•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ouija Board
Küsimus: Milleks on vaja hoida näppe ouija nn. indikaatori peal?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Ap0CalYps3
Küsimus: Milleks on vaja hoida näppe ouija nn. indikaatori peal?
Et anda energiat hingele kellega kontakteerumine toimub...
Ilma selleta on hingel väga raske seda osutit liigutada...

Muudetud: 28-6-08 kell 20:30:54 Nazz
Vasta
Aga lauas endas peab ju ka olema energiat, et kontakteerumine õnnestuks. Ütleme et, kui teed ise ja laed lauda ja indikaatorit oma energiaga, siis milleks on vaja seansi ajal energiat otse endast anda? Või siis, milleks peab laud enne laetud olema?
Vasta
Oletuse kohaselt, et kui laual on kah oma energia, siis järeldaksin seda, et kas ei ole piisavalt energiat laual või ei ole seal see energia mida vaja.
Energiat on ju igasugu erinevaid.
Vasta
Aga kuna kõik räägivad siin sellest vaimu lõksu jäämisest ja ohust ja muust sellisest, siis parem andkem õpetus, kuidas asja turvaliselt ära toimetada, kellel tõesti ürgne nälg seda Ouijat näppida. Kuidas tagasi saata, muida täpsemalt öelda/küsida jms. Ise muidu eriti sellest huvitatud pole, aga siiski, teistele tuleks vast selline info kasuks. Ja keegi, tegelt, võiks minulegi U2U saata selle ouija laua tegemise õpetuse. Ma arvan, et mind foorumis nii palju teatakse, et ma lollusi tegema ei hakkaks. Bleh Tänud ette ära siis.
Vasta
Kle internet on suur ja lai kui natukenegi tahta leiab selle laua tegemis õpetuse üles küll. Aga ise asi on milleks , mina igal juhul seda asja üldse eriti ei usu!
Annan sulle lingi http://www.ehow.com/how_2050342_make-ouija-board.html
Siit lehelt saad välja printida selle laua põhimõtteliselt. http://www.castleofspirits.com/ouijaboards.html

edu meisterdamisel!

Muudetud: 7-8-08 kell 15:14:33 noltsik

Muudetud: 7-8-08 kell 15:18:25 noltsik
Vasta
Eh jah. Selline vaimude väljakutsumise viis tundub kahtlane. Isegi kui see töötab siis vaevalt, et kõigil või väga paljudel see välja tuleks. Arvatavasti peab selleks ikka mingeid võimeid/annet olema. Meedium või mõni muu sellega seostuv isik. Ise olen proovinud. Tulemuseks oli suvaline vaim, kes tuli mitmeid tunde hiljem akna kaudu ja ei teinud midagi märgatavat. Hommikuks oli küll palju rohkem jõudu sees ja kaalust oli juurde tulnud mõned kg, kuid ei usu, et see seotud on(kuigi hea kokkusattumusLaugh).
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Ap0CalYps3
Eh jah. Selline vaimude väljakutsumise viis tundub kahtlane. Isegi kui see töötab siis vaevalt, et kõigil või väga paljudel see välja tuleks. Arvatavasti peab selleks ikka mingeid võimeid/annet olema. Meedium või mõni muu sellega seostuv isik. Ise olen proovinud. Tulemuseks oli suvaline vaim, kes tuli mitmeid tunde hiljem akna kaudu ja ei teinud midagi märgatavat. Hommikuks oli küll palju rohkem jõudu sees ja kaalust oli juurde tulnud mõned kg, kuid ei usu, et see seotud on(kuigi hea kokkusattumusLaugh).
Aga kuidas üldse teada saada kellel on sellist enegiat kellel ei ole?'
Ma arvan et enamus meediume on ka soola puhujad ei tea ei suuda uskuda nagu sellist asja et ühele on nüüd antud mingid võimed vägagi kahtlane! Usuks veel siis kui kõigil oleks midagi sellist lihtsal et on vaja harjutada ja treenida et seda annet arendada!
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
Tsitaat:Algselt postitas: Ap0CalYps3
Eh jah. Selline vaimude väljakutsumise viis tundub kahtlane. Isegi kui see töötab siis vaevalt, et kõigil või väga paljudel see välja tuleks. Arvatavasti peab selleks ikka mingeid võimeid/annet olema. Meedium või mõni muu sellega seostuv isik. Ise olen proovinud. Tulemuseks oli suvaline vaim, kes tuli mitmeid tunde hiljem akna kaudu ja ei teinud midagi märgatavat. Hommikuks oli küll palju rohkem jõudu sees ja kaalust oli juurde tulnud mõned kg, kuid ei usu, et see seotud on(kuigi hea kokkusattumusLaugh).
Aga kuidas üldse teada saada kellel on sellist enegiat kellel ei ole?'
Ma arvan et enamus meediume on ka soola puhujad ei tea ei suuda uskuda nagu sellist asja et ühele on nüüd antud mingid võimed vägagi kahtlane! Usuks veel siis kui kõigil oleks midagi sellist lihtsal et on vaja harjutada ja treenida et seda annet arendada!
Ega muusikalist kuulmist ei ole ka kõigil, harjutagu nii palju kui tahavad. Mõnedel on, mõnedel mitte.
Ja muidugi on inimesi, kes väidavad, et on meediumid kui tegelikult nad seda pole. Eks neid raha väljapressijaid on küllalt. Kuid see veel ei tähenda, et kellelgi nüüd sellist annet pole.
Vasta
Aga samas on ju nii ,et ühed nii öelda näevad ja kuulevad teispoolsust teised mitte? Kuidas kindlaks teha et see pole lihtsalt ühtede inimeste luulud ? Teada ju on et inimese kujutlus võime on suur kui soovitakse nidagi näha siis aju korraldabki selle ära! Selliste asjade jaoks on inimesel eraldi koht ajus mida kutsutakse käbi ajuks !
Mõned räägivad et selle abil pidi isegi aja rännakuid saama teha!
Vasta
Aga need, kes seda pole soovinud ja pole sellest mõelnudki ning ikka näevad? Ja mingi massihüsteeria kaela ka ei saa seda ajada, kui sama asja kogevad erinevad inimesed erinevates kohtades erinevatel aegadel erinevates ajavööndides.
Vasta
Nu vat selle pärast ma siin olengi et ise ka oma nahal teada saada paranormaalsuse olemas olust.
Osaledes kuskil uurimis grupis jne!
Vasta
Aga tead miks osad täiskasvanud midagi ei kuule ega näe, samas kui keegi teine(nende laps ehk)kuuleb ja näeb(paranormaalseid)asju? Sest lapsed on noored ja pole veel seadistanud ega pole jõudnud treenida oma mõistust,et mida uskuda ja vastu võtta ja mida mitte, samas kui täiskasvanud on seda teinud ja ei suuda uskuda, näha ega kuulda seda, mida pole tõestatud teaduslikult või milles kaheldakse.
Näitena toon seda, et idiaanlased ei näinud lähenevaid laevu, kuna nad ei teadnud midagi laevade olemasolust ega suutnud seda isegi endale ette kujutada, kuna polnud varem midagi taolist näinud ega sellest midagi kuulnud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Ap0CalYps3
Aga tead miks osad täiskasvanud midagi ei kuule ega näe, samas kui keegi teine(nende laps ehk)kuuleb ja näeb(paranormaalseid)asju? Sest lapsed on noored ja pole veel seadistanud ega pole jõudnud treenida oma mõistust,et mida uskuda ja vastu võtta ja mida mitte, samas kui täiskasvanud on seda teinud ja ei suuda uskuda, näha ega kuulda seda, mida pole tõestatud teaduslikult või milles kaheldakse.
Näitena toon seda, et idiaanlased ei näinud lähenevaid laevu, kuna nad ei teadnud midagi laevade olemasolust ega suutnud seda isegi endale ette kujutada, kuna polnud varem midagi taolist näinud ega sellest midagi kuulnud.
Aga kuida sel juhul mõista polterkeisti kes liigutab asju ütleme nii kas siis on nii et kui mina kes seda ei usu ja see kes on näinud seda oleme koos siis ei toimu midagi aga nagu mina lahkun siis hakkab ta jälle möllama?
Vasta
No eelmise postituse mõte oli see, et sa ei pruugi midagi näha ega kuulda. Aga kui tegu on poltergeistiga, kes loobib asju, siis muidugi sa näed kui mõni asi õhku tõuseb ja lendama hakkab.
Vasta
Aga ikkagi kokku võte on ka see et inimene näeb seda mida näha tahab? Nagu ma sinu jutust välja loen ,et kui ikka ei taha näha ja ei usu siis ka ei näe?
Vasta
Mitte alati. Kuid, kui soovid näha mingit vaimu, et uskuda siis on tõenäosus väike.
Vasta
Kas on võimalik et, Ouija abil saab rääkida ka reaalsete inimeste hingedega?
Me kasutasime seda ja meiega tuli rääkima meie endi tuttav, vähemalt nii ta väitis seda. Me küsisime ka fakte tema kohta ,nagu näiteks koduloomade nimed jne. ja ta vastas täpselt.
Teine juhus on veel, kus tuli minuga rääkima üks poiss, kes väitis et, ta on tegelikult reaalne inimene.
Palusin tal öelda linna nime kus tulevikus elan, sest ta väitis et ma hakkan välismaal elama. Läksin netti ja leidsingi pilte sellest, et see koht tõesti eksisteerib.
Olen ise Oujiaga tegelenud nüüdseks juba päris pikalt, aga ma siiani ei usu selle tõesusesse.Kuigi kõik mis ta mu tuleviku kohta on öelnud on nii enam-vähem täide läinud.
See nö Ouija poiss väidab ka et, ta tahab mind üles otsida.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas kooky
Tsitaat:Algselt postitas: kooky
Tsitaat:Algselt postitas: age90
ma olen kah seda mängu mänginud...isegi korduvalt...esimene kord oli eelmine suvi...meile räägiti sellest mängust paljusid asju..ja kõik olid isegi hirmsad..kui ma küsisin selle laua käest midagi enda kohta ja ta vastas täiesti õigesti, siis ikka tuli pisar silma..ja kõige huvitavam on see..et vaimud ütlesid ise mulle mu surma päeva..11 november 2007...ei tea kas uskuda või mitte..ja ütlesid et vaimud on lõksus..ja saavad vabaks ainult siis kui mina ära suren..ja seda juttu räägiti korduvalt ja korduvalt..


ma ei sooovita seda mängu kellelgi eriti palju mängida..või üldse..kuna tegu ei ole nalja mänguga..Bleh


SEE JU POLEGI MÄNG! Issand miks aru te ei saa!
Tahaks teada et kas sa siin 11 novembril kah oled.Kartke inimesed!
Anna andeks kui nii otse...SadLoodame et ennustus valeks osutub..

Täna juba 15 november,Age90, kus oled?

12 november 2008, agest ei kippu ega kõppu .. Sad

[Muudetud: 11-12-2008 Flegmatica]
Vasta
Surigi maha ja vaimud pääsesid vabadusse.
Vasta
Vähemalt suri ülla eesmärgi nimel.
Vasta
Aga kas on võimalik, et ma saan selle lauaga ühendust mõne elava hingega, näiteks hingesugulasega või midagi..?
Vasta
Eks proovi siis öösel kui arvad magavat toda inimest.Bleh
Tegelt tundubki mulle see vaimude välja kutsumine sellise napaka öise helistamisena võõrale inimesele, ükskõik on ta elus, surnud või olend teiselt planeedilt.
Kui hing on vaba siis ta siia tagasi ei pöördu, ta kulgeb väga kõrgetesse kihidesse, teda sellel teekonnal segada on väga negatiivne.
Ja need vaimud kes tulevad kohale pole teab mis väärt hinged vaid kuidagi selle maapealsega liigselt seotud, et kohe võtta on.

Vasta
Smileaitäh
Vasta
palun seletage mulle mis se oija ültse on?
Kas vaimude väljakutsumine?
(H)
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ouija board. mingilampvend 3 2,305 24-05-2018, 11:20
Viimane postitus: jonnipunn
  Ouija laua kasutus OuijaFan 2 4,155 16-12-2011, 23:15
Viimane postitus: angel23

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat