Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igor Volke "UFO Raamat"..
#1
Kindlasti on teist enamus lugenud Igor Volke esimest "UFO-raamat"-ut (ilmus vist 1990..) või seda uuemat ja paksemat 21.saj varjanti kus Eestit puudutavad juhtumid vana väljaandega enamjaolt kattuvad. Olen neid raamatuid lugedes mõningatele juhtumitele sügavamalt mõelnud ja eelkõige sellest vaatevinklist, et mis on neist inimestest saanud nüüd ja millised on nende mälestused seoses juhtunuga. Ehk on ka keegi siit foorumikülastajatest mõne raamatus figureerinud inimesega kokku puutunud või on sootuks ise mõni osaline?
Kui meenutada raamatust mõnd värvikamat juhtumit, siis näiteks juhtum kus Tallinnas (kui mu mälu ei peta, raamatut pole ka hetkel käepärast..) sattusid 3 noort puukuuri jäneseid söötma minnes kahe humanoidi otsa. See juhtus 80ndate lõpus, üks laps oli alles kolmene ja teised kaks 10a. ringi umbkaudu. Väga huvitav oleks kuulda mida need inimesed (nüüd siis umbes 22-30a. vanad) sellest kohtumisest mäletavad. Mina arvan küll, et see kogemus pani neid inimesi ka tulevases elus maavälise elu vastu huvi tundma ja ehk on mõni neist ka meie foourmikasutajate seas? Või on ehk neil ka hilisemaid kontakte olnud millest nad on vaikinud?
Üks "lemmikuid" neist raamatutest on Pärnu maanteel Märjamaa vallas (vist oli 1984a.) Haimre teeristis aset leidnud juhtum kus piimapütiga hommikusel kella viiesel ringil olles sattusid keskealine mees ja naine silmitsi teele maandunud tünnikujulise UFO-ga ja nägid sellest väljumas kaht väga ebaproportsionaalset kuid siiski inimesesarnast humanoidi. Humanoidid lähenesid autost 3-4m kaugusele, väljendasid end tundmatute häälitsustega, keerasid seejärel otsa ringi ja sisenesid taas UFO'sse. Seejärel said vaatlejad näha UFO äralendu. Mõelge kui sellisel hektel oleks vaid kaasas fotoaparaat ja jätkuks kainet mõistust sellega ka üks klõps teha?! Selle juhtumi peategelased on nüüdseks juba pensionieas kui mitte surnud, kuid siiski oleks huvitav nende mälestusi tollest hommikust kuulata, kasvõi nende lapselastelt.
Nii et kui mõni inimene siit on kuidagi mõne raamatus mainitud vaatlejaga seotud siis ootan huviga arvamusi ja mälestusi..
Vasta
#2
Jaa, minu arvates on ka Igor Volke raamatutes kirjutatud juhtumid väga huvitavad.
Peaks need suve jooksul teist korda läbi lugema, sest seal kirjeldatud juhtumid hakkavad juba ununema, aga muidugi see Haimre teeristi lugu kohtumistest tulnukatega ei unune kunagi. Mul veel alles väljalõiked ka neist ajalehtedest, kui see kummaline juhtum aset leidis.
Ja tõesti oleks põnev kohtuda selles loos osalejatega.
Vasta
#3
Volkega on võimalik ju kokku saada. Vahendasin ju isegi ühe kohtumise Volkega nii mõned kuud tagasi - huvi oli suur aga tulijaid vähe.

Seega - järgmine sügis võtab EMS ehk Eesti Muinasteaduste Selts Volke niikuinii jälle "pihtide" vahele. Kellel huvi on võib EMSiga löiituda ja üritustel käia kuleb veel muudki huviatvat - aadress lihtne - ems.ee.
Kes soovib liituda, et teada saada üritustes - kohtumisõhtuste vormis andku mulle siia teada panen teie maili aadressi nimekirja.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Jaa, minu arvates on ka Igor Volke raamatutes kirjutatud juhtumid väga huvitavad.
Peaks need suve jooksul teist korda läbi lugema, sest seal kirjeldatud juhtumid hakkavad juba ununema, aga muidugi see Haimre teeristi lugu kohtumistest tulnukatega ei unune kunagi. Mul veel alles väljalõiked ka neist ajalehtedest, kui see kummaline juhtum aset leidis.
Ja tõesti oleks põnev kohtuda selles loos osalejatega.

Kas tõesti lasti sellised asjad juba tol ajal trükki, et ajalehed kirjutasid ja puha? Või jäi ta juba sinna aega kus nõukogude re¾iim lahtuma hakkas..? Ise olin siis veel nõnna noor, et ajalehti kahjuks veel ei lugenud. Täitsa huvitav oleks neid ajaleheväljalõikeid sirvida.
Olen ise kõiki neid raamatuid kordi lugenud, ikka üle paari aasta võtan jälle kätte ja loen läbi. Ses osas ei vaidle vastu, et juhtumid on väga huvitavalt kajastatud. Ja imestusväärne on fakt, et Eestis on olnud küllalt mitmeid lähikontakte humanoididega ja see on kindlasti vaid mingi protsent neist kõigist mis avalikkuse ette jõuab.
Ehk värskendab mõni vanem olija mu mälu selle koha pealt, et mis nime kandis kunagine Kersna UFO-teemaline saade? Ja mis aastal see umbes jooksis? Mäletan, et seda sai ema õla tagant ikka piilutud ja pärast öösel pead teki alt välja pista ei julgenud. Neid saateid võiks ETV küll uuesti näidata, kasvõi odaval öisel ajal. Kas ka Haimre juhtum leidis Kersna saates kajastust või käsitleti seal vaid tol hetkel päevakajalisi sündmusi?
Vasta
#5
Niisugustest asjadest lubati mingil määral kirjutada küll. Vene ajakirjandus kajastas neid isegi rohkem. Ilmus ju Tunne Kelamil (nn eesti esimesel ufoloogil) järjejutt Postimehes ufoloogia tutvustuseks. Aga ega rohkem neid Ufo-lugusid vist juhtunudki eriti enne seda.See oli see Merivälja objekti ajajärk.
Leidsin ühe väljalõike üles. See ilmus Noorte Hääles 6.okt.1989.
Pealkiri: Kas tõesti? Kohtumine UFO-ga: Eestis on kaks inimest, kes tulnukatega silmast silma kohtunud.
Inimesed, kes siis nende humanoididega tutvusid olid Rapla autobaasi autojuht Toomas Vendel ja laborant Laine Pilov.Tulnukad Haimre teeristil väljusid nn tünnidest ja olid hõbedaselt riides. Tegelased vehkisid pikkade kätega ja kostus krigisev hääl. Kuna kaks kohkunud eesti inimest olid kõnevõimetud, ronisid tagasi oma tünni ja sööstsid otsejoones minema.Piimaauto käivitati samuti ja sõideti edasi Haimre poole. Tulnukatega kohtunutel esinesid ajakirjaniku Väino Raskasovi andmetel tükk aega mälulüngad.
Kersna saate nimi oli Monoloog tundmatuga. Sellest on siin foorumis minu teada juttu olnud, aga ainult pilatud seda saadet. Mina küll enam-vähem uskusin neid juhtumeid, ehkki need olid nii ebatavalised. Eriti see Viitna Raido ja koera lugu.
P.S. Seda juhtumit on kajastatud ka Eesti Ekpressis Nr.41 1995 ja juures on AKRAKI arhiivist pildid. Muuseas, seda juhtumit uurisid nii AKRAK kui Siberi kolleegid ja leiti, et oli üsna tavapärane "UFO-juhtum"!

Muudetud: 30-5-07 kell 16:26:29 Müstik
Vasta
#6
Haimre 1989. aasta oktoobrikuu juhtumeid käisime Viljandi huvigrupiga veidi hiljem uurimas. Toomas Vendel'it ega Laine Pilov'it me üles ei otsinud, kuid sündmuspaika uurisime. Mingeid nähtavaid märke polnud, kuid leidsime mitu anomaalset laiku - lisaks väidetavale maandumiskoha ringikujulisele veel mõned ovaalsed lähikonnast, sõidutee piiridest väljaspool. Klassikaline pilt maandumiskohast, väljad päris tugevad, peopesad võttis tugevalt kihelema. Et sellised võõrad väljad säilivad aastaid, on nad seal võib-olla veel nüüdki leitavad.
Paar päeva hilisem juhtum Haimre pargis (noorkarjatalitaja Maire Tamm) võiski minu arvates olla kohalike koolipoiste vemp halva nägemisega (pimedas näeb halvasti, prilliklaasid ka paksud kui pudelipõhjad, vaatasime) inimesele. Peale kohtumist ja vestlemist temaga käisime koos uuesti läbi selle pargitee, mida mööda ta tol ööl koju läks. Oleks oodanud mingeidki tajutavaid anomaalseid väljasid pargiteel, aga nendest polnud vähimatki märki. Täiesti tavaline "rahulik pilt".
Samal ööl (vist ei eksi) olid ka väga tugevad virmalised (neid vaatlesin kodu rõdult), mis võisid asjale oma lisavärvingu anda...
Neil aastatel (taasiseseisvumise põnevad ajad) oli Eestis UFO-juhtumeid lausa massiliselt, ei tea kas uudishimu neid siia kuidagi vedas...

Mõnedele juhtumitele sain minagi jälile ja andsin Igorile teada, AKRAK-iga ühinedes sai neid siis ka läbi sõidetud ja uuritud. Mõnda värvikamat nendest on Igor oma raamatutes "UFO-raamat" (1991, Perioodika, 96 lk., siin edaspidi [1]) ja "Ufopäevikud" (1998, BNS Kirjastus OÜ, 302 lk., - siin [2]) lühidalt ka kirjeldanud:
1990. a. 7. juuni Alli V. juhtum ( [2] lk. 233...236),
1990. a. 13. juuli Svea P. juhtum ( [1] lk. 81...82, [2] lk. 238...240),
1990. a. sügise Rein P. juhtumid ( [2] lk. 250...253) ja
1991. a. veebruari Evaldi (nimi on muudetud) juhtumid ( [2] lk. 254...258).
Mõned juhtumid nendest jõudsid Hans Raudsiku vahendusel ka Vahur Kersna
( http://www.nadal.ee/42108 )
võttegrupi kätte ja sedakaudu legendaarsesse saatesarja
"Monoloog tundmatuga" (1989...1990).

Ehk tuleb kasuks ka pisuke ajalooline ülevaade
(mis küll pole niiväga seotud siinse teema pealkirjaga)
http://www.hot.ee/esi/kroonika.html
(ka http://home.delfi.ee/~uhuu/kroonika.html )
http://www.hot.ee/esi/ajalugu.html

Muudetud: 2-6-07 kell 11:30:42 Tehnoloog
Vasta
#7
Asi selles Tehnoloog, et tegelikult on kõige võimsam energia mõtteenergia. Kui dme ei oska seda kasutada. Teadlased ja proovisid mõõta meie aju ja avastasid, et enamus ajust "ei funksi". Tegemist ongi sellega, et kas evolutsiooni käigus juhuslikult või siis kellegite jumal-tulnukate otsese sekkumise tulemusel on see aju meil "kinni keeratud" - seega kui tekkivad "egregore" momendid ehk kui teatud hulk inimesi mõtlevad ühes suunas siis tekib tulnukatel illusioon, et inimene hakkab läbi murdma barjäärist mis tema ajus on. Ja tekibki selline tulnkatega "üleküllastus". Meenuta ajalugu - paljude vapustavate sündmuste ajal - mis on pannu dinimesi mõtlema sarnaste kujundite abil on täheldatud UFOde aktiivsust. Esimene huvitav näide on Moosese lahkumine Egiptusest - põhjus misk arvan, et see sündmus peegeldab reaalset tegevust on just see "ufo loogiline" taust ehk kirjeldused igatsorti lendavatest asjadest ja muust naljakst taevas.
Ka läänes on analoogseid paraleele - meenutagem kasvõi Roswelli - seal asus tolla AINUKE õhujõudude baas mille relvastuse soli aatompomm - samas oli jutt seal ka kerkivast Berliini müürist ja konflikti ootus (raskelt negatiivset energiat onju) , sarnast analoogi võis täheldada ka NSVL juures - UFO vaatlused sagenesid tavaliselt pühade eel ning langesid pühade järel. Mis toimus suurtel riiklikel pühadel ? Paraadid - mis on paraad ? Sündmus mille organiseerimiseks teevad tööd miljonid (Liidu piires - riik oli ju suur) ja tekib suur energia väli ...
Ainet mõtlemiseks ?!
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
... tegelikult on kõige võimsam energia mõtteenergia. Kuid me ei oska seda kasutada. Teadlased ..... et enamus ajust "ei funksi". Tegemist ongi sellega, et kas evolutsiooni käigus juhuslikult või siis kellegite jumal-tulnukate otsese sekkumise tulemusel on see aju meil "kinni keeratud"....
Ainet mõtlemiseks ?!
Jaa, olen mõelnud. Ju ikka peab meie tehnilise suuna mõistust "sordiini all"
hoidmagi, et eetika ja moraal "järele jõuaks". Ainult natukesekaupa võib
vahel midagi "tilgutada" kui oleme just selleks parajalt valmis. Me oleks
muidu endid juba hävitanud. Mõtleme kasvõi näiteks võidurelvastumisele.
Ei tohi unustada, et meil on ikka veel "kaigas käes"...
Ja kõigepealt on ikka mõte, see liikumapanev jõud,
sellest ja alles selle järel tuleb tegevus...
Vasta
#9
Äsja ilmus ajakirja "Kolmas Silm" Kevadine Eri 2008,
milles on mitu lehekülge Igori juttu ja seda peamiselt
just kuulsast Merivälja objektist. Jääb veel järgnema...
Vasta
#10
Merivälja objekt on oma energialt alles kuues Eestis.

Jõu poolest teist, sealjuures mehitatud, objekti käisite ise uurimas ja jäädvustasite isegi üht-teist.

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...8#pid51523

Jõu poolest esimest objekti, samuti mehitatud, ei ole ka mina maastikul külastanud. See on Peipsi lähedal Lääne-Virumaal. Asustamata, vähekäidav koht. Inimesed enamasti nii kõrget enerigianivood ei talu.

Kahtlen ainult, kas me oleme selles kohas nii väga oodatud. Aga võib muidugi lähenemiseks luba küsida. See võidakse anda.
Vasta
#11
HadziOgloe, räägi meile õige, mis usku on need tegelased, kes meie territooriumil asuvates ufobasides majandavad...
Vasta
#12
Mis luba peame küsima miskiste tulnukate käest kui me tahame nende maanudmisplatsile minna, mis asub Eestis ? Kui nad seda miskiseks eramaaks ei ole veel kuulutanud, siis kes ikka takistada saab, igatahes huvitav oleks korra seal käia ja ma tahaks seda energiavälja omal nahal kasvõi hetkeks tunda. Minu jaoks kõlbaks see juba ka heaks tõestuseks, et seal midagi tõepoolest on.


Igatahes mind kummastab see suhtumine, et kui miskiste para asjadega tegemist on, siis peame alati kelleltki luba küsima, aga kui tulnukad või miskised muud olendid midagi meilt tahavad, siis ei küsi keegi mitte miskit. Ma suhtun asjasse sedasi, et kui neil pole meie luba vaja, siis sama hästi pole ka mul nende oma vaja.

Muudetud: 9-5-08 kell 23:52:28 Lotharius
Vasta
#13
> Mis luba peame küsima miskiste tulnukate käest kui me tahame nende maanudmisplatsile minna, mis asub Eestis ?

Mäluvärskendamiseks, kes olid Austraalias ennem, kui valged sinna saadeti !?
Vastus viitab, et kas Eestlased olid ikka aegade algusest sellel "künkal" !? wink ...

> igatahes huvitav oleks korra seal käia ja ma tahaks seda energiavälja omal nahal kasvõi hetkeks tunda.

Sinu vastus ütleb ilusasti miks ei ole "välekeid" sinna platsile vaja, seda ikka sellepärast, et ta endale viga ei teeks.
Maalähedasem näide on see, et kas Sa läheksid vihmase ilmaga Eesti Energia kõrgpinge trahfode vahel käima ...

> Ma suhtun asjasse sedasi, et kui neil pole meie luba vaja, siis sama hästi pole ka mul nende oma vaja.

Mina isiklikult arvan, et need tegelased kosmosest käituvad kõrgema moraali koodeksi järgi, kui meie poliitikute poolt ja kasuks loodud põhiseadused.
Küllap on neil oma kohtuorgan, kes korraldab turismi ekskursioone loomaaeda *.

* loomaaed - planeet maa


Tacian
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Tacian
...
Maalähedasem näide on see, et kas Sa läheksid vihmase ilmaga Eesti Energia kõrgpinge trahfode vahel käima ...
Kas see on siis ohtlik? Minuga pole seni miskit juhtunud vähemalt.
Vasta
#15
> kõrgpinge trahfode vahel käima ...
> Kas see on siis ohtlik? Minuga pole seni miskit juhtunud vähemalt.

Minu näide oli ikka illustreerivalt lisatud, kuid loodetavalt ei soovita Sa kõikidel teistel kõrgpinge trafode vahel vihmase ilmaga ringi tuterdada Smile
Vasta
#16
No see "välek" siin tahaks igatahes seal ära käia. Arvan, et suht iga inimese oma asi, kas ta tahab oma eluga riskida või ei + ma sügavalt kahtlen, et see mingi paugust tapab, pole veel küll kuulnud taolistest surmajuhtumitest (ehk et keegi oleks positiivse energia kätte ära surnud ning ma olen üldse üks tuim inimeseloom)

Aga moraalist rääkides, siis IMHO ei ole küll eriti moraalne inimesi või keda iganes ilma luba küsimata näppima tulla kuid kui seda meiega tehakse, siis ma ei näe põhjust seda mitte vastu teha. Ning põhjust vist neid väikseid halle mehikesi eriti karta pole, sest nagu on öeldud:"I found their weakness. They're powerless without their heads!" (Väike tsitaat Scary Movie 3'st)
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Tacian
> Mis luba peame küsima miskiste tulnukate käest kui me tahame nende maanudmisplatsile minna, mis asub Eestis ?

Mäluvärskendamiseks, kes olid Austraalias ennem, kui valged sinna saadeti !?
Vastus viitab, et kas Eestlased olid ikka aegade algusest sellel "künkal" !? wink ...


Aga kes saab kinnitada, et need ufokad ise eestlasi siia "künkale " ei toonud...
Vasta
#18
Tervitused

> et see mingi paugust tapab, pole veel küll kuulnud taolistest surmajuhtumitest (ehk et keegi oleks positiivse energia kätte ära surnud ning ma olen üldse üks tuim inimeseloom)

mõttelõng jätkub ...võin Sinule julgelt õelda, parem surra paugust, kui piinelda kiiritusest tulevate haiguste käes !
Kui uurid kuulsamaid meditsiiniliselt kontrollitud kontaktjuhtumeid märkad, et nad kõik põdesid tõsiseid kiirituse nähte. Nagu kusklil kontaktides õeldi ei tasu töötavale laeval eriti lähedale minna, kuna seda ümbritseb energiaväli mis elusolendile kasulikuks ei osutu.

> Aga kes saab kinnitada, et need ufokad ise eestlasi siia "künkale " ei toonud...
-paradoks- Seega pidid tulnukad "künka" asukohast ennem teadma, kuhu eestlasi tuua Smile

Aga tõsiselt arvan, et me ei tunne ära "eestlast" 1000 aastat enne ja pärast tänast päeva !
Mina ei rõhutaks kogu selle maailma uurimisel inimeste rahvust, kuna see takerdab meid mõtetud ego upitamise lõksu ja peamine asi jääb märkamatuks.

Ok

Tacian
Vasta
#19
Kiiritusnähtuste kohta seoses tulnukatega on päris palju teavet internetis.
Aga hiljaaegu tõlkis donulme para-wikisse selle Texase loo ja kuna see on kindlasti kõigil veel meeles, siis lisan siia huvitava video ka ka selle loo kohta.

Lugu para-wikis:
http://et.para-web.wikia.com/wiki/Cash-L..._intsident

Video juhtumist:
http://www.youtube.com/watch?v=9QdnFXcvug8

Video on filmitud loo illustreerimiseks.



Vasta
#20
Ega kõik ei kiirgagi, vähemalt hallivärvi ümarad. Ja kirja panna jõutakse kusagil ainult pooled neist. Eks see inimene on ka loodud nii, et ta ei saaks tulnukatest kõrgemale areneda oma teadmiste osas. Ka kosmoses käib olelus võitlus oma eksistensi eest......
Vasta
#21
Tervitused uurijatele.

Nii mõnigi aasta on mõõdas pärast vastava teema viimast postitust.
Uus info viitab aga sellele, et tundmatud lendavad objektid mis kiiritasid loodust/elavat olid vähem arenenud tegelaste omad.
Ja mis peamine, selle kiirituse ulatuse järgi võis määratleda lendava objekti inseneride teadus arengutaset ja filosoofia/moraali mõttemaailma.
Ühesõnaga, kõrgema arenguastmega tsivilisatsiooni insenerid ei laskvat "reaktorist" toodetud energial lihtsalt laeva magnetväljast väljuda nad pidi selle kinni püüdma ja uuesti "reaktorisse" tagasi suunama.
Seega uuemad laevad ei tooda enam "5" meetrist kiiritus välja, .... kuid, kes ütleb meile Välekitele mis on uus või mis vana lennumasin Smile
Targem on näpud töötavast masinast eemale hoida ! ...

Kulgeme
Tacian
Vasta
#22
Esmaspäeval ilmub Eesti teenekaima ufoloogi Igor Volke uus raamat "Täiendatud ufopäevikud", mis sisaldab unikaalset kodumaist ufo-antoloogiat.

Alkeemial on hea meel jagada lugejatega esimesena ja eksklusiivselt üht Eesti oma X-failidest pärit väga värvikat lugu sellest, kuidas Kaiet külastasid tundmatu lendava objekti pealt pärit tundmatud olendid.

Tartu rohelusse uppuvas äärelinnas kogetut kirjeldab asjaosaline, nooremapoolne daam Kaie:
"Nad olid pikliku näoga, nagu skandinaavlased. Näost kaamed, valged, ilma puna või jumeta. Kõigil olid valkjasheledad, sirged ja tohutult korralikult üle pea kammitud juuksed. Peakatet ei olnud. Seljas olid ühtemoodi tumepruunid kombinesoonid. Need ei läikinud ega liibunud ümber keha, vaid olid täiesti vabalt.

/----/Ja ma teadsin täiesti, et nemad on siis nüüd tulnukad. Siis hakkasime omavahel vestlema. Me ei rääkinud mitte mingis keeles, järelikult käis see telepaatiliselt. Nagu oleksime vait olnud, aga saime üksteisest aru. Häält või heli ei olnud kuulda ja ma ei pannud ka tähele, et nende suud oleksid liikunud. Nad ainult naeratasid, pigem muigasid heatahtlikult. Teadsin, et nad on tulnukad.

/----/Järgmisel hommikul ärkasin üles, päike paistis sisse, ajasin teki pealt ära ja nägin: jalgadel olid sinised plekid üles välja. Neid oli palju, paar-kolmkümmend tükki, suvalistes kohtades. Katsudes ei olnud valus. Plekid olid pöidlalaiused või suuremad. Tütar ärkas ka üles. Näitasin talle oma jalgu, ta viskas samuti teki pealt ära, vaatas ja ütles, et tal on ka. Olid täpselt samasugused, aga vähem, üksikud. Katsusime mõlemad, ei olnud valus."

Igor Volke räägib Eesti erilisematest ja värvikamatest ufojuhtumitest pikemalt teisipäeval, 13. juunil kell 18 Von Krahlis toimuval Raadio 2 menusaate "Hallo, Kosmos!" sünnipäeval toimuval avalikul salvestusel,

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/ufo...d=78517411




Vasta
#23
Kogu seda ufoloogiat võib vaadata ka teisest otsast. Osa inimesi lihtsalt näeb seda loori taha jäävat maailma ja vastavate organite ülesanne on olnud ja jääb sellised inimesed registreerida. Nad võivad muutuda segavaks faktoriks kui kardina taguses maailmas toimuvad suuremad muutused, näiteks nagu siis kui vene sõjavägi siit lahkus ja teatud aja oli eesti vaimselt suhteliselt vaba. Siis oli ka kõige suurem ufonägijate laine. Reegel on see et hea nägija näeb neid objekte ja muid vaime iga päev kõikjal. Nad ongi meie igapäevamaailma kardinatagune reaalsus, paraku ka mitte kõige paremate eesmärkidega, osale seltskonnale oleme lihtsalt toiduks, mitte küll meie füüsiline keha vaid peenmateriaalne osa. Kõigil avariidel ja tapmistel on eesmärk, keegi seal eesriide taga peab pidu.
Vasta
#24
Pigem ehk on seotud siis ebakindlusega. Tekkis võimu ja turvatunde vaakum. Kuritegevus, religioossed liikumised, ja UFO-d.
Vasta
#25
(14-06-2017, 08:06 )VironShaman Kirjutas: Kogu seda ufoloogiat võib vaadata ka teisest otsast. Osa inimesi lihtsalt näeb seda loori taha jäävat maailma ja vastavate organite ülesanne on olnud ja jääb sellised inimesed registreerida. Nad võivad muutuda segavaks faktoriks kui kardina taguses maailmas toimuvad suuremad muutused, näiteks nagu siis kui vene sõjavägi siit lahkus ja teatud aja oli eesti vaimselt suhteliselt vaba. Siis oli ka kõige suurem ufonägijate laine. Reegel on see et hea nägija näeb neid objekte ja muid vaime iga päev kõikjal. Nad ongi meie igapäevamaailma kardinatagune reaalsus, paraku ka mitte kõige paremate eesmärkidega, osale seltskonnale oleme lihtsalt toiduks, mitte küll meie füüsiline keha vaid peenmateriaalne osa. Kõigil avariidel ja tapmistel on eesmärk, keegi seal eesriide taga peab pidu.

Kuldsed sõnad!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 560 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,188 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,888 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine Lakaga lõvi 44 18,981 19-12-2019, 21:51
Viimane postitus: fenomen
  UFO ? mustdeemon 3 6,076 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  Igor Volke Inx004 10 10,638 01-05-2018, 15:41
Viimane postitus: HUGOTH
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,799 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Igor Volke Vikerraadios UFOdest ja muust huvitavast Elderm 47 36,074 02-05-2017, 22:13
Viimane postitus: VLAD
  UFO-BAASID Müstik 61 46,334 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa
  Ufo-tuluke Tartus sensitiiv 26 14,512 19-04-2016, 14:42
Viimane postitus: isemaag

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat