Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tundmatu hõljuv asi?
#51
Eeldades et ei toimu lihtsalt provokatsioon(..et lahe kui nalja saab..) ,tahaksin täpsemalt teada mis kujuga objekti sa taevas nägid - kas pall ,ellips või lihtsalt oranz valguskuma, objekti kontuurid-kas olid eristatavad - siis saab teada palju see fotokas sul värises. Muidu on pildil jah suht sõiduki(haunebu?) moodi kaadervärk.
Vasta
#52
kunagi ammu kui meie plaaneedile oli lähisseis marsiga siis ma nägin ka miskit veidrat ja kindlasti ebamaist olin noor. otsustasime sõbrannadega ööbida rõdul kuna oli soe suveilm ja siis ma jäin tähti vaatama ja taipasin ,et need poldki tähed kuna nad liikusid veidralt edasi tagasi ja said kokku jne. siis võtsin taskulambi täpsustan. elasin 5 korrusel sellega sai alla valgustades lugeda isegi autonumbrimärke seega see oli master lampSmile1 ja siis hakkasin samasuguseid veidraid liigutusi tegema nagu need tähed mis oli imelik need reageerisid sellel valgusvihule natukese ajapärast nagu pendeldava liikumisega tuli üks alla poole ja ma jäin mõtlema kus see kadus kuni paari seki pärast lendas üle mu pea umbes inimpea suurune neoon rohekas valgus kera ja see lendas läbi seina tuppa ja teiseltpoolt seinast läbi välja ,.. olin shokis otsisin kus see kadus aga sellest pold enam jälgegi . üks sõbranna nägi veel seda kuna oli üleval ja ta oli ka shokis kaua otsisin ja uurisin mis teema see oli ja siis leidsin ufo päevikutest kellegi vist mehhikost kers oli näind sama ja kirjeldas seda kui miskit mis salvestab kogu su eelneva elu ja saadab selle taevasse kellegitele.
Vasta
#53
Umm.. Sõber polegi siin vahepeal sõna võtnud... Kuigi ma talle seda ütlesin... Tuleb tal sõrmed sahtli vahele jätta...
Vasta
#54
Kas sa näe!
Leena on huvitavat objekti pildistanud! Aga mis kujuga oli - seda ei ütle.

(19-09-2009, 19:45 )madman07 Kirjutas: Eeldades et ei toimu lihtsalt provokatsioon(..et lahe kui nalja saab..) ,tahaksin täpsemalt teada mis kujuga objekti sa taevas nägid - kas pall ,ellips või lihtsalt oranz valguskuma, objekti kontuurid-kas olid eristatavad - siis saab teada palju see fotokas sul värises. Muidu on pildil jah suht sõiduki(haunebu?) moodi kaadervärk.

Kahju muidugi, et seda pilti enam näha ei saa.

Vasta
#55
(18-05-2012, 16:42 )Müstik Kirjutas: Kas sa näe!
Leena on huvitavat objekti pildistanud! Aga mis kujuga oli - seda ei ütle.
Kahju muidugi, et seda pilti enam näha ei saa.

Usu mind, Müstik, see oli ehtsusest hoolimata väärtusetu pilt. 100%.
Vasta
#56
Ei hakka uut teemat tegema ning lisan siia. 28.august 2012 sai toodud üks ford sierra Kiisa lähedalt (Sutlema). Hiljem pilte vaadates avastasin kummalise objekti pildilt.

[Pilt: IMG_0710.JPG]

Esiklaasi peal oleva mustuse välistan kuna just sai ette pandud uus esiklaas ning hoian klaasi puhtana.

Vasta
#57
Paistab nagu mingi putukas või sodi auto aknal... See et klaasi puhtana hoitakse ei välista ju et miski pisiolend võib sinna ühel hetkel maanduda.
Vasta
#58
Ei näe mille põhjal võiks kindlaks määrata selle objekti kaugust esiklaasist. Samas esimesel pilgul pilti vaadates paigutaks objekti siiski esiklaasi ligidale (näiteks parm lendas kiiresti mööda). Siit ka küsimus, et miks on objekt fookusest väljas? Kas see liikus liiga kiiresti, oli liiga ligidal, oli liiga kaugel või mingi muu põhjus? Ja lõpuks: kas keegi on üldse proovinud kuidas selliste liikuvate putukate pildistamine sellise kaameraga välja tuleb? St kas kellelgi on tuua võrdlevaid pildinäiteid katsete alusel kus on kindlalt teada, et pildile on jäänud möödalendav putukas?
Vasta
#59
Sellised asjandused ei teravustagi ära, pit on ju tehtud lainurgaga, ees klaasi alune terav ja taga puud teravad, oleks pidand jääma terav, selle valguse juures on säriaeg piisavalt lühike. Aga kõikide automaattteravustamisega aparaatidega ufosid pildistades aparaat ei teravusta objektile ära rääkimata siis seebikatest või mobladest, viga objekti enda omadustes mitte jääda teravalt pildile.
Vasta
#60
Kui nädalavahetusel tekib aega, siis käin samas kohas ning proovin erinevaid pilte teha, samuti proovin paigutada esiklaasile mõne väiksema eseme, kui kellegil on veel ideid mis ja kuidas teha - on igasugune abi teretulnud.
Vasta
#61
Kui lisaks väikese objekti paigutamisele esiklaasile on ka võimalus simuleerida möödalendavat putukat, kasvõi vedruga kinnitatud pisike asi mille edasi tagasi saab liikuma tõmmata (kehv küll, aga parem kui mitte midagi) või kui keegi sarnast asja esiklaasist mööda liigutades tegevust (möödalendamist) simuleeriks, siis saaks vähemalt võrdlevat materjali. Putukaid ju keegi tahtmise järgi ei sunni fotokast mööda lendama. Samuti võib ju võimaluse korral mingi objekti kaugemale, puude vahele paigutada, et nähas kuidas seal asi välja paistab ehk kuidas kahe puu vahele üles paigutatud objekt välja näeks. Raskem on kindlasti seda liikuma panna, et täpsem võrdlus saada.

Ja kusjuures taga on pilt natuke teravam ainult keskel ja paremal, ehk siis kuhu fookus on fokuseerinud. Mujal ei ole terav, ehk siis taga olevad puud ei ole teravalt pildile jäänud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hõljuv tulekera DooM 6 2,274 17-02-2022, 17:00
Viimane postitus: xcad
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 10,513 03-07-2016, 09:27
Viimane postitus: xcad
  Tundmatu objekt Toompea kohal Kotkatiib 1 2,763 20-06-2013, 12:58
Viimane postitus: zzz34
  Tundmatu objekt 80´ lõpul Järvamaal Addy 3 3,748 11-12-2012, 14:53
Viimane postitus: Elessandra
  Hõljuv tuluke Pärnumaal põlduba 17 8,653 24-08-2012, 16:04
Viimane postitus: black1
  Tundmatu lendav objekt Viljandi lähistel 90ndate alguses hullkeel 25 10,926 15-08-2012, 20:42
Viimane postitus: excubitoris
  minu kokkupuude tundmatu lendava asjaga Elessandra 1 2,137 21-04-2012, 18:07
Viimane postitus: Balzzar
  Narva kohalt lendas üle Lõuna-Soome tundmatu tulekera Lotharius 5 3,610 07-01-2012, 17:02
Viimane postitus: Leena
  Väga imelik lendav asi, ufo? (pildid) Flash 17 9,828 18-03-2011, 15:07
Viimane postitus: lihtsalt
  Abruka tundmatu objekt InDemand 11 6,290 17-11-2009, 23:16
Viimane postitus: tmz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat