Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surnu vara puhastus
Autor Sõnum
kalldunn
Veteran

29-09-2021 16:23
Postitus: #1
Surnu vara puhastus
Kõik me oleme siia ilma sündinud alasti ja mitte ühegi hilbuta. Ning mitte ühegi esemeta. Oma elu jooksul kogume kõikvõimalike hilpe, ehteid ja esemeid. Sellest elust lahkudes jäävad kõik asjad lahkunust maha. Kaasa saab lahkunud ainult selle – mida talle kaasa antakse. Iga rahvas ja usk on välja töötanud, oma ära saatmise tseremoonia. Meie ühiskonnas: Kui lahkunu ei ole oma vara kirjaliku testamendita mahajääjatele määranud, tekkib kohutav tüli ja kaklused selle vara üle. See on üks halb omadus. Kuid on veel teina – veel halvem omadus selle varaga. See on lahkunu poolt peale pandud needused sellele varale. Lahkunu ise võib sellest, mitte teadlik olla.
Nüüd siis hakkame arutama – kuidas üks või teine on seda vara puhastanud, et seda kasutada?
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2021 18:32 Mannu.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

29-09-2021 18:40
Postitus: #2
RE: Surnu vara puhastus
Tsitaat:Meie ühiskonnas: Kui lahkunu ei ole oma vara kirjaliku testamendita mahajääjatele määranud, tekkib kohutav tüli ja kaklused selle vara üle. See on üks halb omadus. Kuid on veel teina – veel halvem omadus selle varaga. See on lahkunu poolt peale pandud needused sellele varale. Lahkunu ise võib sellest, mitte teadlik olla.
Nüüd siis hakkame arutama – kuidas üks või teine on seda vara puhastanud, et seda kasutada?
See sõltub suguvõsast, ei pruugi igas suguvõsas seda tüli ja kaklust tekkida.
Mitteteadlikud needused on vast liiga karm termin, mina ütleksin suguvõsa karma. Seda teadlik inimene ei pruugi enda kanda võttagi.
Ise ma palju surnute vara pärinud ei ole, üks on aga see laud, mille pealt praegu kirjutan, ning seda ei ole ma kuidagi puhastanud, pole tundnud, et peaksin.

Brain expedition.
kalldunn
Veteran

29-09-2021 18:59
Postitus: #3
Ise ma palju surnute vara pärinud ei ole, üks on aga see laud, mille pealt praegu kirjutan, ning seda ei ole ma kuidagi puhastanud, pole tundnud, et peaksin.

Kui sa selle laua tuppa tõid, siis sa loomulokult pesesid selle ära.
Ka see toiming on selle eseme puhastamune.

Q11
Veteran

29-09-2021 19:18
Postitus: #4
See ju oleneb milline päritud vara on. Kui kirjutuslaud nagu Mannul, siis tõepoolest piisab pesemisest...aga kui näiteks surnud vanaema lemmik hõbelusikas millega ta igapäev sõi, siis pesemine ja puhastamine ei aita. Seda lusikat endale ikka suhu ei pane.

https://ärkaja.com/index.php
Mannu Eemal
uxake

29-09-2021 19:35
Postitus: #5
(29-09-2021 18:59 )kalldunn Kirjutas:  Kui sa selle laua tuppa tõid, siis sa loomulokult pesesid selle ära.
Ka see toiming on selle eseme puhastamune.
Kusjuures vist ei pesnud ka , see on väga vana tume puit, talupojatöö, ilma ühegi metallosata, ja ei paistnud määrdunud; hiljem oma kohviplekke olen pesnud küll Smile
Aga pesemise juures peaks olema esmatähtis ju ikkagi taotlus, kas sa lihtsalt pesed (mis võtab ära füüsilise mustuse), või ikkagi puhastad kõigest mittevajalikust.
Ma kunagi ostsin mustlaselt ühe seeliku, mis oli kasutatud, no selle pesemisest ei aidanud, ei tundunud puhas olevat; tegin muud ka ja sai väga hea ja lemmik seelik.
Mis see muu on - see võib olla misiganes, peaasi, et taotlus on sees, ilma taotluseta on nagu gargo kultuur - see, kus ehitati puust lennuk välise sarnasuse põhjal tööpõhimõttest mitte midagi taipamata.
Eks neid traditsioonilisi puhastusvõtteid on palju. Mina tegutsen spontaanselt, tundepõhiselt. Millal voolav vesi, millal pihlakas, millal tuli-suits, millal Kuu-Päike.
Oma sugulaste puhul ei põe eriti, et midagi hullu kaasa tuleb, mul on toredad sugulased, va ühe liigvarase surma puhul.

(29-09-2021 19:18 )Q11 Kirjutas:  ...aga kui näiteks surnud vanaema lemmik hõbelusikas millega ta igapäev sõi, siis pesemine ja puhastamine ei aita. Seda lusikat endale ikka suhu ei pane.
kui vanaema oli igavesti äge mutt, suri kõrges eas vanaduse kätte ja lusikas on hõbedast, siis just kasutaksin seda nagu reliikviat, ka söömisel. Aga jah, see oleneb ...
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2021 19:38 Mannu.)

Brain expedition.
kalldunn
Veteran

29-09-2021 19:36
Postitus: #6
(29-09-2021 19:18 )Q11 Kirjutas:  See ju oleneb milline päritud vara on. Kui kirjutuslaud nagu Mannul, siis tõepoolest piisab pesemisest...aga kui näiteks surnud vanaema lemmik hõbelusikas millega ta igapäev sõi, siis pesemine ja puhastamine ei aita. Seda lusikat endale ikka suhu ei pane.
Ja kuidas sina antud olukorras tegutseksid? Puhastada on ju kõike võimalik. Mõne asjaga on vaja pikemalt mäsata.
Muidugi – iga eseme puhul on vaja erinevaid lähenemisi. Olekski kena kui suudaksime välja töötada mingisuguseki platvormi, millele saaks tugineda
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2021 20:06 kalldunn.)

isemaag
Veteran

29-09-2021 21:37
Postitus: #7
(29-09-2021 19:36 )kalldunn Kirjutas:  
(29-09-2021 19:18 )Q11 Kirjutas:  See ju oleneb milline päritud vara on. Kui kirjutuslaud nagu Mannul, siis tõepoolest piisab pesemisest...aga kui näiteks surnud vanaema lemmik hõbelusikas millega ta igapäev sõi, siis pesemine ja puhastamine ei aita. Seda lusikat endale ikka suhu ei pane.
Ja kuidas sina antud olukorras tegutseksid? Puhastada on ju kõike võimalik. Mõne asjaga on vaja pikemalt mäsata.
Muidugi – iga eseme puhul on vaja erinevaid lähenemisi. Olekski kena kui suudaksime välja töötada mingisuguseki platvormi, millele saaks tugineda

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kuusnurkne täheke olevat see kõige vingem platvorm, selle pääl on elanud juudid ja üks vurrudega diktaator ja üks vuntsidega isevalitseja, kui mitte rohkem. Kõlbab kõikjale.
Täiendan: Veel üks surnud sugulase varast lahtisaamise moodus on OKSJON. Läeb koos kõige heaga ja halvaga.
Kolmas moodus: Jätta pärimisejärgne instruktsioon täitmata ja kõik saab riigile. Vene aegu see täpselt nii toimis, praegalt olevat vastupidi, kuid võib jätta maksud maksmata siis pannakse needus riigi enda poolt, pidavat nii olema viimasemas ajastus, võidakse suust kahh leib ära võtta.
(selle postituse viimane muutmine: 30-09-2021 00:07 isemaag.)
lahendused
Veteran

30-09-2021 08:54
Postitus: #8
Kogu see "puhastamise teema" on väga tugevalt sõltuv igaühe ARENGUTASEMEST:

1) Enamus inimesi on "inimkehas loomad" (lihtsamat tööd oskavad teha, kuid ei saa põhjuslikult aru asjade olemusest) ... selliste jaoks ongi "needus" üks äärmiselt jube nähtus, millega ise hakkama ei saada, ehk vajatakse nõia abi.

2) Kui ollakse "inimkehas inimene" (hea-halva asemel nähakse põhjust-tagajärge, ehk saadakse aru asjade olemusest), siis suudetakse ka needust läbi näha (needus, kui endale kahjulik programmi, mida ei lubata enda sees töötada, kui kahjuliku nähtust) ... selliste peale needus ei mõju, kuid needust maha võtta nad reeglina ei suuda.

3) Kui ollakse "inimkehas jumal/looja/kõrgem" (sellised ei käi reeglina palgatööl, vaid loovad teistele töökohti, luues/asutades ettevõtteid), siis suudetakse ka needust nö "maha võtta" (luuakse uus programm, mis olemasoleva needuse/programmi nö "ära kustutab") ... sisu poolest seisneb "needuse maha võtmine" selles, et tavalisele inimesele tehakse selgeks, et needus enam ei toimi, ehk pannakse inimesele peale uus programm, mis käseb needuse minema visata.

Antud teema on "oluline ja huvitav" vaid punktis nr1 kirjeldatud arengutasemega inimeste jaoks ... punktis nr3 kirjeldatud inimeste jaoks on tegemist mingi lapsiku triviaalsusega.

-------

Pärandusi peaksid saama üksnes NAISED: naistel on loomupärane võimekus hallata/omada territooriume (iga naine suudab ju tite valmis teha/kanda, ehk emakas, kui naise poolt kontrollitav territoorium) - kõik majad ja asjad asuvad ju mingil "territooriumil", ning naine saab oma territooriumil kehtestada seaduseid (a'la kõik pärandusega saadud kahjulikud programmid ja needused ei toimi enam) ... tavalist meest-naist tuleks võtta kui "kuningriigi väiksemat mudelit" (naine, ehk kuninganna on territooriumi omanik - mees, ehk kuningas omab õiguseid territooriumil muutuseid teha) ... lihtsalt kuningriigi asemel on "oma kodu", mis kuulub koos kõigi asjadega naisele, ning mees omab õigust kodus muutuseid teha.

Taolises vaates on Kaldunni peres nö "asjad energeetiliselt paigast ära": nais-energia tundub seal tugevalt maha surutud olevat (naine tundub olevat justkui mingi "kalts", mida lükatakse-tõmmatakse) ... seetõttu ei toimi seal ka naise kohustuste hulka kuuluv "territooriumi puhastamine" (ehk pärand-vara needustest vabastamine).
Mannu Eemal
uxake

30-09-2021 09:59
Postitus: #9
Tsitaat:Pärandusi peaksid saama üksnes NAISED: naistel on loomupärane võimekus hallata/omada territooriume (iga naine suudab ju tite valmis teha/kanda, ehk emakas, kui naise poolt kontrollitav territoorium) - kõik majad ja asjad asuvad ju mingil "territooriumil", ning naine saab oma territooriumil kehtestada seaduseid (a'la kõik pärandusega saadud kahjulikud programmid ja needused ei toimi enam) ...
Enne Lähisida patriarhaalse pärimisliinu teket oligi nii. Mõnes paigas praegugi on nii, et maa ja maja on naise omad ja naisliini pidi seda ka päritakse. Samas kui kultuur "peal" võib üsnagi mehekeskne olla, st naine piirataksegi koduga, isegi siis kui mõnel on soov veel midagi kasulikku teha 8nt arstiks hakata). Eestis oli samuti maa naiste oma enne kristluse laiemat levikut meil.

Brain expedition.
kalldunn
Veteran

30-09-2021 11:00
Postitus: #10
Lahendused.
Tegelikult on sul õigus. Minu staatus selles ilmas on eriskummaline. Ma ei sooviks ka oma kõige suuremale vaenlasele – sellist staatust.
Asja juurde.
Kui te antikvariaadist ostate mingi imekauni eseme, toote selle koju, asetate nähtavale kohale ja nüüd hakkavad majas toimuma kummalised asjad. Niisuguste asjade tõttu on surmariiki läinud terveid perekondi. Ese liigub edasi ja ikka koos surmaga. Ka naisenergia on selles situatsioonis võimetu. Tuleb meeles pidada et saataniste on ka naiste seas.

Q11
Veteran

30-09-2021 14:09
Postitus: #11
„...Kui te antikvariaadist ostate mingi imekauni eseme, toote selle koju, asetate nähtavale kohale ja nüüd hakkavad majas toimuma kummalised asjad....“

On Sul mõnda elulist näidet ka tuua?
Näiteks kui Q11 ostab antikvariaadist vanaaegse hõbekausi, paneb sinna küpsised ja aegajalt sealt neid võtab. Järgmine päev poodi minnes, et küpsiseid juurde tuua , komistab ja kukub kõhuli porilompi. Kas võiksime ostetud vanaaegse hõbekausi ja Q11-ne porilompi kukkumise vahele panna võrdusmärgi?
Ühestküljest - „Loomulikult mitte, see on ju absurd. Q11 lihtsalt ei vaadanud ette kuhu astus ja niimoodi õnnetus sündiski“
Teisestküljest – „Ei tea midagi? Seos on olemas. Kui Q11 poleks seda vanaaegset hõbekaussi ostnud ja sinna küpsiseid pannud, oleks ta neid söönud palju aeglasemalt ja see päev poleks ta poodi üldse läinudki. Aga kuna pilk läks tihtilugu ostetud kausile, toimus ka intensiivsem küpsiste söömine, mis päädis vajadusega poodi rutata ja ettevaatamatusest komistada“...

https://ärkaja.com/index.php
Tinar
Vana kala

30-09-2021 19:36
Postitus: #12
Üks puhastamise variant mida kasutatakse väärismetallist ja kividega ehete puhul on eseme jäätamine. Ese, ehe, hõbelusikas vm pannakse vette ning siis sügavkülma 3 ööpäevaks. Seejärel lõhutakse (kividega ehete puhul väga ettevaatlikult) jää ümbert. Pärast seda tundub, et ese on tõesti nagu heledam, puhtam ja uuem. Väärismetallist tarbeesemeid, kui neil on nõrk tundeväärtus siis võib ju ülessulatada lasta ning sellest uus ehe vms teha lasta. Kui sõrmus või mis iganes sulab kuumuses siis pidavat ka selle esemega kaasas olev negatiivne väli kaduma.

(selle postituse viimane muutmine: 30-09-2021 19:42 Tinar.)
Mannu Eemal
uxake

01-10-2021 08:41
Postitus: #13
Üldiselt mulle meeldib osta kasutatud esemeid, iolen ökopede, et mitte öelda ökofašist Smile kaupa valides sa juba teed valiku, kas ese on "hea" või "kuri", meeldib või ei. No ei ole vaja muud puhastust peale pesu. Mõne väliselt ilusa või muidu huvitava eseme puhul aga saab eseme enda väärtus siiski määravamaks kui halb aura selle juures. Kunagi 90nendate algul sattus kuskil vanakraamikaupmehe juures näppu vana piibel, aastast kuslil 1800ndate keskpaik, suurepärane säilivus. Aga vot, lõppemise ja surma maik oli juures. Andsin selle paari päeva pärast ühele sahkerdajale. Miskit "põnevat" ma enda juures ega elamises siiski ei märganud, tuim tükk olen.

Raamatu puhastamine, lõppenud suguvõsa raamatu puhastamine .... ? Eks see vast suitsuga peaks käima? Sõnad, taotlus ja sellise inimese kätte sattumine, kes tõesti nt piiblite kogumisest huvitatud on, ses mõttes vanade raamatute koguja tuleb toime, siiras huvi lööb üle "musta energia".
Lisan hiljem: ja pakane peaks ka aitama tõesti, kuigi pole ise proovinud. Kujutluspilt külmast täiskuu talveööst, metsas kännul vana piibel Laugh

Ostast ostetud vanad helmed saavad aga kohalikus ojas ilusti puhtaks, kui just tunduvad "mustad" olema. Pärast on mõnus jõemuda lõhn küljes Smile Pesed veel üle. Ma olen lasknud lausa kuu aega umbes ojas olla, kui tundub katsudes "määrdunud".

Kui aga juhtub nii, et omavahel tülitsev suguvõsa nt kättemaksuks mõnele sugulasele pärandab oma korteri või maja nt miskipärast mulle kui mittesugulasele (no mõttemäng tuli selline pähe, tavaliselt läheb riigile, kirikule v mujale), siis uhhuhhuu ... ma vist ei võtaks pärandit vastu, kui on ikka hull suguvõsa ja ilge kõride närimine käib. Mitte et ma mingit surnute needust kardaks, vaid lihtsalt ei sooviks ELAVATE inimeste kindlalt jätkuvas kõride närimises osaleda. Nii kõva mutt ma ei ole ja meteriaalsete väärtuste suhtes olen piisavalt ükskõikne.

Kui aga teemaks on teenustööna pärandvara puhastamine, siis mina ka nii kõva mutt ei ole. Kes sellega aga teenustööna tegeleb, sel on omad meetodid. Kui tahab siis avaldab välist külge, sisemist tööd peab igaüks ise õppima või sünnipäraselt oskama. Tahe asjaga tegeleda peab olema.
(selle postituse viimane muutmine: 01-10-2021 09:50 Mannu.)

Brain expedition.
xcad
Veteran

01-10-2021 16:31
Postitus: #14
(01-10-2021 08:41 )Mannu Kirjutas:  Üldiselt mulle meeldib osta kasutatud esemeid, iolen ökopede, et mitte öelda ökofašist Smile kaupa valides sa juba teed valiku, kas ese on "hea" või "kuri", meeldib või ei. No ei ole vaja muud puhastust peale pesu. Mõne väliselt ilusa või muidu huvitava eseme puhul aga saab eseme enda väärtus siiski määravamaks kui halb aura selle juures. Kunagi 90nendate algul sattus kuskil vanakraamikaupmehe juures näppu vana piibel, aastast kuslil 1800ndate keskpaik, suurepärane säilivus. Aga vot, lõppemise ja surma maik oli juures. Andsin selle paari päeva pärast ühele sahkerdajale. Miskit "põnevat" ma enda juures ega elamises siiski ei märganud, tuim tükk olen.

Raamatu puhastamine, lõppenud suguvõsa raamatu puhastamine .... ? Eks see vast suitsuga peaks käima? Sõnad, taotlus ja sellise inimese kätte sattumine, kes tõesti nt piiblite kogumisest huvitatud on, ses mõttes vanade raamatute koguja tuleb toime, siiras huvi lööb üle "musta energia".
Lisan hiljem: ja pakane peaks ka aitama tõesti, kuigi pole ise proovinud. Kujutluspilt külmast täiskuu talveööst, metsas kännul vana piibel Laugh

Ostast ostetud vanad helmed saavad aga kohalikus ojas ilusti puhtaks, kui just tunduvad "mustad" olema. Pärast on mõnus jõemuda lõhn küljes Smile Pesed veel üle. Ma olen lasknud lausa kuu aega umbes ojas olla, kui tundub katsudes "määrdunud".

Kui aga juhtub nii, et omavahel tülitsev suguvõsa nt kättemaksuks mõnele sugulasele pärandab oma korteri või maja nt miskipärast mulle kui mittesugulasele (no mõttemäng tuli selline pähe, tavaliselt läheb riigile, kirikule v mujale), siis uhhuhhuu ... ma vist ei võtaks pärandit vastu, kui on ikka hull suguvõsa ja ilge kõride närimine käib. Mitte et ma mingit surnute needust kardaks, vaid lihtsalt ei sooviks ELAVATE inimeste kindlalt jätkuvas kõride närimises osaleda. Nii kõva mutt ma ei ole ja meteriaalsete väärtuste suhtes olen piisavalt ükskõikne.

Kui aga teemaks on teenustööna pärandvara puhastamine, siis mina ka nii kõva mutt ei ole. Kes sellega aga teenustööna tegeleb, sel on omad meetodid. Kui tahab siis avaldab välist külge, sisemist tööd peab igaüks ise õppima või sünnipäraselt oskama. Tahe asjaga tegeleda peab olema.
See on siis kui on ülitundlik inimene. Kui kuulus nõid & satanist kingib midagi mida on koos teiste satanistidega neednud ja loitsinud...isegi siis usun, et et ei tee midagi! Lihtsalt seetõttu, et õigeid nõidu pole ja need n.n. riitused ilma väeta on kahjutud nagu hane selga vesi või püha koroonaviirus. Viimane ka nakatub enamasti neile kes kardavad ja on end vaxinud. Mulle aga peale pikki ja põhjalikke otsimisi pole tulnud....ju ei vääri "püha koroonaviirust" see on väljavalitutele ehk "eliidile" ja minusugune mats seda ei saa.Bleh
Nõidus ja needus mõjub ainult siis kui sellesse on pandud rohkem jõudu kui selle vastuvõtjal on vastu panna.
(selle postituse viimane muutmine: 01-10-2021 16:37 xcad.)
Filosoof
Uustulnukas

03-10-2021 10:02
Postitus: #15
[quote='Mannu' pid='281278' dateline='1633070505']
kaupa valides sa juba teed valiku, kas ese on "hea" või "kuri", meeldib või ei. No ei ole vaja muud puhastust peale pesu.

Olen ilmselt samasugune - tean, missugune ese on paha energiaga, missugune hea energiaga.

Mina pole midagi eriliselt puhastanud. Vanaema kodust sai aastaid tagasi mõned nõud üles korjatud. Suhkrutoos, puidust lõikelaud ja palju muud sellist, mida sai kasutada ja mille äraviskamise mõtet ma ei näinud. Eks sooja vee ja pesuainega said nad üle pestud küll, kuid midagi iseäralikku ma nende nõude kasutamisel ei märganud. Vanaema oli mulle väga kallis. Armastasin teda väga ja armastatud inimese asjad ei saagi midagi paha tuua.
Poeg kirjutas ennetavalt kellel miski asi läheb. Jättis maha tehnikat. Korralikud, puhtad riided said annetuskasti ja need, mis olid uued, kuu enne surma soetatud, need sobisid ka meile kandmiseks. Toa puhastasime lihtsalt nagu tavaliselt. Tolmuimeja, ja märg lapp :-) Ja vaatamata sellele, et majas oli mitte päris loomulik surm, siis paha energiat selles pole. Tema tuba, kus oli palju aastaid valu ja vaeva on praegu täis valget energiat. Absoluutselt kõik tahavad seal toas istuda. Nii ma siis otsustasingi, et sellest toast saab minu zen tuba.

Puhastamise vajadus on ikkagi inimese peas kinni. Kui tunneb, et on vajadus, ega siis keegi kätt ette panna ei saa.
Vesilik
Veteran

03-10-2021 19:14
Postitus: #16
Ma loodan veel teiega koos seal mediteerida yli-zeni teemadel.

Truth shall set you free.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elava ja surnu foto sirlye83 1 2,887 18-06-2014 18:25
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog