Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELOSE LINN
#1
Siin väike originaal jutuke,maakera sees elavast rassist.
Võite nii naljana kui tõena võtta,oleneb inimesest.

https://www.mslpublishing.com/telos-lemu...1u-Y7xYDRk
Vasta
#2
(01-09-2021, 18:43 )MetsaKaru Kirjutas: Siin väike originaal jutuke,maakera sees elavast rassist.
Võite nii naljana kui tõena võtta,oleneb inimesest.

https://www.mslpublishing.com/telos-lemu...1u-Y7xYDRk

Raamatus " Intervjuu Maavälisega " räägitakse ka Lemuurlastest ja see kataklüsm millest kirjutati leidub ka selles raamatus mille linkisin ja üsnagi täpselt samal viisil kirjeldatuna.

Usun et kõik kirjutatud on tõsi ja tõepärane.

Lingitud raamatus räägitakse Lemuurlastest ka kui nüüdse Hiina elanike kaugsetena esivanematena.
Vasta
#3
Aigar avaldas mulle kord Otepääl (üritusel siis veel alles olnud kivilabürindi juures) kohtumisel arvamust, või isegi veendumust et planeedid ongi seest õõnsad. Tema kodulehel ka selline tema tõlge:
http://www.aigarsade.com/Suitsev_Jumal.pdf
Aigari koduleht, kus tema raamat "Seest välja" ja tõlketööd:
http://www.aigarsade.com/
Vasta
#4
Nägemus, mida tahetakse edasi anda seisneb nö "anti-reaalsuse olemasolus": ehk kui Igavikus olev tervikolemus kehastub, siis mingi osa tuleb meile nähtavasse reaalsusesse (mees-energiana Maale), ning mingi osa läheb anti-reaalsuesse (nais-energiana "õõnsa Maa" anti-reaalsusesse) ... analoogia: libadal jääl ei saa mees-ja-naine liikuma libeduse tõttu - kuid üksteise suhtes "tõukudes" saab liikuma hakata erinevates suundades (mees reaalsuesse, naine anti-reaalsusesse, või vastupidi).

Selle kohta, kus see "anti-reaalsus" asub on mitmeid erinevaid nägemusi:
1) Maa sees oleks mingi "siemine / õõnes Maa", mida valgustab Maa keskpunktis asuv nö "must Päike".
2) Linnutee galaktika keskmes asuva "musta augu" sees asub anti-reaalsus.
3) Hoopis kuskil mujal inimestele hoomamatus kohas.


Anti-reaalsust "õõnsa Maa" kontekstis ei tohiks segi ajada nö "surmajärgsete maailmadega", nagu Viikingite Asgard ja nende analoogiad teistes õpetustes.
Vasta
#5
Adama ♥️
Meie kõik Telos oleme valmis pinnalt külastajaid vastu võtma. Palvetame selle aja eest, mil saame avada uksed kõigile, kes otsustavad siia tulla. Ausalt öeldes oleme me kõik vennad ja õed, keda on eraldanud Maa kiht. Nii et kui oled väsinud, keskendu Teloses oma vendadele ja õdedele ja ammuta meilt oma tugevust. Sest varsti töötame sinu kõrval pinnal, juhendame sind ja näitame sulle kõike, mis olla saab.
Me ei lukusta öösel oma uksi, samuti pole meil lukkude ja poltide süsteem ega meie tänavatel patrullivad inimesed. Siin Teloses on tõepoolest väga turvaline, sest me kõik teame üksteist Jumala lastena. Nii et me ei vaja kaitseks seadmeid ja süsteeme, mida teil pinnale vaja on. Kui kogu inimkond mõistab, et kogu inimkond pärineb samast allikast ja et me kõik oleme vennad ja õed, siis vajadus kaitsevahendite järele taandub ja teie tänavad on taas turvalised. Kuni selle ajani hoia oma turvaelemendid tervena, sest siin Teloses on oht pinnal, mida ei eksisteeri.
Veeda aega kodudes mediteerides ja keskendu sellele, et valgus valgub sinu vormi. Te kõik olete Valgusolendid, siin rännakul läbi elu, peatudes maa peal vaid lühikeseks hetkeks igavikku. Varsti oleme teiega pinnapeal, aitame ja õpetame teid kõike, mida teame.
Turvaseadmetega või ilma, olete kõik turvaliselt Jumala käes, mõistad seda või mitte. Sest tegelikult ei saa sinuga kunagi midagi juhtuda, sest su hing on surematu ja sa oled igavesel teekonnal läbi elu. Nii et puhka oma surematuses ja ole rahus oma südames. Ma armastan sind.
Tea, et siin Telos on varahommik, sest valgus hiilib õrnalt sisse. Me ärkame oma päevavalgusesse, just nii nagu sina pinnapealsel ärkamas oma päevavalgusesse. Ärkame samasse päevavalgusesse, Looja Valgusesse, mis dušeerib taevast ülalt ja altpoolt. Valgus, tõesti, tuleb seestpoolt, ükskõik kus sa planeedil oled. Valgus on Looja suur jõud ja see on meie suhtumine Loojaga, mis genereerib seda suurt valgusjõudu.
Telos ei erine pinnast. Meie Valgus ei ole eredam kui Sinu Valgus, ainult et ehk on meie südamed avatud laiemalt kogu Loomise Allikale ja me tunnistame seda Allikat ehk teadlikumalt kui Sina. Nii et see on meie teadvus, kust valgus voolab, mis loob erinevuse, niiöelda meie eluviisides. Aga kui inimkond ärkab üha enam Valgusesse, siis tuleb meie eluviiside integratsioon rohkem, kui me vaikselt pinnale kerkime.
nüüd ja tuues esile meie täielikuma teadvuse Looja ja Tema eesmärgi meie kõigi jaoks Maa peal.
Kätte on jõudmas aeg, mil ühinevad meie kaks suurt tsivilisatsiooni; kus kogu tehnoloogia on ÜKS rahulik elutehnoloogia, andes ainet ning hoides kokku meie vajaduste loomiseks ja rahuldamiseks vajalikku vormi kangast. Ja nii me ootame seda aega, mil rohkem meist saab elada pinnal ja mõned teist saavad elada meiega pinna all. Tervitame seda vahetust! Palvetame selle peagi saabuva aja eest.
Kui oled huvitatud uneseisundi ajal öösel Telosesse tulekust, siis helista mulle enne magama minekut ja küsi Telosesse sissepääsu ja ma võtan su vastu. Te kõik olete telepaatilised olendid, nii et kui keskendute mulle oma mõtteid ja helistate mulle, kuulen teid. Tea seda kindluse mõttes, sest meie kanal integreerib seda oma teadvusesse lihtsalt kindlusega. Jätame teid praeguseks õnnistustega meie kõigi poolt siin Telos.
Dianne Robbinsilt Telos
Vasta
#6
https://lemurianconnection.com/
Vasta
#7
Tänan teemaalgatajat MetsaKaru!
Super postitused kõigilt!

Telose sümbol.
   

Lemuuria, Telose linna ülempreester Adama.
   

Kanalduskirjad kirjutavad: Jeesus oma uues kehastuses elab Telose linnas ja tema nimi on Sananda.
Vasta
#8
Tervist, Pakun abi - kellel vaja enda või lähedaste sisse vaadata ning kiirelt midagi transformeerida.
Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast. Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad.
Seda ma võin oma suurest südamest vanduda.Tervist. Aitan vabastada ning välja tuua haavu. Mõõta tšakrate tervist ning olukorda. Mõõta inimeste sagedusi, läbi teie mõtete. Oskan ka paare mõõte ja leida milles on viga. Ilus näide oli, kui tuvastasin petise firmast.
Ja aitan väljutada kehvasi energiaid, mida ma hetkel lähemalt ei puuduaks, kuna need on individuaalsed ning minu võtted on võimsad ning toimivad. Seda ma võin oma suurest südamest vanduda. 
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. Kuskil 20-30€ oleks kena, sellise hea töö eest.
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Taustast: olen 7 aastat mõõtnud pendliga ning tervendanud inimesi - neid juhatades.
Küsin rahaks teilt antava summa ning aitan vabastada vana jama. 20-30€
Teie tunda, kas tahate ja vajate mind.
Ma tean, et pilt tuli hale välja. Aga mina koostöös agentide ning nõidadega oskan paljuski aidata. - Juhendada, seletada, teid vaimselt sirgeks painutada.
Enda hinge olen üle 20-korra ümber muundanud. Olen kiire muundaja. Kui te soovite kiiresti vabaneda, siis mina olen see inimene, kelle juures on hea neil, kes soovivad kiiret vabastust saada.
Tunnen kuskil 7-t erinevat tulnuka sorti. Siriuslased, Plejaadlased, Kiired programmi-hallid, muigu Reptiilid ja siis ka Annunakid ning kollased Andromedlased.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pavlopetri - uppunud linn. Aerling 6 6,667 16-09-2014, 20:52
Viimane postitus: Aerling
  Yonaguni vee alune linn Jaapanis excubitoris 8 10,350 13-11-2013, 16:40
Viimane postitus: Müstik
  Sügavalt Amazonase vihmametsast leiti kadunud linn mis arvat Aerling 6 8,602 08-12-2008, 11:39
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat