Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Autor Sõnum
Ken
Vana kala

Postitusi: 346
Liitunud: Jun 2012
03-12-2014 18:44
Postitus: #201
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Ei olnud küll plaanis aga olgu pealegi. Üks hiljutine lugu oleks siiski pajatada sellel teemal. Ja proovin siis võimalikult lühidalt sellest huvitavamast osast. Sain külas väga maitsvat kanepikooki söödud ja kodus magama heites läks siis alles õigeks mölluks. Paremini ei oskaks seda seisundit kirjeldada, kui et olin enese hüpnoosis ja kolasin enda minevikus ja alateadvuses. Olin siis viiene või kuuene, kui olin pioneeri laagris vististi Võrtsjärve ääres. Seal oli üks tüdruk, kellesse haiglaselt armusin ja hakkasin tema ees igsugu nõmedusi tegema, mis kestis kuskil nädala. Peale seda oli igatahes väga alandav ja tülgastav tunne, et nii käitusin ja ega ma ei olnud ainuke poiss nii samal ajal , kui peale mind, kes tema järgi jooksid nagu teismelised. Tüdruk ei olnud mingi iludus, pigem nagu haruldus.
Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.
Mingi aeg mõtisklesin veel ristiusust ja ilmselt sellepärast, et seal tegeldaksegi selliste sigadustega kõige enam ning peale seda, hakkasin siis suure mõttelise mõõgaga neid juhtmeid , mis nad minu külge olid pandnud otsast raiuma ja kaitsvat helendavat valgus universumilt enda ümber kujutlema.
Nii palju veel, et üks lastekodu poiss, oli vahetult enne lõppu väidetavalt metsa põgenenud ja hiljem öeldi, et ta viidi hullumaija, mis oli meile lastele täiesti arusaamatu.
Eks igaüks tehku ise järeldused, mille alla seda liigitada ja mis see reaalsus siis õigupoolest on, sest minul kõikutas selle järjekordselt paigast. Lihtne oleks muidugi öelda, et ei maksaks seda väga tõsiselt võtta, kui see vaid oleks olnud unelaadne kogemus aga need olid minu mälestused ja vägagi selged, ainult siis oli mul lapsearu. Nüüd tunnen pigem seda reaalsust vahest nagu unesegaselt ja tahaks siis ennast raputada. Tean vaid, et pean sellest jamast üle olema ja võtma elu ikkagi kui kingitust, mitte kui katsumust.
Kuid siiski inimesed elavad nagu kanad Tallegg'is, kes ei tea miks ja kelle heaks nad tegelikult munevad, sest see on lihtsalt nende loomuses ning nad ei tea, mis ja kas väljaspool puuri ka midagi on.
Olen selles elus jõudnud juba üsnagi palju rumalusi ja enesekatsetusi teha ja ma ei süüdista kedagi, kes selle pealt kasu lõikasid, ega tunne hirmu nii väga enese tehtud vigade pärast., kuid ma olen aidanud tuua kaks last siia ilma, keda ma sooviksin siiralt sellest jamast eemal hoida ning see paneb muret tundma, kas mul see õnnestub ja võimalik veel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,026
Liitunud: Jul 2011
03-12-2014 19:18
Postitus: #202
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
(03-12-2014 18:44 )Ken Kirjutas:  Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.

Olen samale järeldusele jõudnud, et meie, inimkonnaga katsetatakse ja eksperimenteeritakse ...jätkuvalt ja kõigis mõeldavates ja mittemõeldavates variantides. Tihti on asi meie moraalimõistes väga inetu ning meie alateadvus kustutab selle.

Huvitavat lugemist neile, kes julgevad sellest nõiaringist väljuda ja loota oma jõule...mis on tegelikult kõigis olemas, aga mida kõigest väest hävitada püütakse....

http://www.aigarsade.com/


http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

http://www.aigarsade.com/Astraaltasandi_...ioonid.pdf


jne
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2014 19:42 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,670
Liitunud: Aug 2010
19-08-2015 18:00
Postitus: #203
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Rick Strassman'i raamatu "Vaimumolekul DMT" põhjal mõned tekkinud mõtted tahan välja tuua. Loetud juba üsna ammu, aga seenehooaja alguse puhuks ...
Katsealuseid oli palju, kõik juba kogenud psühhonaudid. Midagi halba kellegagi ei juhtunud, kogemused olid valdavalt meeldivad ja võimsad.
Kuid, hilisematel uuringutel, et kuidas katsealustel edaspidi elus läheb, et kas on võimsatel jumala-kogemutel elumuutvaid tagajärgi - siis oli vastus enamvähem ümmargune null. Kõik lasid oma vana elu radapidi edasi, isegi kui sellega rahul ei oldud. Ei olnud muutunud ei maailmavaade, ei ellusuhtumine, ühel juhul vist inimene vahetas tööd vms.
Üsna pika uurimisperioodi alguses oli raamatu autor toetatud kohaliku budistide kogukonna poolt, kuhu autor minu mäletamist mööda ka kuulus, aastate pärast aga budistid muutsid (või ütlesid lõpuks välja) oma pigem eitava suhtumise selliste katsete suhtes.

Oma mõtted nüüd: kas oli viga selles, et katsealused olid "lihtsalt narkarid", inimesed ilma eelneva vaimse taotluseta - üks asjaolu? aga peamine on ikka see, mida siin eelpoolgi toonitatud - ükski psühhotroop ei ole iseenesest tee vaimsema, täiuslikuma, oma potentsiaali paremini kasutavama, rahulolevama "mina" kujunemiseni. See kogemus võib anda küll tõuke, kogemuse kogemuse enda pärast, ettekujutuse teistest maailmadest, näidata kätte teistmoodi mõtlemise võimaluse, kuid töö tuleb ikka iseendal ära teha. Töö iseendaga, ise.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,866
Liitunud: Apr 2011
20-08-2015 12:12
Postitus: #204
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Rännakule tuleks minna nö "oma väe pealt", ning igasugu taime-mahlad saaks rännakut vaid lihtsustada.

Kui aga seda nö "oma väge pole", siis pole neist taime-mahladest ka mingit kasu: siit reaalsusest saad küll hetkeks "põgeneda", kuid teistes reaalsustes oled ilma intelligentsita tundlev olend.

Analoogiad maise reisimisega:
1) Kui ise oled läbi mõelnud, mitme kuuga jõuad jalgrattaga Eestist Hispaaniasse vändata ja mida seal kõike ära teed, siis selle analoogia on "oma väe pealt rännakule minek".
2) Kui jalgratta asemel saad auto-rongi-lennuki peale, siis selle analoogia on "väetaimede kasutamine", st saad kiiremini kohale ja seeläbi kohapeal rohkem tehtud.
3) Kui minna ilma kodutööd tegemata pakett-reisile, siis ei saa mingit sisulist kogemust-mälestust reisist - selle analoog on tänava-narkarite igapäevased "rännakud" taime-mahlade abil.

-----

Kui vaadata igasugu narko-foorumite "kaadrit", siis 90-95% neist on tavalised narkarid-tundlejad, kes otsivad rahaliselt odavamaid nippe siit reaalsusest "põgenemiseks" (taolistele tundlejatele poleks neid rännakuid üldse vaja) ... vaid 5-10% omavad ka "sisulist nägemist ja arusaama" sellest mida nad väetaimede abil saavutavad (reeglina on neile juba põgusalt näkku vaadates selge, et tegu on palju kordi ameerika põlis-rahvaste sekka kehastunud isiksustega, st nad teavad kuidas ja miks teatud taimi kasutada tuleb: taolised isiksused võiks soovi korral väetaimi kasutada oma rännakute võimendamiseks).

Näiteks mina olen kõik oma nägemused-rännakud saavutanud ilma väetaimedeta, st omaenda väe pealt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 339
Liitunud: Mar 2016
18-09-2018 19:55
Postitus: #205
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Alar Tamming psühhedeelikumidest ja teadvusest, millest meil pole õrna aimugi.
https://www.ohtuleht.ee/896812/puuduta-m...rna-aimugi

Tundub päris huvitav loeng olema!

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,670
Liitunud: Aug 2010
26-08-2019 09:08
Postitus: #206
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Neljapäev, 3. oktoober 2019 18:30 – 21:30 endises "Kosmose" kinos Tallinnas
Eesti Transpersonaalne Assotsiatsiooni korraldatud üritus -

Ayahuasca teadusõhtu -avatud KÕIGILE inimestele, kellele teema vähegi huvi pakub! Ootame nii professionaale kui ka lihtsalt uudistajaid.

Õhtu käigus saame kuulata äsjailmunud raamatu “Ayahuasca antoloogia” autori Luis Luna mõtteid ning vaatame auhinnatud dokumentaalfilmi "From Shock to Awe” (USA 2019) (aya kasutamisest sõjas saadud posttraumaatilise stressi leevendamiseks).
Pilet 25 eurot.

https://fienta.com/et/ayahuasca-teadusoh...sTK-_tjt-8
(selle postituse viimane muutmine: 26-08-2019 09:09 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,670
Liitunud: Aug 2010
27-08-2019 08:40
Postitus: #207
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Arvestades seda, et paljud leiutised ja meetodid on võetakse kasutusele kõigepealt sõjaväe tarbeks ja sealt jõuavad need tsiviilkasutusse, siis võib arvata, et mõne aasta pärast (10? a) jõuab aya kasutamine ka tsiviilpsühhiaatriasse. Ja mitte ainult aya. Mul omal kogemus MDMAga, mis oli oks õlekõrs august välja pääsemisel. Psühhiaatrid on hädas, neid on palju vähem kui abivajajaid, seega jumala eest, võtke käeulatuses olev abivahend kasutusse. Kontrollitult, mitte tänavanurga kraam ja peokeskkonnas.

Ning veel: kas sõdur suudab enam tappa/sõdida kui ta on saanud aya kogemuse? Ei! Vb Ibbi ei ei paranda ka aya mitte wink See on asjaolu, mis võib piirata nende ainete tsiviilkasutusse minekut. Et kahuriliha kaob ära.

Eks näis kuidas kulgeb, igatahes patsifistlik tee on olemas.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,945
Liitunud: Oct 2016
27-08-2019 08:44
Postitus: #208
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Kuulge, te koomikud tehke endale nüüd selgeks, kas tegu on parafoorumiga või minu personaalteema aretamisega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
prob
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Nov 2016
13-08-2020 15:24
Postitus: #209
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Seda tuleks küsida seenetargalt, kui selliseid siin liigub.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kunglas
Tavaliige

Postitusi: 223
Liitunud: Jun 2018
04-04-2021 01:05
Postitus: #210
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jneSmile
https://vana.tasku.delfi.ee/eestieso/931393228
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2021 01:14 Kunglas.)

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumim.../index.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,670
Liitunud: Aug 2010
04-04-2021 10:18
Postitus: #211
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Oma aju ja tont-teab-mille pealt veel saadud kogemused on iga kell etemad kui ainete abil saadud, omal on kogemused selles osas olemas, kuid jah, oma tont-teab-mille-najal saaduga on nii, et "kuidas antakse", ise tahtmise järgi tekitada ei suuda ma mitte.

Postitan siia aga video, mida kunagi ammu nägin ja mis tekitas mõtteid vananemise teemal. Too naine videos öeldakse olevat 61 aastane. Enne seente söömist paistab ta minu silmis tunduvalt vanem, laksu all olles aga jälle noorem sellest vanusest. Seega ... vanus on ajus ja veel selles tonteabmilles kinni?
https://www.youtube.com/watch?v=TWnkYkKG...dSubstance
Pange video algusesse ikka, siis näete muutust.
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2021 10:20 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,193
Liitunud: Aug 2010
04-04-2021 10:56
Postitus: #212
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
(04-04-2021 10:18 )Mannu Kirjutas:  Oma aju ja tont-teab-mille pealt veel saadud kogemused on iga kell etemad kui ainete abil saadud, omal on kogemused selles osas olemas, kuid jah, oma tont-teab-mille-najal saaduga on nii, et "kuidas antakse", ise tahtmise järgi tekitada ei suuda ma mitte.

Postitan siia aga video, mida kunagi ammu nägin ja mis tekitas mõtteid vananemise teemal. Too naine videos öeldakse olevat 61 aastane. Enne seente söömist paistab ta minu silmis tunduvalt vanem, laksu all olles aga jälle noorem sellest vanusest. Seega ... vanus on ajus ja veel selles tonteabmilles kinni?
https://www.youtube.com/watch?v=TWnkYkKG...dSubstance
Pange video algusesse ikka, siis näete muutust.
On jha, kuid tänaseks ma tean, et vanus on programmides kinni, meil on programm, mis teeb vananemist ja kui seda muuta lähme nooreks tagasi, kuid elu pikkuse määrab teine programm( ühesõnaga võiksime oma aja lõpuni olla noored ja vitaalsed), surm ei sõltu sellest , kas keha on noor või vana. Kehal on olemas ka programmide keha, midagi taolist nagu on astraal, mentaal jne kehad... Narkotsiga on selline asi, et neid kasutades programmid ei haaku kehaga (keha vibratsioonid ei ole stabiilsed, et temaga haakuda) ja programmid ei alluta keha, töötavad ebastabiilselt ja sealt ka keha üsna märgatav noorenemine ehk programmist mööda olemine. Jääb selline tunne, et keha normaalolek ongi noorus vitaalsus sest ta püüab tagasi võtta oma algset olekut/kuju...

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog