Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur sümbolijaht Eestis vol. 2
#26
Huvitav kas Sass sellele ohvrikivile äratusloitsu ka luges?
Vasta
#27
Kivi ja Sassi kohta veel selline lugu...
Kunagi ammusel sygaval nõukaajal olla kari uskmatuid poliitikuid Sassi juurde sattunud ja käidi siis keset paksu pakasega talve kivi uudistamas. Poliitikutele sai siis mingisugusel teadmata eesmärgil säälsamas see kivi kuumaks aetud ja iga mees sai oma käega katsuda Vigala Sassi väge.
Sellist lugu olen siis mina kuulnud.

Mystik - äratusloitsust kahjuks midagi ei tea.
Kyll aga, kui sealse surnuaia puude ja platsi energiaga saksa keeles praeguse maailma keerulistest oludest rääkisin, sain ma kord vägeva vastukaja... Järsku kõik kihas keset palavat seisva õhuga suvepäeva...

[Muudetud: 13-10-2010 AnnaNuustik]
Vasta
#28
Lisan ühe lihtsalt ilusa pildi.Arvan ,et ei ole keeruline ära arvata ,mis valla logoga tegu on.
http://nagi.ee/photos/underbridge/16812147/
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas AnnaNuustik
Kivi ja Sassi kohta veel selline lugu...
Kunagi ammusel sygaval nõukaajal olla kari uskmatuid poliitikuid Sassi juurde sattunud ja käidi siis keset paksu pakasega talve kivi uudistamas. Poliitikutele sai siis mingisugusel teadmata eesmärgil säälsamas see kivi kuumaks aetud ja iga mees sai oma käega katsuda Vigala Sassi väge.
Sellist lugu olen siis mina kuulnud.

Jaa, olid ajad! Isegi Brežnev sõidutati Vigala Sassi juurde.
Ja seal käis neid poliitbüroo tegelasi teisigi rahva jutu järgi. Seepärast Sass Saaremaale pakku vist läitski!Smile
Vasta
#30
Ma läheks ka pakku, kui kari jopskeid mind pidevalt tyytamas käiks, muudkui aga tõesta ja näita korra veel, kuidas asi käib. Nii ei saa ju oma toimetamistega yldse tegeleda.

Austet Underbridge, ehk sa siiski mainiksid mokaotsast teadmatuile, mis valla oma see vapike siis on? Mulle kyll tuttav ei tundunud. =)
Vasta
#31
[quote]Algselt postitas AnnaNuustik
Ma läheks ka pakku, kui kari jopskeid mind pidevalt tyytamas käiks, muudkui aga tõesta ja näita korra veel, kuidas asi käib. Nii ei saa ju oma toimetamistega yldse tegeleda.

Austet Underbridge, ehk sa siiski mainiksid mokaotsast teadmatuile, mis valla oma see vapike siis on? Mulle kyll tuttav ei tundunud. =) [/quot

Eks ta suht levinud muhu männa motiiv ole,ehk siis muhu valla logo.
Vasta
#32
Taani printsi majas tehtud pilt.

[Pilt: dscf0230k.th.jpg]


[Pilt: dscf02303.th.jpg]
Vasta
#33
Arvestades, kelle majast pilt pärit, ma isegi ei imesta...
=)
Vasta
#34
Jaa, olid ajad! Isegi Brežnev sõidutati Vigala Sassi juurde.


Müstik.Brežnev pole kunagi Sassi juures käinud.
Sass käis Moskvas.
Vasta
#35
Nagu ma eespool ka ütlesin - nii rahvas rääkis!Smile
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas kivikas666
.....Brežnev pole kunagi Sassi juures käinud.
Sass käis Moskvas.
... ja kui Urmas Ott üritas oma saates Sassilt
välja pinnida "Kas sa Brežnevit ka ravisid?",
vastas Sass kindlalt - "Ei mäleta.".
Ju siis ei soovinud ta seda mäletada.
Vasta
#37
Ma arvan, et isegi Sass on piisavalt diskreetne oma patsientide suhtes, et mitte yle Eestilises saates pasundada, kellel mis ja kus oli. Nii palju ma temasse igatahes usun kyll. =)
Vasta
#38
Peetri Toll Tavern Paldiskis. Klientide sissepääsuukse sees on see.

[Pilt: asdf.JPG]
Vasta
#39
(19-10-2010, 23:00 )Tehnoloog Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas kivikas666
.....Brežnev pole kunagi Sassi juures käinud.
Sass käis Moskvas.
... ja kui Urmas Ott üritas oma saates Sassilt
välja pinnida "Kas sa Brežnevit ka ravisid?",
vastas Sass kindlalt - "Ei mäleta.".
Ju siis ei soovinud ta seda mäletada.

Keerulise elusaatusega mees, see Vigala Sass. Lapsepõlves üles kasvanud paljudes erinevates lastekodudes. Suviti sealt minema jooksnud ja omapäi avastanud maailma, kuni Odessani välja. Õppinud suvorovlaste koolis, kus ebainimlike tingimuste pärast lipet tegi. Hulkurluse, varguste pärast saadetud erikooli. Korduvalt lapsena julmalt peksa saanud, nälga kannatanud. Armees teenis aega piirivalvevägedes, kust samuti minema jooksis, seekord küll kokkuleppel juhtkonnaga. Sellest olenemata, noorpõlves veendunud stalinist- ateist ja isegi malevanõukogu esimees. Üks väheseid kaasmaalasi, kes täiesti avameelselt on tunnistanud, et töötas üle kümne aasta KGB alluvuses. Tööülesanneteks, teiste sensitiivide kontrollimine, avalikkusele varjatud projektid... Oma nn. Moskva perioodist mees rohkem ei räägi, mainides vaid, et mõnel jutukamal tegelasel kadus pere pärast seda ära. Niisiis, "Ei mäleta", peaks päris õige suhtumine olema.
Vasta
#40
Mustamäe vanemas osas on juba aastaid säärane märk, vt teist manust.
Meenutab vist veidi Eithea kunagi ammu pandud märke Venemaal, võisid ka mingis videos olla.

Esimesena on Ukraina kunstniku ikoonimaal kassiga. No mõjub, on mõjus pilt minu jaoks. Ukrainlastel on kassidega mingi side, või Ukraina sõja kajastajatel vähemalt. Pildi autor on Aljoša Stupin; 2022, õli.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,641 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat