Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Eesti nõiad
#76
(08-01-2019, 19:58 )Mannu Kirjutas:
Tsitaat:19. augustil 2015. aastal lahkus meie hulgast ravitseja ja šamaan Vigala Sass, pärisnimega Aleksander Heintalu. Olles ligi poole sajandi jooksul aidanud oma teadmistega ravimtaimedest ja meditsiinist tuhandeid inimesi, kirjutanud hulga raamatuid ning andnud sadu pikki intervjuusid, jäi tema tegelik olemus ometi pea kõigi eest varjatuks.

Pärast 11 aasta pikkust võitlust vähiga ehk aasta enne surma otsustas ta kaamera ees ära rääkida kõik selle, mis tal seni ütlemata jäänud. Teise inimese elu saladuseni ei jõua kunagi, kuid iga katse on tegemist väärt. Režissöörid Marianne Kõrver ja Jaan Tootsen, operaatorid Meelis Veeremets, Joosep Matjus ning Kullar Viimne, muusika Lauri-Dag Tüür. Tootja Klaasmeri.
https://www.youtube.com/watch?v=BHyDVcaR-cs
Umbes 50 minutit filmi.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eisaamittevaikiolla. Vigalasassi nõiapaja ligi sattusin unes, siis kui ta veel elus oli. Tema kuldmamma raamatu kaudu. Vaatasin ja püüdsin aru saada mida ta keedab oma potis, ta nõudis verd, ma polnud päris kindel et annan, sassikese kätte tekkis musta värvi väits ja tõmbas mul siuhti üle rinna. Ärkasin kohe üles ja peegli ees vaatasin, roosa jutt oli üle rinna. Niisiis lugupeetavad või lugupeetud sassi jüngrid, palun ärge pahanduge, see sassike oli paras psühhopaat ja see kuidas ta lõppes oli täitsa õige, väitsaga vehkis ja väitsa kaudu talle lõigati. Mulle naabriks olnu pime inimene rääkis, mida kuulis sassi õuel olles, et oli kurja häälega. See ei ole netist loetud!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ahjaa, surnutest halba ei tohi rääkida. Kindlasti ta teadis ja oskas väga palju.

Vasta
#77
(13-01-2019, 17:43 )isemaag Kirjutas: ...
Eisaamittevaikiolla. Vigalasassi nõiapaja ligi sattusin unes, siis kui ta veel elus oli. Tema kuldmamma raamatu kaudu. Vaatasin ja püüdsin aru saada mida ta keedab oma potis, ta nõudis verd, ma polnud päris kindel et annan, sassikese kätte tekkis musta värvi väits ja tõmbas mul siuhti üle rinna. Ärkasin kohe üles ja peegli ees vaatasin, roosa jutt oli üle rinna. Niisiis lugupeetavad või lugupeetud sassi jüngrid, palun ärge pahanduge, see sassike oli paras psühhopaat ja see kuidas ta lõppes oli täitsa õige, väitsaga vehkis ja väitsa kaudu talle lõigati. Mulle naabriks olnu pime inimene rääkis, mida kuulis sassi õuel olles, et oli kurja häälega. See ei ole netist loetud!
...

Kummaline ta olla jah. Ise ei ole tal vist külas käinud ning ega ei oleks tahtnud ka.

Ei tea mida ta keetis ning mille jaoks verd võttis. On sul hiljem sellega seoses mingeid tagajärgi olnud?

Arvan et vägi on ohtlik ja kipub inimest muutma, ning Vigala Sass ilmselt ka libastus. Tõenäoliselt põhjustas see tal pikapeale ka tervisehädad. Kuigi ma näen ja suhtun maailma teisiti, pean ma temast siiski lugu sellisena nagu ta oli ... psühhopaat või mitte.
Vasta
#78
Olen viimasel ajal kuulanud järele peaaegu kõik "Puuduta mind" saated. Mõnda isegi mitu korda. See on ikka väga mitmekesine kogemus, sest saab teada esoteerilise maailma erinevaid uskumusi, vaatepunkte, soovitusi jne. Tõeliselt arendav. Ma hakkasin isegi enda praeguse elu/kehastuse asju hoopis teise pilguga vaatama ja mõistma. See selleks.

Selles viimases saates, kus küsitleti Mai-Agate Väljataga, oli palju juttu ka vaktsineerimisest ja kuidas oma teejuhi arvamust küsida.

https://www.youtube.com/watch?v=xI6arNBb5g8&t=1214s



Vasta
#79
Teejuht on aimdus...Smile
Vasta
#80
(23-02-2021, 18:00 )Q11 Kirjutas: Teejuht on aimdus...Smile

Peaaegu soe, aga mitte päris Smile.

Ka mitmed teised esoteerikud seal "Puuduta mind" saates räägivad koroonast, miks see praegu toimub, mida kaasa toob jne.

Kui lõpetada mõneks päevaks uudiste vaatamise ja lugemise ning kuulata need saated (Puuduta mind) läbi, siis saab imehästi aru, mis sind nö tõstab ja tervendab, mis aga haigeks teeb igas mõttes.
Vasta
#81
(08-01-2019, 19:58 )Mannu Kirjutas:
Tsitaat:19. augustil 2015. aastal lahkus meie hulgast ravitseja ja šamaan Vigala Sass, pärisnimega Aleksander Heintalu. Olles ligi poole sajandi jooksul aidanud oma teadmistega ravimtaimedest ja meditsiinist tuhandeid inimesi, kirjutanud hulga raamatuid ning andnud sadu pikki intervjuusid, jäi tema tegelik olemus ometi pea kõigi eest varjatuks.

Pärast 11 aasta pikkust võitlust vähiga ehk aasta enne surma otsustas ta kaamera ees ära rääkida kõik selle, mis tal seni ütlemata jäänud. Teise inimese elu saladuseni ei jõua kunagi, kuid iga katse on tegemist väärt. Režissöörid Marianne Kõrver ja Jaan Tootsen, operaatorid Meelis Veeremets, Joosep Matjus ning Kullar Viimne, muusika Lauri-Dag Tüür. Tootja Klaasmeri.
https://arhiiv.err.ee/vaata/vigala-sass-viimased-lindid
Umbes 50 minutit filmi.

Uuendasin lingi.
24.02.21 Uuendasin linki veelkord.

Tumedad vaimu/energiamaailma olendid (nees kes ikka kõrgemas ierarhhias ja teenivad mõneti meie maaailma salavalitsejaid) on suutlikud suunatud madalvibratsiooniliste löökidega provotseerida inimesel vähirakkude kasvu füüsilise maailma tasandil. Enamasti nad töötavad sellise aeglase meetodiga ja nõnda nad viisid hauda nii vene tõeruuporist Sergei Danilovit kui ka vist Vigala Sassi.
Tõsi küll, kui asjaga kiire siis võtavad nad ette tõhusamat ja julmemat taktikat, võivad kasvõi inimese enda kontrolli alla võtta.
Tunamullu tuli teade et veel 13 oktoobril suri, aknast välja minnes, vene vandenõuteoreetikust videoblogija Vladimir Nikolaevitš S(ineev), kes haldas enda youtube-kanalit Amazing Channel. Mees oli väga talendikas nii jutustamises kui ka filosofeerimises ja jõudis maailmaasjade üle mõtisklemises ikka väga sügavale... Nii sügavale et see kellegile võimsale reaktsiooniliselt ei meeldinud. Sad
Vasta
#82
Tsitaat:Tumedad vaimu/energiamaailma olendid (nees kes ikka kõrgemas ierarhhias ja teenivad mõneti meie maaailma salavalitsejaid) on suutlikud suunatud madalvibratsiooniliste löökidega provotseerida inimesel vähirakkude kasvu füüsilise maailma tasandil. Enamasti nad töötavad sellise aeglase meetodiga ja nõnda nad viisid hauda nii vene tõeruuporist Sergei Danilovit kui ka vist Vigala Sassi.

Ei peaks vast saladus olema, et Sass oli kogu oma elu tervisega kimpus... Hulganisti anomaaliaid, milledest on päris põhjalikult ka erinevates raadiousutlustes pajatanud...
Tänu oma võimekusele ja teadmistele pidas mees uskumatult kaua vastu...
Niiet, Sassi võid küll tollest seltskonnast välja arvata!
https://menu.err.ee/268659/video-vigala-...atsejanese
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV: Eesti kummitused PiziIngliito 53 19,352 24-08-2008, 19:06
Viimane postitus: haldjapealik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat