•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ouija Board
Olen nüüdseks lugenud seda teemat, ja paljusid teisigi teemasid antud laua kohta, ja tekib rida küsimusi.
Ise ma pole mitte kunagi katsetanud, kas Ouija laud või taldrikukeerutamine tõesti ka töötavad, kuid huvi püsib siiski.
Paraku ei kipu ma mitte seda ise proovima, kuna juhul kui asi tõesti toimib, mitte pole luul ega müüt, siis eelistaks endale vabatahtlikult jamasid mitte kaela tuua.

Siinkohal küsiks siis, mis tunne valdas just nimelt teid, kui esimest korda Ouijaga proovi tegite?
Kas esimesel korral üldse õnnestus ja kas pärast esimest õnnestumist on edaspidi kõik järgnevad korrad alati kontakt tulnud?
On teie elus midagi pärast kogetut muutunud?
Kahetsete või ei kahetse mitte?
Ja palun vastake tõesti nüüd need, kes suudavad silma sisse öelda, et tõepoolest on vaimu(de)ga suhelnud!
Ja piirduks smailidevaba tekstiga, kus kasutatud kirjavahemärke ja kõike muud, mis muudab teksti kergemini loetavaks.

Tänud.
Vasta
Mina tegin ise endale. Suht lihtlabase, tähesti ja numbrid 0-9. Keskele joonistasin saatana/kuradi ja keskele naba. Sinna nabasse panin kas nõelaotsa rippuma või kuldsõrmuse niidi otsa. Siis...alustasin oma rutiinsete küsimustega. A-la kas palun keegi võtaks minuga ühendust jne. Ja siis kui oli kindel, et on keegi, küsisin tuleviku küsimusi. Mina küsisin armumunud inimese küsimusiLaugh Läks nii nagu vastas. Aga on ka nutusemalt asju läinud...sain mingi saiko kaela, kes ei jätnud mind rahule ja hakkas jubedusi korda saatma..käis luupainamas...asju hakkas liigutama jne. Mitu aastat jamasin, et täielikult lahti saada. Väga Creepy värk oli.
Tõesti..palun seda mitte teha...sest jah..nad tahavad midagi vastu saada. Too hull hakkas mu hirmust toituma. Mida rohkem hirmul ma olin seda agaramaks läks. Öeldi küll, et ära karda..siis pole tal mõtet enam olla sinu juures..aga noh..kerge öelda, raske teha. Kõik olid ju ettearvamatud momendid. Lõpuks ma ei julgenud koju enam minna...ja ei läinudki. Ootasin tol ajal nii kaua kuni vanemad koju tulid...istusin koolis või vanaema juures. Jeblasin igasuguste teadjate juures, et ikka lahti saada tolles maniakist.
Noo..vist sain..oletan.

Hetkel on kihk peal...nats proovida..aga mul pole nii palju julgust enam. Kuigi olen üksi seda harrastanud.
NB: KINDLASTI PÕLETADA PABER!!!!! Taldriku asja pole proovinud. Ei tea isegi kuidas käib.
Aaa..mis tunne mind valdas..seda tehes. Esimest korda...noh olin ennegi seda teinud, aga ma ei uskunud sellesse. Arvasin, et mingi ilmselge jama. Nagu näha..muutis see jama mu elu lõplikult...ma kardan pimedat ja tunnen nüüd asju ka teisiti. Samas selline aukartuse hirm on ka....et ikkagi midagi tundmatut...kusagilt mujalt..teadmatus. Hiljem..olin ettevaatlikum, teadsin juba millega riskin. Muidugi igakord ei võeta ühendust. Aga minu meelest ega väga head hinged ühendust ei võta.
Kunagi ammu ammu kutsusime ka välja..sõbrannaga, nagu ikka. Ja siis üks vastas, et poodi üles ja oli kelm. Me olime nii rumalad, et antud hetkel isegi ei teadnud , mida kelm tähenas ( Jällegi..lapsed palun mitte seda teha!). Too kord põletasime paberi ära. Pärast kui ..ma sain selle ..saiko endale kaela..oli too ka mingi enesetapu sooritanud isik. Ohh jahLaugh
Nüüd..mõned aastat tagasi..kui ühendust võtsin, ei hakanud ma isegi vaevama end mõttega, kes on too isik. Või ma lihtsalt ei mäleta, paljud taolised asjad ..eriti mingid ühendused nagu ununevad, mida sa täpselt tegid ja nägid.Naljakas.
(23-06-2008, 12:06 )Alfar Kirjutas: Nii palju, kui mina olen lugenud, pole küsimus tohtimises vaid saamises. Ehk siis - laud ei tööta, kui on ainult üks inimene.
Aga ega ilma proovimata tea Bleh

Laud töötab üksi väga hästi. Kinnitan enda kogemusel.
Vasta
Ouja laud EI OLE MÄNGIMISEKS!!
sellega vöib tegelda ainult kogemustega inimene kes OSKAB vaime välja kutsuda.Kujutage ette kui selline laud satub igaühe kätte.Löpuks ei anta isegi surnutle rahu,kuna on vaja kysida mingeid lolle küsimusi.Tahate lollitada mine armastusesaali,mitte ärge mängige surnutega.
Vasta
Pole veel kõike läbi lugenud, kuid viimati rääkis pikalt Ouija Lauast Discovery ID peal. Põhiline asi, mis kordus pea igas saates: Ouija laud vahend, millega avatakse portaal teise maailma. Teisisõnu, olendeid seal võib nii süngeid kui ebasüngeid liikuda, sina pead oskama käsitleda lauda nii, et sa ei ava portaali teise maailma, vaid võtad ühendust siinses maailmas asuva olendiga. Juhul kui soovid teises maailmas oleva olendiga ühendust võtta, siis soovitav oleks kindel eesmärk.(Maailm on piltlikkus tähenduses.

(10-08-2011, 23:28 )Ibanezman Kirjutas: Olen nüüdseks lugenud seda teemat, ja paljusid teisigi teemasid antud laua kohta, ja tekib rida küsimusi.
Ise ma pole mitte kunagi katsetanud, kas Ouija laud või taldrikukeerutamine tõesti ka töötavad, kuid huvi püsib siiski.
Paraku ei kipu ma mitte seda ise proovima, kuna juhul kui asi tõesti toimib, mitte pole luul ega müüt, siis eelistaks endale vabatahtlikult jamasid mitte kaela tuua.

1)Siinkohal küsiks siis, mis tunne valdas just nimelt teid, kui esimest korda Ouijaga proovi tegite?
2)Kas esimesel korral üldse õnnestus ja kas pärast esimest õnnestumist on edaspidi kõik järgnevad korrad alati kontakt tulnud?
3)On teie elus midagi pärast kogetut muutunud?
4)Kahetsete või ei kahetse mitte?
Ja palun vastake tõesti nüüd need, kes suudavad silma sisse öelda, et tõepoolest on vaimu(de)ga suhelnud!
Ja piirduks smailidevaba tekstiga, kus kasutatud kirjavahemärke ja kõike muud, mis muudab teksti kergemini loetavaks.

Tänud.

1. Mina tundsin vähest ärevust, kuid sundsin end rahulikuks. Tol korral ma teadsin, et pean võtma ühendust hingederiigi esindajaga. Tegu oli abipalvega, olin rünnaku all ühe teise esindajaga. Tema nõudmine oli mulle algul üllatavalt hirmuätatav ja ohtlik: Nõudis aitamise eest seestumist. Pärast seda nõudmist ma keeldusin abist ja palusin kutsuda järgmise. Tema nõustus aitama, sammuti seestumise tingimusel, kuid tal oli ka teine tingimus: Ma võisin teda kontrollida, kuid ma ei tohtinud kahelda nendes otsustes, mis tegi tema minu aitamiseks tollel ajal. Palus end kutsuda Fjunixix hingetüübi järgi.
2. Pole pärast seda kontakti ouija lauda kasutanud. Küll olen suutnud hakata kontrollima Lucid Dreaming seisundit ja viima läbi öiseid hingerännakuid.
3. Eelnevas postituses neljandal leheküljel mainisin, et olukord muutus halvemaks. Ma olin valmis lahti ütlema, kuid siis hakkasid asjalood paranema. Pärast seda ütles ta:"Kui vaim on nõus aitama seestumise tingimusel, saada ta ära, nagu sa tegid. Kui vaim on nõus aitama kontrollimise tingimusel, suhtu ettevaatlikult." Ja siis üks kummaline lause, millest ma pole aru veel saanud "Aztrameras zenor rose elsar toores." See oli just kui hoiatus. Hetkel see hing elab minu sees ja on kaitsevalmis.
Üldjuhul on meievaheline suhtlus inglise-eesti segakeelne. Tema abil võtan ma ühendust hingedemaailmaga, kui on vaja mõne asja kohta lisateadmisi. Seestumist enam ei ole: me tõstsime üksteist samale tasemele, et ei tekiks konflikte.
4. Viga on hingedega kontakti võtmisel või pärast seda millegi kahetsemine. Ainus erand on kahetsus puhtast südamest, kui sa tõsiselt haavasid hinge. Ülejäänud kahetsust loetakse osade hingede poolt solvanguks.

__________________________________________
(17-06-2006, 21:00 )Hallucigenia Kirjutas: About.com "Paranormal Phenomena" küsitlus
(vastanute arvul 140):
1. Jah, pole probleemi - 19%
2. Ei, neid ei tohiks mänguasjapoes müüa - 31%
3. Ei, neid ei tohiks KUSAGIL müüa - 39%
4. Pole kindel - 10%
(1 % on kusagile kadunud, aga olgu peale)
küsitluse uuendus:

About.com "Paranormal Phenomena" küsitlus
(vastanute arvul 2446):
1. Jah, pole probleemi - 12%
2. Ei, neid ei tohiks mänguasjapoes müüa - 19%
3. Ei, neid ei tohiks KUSAGIL müüa - 66%
4. Pole kindel - 2%


Endiselt kadunukesed 1%
Vasta
(02-04-2006, 07:41 )WizardInWinter Kirjutas: hr. celticul on tegelt õigus küll, see ei ole mämgimiseks. selle kaudu tahetakse teada tuleviku, jne... kes tahab sellest oujia lauast rohkem teada, ostke endale raamat nimega "kogu maailma märgid ja sümbolid" mul see täitsa olemas Laugh

mul see raamat täitsa olemasSmile)Smile
Vasta
Kas saab üldse olla kindel, et isik, kelle te välja kutsusite, on ikka see, mitte mõni valenime all esinev tembutaja? Ei saa välistada sedagi, et on olemas vaime, kes misiganes põhjusel keelduvad suhtlemast inimestega vaimudelaua kaudu. Näiteks pole ma kuulnud, et kristlikke ingleid niimoodi välja kutsutud oleks.
Vasta
Nuh, lapsed, tahate mängida? Laugh
Aga palun:
http://www.museumoftalkingboards.com/WebOuija.html
Vasta
http://www.youtube.com/watch?v=KS2Fruw3w...re=related

lihtsalt mõtlemiseks ..muidugi ei ole tegu antud videos päris väljakutsumisega.
Vasta
Ei ole üldse oluline, milline see laud on, töötab ka tavaline papitükk! Oluline on hoopis inimene, kelle läbi asju liigutatakse. (lauda siis või taldrikut)
Oleks teadnud et see ohtlik on, poleks proovinud! Aga siis sai noor ja loll oldud. Ja me ei kutsunud kellegi vaimu välja, vaid ikka kuradit! (sest sel ajal oli nii kombeks) No see oli nagu mingi muinasjutu tegelane meile! Midagi mõistlikku ta ei rääkinud, vastused läksid nii 50/50 pihta, no me küsisime hinnete ja eksamite ja kontrolltööde jms. kohta.
Energiat saab ta hirmust. Ta hakkas ähvardama ja nii sai veel rohkem eneriat. Ähvardas surmaga ja ema surmaga jms. Mõtlesime siis, et peaks raisast kuidagi lahti samaSmile Mul oli tunne, et ma suudan midagi välja mõelda, kuidas seda teha, aga see võtab aega. Leppisime sõbrannaga kokku, et ta ei räägi vahepeal üksinda taldrikuga, ta väga lubas seda! Neljandal päeval olin ma kindel, et mul on lahendus käes, see oli selline asi, et ma saan ta nagu kinniseotud, nii et ta ei saa midagi teha! Päriselt likvideerida või kuhugile mujale saata poleks osanud. Kuna sõbrannal telefoni ei olnud, ei saanud ma talle ka teatada, et mul on midagi valmis! Smile, pea vastu! Ja selle kahe tunni jooksul, mis jäi selle vahele, et ma olin täiesti kindel selles asjas, et selline kinnisidumise värk toimib ja kuni ma siis lõpuks sõbranna juurde jõudsin, oli ta ikkagi üksi va taldrikut keerutanud! Kõik see 3 ja pool päeva enne seda pidas vastu, ei keerutanud! Smile Aga oli juhtunud selline asi, et muidu liikus taldrik nii, et tal olid käed õrnalt seal peal, siis ta tõstis korraks käed taldrikult, et küsimust mõtelda ja taldrik läks ise kaarja liikumisteekonnaga voodi alla! Sõbranna ehmatas muidugi väga ära ja põletas selle paberi ära ja totaalselt keeldus seda asja kordamast! Ma ütlesin, et teeks korraks!, no viimast korda, väga oleks vaja! Aga ta oli nii paanikas, et keeldus täiesti! Seni oli taldrik alati ainult nii liikunud, et tema käed olid seal peal, minu käes ei liikunud. Ma mõtlesin, et no kui ka liiguks, see võib segada seda asja, mida ma kavatsesin teha... ja ma ei saa siis hakkama sellega... Ja rohkem me ei jändanudki, nii jäigi! Ma mõtlen, et maadlen selle tegelasega siiamaani! Laugh
Vasta
Me sõpradega proovisime tegime plakati ja alustasime kõigepealt ei juhtunud midagi äkki helises mu telefon paps helistas me läksime plakatist eemale ja äkki taldrik ise liikus meil tekkis hirm ja me jooksime majast välja. Õnneks tundub et kummitus läks tagasi tegime seda aasta tagasi aga meiega pole midagi juhtunud
Vasta
Üks eestlane on meenutanud Venemaal 1978 aastal toimunud taldrikukeerutamist nii:

"Tubased õhtud olid pikad ja nii tuli juttu ka Tõnu harrastustest. Kui ta suure õhinaga pajatas taldrikukeerutamisest, tekkis huvi seda igavuse peletamiseks proovida. Ütlesin Tõnule, et näidaku ette, kuidas see asi käib! Ta võttis A3-formaadis paberilehe, kirjutas selle ülaserva trükitähtedega tähestiku, alaserva numbrid ühest kümneni, lehe parema serva keskele "Jah" ja vasakule "Ei", lehe keskosa tähistas ristiga. Lauale panime põlema küünla ja elektrivalguse kustutasime ära. Siis võttis ta väiksemat sorti taldriku, joonistas selle tagakülje servale välisääre poole suunatud otsaga noole. Soojendasime veidi taldrikut küünlaleegi kohal ja asetasime selle siis laual olevale paberilehele kummuli, nool osutamas viimase keskkohta. Panime kolmekesi- mina, Tõnu ja Taimi- ühe käe sõrmed taldriku keskosas oleva randi sisse, nii et need õrnalt puudutasid taldriku pinda. Nüüd esitas Tõnu mingi lihtsa küsimuse ja- ennäe!- justkui kõheldes hakkas taldrik meie sõrmede all liikuma ning osutas noolega loogiliselt kas "Jah" või "Ei" peale. Asi muutus huvitavaks! Mõne küsimuse peale vastas taldrik kas numbriliselt või ka järgemööda mitmele tähele osutades lihtsat sõna moodustades. Ja need vastused olid õiged või vähemalt loogilised! Lõpuks käskisin mina uskmatuna teistel sõrmed taldriku pealt ära võtta ja hoidsin sellel üliõrnalt vaid kahte sõrmeotsa. Esitasin nüüd küsimuse: "Kas Eesti saab vabaks?" Selle peale pani taldrik järsult liikuma hakates üle paberipoogna ja üle laua hooga hoopiski minema! Tõnu püüdis taldriku ennem põrandale kukkumist siiski kinni. Taimi jooksis kisades toast välja ja ka meie Tõnuga olime sedavõrd vapustatud, et edasimängimiseks enam tahtmist ei olnud."
Vasta
Minu tuttava kogemused taldrikukeerutamisega, samuti millalgi 70nendatel, olid sellised, et taldrik teadis neid vastuseid, mida teadis keegi sellest seltskonnast; üks teadis mingit oma saladust, teised mitte. Selle vastas taldrik õigesti. Aga küsimused, millele vastust keegi ei teadnud, sellele tuli mingi segane asi vastuseks. Et keegi ringisolijatest meelega liigutas taldrikut, seda too tuttav ei täheldanud.
40-50nendatel tehti umbes samuti, siis nimetati seda tassikunstiks, kuigi oli ka taldrikuga; siis olid mälestused minu lapsest ema ja tema vanemad sugulased; tol puhul arvati küll, et kõige vanem liigutas.
Vasta
Keerutage taldrikut ja uurige välja millised ühelised on lotonumbrite lõpus siis ma usun seda selgeltnägemise värki. Täpselt numbrit polegi vaja välja uurida, selle vaatan oma kristalli pealt.
Vasta
Lugesin hiljuti ühe Virumaa mehe mälestustest jälle sellist näidet, kuidas nende pere tahtis teada sõjavangi langenud poja saatusest ja keerutasid tassi (mitte taldrikut, aga süsteem kõik sama). Vastuseks said, et poeg on mingis Venemaa linnas vangis, linna nime said samuti. Keegi ei olnud sellisest linnast varem kuulnud, vaadati kooliatlasest ka ja sealgi ei olnud kaardil seda linna. Pereisa ütles pahaselt "Mida sa, tass, valetad, sellist linna pole olemas!"

Aga varsti said nad pojalt kirja ja ta oligi vangis just selles linnas.
Vasta
Vabadusvõitleja Paul Laamanni tütar Evy Laamann-Kalbus kirjutas mälestusteraamatus "Tõde ei põle tuleski", et 1930. aastatel kutsuti taldrikukeerutamist vähemalt tema tutvusringkonnas "oraakliks" ja ta oli ise juures olnud, kui taldrikuga ennustati kuupäevalise täpsusega aasta aega ette vapside juhi Artur Sirgu surma.
Vasta
Küllaltki kindlalt levitavad neeď nn" selgeltnägijad siseringi infot tegevusplaane ja soovunelmaid.
Vasta
Ouja Board tuleb sellest, et surnud hinged tegelikult liigutavad seda kivi laual, kuna neil on võimed sarnasteks
Vasta
(24-06-2021, 01:44 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Ouja Board tuleb sellest, et surnud hinged tegelikult liigutavad seda kivi laual, kuna neil on võimed sarnasteks
Ja miks nad seda teevad?
Vasta
(26-06-2021, 01:45 )Fenkol Kirjutas:
(24-06-2021, 01:44 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Ouja Board tuleb sellest, et surnud hinged tegelikult liigutavad seda kivi laual, kuna neil on võimed sarnasteks
Ja miks nad seda teevad?

Et võtta ühendust eluga ise ja seda omal moel muuta.
Vasta
Võimalik. Eks siis oleneb, kelle otsa satud, kas soovib sinuga lihtsalt kaasa mängida või vaevab teda miski. Igal juhul kulub selleks märkimisväärselt elavate eluenergiat, kel sõrmed taldrikul.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ouija board. mingilampvend 3 2,318 24-05-2018, 11:20
Viimane postitus: jonnipunn
  Ouija laua kasutus OuijaFan 2 4,164 16-12-2011, 23:15
Viimane postitus: angel23

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat