Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti valitsuse U.F.O. failid
#1
Kas keegi teab, on Eesti valitsusel olemas ka salajased ufo failid, kui on kas on neist mingit infot lekkinud?
Vasta
#2
Need poleks just eriti salajased kui keegi kes asjasse ei puutu sellest teaks.
Vasta
#3
Just nimelt, aga kas need on olemas? Ja kuna Eesti on suhteliselt väike riik siis ei ole võimatu, et keegi võiks teada midagi.
Vasta
#4
Kui keegi midagi enamat tundmatute ja ebamaiste lendvidinate kohta Eestis teab, siis peaks see olema Õhuseiredivisjon, kelle radar on need ehk kinni püüdnud.

http://www.mil.ee/?menu=ohuvagi&sisu=oseire

Kuid arvan, et nendele raportitele on pealelöödud tempel "vigane", "puudulik" vms. Mitte "eriti salajane". Kui neid üldse on.

EDIT: nende logol on millegipärast pesueht lendav taldrik Laugh

[Muudetud: 7-1-2009 Tom]
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Kui keegi midagi enamat tundmatute ja ebamaiste lendvidinate kohta Eestis teab, siis peaks see olema Õhuseiredivisjon, kelle radar on need ehk kinni püüdnud.

http://www.mil.ee/?menu=ohuvagi&sisu=oseire

Kuid arvan, et nendele raportitele on pealelöödud tempel "vigane", "puudulik" vms. Mitte "eriti salajane". Kui neid üldse on.

(H) Aga siiski loodame, et äkki keegi teab Bleh Kas või mis on templi "vigane" taga.
Vasta
#6
Eesti riigi arhiivis on üks kast mis leiti paar aastat tagasi inventuuri käigus nõukogude liidu maha jäetud dokumentide hulgast. Kasti sees on dokumendid mille koodnimetus on "Дед Мороз" ja kus sees on dokumendid nõukogude eesti, selajal kavandavate segajate kohta - üldnimetusega "мертвый муха".
Kasti sees oli lipik mis viitas ühele teisele projektile, mis oli aktiivne 54-55 aastatel ning kaart segajate asukohaga.

Väidetavalt saadeti ühe segajat uurima sõjavägi
Akadeemilises ringkonnas on kuulujutud selle leiu kohta, et Tartu ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ülesandeks anti lahata tükk eluskoest ühest segaja baasist.
Nimelt pidi see tükk olema juba umbes 35 aastat "surnud" kuid siia maani rakke välja vahetav. Arvati et antud tükk oli kiiritust neelanud suurtes kogustest ja tekkinud oli mutatsioon.

Kui keegi tahab seda asja uurima hakata siis ID kaart kaasa ja Eesti riigiarhiivi avaldust tegema, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonda arhiividesse sobrama ja ametlikku põhjust otsima. Kunagi ei tea millal võib põhjuseks leida - "Seletamatu, tundmatu koostis" mida siis hiljem edasi uurides võib avastada vandenõu riigi kõrgemal ja salapärasemal tasandil. Või siis lihtsalt aega kulutada vastuse epale mida pole.
Vasta
#7
Sügisel ma Tartus sain selles radari punkris sees käia kui mingi näituse moodi asjandus oli ning siis ma küsisin tolle sõjaväelase käest, kes tolle aparaadiga tegeles, et kas nad on UFOsid näinud. Vastuseks sain ma igatahes midagi sellist, et vahel radaril on kummalisi asju olnud, aga kuna meil ju mingit erilist õhuväge lennumasinate näol pole, siis ei visuaalset kinnitust kunagi saadud.


Edit: muideks ma ise õpin LOTE's ning ma võin ju asja kohta küsida kui meelde tuleb.

[Muudetud: 1-7-2009 Lotharius]
Vasta
#8
Kui Eestis olekski midagi taolist, siis kindlasti mitte UFO nime all. Isegi TLO tundub kahtlane olema.
Ja millest on selline arusaam, et kõik lendobjektid on nähtavad radaritel? "Oo ja aa, radaril on midagi" on USA ulmefilmidest jäänud/tekkinud harjumus.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Ja millest on selline arusaam, et kõik lendobjektid on nähtavad radaritel? "Oo ja aa, radaril on midagi" on USA ulmefilmidest jäänud/tekkinud harjumus.

mhh,
Mina ei põhinenud selle pakkumise tegemisel mitte ühelegi filmile teadlikult. Pakkusin lihtsalt, et iga füüsiliselt olemasolev objekt peegeldab radarile mingigi signaali tagasi. Isegi "stealhid" peegeldavad - küll väga nõrgalt.
Näiteks sellised UFO-d http://galerii.para-web.org/displayimage...=4&pos=-14 (pildistatud Eestis) jätavad üsna käega katsutava mulje. Ja selliseid aparaate on paljud silmad kohanud.


Nö valguskerade ja -ufodega on muidugi kurvemad lood.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Ja millest on selline arusaam, et kõik lendobjektid on nähtavad radaritel? "Oo ja aa, radaril on midagi" on USA ulmefilmidest jäänud/tekkinud harjumus.
Kes on teadlik staatika jaamadest? Nimelt on mitmel pool maakera üles pandud hütid mis saadavad staatilisi laineid. Peale selle et see ajab elevandid (helilained - sonic) ja linnud (Magnet gps) hulluks teeb see ka ilusaid pilte satelliitidelt tagasi põrgates.
Huvitavad pildid on - näeb kus on tühjad kohad.
Vees on ka neid analoogseid katseid tehtud ja avastatud surnud vee tsoone.

Seega ma usun, et juhul kui UFO'del pole mingit tehnoloogiat mis laseb ümbruskonnal varjatud laevaga ühte sulada... siis on võimalik näha neid küll.
Vasta
#11
[/quote]
Kes on teadlik staatika jaamadest? Nimelt on mitmel pool maakera üles pandud hütid mis saadavad staatilisi laineid. Peale selle et see ajab elevandid (helilained - sonic) ja linnud (Magnet gps) hulluks teeb see ka ilusaid pilte satelliitidelt tagasi põrgates.
Huvitavad pildid on - näeb kus on tühjad kohad.
Vees on ka neid analoogseid katseid tehtud ja avastatud surnud vee tsoone.

Seega ma usun, et juhul kui UFO'del pole mingit tehnoloogiat mis laseb ümbruskonnal varjatud laevaga ühte sulada... siis on võimalik näha neid küll. [/quote]

Ma olen samuti pigem veendunud selles, et oma märgi nad jätavad, ka nähtamatul kujul. Helivõnkeid nad ju ikka tekitavad ning seda on võimalik ju fikseerida.
Vasta
#12
Ma tahtsin lisada õhuseirele niipalju, et üks hea tuttav on seal tööl ning ta rääkis, et radarid on mõeldud siiski kohaliku päritolu lennuaparatuuri jälgimiseks ning neil on filtrid peal, mis sorteerivad sellised asjad nagu pilved ja säärase välja, nii, et seal ei pruugigi üldse olla kuvatud kahtlase väärtusega mateeria. Muidugi ta rääkis, et kui kellaaeg ja piirkond on teada siis võib asja toorest materjalist järgi vaadata.
Vasta
#13
Koit, mul on üks juhtum mis jäi mulle arusaamatuks. Nii, et kui on võimalik neid musti materiale vaadata siis oleks äge wink
Vasta
#14
Too sõber ütles, et ta võib toorest materjali uurida, kui talle öelda koht ja aeg.
Vasta
#15
See juhtus 28.dets kuskil 16 paiku. Täpsemalt on siin kirjas http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4392

Kui tal on tõesti mingid võimalused oleks see väga huvitav teada.

Tervitusedwink
Vasta
#16
Sõbral üldse selline õigus on? Et mingid lambid lasevad vaadata ja see kohe kannab info välja.
Vasta
#17
Vähetõenäoline, samas see on ikkagi Eesti Laugh
Vasta
#18
Sooviks ka väljavõtet paluks Laugh
Alustaks näiteks sellisest juhtumist:
20.07.2008 varahommik kl 4.00-5.00 (täpsem vaatluse kellaaeg ~4.30)
21.07.2008 kl 23.00-24.00 (täpsem vaatlusaeg ~23.20)
22.07.2008 kl 22.30-23.30 (täpsem kellaaeg ~22.50)
Asukoht: Võiste, Pärnumaa
Tsitaat:Isa nägi jalgpalli suurust heledat kera liikumas mere poolt metsa poole;
olin mina koeraga väljas ja nägin samuti väga madalalt liikumas samasugust kera;
täna tiirutas jälle toosama kera meie kohal;
2 olid kollakad need mis mina ja isa nägime ja eilne oli hallikas valge.Suurus tundus taevas 3-4 jalgpalli suurune ja nad ei olnud mitte väga kõrgel,häält polnud. .Nii kiirusega on nüüd nii et see mida mina nägin liikus suht kiirelt ,siis kui vaatasin pinksalt ta poole jäi seisma ja seisis natuke aega kui jooksu panin,siis hakkas see ka kiiresti metsa poole liikuma,aga eile see asi nagu oleks lapsi jälitanud,kui jõudsid koju siis jäi see ka metsa kohale seisma ,lapsed jooksid kisaga tuppa et tule ruttu ufo ,läksin siis vaatama ja siis ta ikka seisis ikka mingi 10 sekki ja siis hakkas liikuma aeglaselt jällegi metsa poole .See kiirus oli kord kiire ,siis seisis ja siis oli aeglane nagu tigu , ühtlast kiirust polnud .

Loodan, et vaatlejad hindasid objekte väiksemaks, kui nad tegelikult olid Laugh. Ehk siis on suurem tõenäosus neid "kinni püüda"

-----------------------------------------
Siis paluks veel:
28.07.2007 kell 10.50 ja 10.58 Asukoht: Jõgeva ümbrus.
http://galerii.para-web.org/displayimage...m=52&pos=1
http://galerii.para-web.org/displayimage...m=52&pos=0

Alustuseks siis need Laugh

[Muudetud: 16-1-2009 Tom]
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Sooviks ka väljavõtet paluks Laugh
Alustaks näiteks sellisest juhtumist:
20.07.2008 varahommik kl 4.00-5.00 (täpsem vaatluse kellaaeg ~4.30)
21.07.2008 kl 23.00-24.00 (täpsem vaatlusaeg ~23.20)
22.07.2008 kl 22.30-23.30 (täpsem kellaaeg ~22.50)
Asukoht: Võiste, Pärnumaa
Tsitaat:Isa nägi jalgpalli suurust heledat kera liikumas mere poolt metsa poole;
olin mina koeraga väljas ja nägin samuti väga madalalt liikumas samasugust kera;
täna tiirutas jälle toosama kera meie kohal;
2 olid kollakad need mis mina ja isa nägime ja eilne oli hallikas valge.Suurus tundus taevas 3-4 jalgpalli suurune ja nad ei olnud mitte väga kõrgel,häält polnud. .Nii kiirusega on nüüd nii et see mida mina nägin liikus suht kiirelt ,siis kui vaatasin pinksalt ta poole jäi seisma ja seisis natuke aega kui jooksu panin,siis hakkas see ka kiiresti metsa poole liikuma,aga eile see asi nagu oleks lapsi jälitanud,kui jõudsid koju siis jäi see ka metsa kohale seisma ,lapsed jooksid kisaga tuppa et tule ruttu ufo ,läksin siis vaatama ja siis ta ikka seisis ikka mingi 10 sekki ja siis hakkas liikuma aeglaselt jällegi metsa poole .See kiirus oli kord kiire ,siis seisis ja siis oli aeglane nagu tigu , ühtlast kiirust polnud .

Loodan, et vaatlejad hindasid objekte väiksemaks, kui nad tegelikult olid Laugh. Ehk siis on suurem tõenäosus neid "kinni püüda"

-----------------------------------------
Siis paluks veel:
28.07.2007 kell 10.50 ja 10.58 Asukoht: Jõgeva ümbrus.
http://galerii.para-web.org/displayimage...m=52&pos=1
http://galerii.para-web.org/displayimage...m=52&pos=0

Alustuseks siis need Laugh

[Muudetud: 16-1-2009 Tom]

Ma olen kuulnud samuti Võiste kohta selliseid samasuguseid jutte, mida muideks nägi minu vanaema ja tema naabrid. See oli kuskil Eesti aja alguses. Päris huvitav koht see võiste. Ise lapsena veetsin suvedel seal palju aega aga ei õnnestunud midagi sellist näha.
Vasta
#20
Nüüd, kui Eesti on saanud väga põneva valitsuse (mis on vastandlik refikate ahnele ja ülbele võimutsemisele), siis ootaks ka põnevaid paljastusi müstika teemal.
Vasta
#21
(17-04-2019, 17:22 )Minaelan Kirjutas: Nüüd, kui Eesti on saanud väga põneva valitsuse (mis on vastandlik refikate ahnele ja ülbele võimutsemisele), siis ootaks ka põnevaid paljastusi müstika teemal.

Lootus ja Optimism ei ole keelatud. wink
Vasta
#22
(17-04-2019, 18:17 )Tyto Alba Kirjutas:
(17-04-2019, 17:22 )Minaelan Kirjutas: Nüüd, kui Eesti on saanud väga põneva valitsuse (mis on vastandlik refikate ahnele ja ülbele võimutsemisele), siis ootaks ka põnevaid paljastusi müstika teemal.

Lootus ja Optimism ei ole keelatud. wink

Pole keelatud. Kuid nad on ülemõistuse head tööriistad wink.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,888 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  Eesti parakohad Google-map'is Tom 38 44,861 05-01-2020, 18:53
Viimane postitus: isemaag
  Tundmatute lendkerade invasioon Eesti kohal elis 33 23,132 06-02-2018, 16:22
Viimane postitus: Tharapita
  Eesti juhtumite arutelu Bluedreamer 19 15,238 28-08-2016, 10:00
Viimane postitus: Müstik
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 10,494 03-07-2016, 09:27
Viimane postitus: xcad
  Eesti Posti töötaja nägi UFO't Nielander 4 5,169 18-01-2016, 16:17
Viimane postitus: Müstik
  Eesti kontaktlerid ehk kanaldajad. Müstik 46 34,051 10-03-2015, 19:27
Viimane postitus: Aadu66
  Eesti oma Vimanad [Aprilli eri] Metafor 10 5,320 02-04-2012, 10:10
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat