•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chemtrails
#76
(02-05-2012, 17:14 )Veli Joonatan Kirjutas: Täpsemalt vaadates on jah näha et see keemia tuleb välja kuskilt mujalt.
Kuulates pilootide juttu saame siiski aru et mingi pihustamine toimub.
Piloodid räägivad, et "nagu oleks chemtrail" ja "nagu pihustaks ka tiivaotstest". Samas on muutused sabade näivas tiheduses väga sünkroonis mootorite heitgaaside näiva tihedusega ja tihedam saba ilmneb koos lendamisega läbi ühe hõreda pilvetupsu.
Olen selliseid uduviirge näinud lähtuvat nii ülestõstetud elerooninurgast kui koroonalahendi harjastelt, tiivaotsast ja muu tiivamehaanika tagant, nagu selles videoski, on neid sagedaminigi näha. Tavaliselt on siis olnud tegemist suurema õhuniiskusega.
Aga see video on muidugi kaunis vaatepilt omaette. Oma osa annab ka veel loojuv/tõusev päike oma punaste toonidega.
Vahel võib kondensatsioonijälg olla ka must - mustaks teeb selle lennuki enda vari, kui see otse päikesesse lendab. Viis aastat tagasi, kui seda esmakorselt nägin, olin endale tige, et fotoaparaadi olin pagasiriiulisse pistnud, aga hiljem on seda ikka aastas kord või paar näha olnud. Pilti pole kahjuks teinud.
Vasta
#77
Natuke ka iroonilist kunsti teemasse. Seal pool lompi on teema natuke uuritum ja teadlikkus suurem.

[Pilt: Sheeple8_DEES.jpg]
Vasta
#78
(03-05-2012, 21:00 )excubitoris Kirjutas: Seal pool lompi on teema natuke uuritum ja teadlikkus suurem.

Kui arvestada, et igal pool on massiliselt siginenud arusaam, et reaktiivlennukite tavapärane saba ongi kahtlase aine pihustamine siis olen täiesti nõus.

Ma ei väida, et keegi kuskil midagi ei pihusta. Kindlasti tehakse seda ja päris mitmetel eesmärkidel. Kuid suur osa sellest on seotud piisonite tagumiste pihustitegaBleh
Vasta
#79
Ei meenu hetkel kas see pilt oli minu või kellegi teise pandud või kas ta on siit üldse läbi käinud, kuid lisatud lingi taga on mõned head vihjed mis näitavad miks selliseid pilte ei maksa ummisjalu uskuda.
A Real Photo Of A Chemtrail Spy Plane Interior?
Vasta
#80
See vend pole vist sügavusteravusest kuulnudki:

"This valve is closer to the camera than the other valve on the right, which is several yards further away. Yet the more distant valve is sharper. This is contrary to digital photography."

Ainus, mida võis uskuda, oli viimane lõik. Kui see pilt oli võltsing, oli see väga hästi (loe:sihipäraselt) mõeldud/tehtud.
Vasta
#81
Olen näinud väga omapärase fokuseerimise "ansambliga" pilte - ka enda tehtuid - see mind eriti ei häiri.
Seal oli kahmmaste vahel see patendi kiri. Sela olles nägin mitmeid võimalusi - tavaliselt oli peal kahe
sõnaline kiri "Patent Pending" vahest oli ees ka liide "US", kuid nägin ka korduvalt kus patentide numbrid
olid välja toodud. Seal oli välja ka veel toodud, et CIA ja "sellised" "ei reklaamiks" nii oma neid patente
ja asju, kuid siin just asi ongi - kui nad läheksid vaatu ja nõuaksid tarnijatelt (kes täiesti tavalised
firmad) kõikide "liigsete" kirjade eemaldamist siis just ärataks kahtlusi. Ise arvan, et tegu on ühe selle
firma lennukiga millest eespool juttu. Pilti tehti kiirustades sellest ka mõned apsud. Mõnevõrra meenutab
selle mehe jutt siingi foorumis tuttavat käitumist - noritakse detailide kallal, kuid ignoreeritakse, et
sellise lennuki pildi (ta ju norib, et mõni asi pole terav, tekstid paakidel jne) võltsimine eeldaks tugevat
tööd "photoshopiga" -mis on mõttetu kui sellised lennukid on olemas ju - eelpool nimetatud firma.
Argumente võib leida mõlemast seinast - üks veenvam kui teine, kuid iga argument ei pruugi olla veel
tõestus lõplikust tõest. Kui on olemas esimene pilt küll siis varsti ka teised tulevad.
Vasta
#82
Teemakohane link moskoviitiast.
Vasta
#83
Kas puisteainete hulgas on ka alumiinium: Chemtrails, Nanoaluminum and Neurodegenerative and Neurodevelopmental Effects - National Health Federation

Üks ilus pilt ka servast teemasse - lennumarsruudid visualiseeritult:Flight Patterns
Vasta
#84
Üks omapärane video keemiajälgedest. Arvatakse, et see on mitme teise videojupi pikem algversioon. Tundub, et salvestatud pilootide poolt kes taustal ka kommenteerivad. Ja nagu tavaliselt - igaüks arvab ise kui tõene see on:
Chemtrail Tanker Up-Close with ON and OFF Spraying - YouTube
Vasta
#85
Seoses sinu mainitud Delfi uudisega kütuse pihustamisest oleks huvitav näha milline see välja näeb. Sest ma oletan, et piloodid ise protsessi käigus ei näe mis lennuki taga juhtub.
Vasta
#86
Nõuka. ajal oli paakide tühendamine õhus küllalt tavaline nähtus.Tartu militaar aerodroomile maandumis tee viis üle Ilmatsalu ja Kärevere.Kui punakotkad mingil põhjusel õhus paake tühendasid oli seda ka maa peal tunda.Vahel oli isegi hall jälg järel.Ilmatsalu kalatiikidel oli täitsa probleeme,vahel nagu õlikile vee pääl.Ilmselt jäid tühjendamisega hilja pääle,see toimus tavalislt kõrgemal ja kaugemal.
Vasta
#87
Tulemas on film mis räägib keemiajälgedest taevas. Nimeks nii tabavalt Shade ehk vari. Hetkel saadaval vaid eelvaate video mille lingi lisan. Loodetavasti tuleb hea ja põhjalik film.
SHADE the Motion Picture - Trailer 2 (Official Version) - YouTube

Üks film veel lisaks. Jutuks siis taevasse keemia puistamine. tuuakse esile, et puiste käib binaarsüsteemis ehk erinevad lennukid puistavad erinevaid komponente mis siis taevas kokku saades hakkavad alles soovitud mõju avaldama.
The Missing Piece in the Chemtrail Puzzle? | Farm Wars
Vasta
#88
http://www.youtube.com/watch?v=N5ridMz3PN4 [ENG]

Vägagi huvitav video selle kohta . Pihustatakse alumiiniumi , titaani , boori ja teisi raskeid metalle , mis tapavad vaikselt loodust ja need osakesed paljunevad .
Vasta
#89
(27-01-2013, 23:45 )robotboyy Kirjutas: http://www.youtube.com/watch?v=N5ridMz3PN4 [ENG]

Vägagi huvitav video selle kohta . Pihustatakse alumiiniumi , titaani , boori ja teisi raskeid metalle , mis tapavad vaikselt loodust ja need osakesed paljunevad .
Täpsustuseks võiks lisada, et ei alumiinium, titaan ega ka boor pole rasked metallid.

Samuti, kuna video on üle tunni pikk, oleksin ma tänulik selgituse eest, kuidas need osakesed paljunevad Smile
Vasta
#90
(27-01-2013, 23:50 )Lorenz Kirjutas:
(27-01-2013, 23:45 )robotboyy Kirjutas: http://www.youtube.com/watch?v=N5ridMz3PN4 [ENG]

Vägagi huvitav video selle kohta . Pihustatakse alumiiniumi , titaani , boori ja teisi raskeid metalle , mis tapavad vaikselt loodust ja need osakesed paljunevad .
Täpsustuseks võiks lisada, et ei alumiinium, titaan ega ka boor pole rasked metallid.

Samuti, kuna video on üle tunni pikk, oleksin ma tänulik selgituse eest, kuidas need osakesed paljunevad Smile

Mul oli keemia 2 , minu viga , ärge pange tähele , metallid peaksid nad siiski olema . Video on ikkagi väga huvitav .
Vasta
#91
(27-01-2013, 23:58 )robotboyy Kirjutas: Video on ikkagi väga huvitav .

Huvitav võib ta ju olla, aga mis kasu sellest on, kui sa sellest aru ei saa? Ma ei ütle siinkohal, et sa pole võimeline aru saama vms, aga keerulisema materjaliga tulebki natukene tööd teha. See on ka üks põhjus, miks ma palusin sind siia natukene selgitust kirjutada nende osakeste paljunemise kohta. Asjast kirjutamine on teinekord hea viis õppimiseks.
Vasta
#92
(28-01-2013, 00:12 )Lorenz Kirjutas:
(27-01-2013, 23:58 )robotboyy Kirjutas: Video on ikkagi väga huvitav .

Huvitav võib ta ju olla, aga mis kasu sellest on, kui sa sellest aru ei saa? Ma ei ütle siinkohal, et sa pole võimeline aru saama vms, aga keerulisema materjaliga tulebki natukene tööd teha. See on ka üks põhjus, miks ma palusin sind siia natukene selgitust kirjutada nende osakeste paljunemise kohta. Asjast kirjutamine on teinekord hea viis õppimiseks.

Seda keemia poolt ei mõista , kuid need Chemtrail'id on biorelv inimkonna vastu . Need niiditaolised osakesed paljunevad inimese nahas . Chemtrail'id koosnevad surnud punastest verelibledest , alumiiniumist jne . Ehk siis USA valitsus lõi mingid tehisorganismid mis elavad inimeste ja teiste organismide sees .
Soovitan otsida Googles või Youtubis "Morgellons disease" . Arstid USA's sõimavad neid inimesi selle tõvega hulludeks ja keelduvad selle ravimisest . Peamised sümptomid on tunne nagu keegi roomab sinu nahas , haavandid , sinikad jne . Päris hirmus on ikkagi see värk .
Vasta
#93
Rootsi poliitik tunnistab, et keemiapilved on olemas.
http://www.telegram.ee/maavaline/rootsi-...UIkHFcSAUA

Looduslikest pilvedest on asi kaugel...
Metallühendite ja muu tehisliku abil muutumegi vist päris robotiteks varsti.



Vasta
#94
Täna kell 17:00 võtab Teid von Krahli baaris (Tallinn) vastu Agnes Kallit (küsige tema "asukohta" baaridaamilt või helistage 5184337), nii et saab alustada vastastikuse tutvumise ja sisseelamisega teemasse (Chemtrail), sihiga kokku panna paari tunniga miski järelpäriv petitsioonitekst allkirjade kogumiseks ja selle esitamiseks ametkondadele.
Natuke hiljem jõuab kohale ka Peeter Liiv.
Vasta
#95
(14-03-2013, 21:48 )suvetüdruk Kirjutas: Rootsi poliitik tunnistab, et keemiapilved on olemas.
http://www.telegram.ee/maavaline/rootsi-...UIkHFcSAUA

Looduslikest pilvedest on asi kaugel...
Metallühendite ja muu tehisliku abil muutumegi vist päris robotiteks varsti.

Ma ei ütle, et chemtrail on müüt. Kõik telegram.ee pildid on kõike muud kui chemtrail. Kindlasti keegi kuskil mingitmoodi midagi pihustab kuid välja näeb see õhus hoopis teisiti. Kindlasti ei tee seda enamus reisilennukeid - seda juba logistilistel põhjustel ja ka tänu sellele, et kõikides lennujaamades on täieliku kontrolli saavutamiseks töötajate arv liiga suur.

Sama hästi võiks öelda, et nõukogude okupatsiooni ajal meie õhuruumis sõitnud vene reaktiivlennukid tegid samuti olenevalt ilmastikust chemtraili.

Lihtsalt hetkel on tulnud kellelegi hea mõte püüda kala. Püüaks asju uurida, arutada, lahata, jõuda järeldustele ja saada ka tulemusi kasutades reptiili mõistuse asemel enda oma? Või?


TO: Päikeseinsener
Kas tegemist kunagise "Hiiu Teataja" töötajaga?
Vasta
#96
Minu meelest on põhiline selles telegram.ee jutus see , et keegi poliitikutest juba julgeb oma arvamust avaldada...
Lõiku, mis puudutab robotiteks muutumist, võiks veidi valusa sarkasmiga või irooniaga võtta. Ja ma ei ole kindel, et kõik poliitikud kohe reptiilid on kui südamega mõelda oskavad...
Vasta
#97
(16-03-2013, 19:25 )suvetüdruk Kirjutas: Minu meelest on põhiline selles telegram.ee jutus see , et keegi poliitikutest juba julgeb oma arvamust avaldada...
Lõiku, mis puudutab robotiteks muutumist, võiks veidi valusa sarkasmiga või irooniaga võtta. Ja ma ei ole kindel, et kõik poliitikud kohe reptiilid on kui südamega mõelda oskavad...

Ma ei tea küll tolle poliitiku tausta, teadmisi ja kui olla aus, siis isegi siiani ei teadnud tema olemasolust mitte midagi. Aga tean ja tunnen üsna hästi mõningaid võõraid ja üsna palju meie endi poliitikuid. Nagu elu näitab, siis peaaegu kõikides poliitilistes rühmitustes on tipptegijad kes käivad välja mõtteid mis on radikaalselt erinevad kui kogu rühmituse tegelik soov ja tahe. Neid on kerge eristada, sest samasuguste mõtete esindajad väljastpoolt poliitilisi ühendusi (just - väljaspoolt poliitilisi ühendusi kuna ka tihti peale mängitakse oponeeriva ühendusega kokku) tambitakse erinevaid meetodeid kasutades maha. Miks seda tehakse on ilmselt selge kõigile eriti selles foorumis.

Piltlikult - kõik pildid mis telegram.ee s sellel teemal on avaldatud on tavalised reaktiivlennuki jäljed õhus. Miks neid seal avaldatakse on ebaselge. Muidugi kui telegram.ee ei taotle seda sama mida mõned samaks eesmärgiks kasutataud poliitikud. On ju lihtne puhuda üles suur kära ja panna sinna juurde pildid millel pole teemaga mingit seost. tulemus aga on teatud jõududele positiivne - jutt ja pildid ei lähe kokku ning suur osa paneb kogu selle teema enda jaoks mõtetuste sahtlisse ja ei vaevugi enam tulevikus sellele mõtlema.

Lodan, et ei olnud väga paranoiline.
Vasta
#98
Ülemaailmne allkirjade kogumine.

A world wide ban on illegal Chemtrail spraying
Vasta
#99
(16-03-2013, 19:43 )Faraday Kirjutas: On ju lihtne puhuda üles suur kära ja panna sinna juurde pildid millel pole teemaga mingit seost. tulemus aga on teatud jõududele positiivne - jutt ja pildid ei lähe kokku ning suur osa paneb kogu selle teema enda jaoks mõtetuste sahtlisse ja ei vaevugi enam tulevikus sellele mõtlema.

Tunnistan ausalt üles, jah uskusin veel alles paar päeva tagasi,
et meid taevast mürgitatakse (kuigi mitte just 100%, vaid ütleme
sinna 60% kanti).

Hetkel enam ei usu, isegi mitte 10% ei vea kuidagi välja.
Põhjus minu meelemuutuseks oli järgnev link (inglis. k.).

http://contrailscience.com/


Vasta
(19-03-2013, 15:46 )Päikeseinsener Kirjutas: Tunnistan ausalt üles, jah uskusin veel alles paar päeva tagasi,

Ma ütleks, et 15 tundi tagasi......wink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat