Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Tammert: Elitaarne klassiühiskond - tehtud!
#1
Juhiksin tähelepanu üsna heale artiklile Eestis levivast/toimuvast vandenõust või siis "vandenõust" demokraatia vähendamiseks ja hävitamiseks, oleneb kuidas võtta.
Paul Tammert: Elitaarne klassiühiskond - tehtud!

Tsitaat: Ühiskonnas toimuvad muutused samm-sammult nii, et enamik inimestest ei pane neid tähelegi või peavad neid tähtsusetuteks. Tegelik muutus toimub pika aja jooksul ja see võib ulatuda inimpõlve või koguni mitmeni. Alles hiljem, tagasi vaadates, on võimalik aduda ühiskonnas toimunud sihikindlat protsessi, mis on muutnud tundmatuseni algse elukeskkonna.
Nii toimub üleminek demokraatlikust õigusriigist ja individualistlikust turumajandusest, kus kõik inimesed on võrdsed, elitaarsesse klassiühiskonda, milles inimese õigused sõltuvad sellest, millisesse seisusesse ta kuulub.
Lähemalt lugege ise Postimehest.
Vasta
#2
Antud artikli kommentaarides kajastatakse tänavpäevaseid suundumusi ka laiemalt edasi.

Muudetud: 12-6-07 kell 15:04:00 Thorondor
Vasta
#3
Huvitav - hüppasin siis teemasse DELFIst, kus just ühte vägagi sarnast mõtteavaldust lugesin: Ülo Mattheus: Demokraatia lõpp?
Vasta
#4
Lugesin siin olevat juttu ja võin lisada,eestluse välja suretamine juht positsioonidelt algas kohe peale riigi taastamist.Algul tõugati need isikud tegevusest välja,kes olid otseselt seotud nl lagundamisega.see järel tulid uus rikkad ja ärikad.Algas rahvus kultuuri allasurumine,mille järel toodi sisse labane ja odav euro kultuur muidugi kirjustamise eesmärgil.Mis lõpuks jäigi siia.See järel lollitati inimesi erastamise ja tagastamisega millega aeti inimesed omavahel lõplikult tülli.See järel,kui inimesed olid kõigest juba väsinud tuli euroliit.Sinna mindi juba vabatahtlikult mis on vägagi ohtlik.Me pole enam oma maa ega iseenda peremehed.Praegu lömitame me .....ees igal sammul..Inimesed hakkavad selle kõige taustlal kõike unustama.Üksik ja liht inimene ei saa midagi teha.olen seda tegelikkuses juba tundnud. Saadikud on ainult rahajõmmide tööriistaks seal. See lõpeb varsti suure pauguga mis lõpetab riigi ja rahvuse eksistensi.
Vasta
#5
Eespoolse Ülo Mattheuse artikli lõpus on 2007 kirjutatud:
Nii jääb üle Fukuyama kombel sedastada, et ka demokraatial on lõpp. Täpsemalt öeldes on lõpp sellel, mida me varem käsitlesime demokraatiana. Täna oleme me sunnitud demokraatia uuesti defineerima. Ja homme tõenäoliselt uuesti. Selles uues definitsioonis on üha vähem vabadusi, millel piiramine tuleneb kasvavast vastasseisust erinevate arusaamadega inimeste vahel, mis nõuavad professionaalset tegutsemist ja professionaalset poliitikat. Võimalik, et ühel päeval saabub aeg, kui me ei saagi enam väljuda piiratud alalt ja tohime endale lubada vaid piiratud hulgal tegevusi. Võimalik, et ka siis defineeritakse seda demokraatiana.

Tänane kolumn Eesti demokraatia haiseb.

Eesti demokraatia tänase seisu kohta pole öelda midagi eriti head. Euroopalikest väärtustest rääkimine seltskonna poolt, kes neid väärtusi moonutab, eirab ja rikub, on pehmelt öeldes hale.
http://objektiiv.ee/kolumn-eesti-demokraatia-haiseb/



Vasta
#6
Pildil rikkuse jaotumine elanike vahel. Kogu maailma varadest 46% on 1% inimeste käes, kes elavad enamasti USAs.

[Pilt: 13873968t1haf83.png]

https://majandus.postimees.ee/7279436/ka...-maailmast Artikkel tõenäoliselt maksumüüri taga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paul is dead! Paul McCartney surm. kivikas666 3 3,112 02-08-2013, 19:37
Viimane postitus: kivikas666

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat