•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucid Dreaming ehk teadlik uni
(26-05-2014, 12:01 )Psühholoog Kirjutas:
(26-05-2014, 06:28 )Eithea Kirjutas: Tänud Vesilikule meenutava lingi eest, seal kõneleb teadlikust enenägemisest keegi kasutaja akk.
Minule oli eriti huvitav lugeda tema mõtteid jumperitest ja ise proovisin seda "jumpimist " teadlikus unes, päris mõnus-kohe oled mingis teises maailmas (unes) ja sealt edasi tuli mõte proovida õhus kõndimist/astumist -vaevaline oli see õhus astumine, aga välja tuli.

Üldiselt oleksin super "happy", kui sealse foorumi kasutaja akk ka siin oma lugusid teadlikust unenägemisest pajataks või vahest keegi teab käesoleval ajal kohta, kus ta neist räägib?!

Lugesin kasutaja ''akk'' postid läbi ning ei näinud midagi uut. Sad
Oi kui tore, sul siis on rääkida unes jumpimisest mindagi uut ja teistsugust, loeksin heal meelel, ole kena kirjuta, mind väga huvitab?!
Kasutaja akk on kusagil veel midagi pajatanud?
Vasta
No mis siin väga rääkida, unes nö hüppamine ühest kohast teise, lendamine, kõndimine õhus jne on kõik saavutatav.
Mõningad nüansid seda siiski mõjutavad, nagu näiteks sisenduse sagedus, tahtejõud ja mõningad veel, mida ei oskagi sõnadesse kohe panna. Mitte midagi üleloomulikku pole ega erilist. Kõik see ei käi üleöö üldiselt, step by step ehk samm sammult, aga loomulikult võimekuse piires.
Vasta
(26-05-2014, 23:21 )Psühholoog Kirjutas: No mis siin väga rääkida, unes nö hüppamine ühest kohast teise, lendamine, kõndimine õhus jne on kõik saavutatav.
Mõningad nüansid seda siiski mõjutavad, nagu näiteks sisenduse sagedus, tahtejõud ja mõningad veel, mida ei oskagi sõnadesse kohe panna. Mitte midagi üleloomulikku pole ega erilist. Kõik see ei käi üleöö üldiselt, step by step ehk samm sammult, aga loomulikult võimekuse piires.

Üleloomulik..ei tea, aga mitmeks võimaluseks sul lendamine unes jaguneb ehk et mitmeid lendamise võimalusi sa teed? Jampimist (ei ole hüppamine ühest kohast teise-katuselt katusele) on ka mitmesugust, õhus kõndimne oli mulle raske, aga kindlasti mitte üleloomulik - see sõnakasutus on mu meelest üldse võõras unenägemises toimuva kohta. Aga ehk sa palun seletaksid, mis üldse on sinu mõistes teadlikus unenägemises üleloomulik?
Vasta
(27-05-2014, 00:06 )Eithea Kirjutas:
(26-05-2014, 23:21 )Psühholoog Kirjutas: No mis siin väga rääkida, unes nö hüppamine ühest kohast teise, lendamine, kõndimine õhus jne on kõik saavutatav.
Mõningad nüansid seda siiski mõjutavad, nagu näiteks sisenduse sagedus, tahtejõud ja mõningad veel, mida ei oskagi sõnadesse kohe panna. Mitte midagi üleloomulikku pole ega erilist. Kõik see ei käi üleöö üldiselt, step by step ehk samm sammult, aga loomulikult võimekuse piires.

Üleloomulik..ei tea, aga mitmeks võimaluseks sul lendamine unes jaguneb ehk et mitmeid lendamise võimalusi sa teed? Jampimist (ei ole hüppamine ühest kohast teise-katuselt katusele) on ka mitmesugust, õhus kõndimne oli mulle raske, aga kindlasti mitte üleloomulik - see sõnakasutus on mu meelest üldse võõras unenägemises toimuva kohta. Aga ehk sa palun seletaksid, mis üldse on sinu mõistes teadlikus unenägemises üleloomulik?

Hetkeseisuga ma lendan tavaliselt. Seda nö hüppamist tuleb vahel ette.
Ja ei oskagi mõelda hetkel, mis oleks üleloomulik teadlikus unenäos.

Vasta
Mind viis keegi unes teisele "sagedusele" , oli kirju ja huvitav maailm. Mäletan jumala selgelt kuidas "ta" ütles ,et nüüd on aeg tagasi koju minna. Siis lendasime koos läabi 7 sageduse - universumi- mida iganes. Igatahes oli selgelt erinevad maailmad. Mind viidi tagasi esimesse ja niikui kohal olin, oli hommik ning ärkasin voodis. Olen igasugu asju unes näimud aga see tundus väga reaalne ja samas oli seal olles kõik lihtne ja loogiline.
Vasta
(28-05-2014, 08:16 )8-0 Kirjutas: Mind viis keegi unes teisele "sagedusele" , oli kirju ja huvitav maailm. Mäletan jumala selgelt kuidas "ta" ütles ,et nüüd on aeg tagasi koju minna. Siis lendasime koos läabi 7 sageduse - universumi- mida iganes. Igatahes oli selgelt erinevad maailmad. Mind viidi tagasi esimesse ja niikui kohal olin, oli hommik ning ärkasin voodis. Olen igasugu asju unes näimud aga see tundus väga reaalne ja samas oli seal olles kõik lihtne ja loogiline.

See oligi reaalne. Sul vedas et said sellise suurepärase kogemuse osaliseks.
See ei olnud mingi unenäo fantaasia. Keegi otsustas sulle näidata neid teisi maailmu.
Vasta
Olen uurinud enda peal teadliku und ja jne. Teada on, et sa pead tahtma neid näha ja kuidas sa tahad neid näha. Olen jõudnud enda jaoks järeldusele, et sooviga neid näha, programeerid oma alateadvuse ümber. Mind nagu väga ei huvitanud ärkamised keset mingid unetsenaariumit, huvitas rohkem obe laadne kogemus ja ma olen selle saanud. Eks see soov teadliku und näha, on nagu enda peal läbiviidud hüpnoos ja samamoodi nagu sisestasid selle, saab ka sellest vabaneda. Oma esimesi kogemusi oli teatud kera üleandmine mulle, öeldud veel, et see on nagu värav. Ma näen seda kera igakord neil kordadel, kui mul on teadlik uni. Selle kera nägemisele ei järgne kohe teadlik uni, ta on lihtsalt olemas ettehoiatuseks ja kaob mõne aja pärast, kui oled endale seda teadvustanud. Omamoodi hoiatus alateadvusest. See kõik on pannud mind mõtlema, et kui inimene tahab näha ja on sellise programeerimisega nõus, võib midagi sarnast juhtuda ka mitteteadlikult - igasugused tondilood jne, see kõik puhas sisestamise asi.
Vasta
Et näha teadlikku und on kõigepealt vaja TAHTMIST.
Võin öelda vaid niipalju, et tarvitasin üks kuu unerohtu ja ei näinud mingit und.
Vasta
(07-11-2014, 16:13 )Veli Joonatan Kirjutas: Et näha teadlikku und on kõigepealt vaja TAHTMIST.
Võin öelda vaid niipalju, et tarvitasin üks kuu unerohtu ja ei näinud mingit und.

Sama teeb välja mis jommis peaga, ega ma kah siis und ei näe.
Vasta
Ma ei ole siiani aru saanud mis see teadlik uni on. Kas see on teadlik uni : kõnnin unes koridoris, eemal on ristuv koridor 90 kraadise nurgaga, kuhu ma ei näe. unes mõtlen endamisi et seal nurga taga istub mutike pingil. Kui jõuan nurgani siis nii see ongi. mul on ühesõnaga unes nii, mida tahan see ka juhtub - praktiliselt kõik.
Vasta
Teadlik uni on see, kui sa näed und ja sa teadvustad une ajal, et sa näed und ja sa saad aru, et see pole päriselt.
Vasta
(10-11-2014, 20:41 )Psühholoog Kirjutas: Teadlik uni on see, kui sa näed und ja sa teadvustad une ajal, et sa näed und ja sa saad aru, et see pole päriselt.
Inimene on mitmedimensionaalne olend. Eksisteerime korraga nii vaimses kui füüsilises maailmas.
Ka unenägude maailm on tõeline. Selles võite päris kindlad olla.

Vasta
Sel juhul mul on teadlik uni igal öösel. teen unes ekstreemsusi kuna tean , et see on uni ja minuga ei juhtu midagi. Katsetasin näiteks katuselt alla hüppamist, kas saan surma või mitte. Asfalt neelas minu endasse ja leidsin end hoopis teisest situatsioonist ja unenäost, selle asemel et seal teel lebada. Teadsin ennem hüpet et ei saa haiget ega saa surma.
Vasta
(11-11-2014, 08:29 )8-0 Kirjutas: Sel juhul mul on teadlik uni igal öösel. teen unes ekstreemsusi kuna tean , et see on uni ja minuga ei juhtu midagi. Katsetasin näiteks katuselt alla hüppamist, kas saan surma või mitte. Asfalt neelas minu endasse ja leidsin end hoopis teisest situatsioonist ja unenäost, selle asemel et seal teel lebada. Teadsin ennem hüpet et ei saa haiget ega saa surma.

Kas sa oma reaalses elus ka nii dominantne oled kui unenäos?
Vasta
Ei ole, pigem vastupidi.
Vasta
Aga kas sa puhkad hästi välja?
Mõned inimesed, kes mingil perioodil kas harjutamise tulemusena või miskipärast iseenesest on hakanud sagadasi teadlikke unenägusid nägema, need kaebavad, et ei maga hästi välja. Ja on sellepärast püüdnud LDst lahti saada.
Vasta
oo jaa hommikuti kui tõusen siis on puhanud tunne , mingit energia kadu kyll pole. hommikuti mõtisklen mida unes nägin ja mòtlen mida oleks võinud teisiti teha ja mida järgmine kord teengi- mu unenäod on 99% korduvad
Vasta
(11-11-2014, 08:29 )8-0 Kirjutas: Sel juhul mul on teadlik uni igal öösel. teen unes ekstreemsusi kuna tean , et see on uni ja minuga ei juhtu midagi. Katsetasin näiteks katuselt alla hüppamist, kas saan surma või mitte. Asfalt neelas minu endasse ja leidsin end hoopis teisest situatsioonist ja unenäost, selle asemel et seal teel lebada. Teadsin ennem hüpet et ei saa haiget ega saa surma.
Kui tead unes et see on uni siis saad teadlikult tegutseda. Uni - see ei ole mingid ajuvoolud nagu mõni arvab. Satume reaalselt mingitesse teistesse maailmadesse.
Meie füüsiline maailm on kõigest üks paljudest maailmadest. Ka unenäos ei või kõike teha. Reeglid on igal pool.
Kas meie maailmas sa teeks midagi nõmedat ja seadusevastast kui sa teaks et karistust ei järgne?
On moraal.
See eksisteerib igal tasandil.
Vasta
(11-11-2014, 23:11 )Veli Joonatan Kirjutas:
(11-11-2014, 08:29 )8-0 Kirjutas: Sel juhul mul on teadlik uni igal öösel. teen unes ekstreemsusi kuna tean , et see on uni ja minuga ei juhtu midagi. Katsetasin näiteks katuselt alla hüppamist, kas saan surma või mitte. Asfalt neelas minu endasse ja leidsin end hoopis teisest situatsioonist ja unenäost, selle asemel et seal teel lebada. Teadsin ennem hüpet et ei saa haiget ega saa surma.
Kui tead unes et see on uni siis saad teadlikult tegutseda. Uni - see ei ole mingid ajuvoolud nagu mõni arvab. Satume reaalselt mingitesse teistesse maailmadesse.
Meie füüsiline maailm on kõigest üks paljudest maailmadest. Ka unenäos ei või kõike teha. Reeglid on igal pool.
Kas meie maailmas sa teeks midagi nõmedat ja seadusevastast kui sa teaks et karistust ei järgne?
On moraal.
See eksisteerib igal tasandil.
Õige, õige ilusti peab reeglitest kinni pidama ja karjatarandikus püsima.
Ohtlikke asju tehakse kavalalt unestsenaariumit näiliselt jälgides ja samas tegeldes ikka oma asjadega, vajadusel peab olema omandatud oskus, mis ei lase konkreetsest unest väljutada kuni enese sinna tagasi tõmbamiseni jms...
Vasta
Reeglitest peab sellepärast kinni pidama et oleme üks ühiskond ja kes reegleid rikub elab teiste arvel.
Mida enam infoühiskond areneb seda vähem on võimalik varjata oma olemust teiste eest.
Teame kõigist kõike. See juba toimib.
Järgmine samm oleks siis selline et inimesed teadvustaksid seda et nad ei ole orjad vaid hakkaksid vastu maailmavalitsusele.
Vaimselt. Sest kui on olemas TEADMINE siis sind orjastada ei saa.
Vasta
(14-11-2014, 13:29 )Veli Joonatan Kirjutas: Reeglitest peab sellepärast kinni pidama et oleme üks ühiskond ja kes reegleid rikub elab teiste arvel.
Mida enam infoühiskond areneb seda vähem on võimalik varjata oma olemust teiste eest.
Teame kõigist kõike. See juba toimib.
Järgmine samm oleks siis selline et inimesed teadvustaksid seda et nad ei ole orjad vaid hakkaksid vastu maailmavalitsusele.
Vaimselt. Sest kui on olemas TEADMINE siis sind orjastada ei saa.

Sestap tulebki reegleid rikkuda, et need on meile peale pandud meie orjapidajate/maailmavalitsejate poolt wink.
Ja kõik avastused ja muutused ühiskonnas on toimunud just seetõttu, et leidub julgeid reeglite ja normide rikkujaid, keda ei rahulda olemasolev kord ja süsteem...
Vasta
Minaelan!
Said valesti aru.
Mõtlesin neid üldinimlikke reegleid, mitte neid mis on meile peale pandud meie orjastajate poolt.
Vasta
(14-11-2014, 13:44 )Veli Joonatan Kirjutas: Minaelan!
Said valesti aru.
Mõtlesin neid üldinimlikke reegleid, mitte neid mis on meile peale pandud meie orjastajate poolt.
Kui kusagil on/olid olemas need n.n. üldinimlikud reeglid, mida inimene oleks pidanud järgmina, siis ei oleks kunagi saanud tekkid ühiskond kus on võimlik orjastada, kala mädaneb peast ehk et juba "seal kusagil ülal" on asjad sassis.
Vasta
Ma mõtlesin siin kümmet käsku. Ega minagi neid kõiki peast ei tea tsiteerida. Samas iga normaalne inimene täidab neid niigi.
Ära tapa ja ära himusta teise mehe naist.
Ära tee teisele seda mida sa ei taha endale jne...
See kõik on ju loogiline ja iseenesestmõistetav.
Vasta
Tänane uni oli huvitav, pole viimasel ajal ulmekaid vaadanud, ei tea kus kohast need tulevad. Ma olin sõbraga koos ja meiega olid ka 7-8 teist "sõpra". Oleme kõik juba varasemast tuttavad kui tänane uni. Need 7-8 tyypi on väga ilusad "inimesed", nii mehed kui naised, nii head näevad välja, et ise tunned nende aupaistes ka palju paremini. Minu ja sõbra vastu sõbralikud aga üldiselt üleolevad inimeste suhtes. Üks tyypidest ei taha et mu sõber teda vaatab ja tuletab seda talle kogu aeg meelde, sest sõber näeb ta naha alla. Aga mul sellega probleeme pole, tean ammu et nad sisalikud. Muljetasime veidi ja siis pidid nad minema hakkama, ütlesid tulevad varsti tagasi. See peale ütlesin, et ma ei tea mis nende jaoks on varsti - see ei pruugi meie jaoks varsti olla, nii et tehke mulle 1 tiir oma laevaga ümber Maa. Küsisin ka ,et kus see laev üldse on. Siis suunati pilk suure prügikonteineri poole, kui natuke seda vaatasin hakkasin ka prügikonteineris õhusõidukit nägema. Kummaline oli see ,et see oli seest uurem kui väljast. Vaevalt mahtusin luugist sisse aga sees oli ruumi palju rohkem. Siis sai uni läbi. Hommikul tajusin 2-3 sekundilist ajanihet- seda täiest reealselt. Või teine variant- hakkan hulluks minema. help me.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,140 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,498 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 9,972 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,758 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario
  Väiksena nähtud uni? lõõmus 5 3,744 17-10-2016, 07:13
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Korduv uni- ei saa abikaasaga kontakti.. Cessu 4 3,606 19-09-2015, 12:15
Viimane postitus: sakala
  Kas astraalrännak või lihtsalt uni ja miks just seesugune? Kõiksuses 10 7,714 06-08-2014, 16:41
Viimane postitus: Kõiksuses
  Veider uni vestlusest surnuga PMK 2 2,449 06-06-2013, 00:30
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Insomnia ehk unetus DaamValges 82 57,582 04-07-2012, 10:10
Viimane postitus: kuukaart
  Kas ikka oli uni? TriinuMeoww 3 2,224 27-09-2010, 10:22
Viimane postitus: TriinuMeoww

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat