Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tont või tulnukas?!
#1
Ajurünnak?!
Eile koertega jalutama minnes nägin komposti hunniku taga metsas kahel jalal liikuvat heledat tundmatut olendit... (Oleks võinud arvata,et kitse hele taguots, sest lehed varjasid ülemist otsa, aga mets on tõsine rägastik-oksi täis...)
Koerad kuulsid/nägid,aga hetkega kadus neil huvi (kui oleks kits olnud- oleks koerad kohe järgi jooksnud, kui oleks inimene olnud-oleks koerad haukunud)
Kui see olend põgenes- oli ainult lehtede sahin- mitte ühtegi oksakrõbinat.
Heledat värvi, pikka kasvu, kiire
Loeks arvamusi...
Vasta
#2
Mis kellapaiku antud subjekti nägid? Kui kaugelt ja kui pikka aja jooksul? Mis ta pikkus võis umbes olla? Kas tal olid siis heledad riided seljas või? Edaspidi enam midagi ei toimund?
Vasta
#3
https://www.ohtuleht.ee/698810/jahimeest...aljas-mees

Laugh
Vasta
#4
Ma olen alati mõelnud, et mida need tulnukad sealt tihedast metsast ja oksarägastikust otsivad.
Vasta
#5
(21-08-2021, 09:00 )igaviklane Kirjutas: Ma olen alati mõelnud, et mida need tulnukad sealt tihedast metsast ja oksarägastikust otsivad.

Kalevipoja parteipiletit. Like
Vasta
#6
(20-08-2021, 18:47 )Kahvanägu Kirjutas: Mis kellapaiku antud subjekti nägid? Kui kaugelt ja kui pikka aja jooksul? Mis ta pikkus võis umbes olla? Kas tal olid siis heledad riided seljas või? Edaspidi enam midagi ei toimund?
Kindlasti tasub alati ka küsida, mida eelnevalt tarbitud oldi?

Vasta
#7
Võib lumeinimene ehk jeti olla. Nad on meil haruldased.
Vasta
#8
(03-10-2021, 18:39 )Kosevaht Kirjutas: Võib lumeinimene ehk jeti olla. Nad on meil haruldased.
Eestis pole kohatudBleh Lumeinimene pidi ka üks tulnuka tüüp olema või eksin?
Vasta
#9
Jeti kuulub Himaalaja mäestikku.
nn.lumeinimesed on kõik teised karvased..
Vasta
#10
Sellele on sada nime antud maailma eri paigus. Tegemist ikka ühe ja sama lontrusega.
Vasta
#11
See olin mina -.-
Vasta
#12
Ma ju nägin täna seda kõrkjates. Nägi välja nagu hobune kellel oli raudrüü ja raudkiiver seljas ja peas aga tagumine kehaosa oli nagu lohel, lohesabaga mis lookles. Kui liikus siis ise muutus nähtamatuks, aga kõrkjad andsid sellele ise teed. Aga ma ei ütle kus ma nägin ja mida tarbisin. Peast sabani võis olla 30 m pikk, sest mõõtsin jälge kõrkjates.
Vasta
#13
(20-08-2021, 18:47 )Kahvanägu Kirjutas: Mis kellapaiku antud subjekti nägid? Kui kaugelt ja kui pikka aja jooksul? Mis ta pikkus võis umbes olla? Kas tal olid siis heledad riided seljas või? Edaspidi enam midagi ei toimund?

Hämaruses-ilma riieteta sealjuures ei eristanud ka mingeid suguelundeid... pikad jalad-kahvatu toon (nagu mainisin, võis kitse tagumendiga segi ajada, aga kuna koerad järgi ei jooksnud, oli millegi muuga pistmist...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,556 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  Põrgu, tegelikus või müüt? auch 9 5,060 19-06-2018, 20:04
Viimane postitus: Kivoos
  palju kaalub hing või vaim.? Taivo 70 27,087 24-09-2010, 17:52
Viimane postitus: Nielander
  "Tont" lendorav 20 7,360 10-03-2009, 18:53
Viimane postitus: JoJo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat