Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väljakutsutud vaim, kes ei taha tagasi minna
#1
Oli pime talveõhtu. Me otsustasime sõbrannadega kutsuda välja vaime. Me kutsusime välja ühe mu sõbranna onu, kes suri trombi Sad
Puhaku ta rahus muidugi (hea inimene oli). Me küsisime talt palju asju, nt kas jumal on olemas. Ta vastas, et jumal on olemas. Kui me hakkasime teda uuesti ära saatma, vastas ta, et ta ei lähe ära. See oli õudsalt jube asi, me ehmusime täiega ära ja ta ei ole siiani ära läinud ja see on väga jube. Kuidas me saaksime ta tagasi saata?

Muudetud: 16-1-06 kell 18:25:13 Hallucigenia
#2
kutsu vaimude väljaajaja, küsi ema käest nõu või kellegi käest küll ta aru saab ehk leiate mingi lahenduse.
#3
proovime aga üldiselt ei olevat see aidanud ma ei julge emale rääkida sest ta ei taha et me vaime välja kutsuksime Sad
#4
Kui asi on tõene, siis palu teda. Palumine on üks lihtsamaid ja effektiivsemaid asju siin maailmas üldse, kuid inimesed ei oska, või ei taha paluda. Kui siis ka ei aita, siis veena. Lõppmatuse Ring, karma jne . Kui siis ka ei aita siis lepi sellega või räägi emale ära (küll su ema aru saab, kui ta sind just seevaldisse ei saada)
#5
rahu tema hingele aga ometi kutsute teda välja ja tegelete muude lollustega???
ma ei jõua ära imestada...

äkki läheksid nüüd ja loeksid lumivalgekese raamatut ning jääd ilusasti tuttu.
#6
Encore`il on õigus, palumine aitaks.
Muidugi karta pole vaja, kui ta eluajal hea inimene oli, pole erilist võimalust, et ta vaimunagi kellelegi midagi halba teeks.
#7
Tsitaat:Algselt postitas: gerli182
Oli pime talveõhtu. Me otsustasime sõbrannadega kutsuda välja vaime. Me kutsusime välja ühe mu sõbranna onu, kes suri trombi Sad
Puhaku ta rahus muidugi (hea inimene oli). Me küsisime talt palju asju, nt kas jumal on olemas. Ta vastas, et jumal on olemas. Kui me hakkasime teda uuesti ära saatma, vastas ta, et ta ei lähe ära. See oli õudsalt jube asi, me ehmusime täiega ära ja ta ei ole siiani ära läinud ja see on väga jube. Kuidas me saaksime ta tagasi saata?

Muudetud: 16-1-06 kell 18:25:13 Hallucigenia

kust sa võtad et ta tagasi ei läind?
#8
gerli182 kuidas asjad edenenud on ? on's siis onuke ära läinud, või mis. Või tegid fake teema ? Progressi sooviks näha :o
#9
Lollid olite et surnuid Häirisite.
Olgu see sulle õpetusex, et sellist jura enam korda ei saada!
#10
Nende vaimude välja kutsumisega võib oma biovälja vist ära rikkuda,Proovi kirikuid ja palu ja nõua seal vaimu eemaldumist.
#11
mina kutsusin kah ükskord vaimu välja.
tegin nii:

panin küünla lauale ja ümber puistasin jahu veidi.
siis valasin sinna peale õli ning veidi sulashokolaadi.

seejärel kustutasin küünla ja nägingi pimeduses vaimu. eee.... Napoleoni kutsusin välja.
mis sest et tema hing on juba ammu uuesti kehastunud või et tal ehk midagi tähtsamatki teha... aga ei... ta ikka tuli minu juurde.


PALUN LAPSED!!! kas tohiks korra paluda et te lõpetaksite igasugused jamajutud sellest kuidas keegi hambaniidi ja kammiga vaime kutsub või nende ohvriks langeb. kuskil peab ka ikka piir jooksma.
teema lukku.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes võitleb valgete eest? kivikas666 1,947 360,046 04-04-2017, 14:54
Viimane postitus: Viimne Roomlane
  Isa vaim? Quu 13 13,135 15-12-2014, 15:38
Viimane postitus: Mannu
  isik, kes ma olen!? ayyu 13 5,868 04-12-2009, 23:11
Viimane postitus: FurioN
  kus kummitab kes kummitab mida juhtub? biiga10 1 2,519 02-03-2006, 20:13
Viimane postitus: encore
  kes see seal ees oli??? Celtic 13 5,042 21-01-2006, 19:35
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat