•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36(current)
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free energy (tasuta energia)
Meeliülendav üllatus laekus: Uus tellija goway9
https://www.youtube.com/@goway9/featured
Üsna mõistatuslik mispärast ta jälgima hakkas, kas ma äkki midagi liiga praktilist kusagil välja plärasin?

Kõrgharidusega tegelinski, kes aina esitab oma valemeid ja arvutusi. No mõnes mõttes täitsa huvitav, kui kõik kommentaarid läbi lugeda. VENE KEELES!
Vasta
Üldiselt on huvitavad aga ei tomi. Venkud tegid isegi Amper dokeni ja 4kw seade pidi "tulevikus" hakkama maksma 4000taala, OK. Vaadates seda üllitist mis on ~3,5kw puhuri mõõtudega ja pidi andama "igavesest ajast igavesti" 4kw ei teki isegi kahtlust! LED tabloo mis seal on tuletab vägagi meelde 1993a. lohotrooni, seal oli ainult vilkuvad lambid ja idiopiteegid ostsid!
https://www.youtube.com/watch?v=LaMdiz2e-6k
Siin üks tüüpiline üllitis mis juba keskajal loeti lolluste kilda! Elektri tulekuga muutusid asjad tavainimestele arusaamatumaks ja lollitajaid tuli juurde. Üks toimiv "vabaenergia generaator" on tõesti olemas sellel ka nimi SOOJUSPUMP. Bleh   Annab kuni 3x rohkem soojust kui elektrit tarbib....ehk külmik mis on vastupidi seatud. Ja arendatakse edasi.....k.t.p. tõuseb. Aga ka sellel on teoreetilised piirid. Võimatut saada on raske olgugi, et võimalik! Vaakumi iga 1kuup cm sisaldab rohkem energiat kui, on terves meie GALAKTIKAS. Aga kuidas saada kätte ja lihtsalt garaazi vahenditega? Kes saab on UNIVERSUMI VALITSEJA. Mingi Tesla on tema kõrval lalisev imik! Tee see ime ja oledki universumi valitseja, ehk siis on kõik mis meil on harjutud lugema tavapäraseks muutunud ja sina oledki jumalatest kõrgem ehk ülijumal! Ja loomulikult oledki nagu Zeus kes välke saadab ainuke vahe on see, et sina oled KÕIGE valitseja...ilma eranditena ja sina oledki ülijumal igas mõttes.
Vasta
(14-11-2023, 01:04 )xcad Kirjutas: Üldiselt on huvitavad aga ei tomi. Venkud tegid isegi Amper dokeni ja 4kw seade pidi "tulevikus" hakkama maksma 4000taala, OK. Vaadates seda üllitist mis on ~3,5kw puhuri mõõtudega ja pidi andama "igavesest ajast igavesti" 4kw ei teki isegi kahtlust! LED tabloo mis seal on tuletab vägagi meelde 1993a. lohotrooni, seal oli ainult vilkuvad lambid ja idiopiteegid ostsid!
https://www.youtube.com/watch?v=LaMdiz2e-6k
Siin üks tüüpiline üllitis mis juba keskajal loeti lolluste kilda! Elektri tulekuga muutusid asjad tavainimestele arusaamatumaks ja lollitajaid tuli juurde. Üks toimiv "vabaenergia generaator" on tõesti olemas sellel ka nimi SOOJUSPUMP. Bleh   Annab kuni 3x rohkem soojust kui elektrit tarbib....ehk külmik mis on vastupidi seatud. Ja arendatakse edasi.....k.t.p. tõuseb. Aga ka sellel on teoreetilised piirid. Võimatut saada on raske olgugi, et võimalik! Vaakumi iga 1kuup cm sisaldab rohkem energiat kui, on terves meie GALAKTIKAS. Aga kuidas saada kätte ja lihtsalt garaazi vahenditega? Kes saab on UNIVERSUMI VALITSEJA. Mingi Tesla on tema kõrval lalisev imik! Tee see ime ja oledki universumi valitseja, ehk siis on kõik mis meil on harjutud lugema tavapäraseks muutunud ja sina oledki jumalatest kõrgem ehk ülijumal! Ja loomulikult oledki nagu Zeus kes välke saadab ainuke vahe on see, et sina oled KÕIGE valitseja...ilma eranditena ja sina oledki ülijumal igas mõttes.
Leiutajate ühingu esimees isiklikult käis minu kodus ja vahtis imeaparaati mis andis välja täpselt 2,5x enam kui sisse võttis, tema valvsa pilgu all ühendasin klemmid otse ja ime kadus, ühendasin lahti impulsiks ja ime tekkis tagasi, kusjuures näitasin ka ilma vooluringi kondensaatorita et ikkagi 2x enam andis välja, ta vahtis ja seletada ei osanud, ka mu enda jaoks ikka veel tundub müstikana kuidas ilma võnkeringita lisavõim sai tekkida. On vaja leida tõsine elektroonik, kes oskab kõrge pinge staatika panna alalisvoolu peale, kuid siit plära-august pole vastanud ükski, staatika ümberlülimise põhjal liikusid kettad mida nägin Mustvee ligidal kunagi. Tean veel teist vinget tegelast kes andis mulle käes hoida mõtteid lugeva kiivri. Nad mõlemad on übertargad, kuid ei räägi sittagi kuidas täpselt teha, mõtle ise. Loomulikult enesestkimõista ma olen kõige valitseja, oo päkapikk kes sa olevat mode ses saidis. Mitu otse minu elust avaldatud seika kunagi saladuslikult haihtusid, neis asjus ma ei luisanud kübetki, mind pandi minu õpetaja poolt piirkonnavalvuriks ja räuskavad narkomaanid oskan vaikseks sundida minutipealt või kiiremini. Vot nii on lood siinpoolsood. Aga sina ikka mõtle, mõtle, enne proovi järele ja alles siis avalda omi avaldusi. Avaldan puhtsüdamlikku lootust, et TÄPSELT SEE  vastus mitte kuhugi ei haihtu ja ma ise kaa seda ei kustuta, mõned olen ise kustu pannud aegunud linkide tõttu küll.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=a82blZEJq8o
Резонанс. Частоты.
Валерий Белоусов

Sedalaadi videod võidakse juutidetoru poolt kustu panna, liiga täpne info. VENE KEELES! VENEFOOBIKUD, ÄRGE VAHTIGE.
Vasta
Küsimus suurele ringile: KUIDAS mähkida pihupesale mahtuv transformaator, mis pärast Krona patareiga ühendamist hakkab andma 800V ja lühisühenduse korral üle 1 A voolu? Seda ma tean kuidas tavaline trafo panna rohkem välja andma. Kui selle küsimuse pääle antakse midagi tegusat, lisan veel infot, kui aetakse niisama et möggaaa nagu vasamasa siinsaidis vastas, ei lisa enam midagi. Uploadi pildid klõpsin uuenduseks, väga lisama ei hakka enam, kuna siitpoolt abi pole olnud.
Vasta
Lihtsalt nalja pärast / dlja prikola/: Ostke tavaline veneaegne akulaadija ja täiendage, mul see on paar aastat olnud, leidsin vanakraamipoest 11 euri eest. Koolis õpetati idiootideks ja pingekordisteid, kuid voolukordisti elik võimsuskordisti kohalt ei iitsatatud, väga lihtne täiustus tuleb teha ja pool generaatorit ongi valmis. See juba oli valmisgeneraator mille ostsin, internetis levitatud skeemis on puudu 2 kondekat kuid mina sain ta koos paberilskeemiga kus kõik on õigesti. JA NÜÜD! : Kogemata avaldasin tolle täiustuse oma uploadis varem ja nüüd tolle skeemi kustutan ära, pole vaja teile midagi.
Üks ukrainlane nüüd aktiveerus üle 5 aasta hiljem, kõik on vene keeles, saan tema lingi lisada kui selle foorumi adminnide poolt antakse kindel lubadus et ei vinguta et on vene keeles, et rahvas ei saa aru nagu Nielander virises, kahes võõrkeeles avaldatud texti lugeda ei osatud, automaattõlget lisada ei osatud, guugli translatet tarrbida ei osatud jne.. Varem ma puhtast südamest soovisin abiks olla, nüüd enam nii puhas pole. Varem sellise akulaadija skeem oli mul uploadis, mõned allalaadimised paistsid ja siis uploadi serverid olevat põlenud kusagil, kadus ära. Kes jõudis alla laadida, see jõudis. Tekivad uued teadjad kes teavad kõike palju paremini, isegi seda kuidas suur pauk käis. Häid kristusepühi ja kristuse vere joomist ja kristuse perse haukamisi kõigele lambakarjale!
Vasta
Sa jätad ütlemata, mis selle täiustatud akulaadijaga nüüd siis teha saab? Või mis ta teeb? Toodab elektrit?
Vasta
(18-12-2023, 12:27 )Aadu66 Kirjutas: Sa jätad ütlemata, mis selle täiustatud akulaadijaga nüüd siis teha saab? Või mis ta teeb? Toodab elektrit?
1-est tüüpi igiliikur. Raiskab aega ja ressurssi. Viimane leiutis oli soojuspump mis annab kuni 75% säästu võrreldes otseküttega ja isegi seda kuni 2000a ei kasutatud, vähemalt mitte laialdaselt.
Vasta
(18-12-2023, 12:27 )Aadu66 Kirjutas: Sa jätad ütlemata, mis selle täiustatud akulaadijaga nüüd siis teha saab? Või mis ta teeb? Toodab elektrit?
Aku tuleb puhvriks panna, aku takistus on olematu ligidal ja ei sega, kuid kogub, see on elementaarne, Watson. Ka täiustamata olekus see laadija hakkab genereerima kui õige väljundvool valida, avastasin täiesti juhuslikult kui sellisega varuakut laadides oma läpaka remondikõlblikuks muutsin, ainult lülisin laadimisevoolu 4A pealt 2,5 peale ja hakkas akut üle laadima ja oligi kõik. Kuid skeemi enam otsima ei hakka mälupulkadelt. Laiskus. Enam sellist laadijat ei toodeta! Duumai, Vasja! Suurt võimsust pole, kuid huvitav asjake.
,,,,,,,,,,,,,, Ainult täiendan: Laadija nimesilt: SIGNAL. Skeemi põhimõte: VASTASTAKTLÜLITUS. Pinge jälgimise osa skeem ei kõlba kuhugi, väga vigane, kuid trafopoolne osa on ok. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ühe enda poolt koostatud skeemi lingi siit teemast eile kustutasin ära, pole mul vaja vingujaid avitada, kui sa selle jõudsid kopeerida, on kõik hästi.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, TÄIENDAN MIDAGI MUUTMATA: Kui sa priva kaudu küsid, siis üritan sellises laadis video üles leida, tolles akulaadija sildil oli ORION, ühetaktiline sildalaldi kaudu, vana-vana nõukogude aegne toode, õigesti valitud laadimisevooluga ta muutus generaatoriks. Otsimiseks võib kuluda palju aega, siia avalikult enam ühtki skeemi ei lisa. Kas too video on alles, ei tea.
Vasta
Niisama panen plära. Akusid saab teha ka kõrbeliivast, ühes videos ammu näidati ühe powerbanki sisu, pooled akud olid absoluutselt pingevabad, kougiti lahti ja välja tuli peeneteraline liiv, see oli Puhas Hiina Energia.
Vasta
Ainult igavuse tõttu niisama panen oma luulu siia kirja, ärge võtke tõsiselt ja ärge pange, selline ylimõte tekkis. Kohalikul täikal üks maaletooja müüs powerbankisid koos päikesepaneeliga, selline ruudukujuline päikesepaneel + aku + kontrolleriskeem laadimise kohalt. Ei ostnud, ei taibanud osta, ostan kohe kui uuesti leian. Vot võimalus on selline et paksemast paberist tolle päikesepaneeli kohale kokku panna püramiid, siseküljele kleepida peegeldi ja tipusse valgusdiioodlamp lisada, valgusdioodid hakkavad valgust andma väga väikese vooluga kui on kõrgsageduse impulsid, kui pole alalisvool, aku laadimise jälgimine on juba sisse ehitatud. See ainult minu haiglase mõttekäigu avaldus, kiirabi pole vaja.
Vasta
Hiinlased töötasid välja pisikese tuumapatarei, mis kestab 50 aastat.
https://slguardian.org/chinese-firm-deve...-50-years/

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcT0WvRkSwwUsTUtFKwsOes...r45PatsF1q]
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=pflgKdtSB8M
Igillikureid ehk perpetum mobilesid on internetis sadu. Siin aga 1-e taktiline mootor! Telegrammi kanalis "Dolbajob" oli 6-e taktiline mootor. Põhimõte oli imelihtne: peale 4-ndat takti lülitus süüde 2-eks järgmiseks taktiks välja! Mootor küll hüppas ja kargas aga töötas!
Vasta
(14-01-2024, 15:25 )xcad Kirjutas: Igillikureid ehk perpetum mobilesid on internetis sadu.

Isegi tuhandeid, aga töötavad vaid interneti keskkonnas. Smile1
Vasta
Vabat Energiat ei ole olemas, kõik tuleb kuskilt? Kus kohast? Kui kolmefaasilise voolu juhtmed on lahti, kulgeb elekter õhu kaudu, see on see teie vaba energia, kild mis kild aga kuskilt ikka tuleb, parasjagu Afrika suur kontester teie elektriga seal
Vasta
Aga kõrgharidusega normaalsed ei teagi et valgusdioodlampidesse on pandud vabaenergia skeemid, 1w sisse ja natuke alla 1w uuele ringile tagasi. See pole kõikides lampides. ,,, Täiendan: Otsida 8+W lampides, neis midagi on teisiti.
Vasta
(15-01-2024, 09:04 )Lynx Titan Kirjutas: Vabat Energiat ei ole olemas, kõik tuleb kuskilt? Kus kohast? Kui kolmefaasilise voolu juhtmed on lahti, kulgeb elekter õhu kaudu, see on see teie vaba energia, kild mis kild aga kuskilt ikka tuleb, parasjagu Afrika suur kontester teie elektriga seal
Ahhetkustkohast. PÜHAST WAIMUST TULEB! Kui on suur nälg, võta loorberileht, ütle selle peale MANNA ja söö ja saad söönuks. Selline õpetus oli moosese seitsmendas raamatus. Puhas energia. No äkki ongi nii.
Vasta
https://befreetech.com/techpage.htm
Siin 1 vabaenergia generaatorit pakkuv leht.
https://fuel-efficient-vehicles.org/ener...age_id=986
Uut tüüpi karburaator koos joonistega. Juttu samuti Nikola Tesla leiutistest. Miks ei kasutata ega edasi ei arendata? Sest on vaja rohepöörata ja asju nässu keerata. Alates 2001a on kurjamite poolt võetud vastu otsus: mida halvemini seda parem. Sick 3-4 triljonit sõjale ja miljonid tapetud. Kõik mis välja pakutakse on lõppkokkuvõttes kahjulik ja loodust hävitav. Hrmm
Vasta
(11-02-2024, 23:36 )xcad Kirjutas: https://befreetech.com/techpage.htm
Siin 1 vabaenergia generaatorit pakkuv leht.
https://fuel-efficient-vehicles.org/ener...age_id=986
Uut tüüpi karburaator koos joonistega. Juttu samuti Nikola Tesla leiutistest. Miks ei kasutata ega edasi ei arendata? Sest on vaja rohepöörata ja asju nässu keerata. Alates 2001a on kurjamite poolt võetud vastu otsus: mida halvemini seda parem. Sick 3-4 triljonit sõjale ja miljonid tapetud. Kõik mis välja pakutakse on lõppkokkuvõttes kahjulik ja loodust hävitav. Hrmm
Nelja aku skeem on kõige lihtsam, kuid sinna midagi tuleb lisada, ei hakka siia teemasse enam avaldama kuna abi pole antud ja pole mul enam tungi kellegite jaoks infot otsida.
Vasta
(20-03-2024, 19:37 )isemaag Kirjutas: Aga ühe kuulduse siiski lisan veel: Kurjad keeled räägivad, et kui punane traat tõmbub magneti külge, siis see on hiinlaste tehtud vasktraat. Hiinlased on jube leidlikud. Keevitusaparaatide kaablid olevat hiina vasktraadi kiududest ja magnet hakkab külge. Eriline salajane materjal. Ja tõsielulist kaa! Ei tea kunagi ette, mil poestostetud pikendusjuhtme pistik on tehtud hiina vasest, mõne aja kestab ja siis hakkab sulatama ainult paari A voolu peal, jubeohtlik võib olla.
Tegelik probleem on Al. Alumiineum sisu ja mikro kiht vaske, need on kõlari juhtmed ja odavate hiina autode juhtmestik. 2a ja läbi, ühendused ei toimi enam. Aga magnet tähendab rauda, järsku on mindud raua peale, veelgi odavam? Hiina käivituskaablid sõiduautole on juhme ristlõige 1,5mm ja paks isolatsioon, et anda välimust. Kui pole sellisel asjal kaalu ei ole mõtet soetada. Vanasti tehti selliseid asju mis kestsid, siis selliseid mis kestsid mingi aja aga nüüd selliseid, et kohe peale ostmist tuleb ilma proovimata prügikasti visata....miks aga siis osta? Sest see ongi rohepööre, tõeline rohepööre, mis peab näo roheliseks tegema.
Vasta
(20-03-2024, 23:11 )xcad Kirjutas:
(20-03-2024, 19:37 )isemaag Kirjutas: Aga ühe kuulduse siiski lisan veel: Kurjad keeled räägivad, et kui punane traat tõmbub magneti külge, siis see on hiinlaste tehtud vasktraat. Hiinlased on jube leidlikud. Keevitusaparaatide kaablid olevat hiina vasktraadi kiududest ja magnet hakkab külge. Eriline salajane materjal. Ja tõsielulist kaa! Ei tea kunagi ette, mil poestostetud pikendusjuhtme pistik on tehtud hiina vasest, mõne aja kestab ja siis hakkab sulatama ainult paari A voolu peal, jubeohtlik võib olla.
Tegelik probleem on Al. Alumiineum sisu ja mikro kiht vaske, need on kõlari juhtmed ja odavate hiina autode juhtmestik. 2a ja läbi, ühendused ei toimi enam. Aga magnet tähendab rauda, järsku on mindud raua peale, veelgi odavam? Hiina käivituskaablid sõiduautole on juhme ristlõige 1,5mm ja paks isolatsioon, et anda välimust. Kui pole sellisel asjal kaalu ei ole mõtet soetada. Vanasti tehti selliseid asju mis kestsid, siis selliseid mis kestsid mingi aja aga nüüd selliseid, et kohe peale ostmist tuleb ilma proovimata prügikasti visata....miks aga siis osta? Sest see ongi rohepööre, tõeline rohepööre, mis peab näo roheliseks tegema.
No vot seda minagi, seda minagi. Üks täitsa tõsine keevitaja juutubis näitas oma keevitusaparaadi kaablite paljakskooritud otsi, peened kiud kõik vasktraadi värvusega, kuid magnet hakkas nagu naksti külge.  Hiinlased leiutasid kuidas vase pealt kokku hoida ja põhimõte ei ole vale üldse, tugev alalisvool levib pindmise kihi kaudu, hiinlased on leidlikud, hahahhaa, peenikest raudkiudu vasega katta, raud ilusti võtab vaske külge, olin tööl galvaanikas kunagi ja tean seda.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas sain näidata, et energia jäävuse seadus ei kehti? doktorKes 57 15,728 21-05-2018, 09:44
Viimane postitus: lahendused
  Tagasipööratavus ja energia Lorenz 5 3,879 11-07-2017, 09:27
Viimane postitus: muca

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat