Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free energy (tasuta energia)
Autor Sõnum
isemaag
Saidil

Veteran

29-04-2021 20:51
Postitus: #751
RE: Free energy (tasuta energia)
(29-04-2021 13:15 )TTT Kirjutas:  jah, koolis õpetati lollusi. plaatidel ei ole kunagi mingit laengut olnud, vot see on tõde.
kus see laeng täpselt on, seda ei tea keegi, aga see on siiski kuskil plaatide vahel.
ehk siis plaatide vahel ongi väikesed "energiakeerised" mida meie nimetame laenguks.
ühe plaadi poolt vaadates liigub pööris ühtpidi, teise poolt vaadetes teistpidi - see ongi meie + ja - arusaam
laengute olemusest.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Sellega on selge. Aga kas ehk oskad seletada, mis toimub laenguga siis, kui plaatide vahel on ainult õhk ja plaadid korraks lahku viia, see vist kalduks natuke müstikasse.
Veel lahedam on lugu iselaadivate patareidega, mul paari RCL mõõtja sees on impulsidega taastatud kronad juba kauem kui 2 aastat, üsna sageli kasutan, need ei kavatsegi tühjaks saada. Veel olid kaks tavalist tabletti paralleelis ühe taskulambi sees, vändast keerutades sisse ei võtnud, kui olin nad lihtsalt niisama kokku pannud, hakkasid pinget üles koguma. Erinevad mõõdud olid ja ainult paar juhtmejuppi. Imestasin iga kord kui toda lampi kasutasin. Tõsiküll, elektroonika minu ligidal on väga kummaliselt käitunud mõnikord.

Niisama huvitav: диод ганна. Isegenereeriv ülikõrgsageduslik diood.

Üldlink: https://www.google.com/search?q=%D0%B4%D...e&ie=UTF-8
(selle postituse viimane muutmine: 29-04-2021 21:00 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Saidil

Veteran

29-04-2021 22:50
Postitus: #752
Mul on vastupidi. Tavalised mehhaanilised käekellad minu käe peal läksid lolliks. Jäid seisma või vahel virutasid ühe tunni asemel kaks edasi. Selle juraka äratuskella, selle tõelise vene aegse vekri panin seisma nagu naksti. Piisas vaid kummarduda kella kohale, kui mõne minuti pärast hakkas tiksumine lonkama ja jäi siis lõpuks päris seisma. Katsetasin mitmete käekelladega, sama jama ikka. Ainus, mis töötas, oli tasku-uur. See oli mul püksivärvli sees uuritaskus ja käis seal korralikult. Kui 80-ndate algul esimesed elektronkäekellad liikuma hakkasid, siis sellest ajast pole mul enam kellaprobleeme. Need käivad ka käe peal.
isemaag
Saidil

Veteran

30-04-2021 03:13
Postitus: #753
(28-12-2017 19:19 )vasamasa Kirjutas:  Tundub, et põrnikas pumpab enda mahutid, mida olevat kolmandik kehast, õhku täis ja siis laseb stardi ajal tagaotsast välja.)
Taga nagu suunajagi olemas. ) https://www.youtube.com/watch?v=8ZtD-6Vcp8s
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bjornul i vzletel. / Lasi pussu ja läks lendu/

Mikroskoobi all on näidatud põrnikate kattetiibasid, kogu pind on täis mikroskoopilisi püramiide, ta kogub staatilise laengu ja hüppab lendu. Staatiline elekter. Linki ei otsi, varemvõihiljem see satub ette neile kes huvituvad.
TTT
Veteran

30-04-2021 06:10
Postitus: #754
https://forte.delfi.ee/artikkel/93291413...a-lahistel
näed siis, energiarünnak lausa USAle, kellad seisavad....
xcad
Veteran

30-04-2021 21:08
Postitus: #755
(29-04-2021 22:50 )Aadu66 Kirjutas:  Mul on vastupidi. Tavalised mehhaanilised käekellad minu käe peal läksid lolliks. Jäid seisma või vahel virutasid ühe tunni asemel kaks edasi. Selle juraka äratuskella, selle tõelise vene aegse vekri panin seisma nagu naksti. Piisas vaid kummarduda kella kohale, kui mõne minuti pärast hakkas tiksumine lonkama ja jäi siis lõpuks päris seisma. Katsetasin mitmete käekelladega, sama jama ikka. Ainus, mis töötas, oli tasku-uur. See oli mul püksivärvli sees uuritaskus ja käis seal korralikult. Kui 80-ndate algul esimesed elektronkäekellad liikuma hakkasid, siis sellest ajast pole mul enam kellaprobleeme. Need käivad ka käe peal.
Para võimed. Kas suudad kompassi nõela panna ringi liikuma? Aga suur põrandal seisev pendliga kell, kas see jääb ka seisma? Yous on video kus hiinlanna teda rünnanud bandiidi tõstab vastu maja seina ~3-4m kõrgusele ja hoiab ülal, väidetavalt autentne, mitte võltsing. Inimvõimete piire vist keegi ei tea.
Aadu66
Saidil

Veteran

01-05-2021 14:47
Postitus: #756
Teadaolevalt pole minul mingeid selliseid võimeid, mida pidada paraks. Uneilmas kolamine ja astraali piilumine on minu kogemust mööda jõukohane igal inimesel selgeks õppida. Mõnel nõuab see rohkem tööd, teisele tuleb mängeldes kätte. Nagu iga teinegi koolitarkus või oskus.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas sain näidata, et energia jäävuse seadus ei kehti? doktorKes 57 10,181 21-05-2018 09:44
Viimane postitus: lahendused
  Tagasipööratavus ja energia Lorenz 5 2,996 11-07-2017 09:27
Viimane postitus: muca

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog