasta
#6
See on küll juba nagu ettepanek IHA veebiportaalist
Vasta
#7
Tsitaat:See on küll juba nagu ettepanek IHA veebiportaalist
Igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.
Ei maksa teema ega teemaalgataja üle nalja teha. See oleks päris hea praktika ning äkki oleks tulemust ka (mõne niidi saab hargnema). Samas kui tajusid hakatakse tugevdama valgusejumal Tokroda meetoditega (põlvekatsumine jms), siis tänaseks on igasugu MeToo-d ja selline värk, mis peaks kiimleva(d) tüübi(d) ettevaatlikuks tegema.
Vasta
#8
Manny sa võtsid väga hästi asja kokku et lõngakera lahti veerema panna on vaja ots üles leida ja mõnikord on teine vaatenurk nii oluline arvestav jõud .Aadu mulle on see mis teen püha nii et hästi paned tõsiseld hästi.
Vasta
#9
KUS ON INGA? Saksamaa otsib viieaastast tüdrukut (14) Inga kadumis kohta minek septembri viimased 10 päeva reis minu poolt hotelli tuba ka söök ka. Pass id kaart peavad olemas olema nagu ka vaktsiinid koroonale. Kui on huvi siis helistada
Vasta
#10
(22-07-2021, 09:31 )sakala Kirjutas: KUS ON INGA? Saksamaa otsib viieaastast tüdrukut (14) Inga kadumis kohta minek septembri viimased 10 päeva reis minu poolt hotelli tuba ka söök ka. Pass id kaart peavad olemas olema nagu ka vaktsiinid koroonale. Kui on huvi siis helistada

Võibolla võtaksid vaevaks selgitada, millega operatsioon "INGA" puhul täpsemalt tegu?

Ja milline too asjatamine seal Saksamaal täpsemalt välja peaks nägema?

Sinu pädevus, kvalifikatsioon, volitused, õigused ja kohustused välisriigis?
Oled mõne kohaliku otsingurühma, sihtasutuse, organisatsiooni, korrakaitse üksuse (tegev)liige?
Vajalikud tegevusload?
Saksa keele oskus?
Vastavasisulise seadusandluse täpne ja põhjalik tundmine?
...jne.

Millised on põhitegevused ja ajakava?

Ametlike olemasolevate uurimismaterjalidega tutvumine?

Mingitlaadi uurimistoimingud - seletuste võtmine, tunnistaja(te) ärakuulamine, (korrakaitse)eksperdi arvamuse küsimine, paikvaatlus, dokumentaalsete tõendite vaatlus, asitõendite vaatlus...?

Elik siis, iseseisvalt välja selgitada kõik juhtumi sisulise lahendamise seisukohalt tähtsust omavad asjaolud ja koguda nende kohta tõendeid, lisateavet?

Info sisseostmine avalikkuse kaasabil võimaliku tunnistaja, kadumisega seotud isiku, teadmata kadunud isiku ja kadumisega seotud asjaolude kohta?

Ametiasutuste tegevuse väline monitooring, vajadusel nende tegevuse dubleerimine või mittevajalikeks peetud tegevuste teostamine?

Vajadusel maastikuotsingute organiseerimine ja osalemine?

Otsingute varustus -
Otsingute teostamiseks vajamineva varustuse (nt. soojuskaamera, röntgenaparaat, pinnaseradar, gps -seadmed, veeülikonnad, erivahendid ...jms.) olemasolu?

Ei hakka siin spetsiifilisemaks minema, niiet ootaks vastust!










Vasta
#11
Vanad juhtumid .Iseseisev ,keeled pole hullu.Maastiku otsing see läheb teiste jõudude alla kuigi Inga puhul tuleb seda nagu nii teha .Kui kohale minna .Kontroll kas mul on õigus või mitte selles on rohkem küsimus .1998 Riina Randmäe juhtum lehed kirjutasid et tüdruk kadus sisuliseld rappa või sohu .Kui kohapeal ära käia siis saad aru et sohu ega rappa ei saanud see tüdruk jõuda ehk ise veenduda mis olud mis maastik mis teede võrk ,kus majad kus kaamerad ,see minu jaoks oluline .Miks Inga mitte keegi teine vastust sellele ei ole .Või võtame Varvara loo lihtsalt ette .Kus tüdruku tel .alus seelik ,must seelik on tulemuse peale ei lähe kunagi vaid kui teen südamega siis tulemus lihtsalt tuleb .Muuseas Varvara sai ilmselt korgijooki miks muidu alles laip 5 päeval välja anti .5 päeva ja jook lahtub kehast .Te olete ju paraveeb mina olen ju mitte keegi teie kõrval ei saa aru mis küsimused need üldse on mis vaja teha ,laps on vaja välja tuua ja juttul lõpp .
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat