Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must Päike
#26
Kvantmehaanikas ei saa füüsikalisi suurusi täpselt määrata. Iga arvutus, konstant sisaldab mõõtemääramatust.
Kui kvantmehaanikat võtta alusteooriaks peab ta olema võimeline kirjeldama kõiki füüsikalisi süsteeme.

Ja kui oleks tõesti olemas "must päike" oleks ta juba avastatud nagu ma juba enne ütlesin on ta detekteeritav, gravitatsioon ei kao kuhugi.
Vasta
#27
Kaos, muuda veidi vaatenurka, võta endale pähe, et sakslased said kasutada täheväravaid ja need maailmad ja jumalad mida nad kirjeldavad ei olnud kohe üldse mitte maised, vaid sealtkaudu sai rännata mõõtmatutesse kaugustesse.
Ladina Ameerikas nimetatakse neid xendrateks. Vanglaplaneedi eliit näeb siiani vaeva et varjata galaktikatsivilisatsioonide tegelikke võimalusi, natsid oma viimase tähelaevaga pidid minema hust läbi tähevärava Aldebarani kodumaailma, mitte rändama avakosmoses.Lõunapooluse väljuv värav on jätkuvalt nende käes, ainult sisenevat väravat põhjapoolust kontrollivad sionistide HAARPid.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=xendra
Vasta
#28
(24-04-2012, 08:19 )lahendused Kirjutas: 2) Inimestele nähtav aine on 3-s erinevas ergastuste generatsioonis.
1. generatsioonis on kogu nähtav aine (näiteks elektron, prooton, neuron), 2. ja 3. generatsioon on hetkelised ergastatud seisundid (näiteks elektroni ergastused müüon ja tauon).
Selle kohta küsiks üle, et miks müüon ja tauon on elektroni ergastatud seisundid? Niipalju kui mina otsisin, siis sattusin nendega seoses sõnadele nagu oscillation, conversion, transition ja lepton flavour violating, aga ergastamise (excited state) kohta ei jäänud küll mingit infot silma. Ja ergastamise kohta kirjutatakse, et ergastada saab phootonite või phoononitega ja osake selle juures ei muutu teiseks osakeseks seega kas sinu "ergastamine" tähendab midagi muud kui teaduses kasutatav "ergastamine"?

Ootan mõistlikke vastuseid (kui oskad vastata) mitte "kage maailmas on nii ja naa, kage teab seda ja toda jne" või udutamist.
Vasta
#29

Vaata Kage, kui tahta asjade olemust "lihtsamas keeles" edasi anda, siis tuleb loobuda mõningatest spetsiifilistest terminitest ja asendada nad rahvapärasematega: muidu ei suuda tavaline inimene hoomata võõrsõnade taga peituvat sisu: igasugu täpses teaduslikus keeles teoseid on tuhandete lehtede kaupa, kuid neid ei suuda enamus inimesi mõista; pigem on puudu lihtsas keeles ülevaateid, mida enamus inimesi suudaks mõista.

Üldisemas plaanis saadakse ergastus, kui lisatakse energiat - kui elektronile lisada väga palju energiat (üle 100 kordse seisumassi), siis saab elektron muutuda müüoniks läbi põrgete - müüon laguneb vähem kui sekundi jooksul tagasi elektroniks ja neutriinoks+antineutriinoks - kuna ka elektrilaengus ja ümber aatomi tiirlemise olemuses pole elektronil ja müüonil mingit vahet, siis pole tegu eriti suure möödarääkimisega, kui käsitleda müüonit elektroni ergastusena.

Kui müüoni korral oleks räägitud vaid "teise generatsiooni osakesest", siis oleks paljudele jäänud segaseks müüoni ja elektroni ülim sarnasus - kuid tänu "lihtsamale keelepruugile" võis nii mõnigi nende sarnasusest aru saada.

Lisan pildikese lehest, kus on eletroni, müüoni ja tauoni omaduste sarnasust käsitletud:
http://www.upload.ee/image/2300664/fko_10.jpg

Samas mis tähtsust on Musta Päikese ja tumeda aine kontekstis sellel, kas müüon on mingis lähenduses käsitletav elektroni ergastusena - minuarust on see teema sogastamine.


Üldisemas plaanis käib siin norimine & närimine selle ümber, et keegi ei suvatseks midagi sisulist kirjutada: niipea, kui keegi üritab midagi sisulist kirjutada, hakatakse igasugu pisiasjade kallal nokkima.
Vasta
#30
(28-04-2012, 18:19 )lahendused Kirjutas: Vaata Kage, kui tahta asjade olemust "lihtsamas keeles" edasi anda, siis tuleb loobuda mõningatest spetsiifilistest terminitest ja asendada nad rahvapärasematega
Vaata lahendused, kui tahta asjade olemust "lihtsamas keeles" edasi anda, siis tuleb osata seda teha nii, et teised saaks sellest ka aru mitte ei satuks segadusse.
Tsitaat:Üldisemas plaanis saadakse ergastus, kui lisatakse energiat - kui elektronile lisada väga palju energiat (üle 100 kordse seisumassi), siis saab elektron muutuda müüoniks läbi põrgete - müüon laguneb vähem kui sekundi jooksul tagasi elektroniks ja neutriinoks+antineutriinoks - kuna ka elektrilaengus ja ümber aatomi tiirlemise olemuses pole elektronil ja müüonil mingit vahet, siis pole tegu eriti suure möödarääkimisega, kui käsitleda müüonit elektroni ergastusena.
Ma jõudsin ka ise sellele järelduseni, aga mõtlesin igaksjuhuks üle küsida kas tõesti on tegu sellise lihtsustamisega. Et siis Wikis kirjeldatud ergastamine ja kiirendites osakeste põrgatamine on üks ja sama protsess. St footoniga ajutiselt energia juurdeandmine ja pideva kiirendamise tulemusena energia juurdeandmine ning lõpuks osakeste lagunemine on üks ja sama protsess...

Mina leian, et sellise lõdva terminite kasutamisega ja oma tähenduste juurdemõtlemisega sogad sa vett ja tekitad valearusaamasid asjadest. Minu arust peaks just teadusest rääkides terminid ja tähendused korralikult paigas olema mitte lõdvalt või suvaliselt tõlgendatavad.
Tsitaat:Üldisemas plaanis käib siin norimine & närimine selle ümber, et keegi ei suvatseks midagi sisulist kirjutada: niipea, kui keegi üritab midagi sisulist kirjutada, hakatakse igasugu pisiasjade kallal nokkima.
Seega postitada võib suvalist jama ja enda mõisteid ning kui keegi aru ei saa ning küsima hakkab, siis noritakse? Kas hoopis algselt arusaadavalt ja laiemale üldsusele mõistetavate terminitega (mitte enda omadega) ei võiks kirjutada? Ja mina näiteks ei leia, et suvalise teksti krjutamine mingist mudelist (mis pole veel teaduslikku kinnitust leidnud) oleks üldse midagi sisulist sellele teemale juurde andnud või selgemaks teinud.
Vasta
#31
Kui nõuda, et iga paraveebi postitatud tekst oleks "teadusliku kinnituse leidnud", siis kaoks paraveebil mõte üldse ära: teadusliku kinnituse leidnud asjad pole enam parateemad.

Nagu ma varem juba ütlesin, siis millegi uue loomisega tegelevatel teadlastel ongi vaid teooriad ja hüpoteesid, mis pole veel kinnitust leidnud - kui need teooriad ja hüpoteesid ükskord kinnitust leiavad, siis on tegemist teada-tuntud nähtusega ja neid ei uurita enam.

Samuti on teadusmaailmas nii, et kui mõni teooria "ei meeldi", siis tehakse kõrvale "parem teooria", mis kirjeldab maailma paremini - aga igasugu leenad_kaaged_kuradid_kaosed vaid virisevad olemasolevate teooriate kallal, kuid ei paku kunagi asmele midagi paremat.

Seega võiks leenad_kaaged_kuradid_kaosed pakkuda välja mõne parema teooria, mis kirjeldab musta ainet ehitust, ning selgitab ära Musta Päikse olemuse.

Vasta
#32
Teooria on väga lihtne, kui ta eksisteerib omab ta samasuurt massi kui meie päike, järelikult mõjub ta samamoodi teistel taevakehadele (gravitatsioon). Tulenevalt sellest oleks ta tinglikult "nähtav" läbi teleskoobi.

Lükka mu teooria ümber!
Vasta
#33
(28-04-2012, 22:46 )Chaos Kirjutas: Teooria on väga lihtne, kui ta eksisteerib omab ta samasuurt massi kui meie päike, järelikult mõjub ta samamoodi teistel taevakehadele (gravitatsioon). Tulenevalt sellest oleks ta tinglikult "nähtav" läbi teleskoobi.

Lükka mu teooria ümber!

Mis gravitatsiooni puutub, siis olen aru saanud, et seda mõistetakse siin nii nagu parasjagu vaja on. Pärlipildujad isegi oskavad rääkida vastupidisest gravitatsioonist....aga see on juba hoopis teine teema.
Vasta
#34
(28-04-2012, 20:49 )lahendused Kirjutas: Kui nõuda, et iga paraveebi postitatud tekst oleks "teadusliku kinnituse leidnud", siis kaoks paraveebil mõte üldse ära: teadusliku kinnituse leidnud asjad pole enam parateemad.
Sa suudad ikka imelikke soove välja lugeda. Kordan igaksjuhuks oma mõtte veelkord üle: kui midagi kirjutatakse, siis võiks teha seda arusaadavalt ja üldkasutatavaid termineid kasutades või viidetega lisainfole. Nõuded millegi muu kohta on ainult sinu peas.
Tsitaat:Seega võiks leenad_kaaged_kuradid_kaosed pakkuda välja mõne parema teooria, mis kirjeldab musta ainet ehitust, ning selgitab ära Musta Päikse olemuse.
Ma loen välja oletuse, et mingi generatsioon on tumeaine ja näen järeldust, et must aine on olemas, aga ei ole näha ning järgnevad lineaarsed järeldused, et kui ühel on üks olemas, siis peab ka teisel see olemas olema (mustal ainel on antiaine ja tumedast ainest saab musta valgust kiirgava päikese teha) ning lõpuks tulnukate info mis ei paku ei musta aine ega ka Musta Päikese osas mitte midagi. Aga ei suuda välja lugeda selgitust ei musta aine ehituse ega ka Musta Päikese olemuse kohta.
(28-04-2012, 22:04 )lahendused Kirjutas: Algselt palusin ma leenadel_kagedel_kuraditel_kaostel tuua mõne parema teooria tumeda aine kohta, kui minu poolt toodu
Miks kõik peavad mingeid teooriaid tooma? Miks ei või juba toodud avalduste kohta küsimusi esitada?
Tsitaat:mina igatahes olen antud teemas toonud ühe teooria, mis kirjeldas tumeda aine omadusi - leendad_kaaged_kuradid_kaosed pole seni veel ühtegi teooriat tumeda aine omaduste kohta postitanud.
Vaadake, mina tegin seda ja seda, aga mida teie teinud olete? Müstikule lisaks järgmine kasutaja kes arvab hea olevat sellised õigustusi/vabandusi kasutada.

Vasta
#35
Toodud teoorias koosneb tume aine 6-st rishonist, nagu ka nähtav aine.

Nähtaval ainel on 3 viimast rishonit erinevad (001, 010, 100) ehk "lõhnaga", kuid tumedal ainel on 3 viimast rishonit samad (000) ehk "lõhnata".

Varem toodud lk32 joonise põhjal:
Elektroni rishonkoostis (1. generatsioon) = (-1, -1, -1, -1, 0, -0)
Müüoni rishonkoostis (2. generatsioon) = (-1,-1, -1, 0, -1, 0)
Tauoni rishonkoostis (3. generatsioon) = (-1, -1, -1, 0, 0, -1)
Tumeda elektroni rishonkoostis (lõhnatu generatsioon) = (-1, -1, -1, 0, 0, 0)

Sarnaselt on ka tumeda aine kvarkidel 3 viimast rishonit samad.

Tumeda aine kvarkidest moodustuvad tume neutron ja tume prooton, ning kui nende ümber panna tiirlema tume elektron, siis ongi saavutatud tumeda aine aatom - ehk täpselt nii nagu nähtava aine kvarkidest moodustuvad neutron ja prooton, ning kui nende ümber panna tiirlema elektron, siis ongi saavutatud nähtava aine aatom.

Kui tumeda aine aatomeid kuumutada termotuuma reaktsioonide energiateni, siis saab alguse tumeda aine termotuuma reaktsioon, ning süttib Tume Päike: me ei näe seda päikest, kuid me tunneme tema gravitatsiooni, ning Tume Päike kiirgab välja energiat, mida võitjariikide teadus veel kautada ei oska, kuid mida Saksa Kolmanda riigi teadlased kasutada oskasid.

Kui kiirendite põrgetes suudetakse viia 1. pere/generatsiooni osakesed hetkeks 2. või 3. pere oskesteks, siis toimuks justkui 3 viimase rishoni asetuse "keeramine" (suhteliselt lihtne saavutada kiirendite põrgetes) - kuid tumeda aine saamiseks tuleks 3 viimase rishoni "keeramise" asemel saavutada "muutus rishonkoostises" (palju keerulisem saavutada).

Analoogia: kvarkide ühe värviseisundi muutmine teiseks värviseisundiks on nagu kolme esimese rishoni "keramine" (suhteliselt lihtne saavutada) - kuid kolme esimese rishoni "muutus rishonkoostises" oleks kvargi muutmine leptoniks (palju keerulisem saavutada).


Kui selline teooria ei meeldi, siis koostage või tsiteerige mõnda paremat teooriat, mis kirjeldaks musta aine olemust paremini.
Vasta
#36
(28-04-2012, 23:51 )lahendused Kirjutas: Kui selline teooria ei meeldi, siis koostage või tsiteerige mõnda paremat teooriat, mis kirjeldaks musta aine olemust paremini.
Aitäh, see on juba seletuse moodi kuigi oletused tumeaine samasuguse käitumise kohta, kui tavaline aine, tunduvad imelikud (miks tumeainest planeete ja päikeseid ei ole tekkinud? Kui sel on samad omadused ja käitumine nähtava ainega ning seda on universumis palju rohkem, siis samamoodi lineaarselt järeldades saame, et peaksid olemas olema ka päikesed ja planeedid mida gravitatsiooni järgi peaks saama tuvastada). Ja kas on juba tegu teadusliku teooriaga või on asi veel hüpoteesi tasemel?
Vasta
#37
Korrastasin teemat. Kui teie arvates Lahendused jutt üldse teemaga ei haaku, siis raporteerige või kirjutage privaatsõnum, mitte ärge hakake teemat risustama meelega teemast mööda kirjutamise või niisama kaklemisega.
Vasta
#38
Veidi lugemist kui viitsitakse teada saada kui kaugel olid sakslased ja jaapanlased aatompommi loomisel ja kasutamisel.
Jaapanlased tegid oma esimese aatomikatsetuse veidi pärast esimest pommi oma riigile ja oldi üsna vastu keisrile kes ei tahtnud aatomisõda.
http://alternathistory.org.ua/dzhozef-fa...ya-skachat
http://wikispooks.com/w/images/4/44/Reic...ck_Sun.pdf
Vasta
#39
Schwarze Sonne
Vasta
#40
Teadlased ja enamik Maal elavatest inimestest on seisukohal, et meie päikesesüsteemi täht koosneb vesinikust, magneesiumist ja teistest elementidest ning tegemist on väga kuuma kosmilise kehaga.
Ufokütid on aga hoopis teisel arvamusel, et tegemist on tulnukate baasiga, edastab Daily Mail.
Nad uurisid USA kosmoseagentuuri NASA päikese ja heliosfääri observatooriumi satelliidi fotosid ja nende sõnul on päikesel näha suurt «ust», kust emalaevad liiguvad Päikesest sisse ja välja.
Vandenõuteoreetikute teatel on Päike suure tõenäosusega seest tühi ja selles on «maailma, mis on meie Maast 1000 korda suurem». Vaid Päikese pinnakihil on näha lõõmamist ja kuumust.
Sellel seisukohal on ka kuulus ameeriklasest ufoloog ja vandenõuteoreetik Scott Waring, kes on lehekülje UFO Sightings Daily toimetaja.
Päikesel olevale «uksele» pööras esimesena tähelepanu Youtube´i kasutaja nimega The Watcher 252, kes märkas enda sõnul anomaaliat 14. märtsil, kui vaatas NASA fotosid Päikesest.
«Päikesel avanes hiiglaslik uks, mille vahelt paistis heledat valgust. See valgus oli kuuma ja keeva pinnase taustal ebatavaline. Samuti oli selle juures näha lendavat objekti. Uks avanes piisavalt, et lennumasin sisse võin välja pääseks,» teatas ameeriklane.
Juba aastaid on vandenõuteoreetikud spekuleerinud, et Päike on seest tühi ja seal on mingi maavälise elu tsivilisatsioon.
Selle teooria taga on Jeffrey Wolynski, kelle arvates on Päike noorem kui planeet Maa ning kõigil noortel tähtedel, nagu seda on Päike, ei ole tuuma.
«Ufokütid on aastakümneid spekuleerinud, et meie süsteemi täht, Päike on tegelikult kunstlikult loodud. Selle pinnal on «tuli», kuid sees on maailm, mis on 1000 korda meie omast suurem. Nüüd fotol avastatu kinnitab seda teooriat,» teatas Waring.
Ufoloogide arvates on Päike tulnukate megastruktuur, mis koosneb miljarditest «päikesepaneelidest», mis peegeldavad energiat kogu universumisse. link
link1
link2
Vasta
#41
Kummaline teooria. Päikese kohta. Mingid ufokütid jne.
Ja kuidas see Musta päikesega kokku läheb?
Esipostituse lingil kirjas et
Sadade tuhandete aastate eest olevat Must Päike olnud aktiivne Päike ja seega Päikesesüsteemi kese. 1,5 miljonit aastat tagasi olevat toimunud vahetus, kus Kuldne Päike vahetas Musta Päikse kui aktiivse „välja“. Kogu protseduur olevat kestnud 800 000 aastat.



Vasta
#42
Eile õhtul oli National Geog. saade Welwelsurgist ja nn.Mustast Päikesest.Bernhard Frank sõnul kes ise töötas omal ajal Welwelsburgis ja oli isegi mingi uurimisrühma juht ,nende ajal mingist Mustast Päikesest ei räägitud. See oli vana isegi tõsiselt pahandanud. Nende ajal oli tegemist lihtsalt ilusa päikese sümboliga.
Pealegi pole sümbol ju üldse musta värvi vaid marmorroheline.
Mustaks Päikeseks on seda hakatud nimetama alles peale teist ilmasõda. Võib-olla on sellele meelega külge poogitud sünge tähendus et rahvast eemale peletada.
Ehk oleks täpsem nimetus näiteks Keskpäike.
Nii või naa näitab see et natsid olid päikesekummardajad ja tulekummardajad nagu ilmselt kõik ülejäänud maailma religioonid.
Vasta
#43
(18-12-2016, 09:48 )Punahabe Kirjutas: Eile õhtul oli National Geog. saade Welwelsurgist ja nn.Mustast Päikesest.Bernhard Frank sõnul kes ise töötas omal ajal Welwelsburgis ja oli isegi mingi uurimisrühma juht ,nende ajal mingist Mustast Päikesest ei räägitud.
Ehk ei räägitudki. Kõik noored sõdurid ei olnud ilmselt kursis, millega tegeletakse.
See Frank rääkis sellele Eva nimelisele intervjuus ka seda, et nad Wewelsburgi lõunalauas irvitasid Himmleri kummastavate teooriate üle. Himmler ise oli aga hõivatud teiste projektidega.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat