Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimu Jõud.
Autor Sõnum
iff0lenvms
registreerimata

 
20-12-2009 00:08
Postitus: #1
Vaimu Jõud.
Andke andeks aga mul on igav , niisiis kirjutan teile paar huvitavat seikka.
Kes vajalikuks peab , võib ka kommenteerida. : )

1.Kas Kivid Räägivad?
Leidub inimesi - tõsi küll, neid on vähe -, kellel õnnestub ühestainsast kivist või pabertükist niivõrd palju informatsiooni hankida, et sellega saaks täita terveid raamatuid. Üks nendest oli Poola insener Stefan Ossowiecki. Ta puudutas paar korda mõnda eset ja oli seejärel võimeline rääkima eelajaloolistest aegadest nii, nagu oleks ta ise tollal elanud. Varssavi ülikooli etnograafiaprofessor Stanislaw Poniatowski näitas kord Ossowieckile üht 15 000 aasta vanust odaotsa. Ossowiecki, kellel polnud eelajaloost aimugi, esitas seepeale paleoliitikumi igapäevaelu täpse kirjelduse. Ta teadis, kuidas inimesed noil aegadel välja nägid ja millised olid nende kehakatted ning tundis nende argipäeva. Veel enamgi: ta kirjeldas ka tollaseid taimi, kliimat ja loomi. Eksperdid viisid läbi analüüsi, mis andis alljärgneva tulemuse - Ossowiecki oskab rääkida tollest ajast rohkem, kui professorid sellest teavad. Need teadmised, mida insener hankis lihtsalt esemeid puudutades, leidsid uuringutega kinnitust alles palju aastaid hiljem, pärast Ossowiecki surma.
Ossowiecki "elas sisse" 32 esemesse, mille iga ulatus kuni poole miljoni aastani. Kõik tema kirjeldused olid täpsed ja oma aja teaduse esemetest ees.

2.Kuidas tal alati põgeneda õnnestus?
Üks salapärasemaid tegelasi Teise maailmasõja ajal oli Poolas sündinud Wolf Gregorjevitš Messing. Pärast sakslaste sissetungi Poolasse kuulutas Messing avalikult, et Hitler kaotab sõja Venemaaga. Saksa okupatsioonivõimud lubasid Messingi tabamise eest 200 000 marka preemiat. Natukese aja pärast võetigi ta vahi alla. Teda hoiti vangistuses Varssavis gestaapo uues peakorteris. Kuid ta ei jäänud sinna kuigi kauaks. Messingi põgenemist ümbritses salapära. Hiljem sai teatavaks, et valvurid lihtsalt allusid tema tahtele ja lasksid tal takistamatult lahkuda. Messing põgenes Moskvasse, kuid siin võttis ta kinni Vene salateenistus KGB. Põhjendus - sotsialismi põhimõtete kohaselt ei tohi üleloomulike võimetega inimesed vabaduses viibida. Aga selleks ajaks oli Messing juba nii kuulus, et Stalin sekkus isiklikult asjasse ja nõudis tema võimete proovile panemist.
Katse oli Messingi jaoks lihtne: ta läks ühte panka ja näitas sõnakestki lausumata kassiirile tühja paberilipakat. Messingi tahtele kuuletudes maksis kassiir talle 100 000 rubla. Järgmise katse ajal põgenes Messing ruumist, mida valvas kolm nõukogude salateenistuse töötajate rühma. Ka need valvurid painutasid end Messingi tahte alla. Poolakal õnnestus koguni tungida Stalini rangelt valvatud maamajja, sugereerides valvuritele, et ta on turvateenistuse ülem. Tänu edukalt sooritatud katsetele tehti Messingist "riiklik saladus". Sellest ajast saadik seisis Messing Stalini teenistuses kui juhi vaimne salarelv. Tänaseni pole teada, millega Messing täpselt tegeles, kuid töötas ta igatahes edukalt, sest tema tegevust käsitlevad toimikud on senimaani salajased. Messing suri 1974. aastal ja tema matusetalitusel osalesid kõrge auastmega nõukogude sõjaväelased.

3.Kas nõiavitsa abil saab raha teha?
Nõiavitsa kasutamise ajaloost on teada palju väljapaistvaid saavutusi. Occidental Petroleum Corporation oli näiteks alguses väike ja tähtsusetu naftafirma. Siis aga ostsis ettevõte maatüki, kust seni polnud keegi naftat leidnud. Tehing sooritati ühe "vitsamehe" soovitusel. Ta oli teinud seal nõiavitsa abil kindlaks kümne naftaallika asukoha. Kõik need allikad leitigi üles. Ning Occidentalist sai naftahiiglane.

4.Kas aimdused on olemas?
On olemas tuhandeid kinnitust leidnud jutustusi selle kohta, kuidas üllatavad aimdused on aidanud kellegi elu päästa. Võtame näiteks Lena Liebowitzi juhtumi Brooklynis (New York). Lena ostis endale raadio ja asetas selle voodi kohale riiulile. Ühel õhtul ei saanud Lena ema und, kuna tema silmade ees seisi kohutav pilt. Ta nägi, et raadiojuhe on tütre käe ümber mähkunud. End magades teisele küljele keeranud tütar tõmbas raadio riiulilt maha ja see purustas tema pea. Pilt oli nii ehe, et ema tormas otsekohe tütre tuppa. Juhe oligi just nimelt niiviisi tütre seinapoolse käe ümber keerdunud, nagu ema seda nägi. Raadio oleks riiulilt alla kukkunud kohe, kui ta oleks ennast liigutanud. Ema reageeris kiiresti, võttis raadio ettevaatlikult riiulilt ja äratas päästetud tütre.

Kui on midagi valesti siis palun korrigeerige moded / adminid.
Võib ka esineda kirjavigu kuna kirjutasin käsitsi.
Kõike head.

[Muudetud: 12-19-2009 iff0lenvms]
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
20-01-2010 21:12
Postitus: #2
 
Väga huvitav teema - kahjuks ei olnud seda varem tähele pannud.
Uurin, mõtlen, ehk leian midagi ka omalt poolt juurde lisada...
Esialgu aga annan ainult otsetee teemasse Wolfgang Messing. Kummalisel kombel sai see tehtud vaid mõned päevad varem, kui sinu teema siin.

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid100842

Stefan Ossowieckist polnud varem kuulnudki.
Küllap olid sel poola inseneril kaasasündinud kummalised sensitiivsed võimed.
Niisuguseid võimeid esineb tänapäeval väga vähestel.
Kui sul sarnaseid lugusid veel varuks on - siis lase aga tulla!Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WhiteWolf Eemal
Veteran

Postitusi: 1,084
Liitunud: Sep 2009
20-01-2010 23:51
Postitus: #3
 
Igavusest inspireerit teema küll, aga noh...

1. Jah, kivid räägivad - kui kuulata oskad. Vanaaegne kivimüür (parem kui ilma krohvita) on eriti huvitav nähtus.

2. Kellel vaja, on kaitsemehhanismid, mida vaja. Seda asja rohkem ei kommenteeri.

3. Nõiavitsa abil saab raha teha muidugi, aga sellel rahal on oma hind. Võiks selle üle enne mõtelda. Niisama ei saa keegi midagi.

4. Aimdused on olemas. Aimdus pole just eriti absoluutne sõna.

P.S. Müstik, "väga vähesed" 6,8 miljardist on siiski märkimisväärne hulk. Khm.

[Muudetud: 20-1-2010 WhiteWolf]

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
iff0lenvms
registreerimata

 
21-01-2010 16:16
Postitus: #4
 
Okei, süstin siis uuesti infot natuke siia.
Ärge pange pahaks kui mul kirja / trükivead sees, sest kirjutan käsitsi. Kes vajalikuks peab võib ka kommenteerida.

1.Miks nii paljud õnnetust ette aimasid?
MVT [meelteväline taju] üks omapäraseid vorme on sündmuste etteteadmine ehk niinimetatud prekognitsioon. Sajandite vältel pajatatud legendides ja müütides leidub ka arvukalt näiteid selgeltnägemisest. Uuemast ajast on selle kohta olemas ka üksikasjalikke teaduslikke aruandeid.
Üks harukordne massiprekognitsiooni juhtum läks ajalukku seoses Aberfani katastroofiga. 1966. aasta 21. oktoobril hakkas Walesi kaevanduskülas Aberfanis suure kivisöekuhja nõlv libisema ja mattis enda alla koolimaja. Surma sai 128 last ja 16 täiskasvanut. Järgmistel päevadel selgus, et mõned lapsed ja paljud täiskasvanud kogu Inglismaal olid tragöödiat ette aimanud. Inglise teadlane J. C. Barker kogus selle kohta 35 tunnistust. Näiteks alljärgneva: "Nägin kõigepealt koolimaja väikeses külas, siis Walesi kaevureid ja seejärel mäest alla veerevat söelaviini. Tohutud söemassid matsid enda alla surmani ehmunud väikse poisi. Siis nägin päästetöid. Mulle tundus et, poiss päästeti. Tema kõrval seisis päästerühma kuuluv mees, kellel oli peas isepärane müts."
See kõlab ju nagu pealtnägija jutustus. Kuid naine rääkis seda juba enne katastroofi.
Laviin mattis kooli enda alla 21. oktoobril kell 9.15. Seda sündmust kirjeldanud naine elas enam kui 300 km Aberfanist lõuna pool Plymouthis. Ta kõneles oma nägemusest veel viiele kirikus viibinud inimesele. Katastroofipäeva hommikul rääkis ta sellest ka naabrinaisele. Õnnetus leidis aset umbes 45 minutit hiljem.
Kentis Sidcupi külas elanud naine jutustas seitse päeva enne katastroofi mitmele sõbrannale oma unenäost. "Ma nägin unes õnnetust söekaevurite külas. Seal oli lapsi täis maja. Vesi ja söelaviinid kihutasid alla orgu ja matsid maja enda alla. Laste karjed olid minu meelest sedavõrd ehtsad, et ma hakkasin ka ise karjuma."
Üks õnnetuses hukkunud laps rääkis kaks päeva enne katastroofi vanematele oma unenäost. "Ma nägin, et läksin kooli. Kuid kooli polnudki enam. Mingi must mass oli selle enda alla matnud." Siis ütles laps: "Ma ei karda surma!" Nagu öeldud, kogus doktor Barker 35 samalaadset tunnistust. Kahjuks ei võetud neid inimesi õigel ajal kuulda.

2.Miks ta jooksis õue?
MVT uurijate käsutuses on hulgaliselt näiteid aimdustest, et midagi halba on toimumas. 30. juulil 1963 tegi Miamis elav Royce A. Wight oma igapäevast lõunauinakut. Järsku ärkas ta üles ja jooksis kibekiiresti majast välja, ehkki ei taibanud ise, miks ta seda teeb. Paari sekundi pärast kukkus Wighti maja ees seisnudkaheteistkümne meetri kõrgune ja 3 tonni raskune betoonpost raginal läbi katuse ja maandus kohutava hooga diivanile. Täpipealt sellesse kohta, kus Royce A. Wight oli harjunud pärast lõunat magama.

3.Abiks politseile?
On olemas arvukalt sensitiive, st paranormaalsete võimetega või meeltevälise tajuga inimesi, kes on aidanud politseid võitluses kurjategijatega. Politsei võib oma vabatahtlike abiliste ebatavalisi meetodeid küll imeks panna, kuid keegi ei saa eitada, et need on osutunud tulemusrikkaks. Vaadelgem näiteks hollandlast Piet van def Hurkist, kes Peter Hurkose nime all laval esinedes oma imevõimete pealt raha teenis. 1958. aastal palus Miami [USA, Florida osariik] politsei temalt abi ühe taksojuhi mõrvari otsimisel. Sensitiiv van der Hurk istus ohvri autosse, vajus korraks mõttesse ja kirjeldas siis üksikasjalikult kurjategijat. Isegi tolle nimi oli talle teada - Smitty. Lisaks seletas van der Hurk politseinikele, et selle mehe hinge peal on veel üks mõrv. Hollandlane kirjeldas täpselt ka teise roima sooritamisega kaasnenud asjaolusid. Politseinikud olid hämmastuses. Üks kirjeldusele vastav mõrv oli tõepoolest hiljaaegu toime pandud. Kuid seda ei osatud seostada taksojuhi tapmisega. Hollandlaselt saadud andmete põhjal õnnestus politseil tabada Charles Smithi nime kandev kahtlusalune. Kambajõmmid kutsusid teda Smittyks. Ta tunnistas üles nii taksojuhi tapmise kui ka tolle teise mõrva, mille asjaolusid oli van der Hurk ülima täpsusega kirjeldanud.

4.Kuidas Croiset nii palju teadis?
Gerard Croiset oli samuti hollandlane. Ta aitas politseil üle kogu maailma kurjategijaid tabada, sealhulgas mõrtsukaid, röövleid ja riisujaid. Sageli kirjeldas Croiset kuritegusid täpsemini kui ülekuulatav ise.

5.Kas sõrmedega saab värvusi eristada?
Nõukogude teadlased tegelesid raudse eesriide taga väga intensiivselt paranormaalsete nähtuste uurimisega. Moskvalanna Niina Kulaginal olid mitmekülgsed paravõimed ja Nõukogude Liit andis loa temaga tutvuda ka Lääne teadlastele. Film naisest, kes pöörab pea peale loodusseadused, jõudis Läände 1967. aastal. Sellel võis näha kergelt töntsakat naist, kes põrnitseb kompassi, higipiisad otsaees. Kulagina joonistas kätega õhus ringe ning kompassinõel tegi need liikumised kaasa. Maa magnetvälja mõju eirates tiirles nõel Niina käte sunnil ringiratast nagu kella sekundiosuti. Teistes episoodides näidati, kuidas Niina kaalukangi ühe otsa ilma seda puudutamata maha surub, liigutab pela tahtejõuga kuule, sigarette ja puidust täringuid, paneb laua tennisepalli õhus hõljuma ja vaasi riiulilt kukkuma. Proua Kulagina valdas psühhokineesi, mis tähendab seda, et ta suutis oma vaimujõuga esemeid liikuma panna.
See võime avastati Niina Kulaginal siis, kui ta 1964. aastal närvivapustuse tõttu haiglaravil viibis. Ta kudus palju. Arstid märkasid, et Niina võtab korvist ilma selle poole vaatamata alati õiget värvi lõnga. Teadlased uurisid Niinat ja selgus, et naine suudab eristada värvusi näpuotstega. Ning kui ta kätega lahtist haava puudutas, kasvas see välkkiirelt kinni. Järgmised katsed jätavad üsnagi hirmuäratava mulje. Näiteks oli Niina võimeline konna puudutamata selle loomakese südant seisma jätma. Ta suutis tekitada inimeste nahale põletushaavu ja kustutada lihtsalt valgete hiirte silitamisega neil esile varjusurmale sarnaneva seisundi. Niina oli suuteline tühja filmi niiviisi mõjutama, et pärast ilmutamist oli sellel näha, millest naine antud hetkel mõtles. Niinal oli selliseidki võimeid, mida ta ise ka ei tundnud. Teadlased käisid tal eluaeg kannul. Kuid tema tema vaimujõudu sai uurida tehnika abil. Selgus, et Niina elektromagnetiline väli oli "rahuseisundis" kümme korda tugevam kui tavalisel inimesel. Tema aju tagaosa elektripotensiaal oli 50 korda suurem kui esiosal. Ja tema keha magnetväli venis psühhokineesikatsete ajal liigutatava objekti suunas välja. Need on puhttehnilised andmed. Aga see, kuidas ja miks Niina need võimed endale sai, on senimaani teadmata.

Oleksin tänulik kui kirjavea leidmisel selle esile tooksite, et ma saaks selle ära parandada.


[Muudetud: 1-21-2010 iff0lenvms]
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
21-01-2010 16:41
Postitus: #5
 
Kivid räägivad tõesti - ja annavad ka energiat. Olen seda ise kogenud.
To WW: vanal ajal oli maailmas rahvaarv väiksem, aga nägijaid oli rohkem! Pean silmas just niisuguseid nägijaid, kes üksnes mingit iidset eset puudutades, ajalugu silme ette oskaksid manada! Neid nägijaid võib ju näiteks Idamaadel ka rohkem olla, aga lääne inimene ei tea ega tunne neid. V.a. Sathya Sai Baba, kes on lääne inimeste poolt šarlataniks ja ei tea kelleks veel tembeldatud.

[Muudetud: 22-1-2010 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WhiteWolf Eemal
Veteran

Postitusi: 1,084
Liitunud: Sep 2009
21-01-2010 17:28
Postitus: #6
 
iff0lenvms, nii aimdused kui politsei "abistamine" käivad ühise nimetaja alla infoväljast õngitsemine. Õngitsemine on nagu pizza tellimine - kui tead, mida soovid, selle üldjuhul ka saad.
Huupi surfamine kaugeltki nii lhtsalt ei käi nagu netis.

Sõrmedega värvuste eristamist pole proovinud, aga peaks saama küll. Eseme värvus mõjutab paratamatult eseme energiavälja ja mingi erinevus on kindlasti olemas.
Eseme energiavälja mõjutavad materjal, kuju ja tegelikult kõik tema füüsilised karakteristikud. Icke vist Matrixi lastes natuke rääkis sellest.

Müstik, Sa unustad need, kes teatud põhjustel on "põranda alla" läinud.
Sai Baba on oma võimetega teemaalgataja kirjeldet nõiavitsatrikki teinud.

P.S. "Abistamine" sellepärast, et sekkumine enamasti ei lõpe hästi - aja küsimus. Ja erinevatest ühiskonnakorraldustest ning mis seal taga on... foorumis on sellest küllalt juttu.

[Muudetud: 21-1-2010 WhiteWolf]

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kellavärk
Uustulnukas

Postitusi: 26
Liitunud: Jan 2010
21-01-2010 18:08
Postitus: #7
 
Teema algataja on ära unustanud märkida raamatu nime ja selle autori. Märgin tema eest siis et raamat on ''1000 seletamatut nähtust'' ja autor on Kai Hövelmann. See oli vist esimene para-teemaline raamat mis sai mul kunagi ammu loetud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
21-01-2010 18:37
Postitus: #8
 
No tore, et keegi viitsib siia meile ka teavet mõnest raamatust jagada. Ise kaldun küll miskipärast uskuma, et tegemist on John ja Anne Spenceri raamatuga “Vaimu vägi.” Tln. 2001.
Endal seda kodus pole ja palju seal kirjutatut on juba jõudnud ununeda. Eks nende kuulsate sensitiivide kohta saab ka mujalt lugeda ja mitmest siin eraldi teemasidki olnud, näiteks Nina Kulagina kohta, samuti eraldi teema meeltevälistest tajudest ja sensitiivsetest detektiividest, aga mingil põhjusel on see teema unustusehõlma vajunud.

Aberfani katastroofist aga seni lugenud ei olnud.
Gerard Croiset kohta oleksin nagu varem ise siia kirjutanud, aga otsing ei näidanud midagi, seega lisan omalt poolt natuke teavet juurde:

Selle kuulsa Hollandi ravitseja ja selgeltnägija võimed avaldusid juba lapseeas. Sageli piisas talle info hankimiseks vaid telefonivestlusest. USA-s aitas ta tuua selgust kohtunik Crateri kadumise loosse. Interpoli palvel püüdis üles otsida ka terroristide röövitud tuntud pol. tegelast Aldo Morot, kes paraku 1978. a. Itaalias tapeti.
Uskus, et maanteedel juhtunud avariides vallandunud negatiivne energia mõjutab hiljem teisi autojuhte ning nemadki satuvad samas paigas õnnetusse. Hajutas mitmes niisuguses kohas mustadesse punktidesse koondunud energia ning muutis need kohad ohutuks.[Muudetud: 21-1-2010 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
iff0lenvms
registreerimata

 
21-01-2010 18:53
Postitus: #9
 
Tsitaat:Algselt postitas kellavärk
Teema algataja on ära unustanud märkida raamatu nime ja selle autori. Märgin tema eest siis et raamat on ''1000 seletamatut nähtust'' ja autor on Kai Hövelmann. See oli vist esimene para-teemaline raamat mis sai mul kunagi ammu loetud.

Jah, seesamune raamat, leidsin hiljuti koha kus saab raamatuid tutvustada, tahtsin sinna kirja panna ja siis siia lingi panna. : )
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
11-11-2010 08:51
Postitus: #10
 
Tsitaat:Algselt postitas olematu
Lugeda on hää, aga oma silm on kuningas. Smile

Video Nina Kulaginast

http://www.5min.com/Video/Nina-Kulagina-...on-2336165


See video on võetud siit: The Secret KGB UFO Files (TV 1998) - IMDb

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
11-11-2010 08:55
Postitus: #11
 
Tsitaat:Algselt postitas olematu
Lugeda on hää, aga oma silm on kuningas. Smile

Video Nina Kulaginast

http://www.5min.com/Video/Nina-Kulagina-...on-2336165

Meil siin Kulaginast varem ka juttu olnud, aga tänud video eest!Smile
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...#pid114200

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 363
Liitunud: Mar 2016
17-07-2021 20:02
Postitus: #12
RE: Vaimu Jõud.
Leidsin vene keelse video kus juttu vaimudest, šamaanidest, astraalis käimisest, siinse planeedi kliimast ja muust. Päris huvitav kuulamine, vaatamine!

https://youtu.be/90EWnjKTTgc

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog