Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis juhtub aastal 2222 kell 22.22 ???
#1
NU kui mõtlema hakata siis arvati et aasta 2000 toob endaga kaasa viimsepäeva kuid õnnex mitte.
Niisiis äkki on aasta 2222 ka millegiga seotud eriti veel kell 22.22?
Vasta
#2
ei usu, et nagu siis midagi tulekul oleks aga iseenesest on lahe kuupäev. Loodame seda, et inimkond pole tolleks ajaks aind ennast ära hävitand Bleh
offtopic:
Inimkond on nagu väikesed lapsed kes mängivad tikkudega püssirohu laos.
Vasta
#3
Arvan, et sellel kuupäeval ei toimu midagi muud, kui meeletu õla peale patsutamine, on ju mingisugune traditsioon, et kui näiteks autonumbril ühesugused numbrid, siis see toob õnne jne.

Aastatuhande vahetumise kohta nii palju, et see oli küll äärmiselt rumal just selleks kuupäevaks maailmalõppu ennustada. Milline on tõenäosus, et maailmalõpp tuleb kõigist võimalikest päevadest just ööl vastu uut aastatuhandet??

Ainuke võimalik variant oleks olnud mingi rühmitus, kes tahtis täpselt sellel öösel maailma hävitada ning oleks selleks mitmeid kümneid tuumapomme üle maa laiali pillutanud. Igasugused kuupäevalised looduskatastroofid on suhteliselt välistatud, ma arvan..

Kui ma tegeleks ennustamisega, siis ma pakuks mingi sellise aastaarvu nagu näiteks 2483. Kuupäeva näiteks 22. märts. Mitte näiteks 3000. a kell 00:00 või 2222. a 22:22.

Sest nagu me näeme, aastal 1111 kell 11:11 ei toimunud maailmalõppu..
Vasta
#4
tuletame meelde, et kõiksugu arvud, ajaühikud jne on kõik inimese endi väljamõeldis - seega oleks üsna naiivne arvata, et mingil ägedal kellajal juhtuks midagi kohutavat. Kui siis inimeste endi poolt, meelega mainitud ajahetkele paigutatud sündmus, mis mingil viisil muudaks maailma. Mis - ei tea.

samamoodi võiks tuua näitena ütleme 12 detsember kell 12:12. Lihtsalt üks väga kift arvudejada. Muud ei midagi.
Vasta
#5
Yep, see esimene päev ju võeti sellisest "mõttetust" asjast nagu Jeesuse sünnist alates...see ju ei tähenda mitte midagi, lihtsalt üks suvaline ajahetk, kus lihtsalt tänapäeva kalender leiutati. BTW see maa õhkulaskmise värk, et kui keegi tahab seda tõesti teha, siis piisab isegi ainult ühest "suurest kärakast" näiteks põhjapoolusele või kuskile ookeani, et tekiks suur uputus või siis ntx kõrbesse, et see tolm varjaks päikese ära ja tekiks jääaeg.
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
NU kui mõtlema hakata siis arvati et aasta 2000 toob endaga kaasa viimsepäeva kuid õnnex mitte.
Niisiis äkki on aasta 2222 ka millegiga seotud eriti veel kell 22.22?

kas sa mõtlesid aastal 2222 iga päev seda kellaaegu 22:22 ? siis võib juhtuda ju mis iganes, iga päev erinevad asjad jne...
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Sest nagu me näeme, aastal 1111 kell 11:11 ei toimunud maailmalõppu..
Seda me ainult arvame:o
Vasta
#8
FLT-lt muidu tõene tähelepanek, et terve aasta jooksul võib nii mõndagi toimuda, ja jälle et kõik oleks, et 22. päev ja 22. kuu, kahjuks see viimane 22. kuu rikub kõik selle ilusa arvude jada ära.....

aga mõelda, kui inimesed elaksid nii kaua ja kui inimesed elaksid isegi näiteks aastani 4444, siis ei tea, mis hiinas küll võib juhtuda:o kuna 4 on nende kõige hirmsam number üldse, ei tea, kas selleks ajaks on nad sellest hirmust üle saanud, juhul kui rahvus nagu hiinlased veel edasi püsivad....

---------------------------

aga muidu üldiselt ma samuti ei usu, et midagi siis võiks toimuda, rohkem usun, et midagi võib juhtuda aastal näiteks 3794 või siis 2451 jne.......nagu henzukaz ütles, et arvud ei tähenda midagi.....v.a. mõned õnnetusenumbrid, mida kartes nii väga ja seda kartust endale sisestades võib just midagi hoopis juhtuda....mõnel inimesel....

[Teadet on muutnud 19-3-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#9
Mis ikka juhtub... 2002 kell 20:02 ei juhtunud näiteks mitte midagi Smile
Vasta
#10
paneme teema lukku ?

[Teadet on muutnud 20-3-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
tuletame meelde, et kõiksugu arvud, ajaühikud jne on kõik inimese endi väljamõeldis - seega oleks üsna naiivne arvata, et mingil ägedal kellajal juhtuks midagi kohutavat. Kui siis inimeste endi poolt, meelega mainitud ajahetkele paigutatud sündmus, mis mingil viisil muudaks maailma. Mis - ei tea.

samamoodi võiks tuua näitena ütleme 12 detsember kell 12:12. Lihtsalt üks väga kift arvudejada. Muud ei midagi.

Täpselt see on ju lihtsalt inimeste endi väljamõeldis nagu peaaegu kõik siin maailmas.Nt: mõelge inimesed yu tapavad et saada raha,aga kui mõelda mis see raha on siis tuleb välja et see on ainult paber millele on antud inimestepoolt tähendus.Raha võid saada ka ilma pingutamata aga vanasti pidid palju higi ja vaeva nägema et süüa saada.Niiet aeg ei pea olema üldse õige oleneb ainult kuidas aega lugeda nt ma võin ju aega lugeda aegade algusest niiet ma elx juba aastates miljon jne Bleh
Vasta
#12
2000. aasta oli nii kardetud vaid sellepärast, et siis oleks kahekohaliste aastaarvudega opereerinud arvutite kellad kukkunud 100 aastat tagasi. Mõelge hoopis, mis saab, kui kätte jõuab aasta 0000 (ehk siis 10000). :o

Kui väga ajuvabalt võtta, siis 22:22 22.22.2222 võiks samahästi olla 22:22 22.10.2223. Bleh Elame, näeme.
Üleüldse arvavad teadlased, et Kristus ei sündinud aastal 0 (niiöelda), vaid umbes 7 eKr (go figure). Nii et on väga raske öelda, kuidas saab hakata aastaid lugema Kristuse sünnist (eriti veel, kui vennike sündis jõululaupäeval). Ja veel, mis kalendri järgi me seda üldse arvestame? Uue või vana kalendri? :o

Ükspäev vaatasin kella, mis näitas 13:13:13. Ei saaks öelda, et mu järgnev päev oleks väga ebausklikult / halvasti läinud. Smile

Seega ma oletan, et see on üks lihtsalt lahe päev, nagu 2000 aasta teine veebruar (2.2.2000), mis juhtus olema aasta 33 päev ning aasta lõpuni oli veel 333 päeva. Laugh
Vasta
#13
Ükskord pidi maailmalõpp tulema 13.augustil. Koolis üks klassikaaslane vedas kihla minuga 500 kr peale, et kas tuleb maailma lõpp. Mina nii loll muidugi ei olnud ja ütlesin, et maailmalõpp ei tule. Ma pole siiamaani oma raha kätte saanud. Sellepärast vist, et ma polegi talt küsinud...Smile
Vasta
#14
ei see kihlvedu oli ikka eriti tark. Huvitav, mida ta selle 500 krooniga teeb kui maailmalõpp tulebSmile
Vasta
#15
järgmine suurem häving (mitte päris maailmalõpp...aga siiski..) toimub ennustatavasti aastal 2008
ÜRO võtab maailmas võimu, tekivad suured rahutused igal pool, hävineb 2/3 inimkonnast...oli vist nii (lugesin kuskilt ajakirjast)
Vasta
#16
ei juhtu vist midagi ma arvan.
pole midagi erilist ju sellistel erilistel kuupäevadel kunagi juhtunud.
lahe kuupäev on küll see eest.
Vasta
#17
Muuseas, kõik ajaarvamised on inimeste enda leiutatud ... seal ei saagi mingit eri efekti olla.
Oleks mingi kosmiline daatum määratletud (vaatad kosmosesse ja suuur digikell tiksub) siis seda võid karta kui tahad Laugh
Vasta
#18
enamus õnnetusi on samuti inimeste tekitatud...
Vasta
#19
Mina arvan niimoodi, et kõik õnnetused ja jamad ei toimu inimeste poolt leiutatud ajaarvamisest sõltumata. Ntx võtame astroloogia, see käib ikkagi samas rütmis. Päike on skorpionis ikka igal aastal samal ajal jne. Ja aastaid loodakse mingist sündmusest. Jumalal võib mistahes pähe tulla. Näiteks tekitab maavärina 2222 22 veebruar kell 22:22 kokkupõrke aja järgi.
Juhul kui jumal on selline Laugh Ja sünnib mingi mees mingil erilisel astroogilisel päeval. Sama tähtede seis kordub iga 160 aasta tagant. Ja midagi juhtub 160 aastat pärast tolel tegelase sündi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 251 110,829 25-12-2023, 14:51
Viimane postitus: isemaag
  Mis meist saab? Tuleviku ennustused. Aerling 761 143,760 23-12-2023, 16:55
Viimane postitus: Mannu
  Mis toimub Zimbabwes Tutanhamon 13 5,378 10-04-2018, 18:24
Viimane postitus: Tyto Alba
  Palun tuvastada, mis asjad on pildil Huviline666 8 4,905 04-05-2015, 09:19
Viimane postitus: Huviline666
  Mis on kõige tähtsam sinule? Kelluke 20 8,346 20-04-2014, 22:04
Viimane postitus: positiivne
  Mis siis parem oleks? (EL, RU, EE jne) BleedingOutMyEyes 32 14,827 03-04-2014, 22:58
Viimane postitus: Nielander
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 11,280 16-09-2013, 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,100 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt
  Sõda iraagis. Mis juhtub? Kuidas lõppeb? rez 30 10,644 20-01-2012, 12:43
Viimane postitus: FurioN
  Mis alamfoorumit kõige rohkem jälgid? Põhjavalgus 19 6,841 07-01-2012, 18:55
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat