Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tee kaudu valgustumise tundeni
Autor Sõnum
6 G 6 G 6 G 6
SaaK

26-08-2021 03:21
Postitus: #1
Tee kaudu valgustumise tundeni
Esitan uut viisi teed keeta:

Võta liitrine jäätise vana plastmassist tühi nõu ja raputa selle põhjale rohelise tee puru nii, et nõu põhi on peaaegu kaetud. Järgmiseks vala aeglaselt kraanist külma vett peale kuni peaaegu ääreni. Järgmiseks aseta see sügavkülma umbes üheks ööks või pikemaks ajaks kuni veekogus on täielikult läbi jäätunud. Võta see välja ja lase sellel umbes neli tundi sulada.

Sulanud tee, mis on nelja tunni jooksul läbi käinud kristalleerumise omab Umami maitset, mis on viies maitse tunne mageda, soolase, hapu ja kibeda lisaks. Seda maitset võiks Eesti keeles kutsuda " Lihaseks ". See on kõhule energeetiline ja toob õndsuse tunnet.

Kui oled kõik, näiteks päeva jooksul ära joonud, võta teepann, või kruus ja aseta põhja väiksel määral jäätise nõust teepuru, mis on veel niiske. Järgmiseks vala peale keeva vett ja lase sellel viis minutit haududa. Valmis tee maitset on raske kirjeldada. Kirjeldaksin seda enda silmis " Umamu " maitseks. Joodud tee toob kehale ja meelele valgustumise tunde.

Kui " Umami " on naissoost täiuslik maitse, siis " Umamu " on minu arvates mees soost täiuslik maitse.

Samadest jäätamist järgnevatest purudest on võimalik keeta kolm korda kokku teed uuesti.
(selle postituse viimane muutmine: 01-09-2021 23:15 6 G 6 G 6 G 6.)

Kui mingi asja võib mõelda siis võib selle kaa tõeks teha.
Kui tõelisus saab sind uskuma midagi siis se kaa on nii.
Ma kirjutasin selle ise - Mina.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

26-08-2021 12:53
Postitus: #2
RE: Tee kaudu valgustumise tundeni
„...Joodud tee toob kehale ja meelele valgustumise tunde....“

Valgustumine ei ole sündmus. Igal sündmusel on algus, kestvus ja lõpp.
Hmm... „valgustumise tunne“? – see tuleneb jälle sellest lähenemisest, et mina (keha sees) saavutab mingisuguse teise olemisvormi või tunde (ekstaasi).
Valgustumine võib olla lihtsalt „klõps“ ja inimene imestab „häh...see ongi või?“...Smile
Aga no eks seda tee soovitust ehk millagil proovin.

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog