Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleportatsioon
#26
Aga kuidas on esipostis toodud artikliga?
Seal kirjutatakse, et nüüdseks juba kaheksa aastat tagasi teleporditi aatom millimeetri murdosa kaugusele.
Kas selleks ei olnudki aparaati vaja? Ja 1620-1631 aastal kui Maria de Agreda Mehhikosse teleporteerus ei olnudki ju teleporteerimise aparaate.
Seda, et Maria külastas tõepoolest Ameerikat, kinnitavad hispaania konkistadooride ja prantsuse uurijate dokumendid ning absoluutselt identsed teineteisest kaugel elavate indiaanlaste hõimude jutustused. Igas fundamentaalses raamatus USA edelapoole osa ajaloo kohta võib leida meenutusi selle müstilise ilmingu kohta, mis on maailmas pretsedenditu.
Tahaks näha, kuidas keegi mustkunsti abil teisele mandrile satub...
Ja tema külaskäik teisel mandril täpselt samal kellaajal üles täheldatakse.
Vasta
#27
See on vana uudis. aastast 2016.
Venelased plaanivad 2035-ndaks aastaks valmis saada teleportatsiooni. Muide Putini korraldusel rajatud "Strateegiliste initsiatiivide agentuuri" spetsiaalse programmi raames.
Nad on siis sellega tegelenud juba 3 aastat.
http://www.aif.ru/society/science/v_ross...t_teleport
Vasta
#28
Isiklikust kogemusest saan kinnitada ühte teaduse poolt tõestamata nähtust: KÄRNKONNAD OSKAVAD TELEPORTEERUDA. Oli eelmine suvi, korjasin ühe pisikese tee pealt üles, ta siples ja pudenes tagasi ja otse pilgu all muutus nähtamatuks. Ma ei julgenud kohalt liikuda, otsisin oma jalgade ümbert, no ei olnud kusagil. Olin täiesti kaine.
,,, Ja kustkohast nad ilmuvad äkisti mu puukuuri lävele? Soojal ajal enesestkimõista. Tekivad ja vaatavad. Neil pole päris ligidal sobivaid kohti olemiseks. Minut varem ei olnud ja siis järsku on.
Vasta
#29
https://www.youtube.com/watch?v=bXZmNRwsVWA
Uued videod
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teleportatsioon - mitte ainult ruumis, vaid ka ajas Pohlatohlakas 1 3,770 25-01-2011, 20:16
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat