Küsitlus: Särgikujunduste hindamine
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Särgikujunduste hindamine
#1
Teie ülesanne on lihtne - hääletage lihtsalt oma lemmiku poolt! Kui ühtegi sümpatiseerivat pole, siis valige "ei ole head kandidaati".
Kui mõni särk ülekaalukalt rohkem hääli saab, siis olemegi leidnud sobiva kavandi. Hääletamine on avatud kuni 1.oktoobrini.

NB! Iga kavand on lingitud, nii et saate kohe uurida, millega tegu, kui klõpsate vastava valiku peale.
#2
Thorondori kavand 2 sümpatiseerib kõige rohkem.
Thorondori kavand 1 on ka täitsa OK, aga 2. siiski sai punkti minult...
#3
Hääletaks Celticu poolt, kui autor lubab kummuli oleva mehe asendada/parandada/muuta.
#4
mina tahaks napoleoni särki endale küll ükskõik kas võidab või mitte
#5
oma hääle andsin thorondori esimesele kavandile, kuna see oli kõige sümpaatsem ja minu ootustele vastav.

vaadeldavad olid ka: levis1; celticu; zepac1; napoleon2

Muudetud: 22-9-07 kell 18:07:32 neoon
#6
celticu särgile punkt.Kuid kollaseid varbaid ei taha...
#7
Thorondori 1. on kõige parem.
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Norwain
mina tahaks napoleoni särki endale küll ükskõik kas võidab või mitte

Aga palun, kõike saab ka ise teha, kuigi kvaliteet on kehvem. Ühe võimaluse selleks leiad, kui avad http://www.byroomaailm.ee ja paned otsingusse kaubakoodi 151821 või 151820.

Sellise hulga kavanditega pole tulemus kardetavasti kuigi objektiivne, vaevalt siin keegi üle 50% hääli saab. Teeks nii, et lööks selle hääletuse näiteks 25. septembril lukku ja teeks hääletuse kolme enim hääli saanud kavandi vahel(variant pole sobivat kandidaati võiks jääda).

EDIT: eelneva näitlikuks seletamiseks oletame, et meeldib kavand A, mis saab suhteliselt vähe hääli, populaarsemad kavandid B ja C on samuti enamvähem OK, aga populaarne kavand D ei meeldi kohe üldse. Kui annaks hääle kavandile A, siis oleks hääl sisuliselt kadunud, aga hetkel ju ei tea, kas A ikka saab vähe ja D palju hääli. Hääle andmisega võib muidugi 30. septembrini venitada ja vaadata, aga kui paljud venitama hakkavad, siis ei tööta ka see taktikawink

Muudetud: 22-9-07 kell 18:08:13 napoleon
#9
Vot see on küll väärt mõte.
#10
Minu hääle sai Levise neljas kavand. Kuidagi minulik on Smile
#11
Thori nr 1 sai minult hääle Smile
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Tutanhamon
Teie ülesanne on lihtne - ....
Pole midagi nii lihtne kui... parimate hulka arvan mitut -
piltide (kujundite) poolest jäid kõige rohkem silma
"levis kavand 1" ja Thorondor'i kaks esimest, kuid
eriti meeldis "zepac kavand 3" vaimukas tekst!
Mõtlen veel...
#13
Hääle sai Thor2 kuid arvan, et ka Thor3 peaks võiks olla saadaval. Teised läksid liiga kirjuks minu meelest.

Lisaks arvan, et para.web võiks teha koostööd kurgiga (esimene seal reas) ning see igati vahva logo kuhugi siia "kirja" panna. Ideeliselt näeks seda isegi särgil mingi hetk.
#14
Ühinen Tehnoloogi arvamusega - raske oli valida. Ka Levis 2 ja Thorondori kavandid on head.
#15
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Hääle sai Thor2 kuid arvan, et ka Thor3 peaks võiks olla saadaval. Teised läksid liiga kirjuks minu meelest.

Lisaks arvan, et para.web võiks teha koostööd kurgiga (esimene seal reas) ning see igati vahva logo kuhugi siia "kirja" panna. Ideeliselt näeks seda isegi särgil mingi hetk.

see 'logo' on tõepoolest googeldatud. Ma usun, et meil on siin küll keegi hea käega inimene, kes suudaks ise midagi toredat kokku joonistada.
#16
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Ma usun, et meil on siin küll keegi hea käega inimene, kes suudaks ise midagi toredat kokku joonistada.
Seda inimest arvatavasti leidubki, kuid tuleks arvesse võtta, et nullist uue, kena ja isegi kuidagi aksepteeritava pildi tegemine võtab aega. Mida meil just eriti palju pole. Seega otse googeldada pole mõtet, kuid googeldatud piltidest kombineerimine on nagu lihtsaim ja kiireim võimalus midagi oma kätega teha, ja ei ole ka otse tõmmatud kusagilt.
#17
Ajeee...ongi vist konkurss lõpenud..Ilmselgelt on näha enamus hääli saanud Celticu särk...Aga kuidas neid tellida nüüd?Sick
#18
Hindamine on lõppenud jah. Paneme lähiajal üles teema, kust saab särgi endale tellida.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat