•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loterii mängud: Viking Loto, Bingo Loto jne...
unistaja Bleh palju sul juba endal seda raha on,et neid numbreid jagad
Vasta
(04-04-2021, 23:45 )Viimne Roomlane Kirjutas: Järgmised Viking loto numbrid võidavad nii-
5, 13, 21, 35, 39, 45 ja lisanumber on 1

11 12 14 15 27 39 8
Üks läks täppi ! Smile1

Vasta
Unes nähtud numbreid võiks korrata, sest kust sa tead, mis ajaks nad antud olid ?!
Tegelikult muidugi mitte mingi unehaldjas neid numbreid ei näita unes, vaid inimene näeb see tõttu neid, sest ragistab ajusid iga nädal numbrite kallal.
Vasta
Kust deemonid numbreid ette teavad ? Nad on sama saamatud tuleviku ennustajad nagu nende jüngrid - selgeltnägijad ja nõiad. Smile
Vasta
Deemon on ikkagi ainsuses, ei ole olemas teda mitut. Inimeste tõlgendus ühest ja samast nähtusest loob sellise mitmuse-kuvandi.
Deemonlik etteteadmine „käivitub“ vaid Deemoni enda huvi puhul. Viimane harva langeb kokku inimese huviga nagu näiteks „jubedalt tahaksin loto numbreid ette näha“.
Vasta
Deemonid ei teagi numbreid v.a muidugi rahanumbrid. Nende valkond ongi äri, piletite müük nende juurde kes teavad õigeid numbreid.


(23-05-2021, 13:23 )vasamasa Kirjutas: Kust deemonid numbreid ette teavad ? Nad on sama saamatud tuleviku ennustajad nagu nende jüngrid - selgeltnägijad ja nõiad. Smile


Unes on võimalik kõiki jumalaid näha nende lemmiktegevuses aga nende ümber on sellised tegelased, et on tõenäoline, et tuleb tegemist rohkem nendega ja lihtsalt ei jõuta sinna kuhu tahetakse. Käib paljude asjade kohta, mitte ainult loto.
Vasta
Süsteemi on vaja paremini kalibreerida, et tööle hakkaks. Vedas selles mõttes, et pliks plaksu värvid olid kõik valed. Kõige sitemini töötab valem, eritunnuste vaimsed põhjused on isegi leitavad. Seekord valemit lahti ei kirjutanud ja ühtegi varianti valemi järgi ei ostnud. Loto ei saanud kuidagi midagi tasalülitada.
Loos 482
[Pilt: uc?id=1-2k0QERNaBifShdFEUoQh6kk7CPLPmnz]
Kui keegi tahab tõelist selgeltnägemist harrastada siis on suurepärane võimalus ennustada värve lotos.
Vasta
Ei näe Su pilte, mida postitad.
Vasta
Kas seal on ainult pildi koht aga pilti pole? Ma olen märganud, et mõnikord ilmub pilt hilinemisega kuna võtab selle google kontolt. Mul endal näitab, et pilt on täiesti olemas. All on veel tekst , et pilt on vähendatud ja klikka , et näha pilti suurelt.

(30-05-2021, 11:02 )vasamasa Kirjutas: Ei näe Su pilte, mida postitad.

Vasta
Seda vaid näen :
[Pilt: uc?id=1-2k0QERNaBifShdFEUoQh6kk7CPLPmnz]
Vasta
Õige link on selline. Ma ei saa aru miks esimest otsa pole näha. Mul näitab, et terve rida on sisestatud.
https://drive.google.com/uc?id=1-2k0QERN...kk7CPLPmnz
Igalühel kellel on link, peaks nägema.
Vasta
Sa parandasid, nüüd on näha.
Sellest tabelist ilmselt saad ainult sina aru.
Kirjuta siia järgmise loosimise (483.)numbrid su valemite järgi.
Ja kirjuta viie numbri asemel seitseteist numbrit ja vaatame, kas nende hulgast läheb 5 täppi wink
Vasta
Näiteks ruletis jookseb tabel milline number viimati võitis ja millisele värvile langes. Tekitab tundmuse, et kui on juba järjest näiteks 10 korda must tulnud siis protsentuaalselt iga järgmine kord suureneb võimalus punasele. Tegelikult on see vale kuna pallil ja ruletirattal pole mälu – võimalus on ikkagi 50:50 ja sinna juurde pisike tõenäosus et Null tuleb.
Vasta
Pilt peaks niisama ka näha olema, peaks uurima miks ei ole näha. Võibolla sõltub asi seadmest millega vaatad.
Mingit mõtet ei ole ennustada, sest valem töötab sitalt. Ma mõtlen, et kui keegi keerutab taldrikut või pendeldab, siis ta äkki suudab anda vihje vähemalt millise ühelisega number lõpeb ja ma oma kristalli või tabeli pealt vaatan, kas saan midagi sarnast. Tõde ei peaks muutuma kui muuta vaatenurka. Meetodid on kõigil erinevad.
Mul praegu ütleb nii, et järgmine kord algab viie numbri kobinatsioon 8ga ja lõpeb 27ga. Aga see on kõigest üks variantidest. Proovige pakkuda vahepealseid numbreid , mida ütlevad tsinnid või ouja taldrik vms. Lisanumbrid võiks olla 7,8 või 9,10.
See , et mingi asi jääb korduma on anomaalne. Näiteks mul on statistika, et viienda põhinumbri tsükli arv nädalates lõpeb koguaeg 3-ga, kuigi on võimalus et lõpeb 7-ga ja tõenäosus on täpselt 50/50. Ma arvan, et neil on vist masinaga midagi erroris kui 12 korda järjest tuleb 3, mitte 7. Varasemalt on kolm neljast plokki kordunud ehk matemaatiliselt 4+4+4=12. Ja sellepealt ma ennustan, et 13ndat korda ei tule. Nüüd olid kolm neljast plokki lihtsalt koos aga enne olid eraldi.

482 3
479 3
478 3
468 3
465 3
461 13
460 13
459 3
457 13
456 13
452 3
448 3
427 3
415 3
412 17
Vasta
Tšinnid ütlesid, et kõige väiksem number järgmine kord on 30 või 32. Nii, et 8 võib vale olla. Võite kontrollida kumb on õige pendliga. Kas 8,30 või 32? Kui 30 oleks kõige väiksem number siis nagu mängiks 20 numbrist viite numbrit.
Vasta
Ka 20-st 5 numbrit on väga raske täppi saada.
Proovi näiteks Keno Lotoga 5 numbriga mängida !
Seal tavaliselt numbritest 1-20 veereb 6 ja enam numbrit välja, nii et saab varuks n.ö. lisanumbreid, aga ikka täppi ei lähe. Smile1
Vasta
Loto teeb keerukaks mittelineaarsus, sest lotos on vajalik mittelineaarne mõtlemine. See, et lotomasinal puudub mälu on ebaoluline, sest mängijatel on mälu. Lotomasin lihtsalt laenab mälu mängijatelt nagu meie laename kõike mida annab laenata ja mida meil endal pole.
Niisama puusalt tulistada numbreid pole mõtet. Kõik numbrid peavad olema ära kaalutud, sest lind ka ei lenda ilma põhjuseta. Kui suuta kümne katsega üks number ära arvata see on juba päris hea tase algaja jaoks.
Viimane number võib lõppeda 50ga.
Vasta
Ma arvan, et järgmisel korral numbrid hakkavad ilmuma 26 ja 42 vahetusse lähedusse, aga neid numbreid endid ei tule. 26 on uus piirkond , mis eelmine loosimine tekkis. 42 on vana poolik piirkond mida alles arendatakse. 42 on kasti algataja. Kasti nimetatakse gemomeetrilise tõenäosuse piirkonnaks ehk piirkonnaks kus on keskmisest kõrgem numbrite tihedus. Kast on defineeritud nii, et vasakule või paremale nihe ei ületa 3 ruutu. See on pildilt näha mille lingi panin. Kasti algatajad on joonisel helesinised.
Vasta
Paabeli raamatukogus on olemas raamatud, kus kõik loto võidunumbrid on kirjas, koos loosimiste kuupäevade ja võitjate nimedega.
Leia need raamatud vaid üles Smile
Vasta
Ma arvan, et võiduvalemi loomisel on oluline see info/statistika, mida loto lehel ei ole välja toodud.
Vasta
Minu isiklik arvamus on, et kõik on lahtine, et need on muutuvad nimekirjad. Tagantjärgi võib igasugu allikaid koostada ja väita, et need on vanad ürikud. Võibolla need polegi ennustused vaid plaanid, aga plaanidega on teadagi kuidas, osa õnnestub , osa mitte. Selleks, et näidata ennast paremas valguses tuuakse õige ennustus välja, mitte nii õige ennustus peidetakse ära.

(31-05-2021, 21:30 )Lorenz Kirjutas: Paabeli raamatukogus on olemas raamatud, kus kõik loto võidunumbrid on kirjas, koos loosimiste kuupäevade ja võitjate nimedega.
Leia need raamatud vaid üles Smile


See statistika ei peelgelda vaimseid põhjuseid. Ega mul ka õiget valemit ei ole. Õigemini mu valem on nagu aukudega juust, mis ei võimalda ruumi ja aega ühendada. Tegelikult on nii, et vaimseid põhjusi valem ei näita. Valem on ainult selleks, et õiged vaimsed põhjused ühte korvi korjata. Sellel pildil , mille lingi panin on piirjoontega ruut registreeritud vaimne põhjus, aga probleem on selles, et need on kõik erinevatel ridadel. Valem on vajalik selleks, et õiged vastused erinevatel ridadel ühe rea peale panna. Valem iseenesest ei ütle, mis number tuleb. Kui on õiged numbrid juba olemas, siis valem võimaldab neid paremini sorteerida.


(01-06-2021, 06:07 )Eithea Kirjutas: Ma arvan, et võiduvalemi loomisel on oluline see info/statistika, mida loto lehel ei ole välja toodud.

Vasta
Väga sobiv loto reklaam.
PS. Veebitõmmist ei ole fotoshopitud.



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
(09-06-2021, 19:54 )xawa Kirjutas: Väga sobiv loto reklaam.
PS. Veebitõmmist ei ole fotoshopitud.
Loosimised käivad.

Vasta
Loodan, et keegi Eestis nii hulluks ei lähe:

https://www.delfi.ee/artikkel/93704369/l...voidu-eest

Raha pole seda väärt.
Vasta
Loodame jah...aga Deemoni nähtus võib mõnel katuse sõitma küll panna.
Kas oli tõepoolest tegemist Deemoniga peaks sellest loost rohkem teadma.
Muidugi igaksjuhuks lisada - Deemon keerab egoihad põhja, et näidata nende janu rahuldamatust. Mõned inimesed sellise õpetuse juures kipuvad hulluks minema...Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat