•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 12Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorum
Antud asi on tulevaste tööde nimekirjas juba varasemast. Teostumise aega täpselt öelda ei oska. Seni leiad nupud oma profiili alt.
Vasta
Teiste kasutajate profiile vaadates on lahtri "Saidil oldud aeg kokku" all veel üks nimetu lahter. Lahtrisse on kirjutatud üks suur ja ümmargune null. Tahtsin teada, et kas sellel nullil on ka mingi tagamõte või sattus too sinna kogemata?
Vasta
(29-12-2010, 19:38 )Wolfgirl Kirjutas: Teiste kasutajate profiile vaadates on lahtri "Saidil oldud aeg kokku" all veel üks nimetu lahter. Lahtrisse on kirjutatud üks suur ja ümmargune null. Tahtsin teada, et kas sellel nullil on ka mingi tagamõte või sattus too sinna kogemata?



Vaata oma postituste numbrit ja küsi uuesti Bleh
Vasta
Referral system. Arv palju uusi kasutajaid on kirjutanud vastavasse lahtrisse sinu nime, et sina juhatasid nad siia. Nüüd enam seda numbrit ja kasti ei ole. Või tahaksite? Hakkame foorumisse liikmeid koguma ja üksteise võidu referraleid koguma Smile
Vasta
Kui ma foorumisse tulin ,siis alati vaatasin kas keegi on veel siin. Täna otsisin, aga ma ei leidnud kedagi. Tundsin end üksi siin- ei kasutajaid ega nähtamatuid isegi pisikest kummitust ei lennanud üle ekraani. Ja kus on emotikonid -neid ei leidnud ka. Keelata saan aga lisada - ei tea otsida.
Vasta
Vihjamisi võin öelda, et emotikonid ja foorumis olevad kasutajad on samamoodi nähtavad nagu varem.
Vasta
"Vajutaga siia, kui te ei soovi enam oodata."

Keelevärdina tahaks, Thor, et oleks vajutagE. Smile
Vasta
"Laadin" ei ole ka õige sõna. Vastust postitades ütleb ta nii.
Vasta
Parandasin mõlemad keelevead ära.
Vasta
Mina ei ole nii proff arvutialal, ja sellepärast ma nii koba olengi, eks ma siis proovin kõik kätte leida. Aitähh ! Ja lisan siia ka et : Head uut aastat kõigile ja kõike seda mida ise tahate uuelt aastalt!.
Vasta
(01-01-2011, 20:58 )kurk Kirjutas: "Laadin" ei ole ka õige sõna. Vastust postitades ütleb ta nii.

OT: "Laadin" on tegelikult õige termin (.laadima < 55:.laadida, laadin >). Smile Aga eks võib ka "laen" olla, kuigi esimest peetakse paremaks.
Vasta
InDemand - mulle kunagi koolis õpetati vana klassijuhtaja emakeele õpetaja poolt, et kuigi sõna võib olla 100%
õige siis lähtuvalt kontekstist on vahest "õigem" kasutada sama sõna mitte eriti "õiget" vormi.
Arvan, et antud kontekstist ja lause mõttest sobib sõnavorm "laen" paremini kui variant "laadin".
Vasta
Ei saa aru, mis konteksti excubitoris mõtleb, aga siinkohal on parim (et mitte öelda ainuõige) vorm "laadin". Seda enam, et sõnal "laen" (kuigi siin tegusõnana) on eesti keeles selge teine tähendus olemas. See, et inimesed seda tunnistada ei taha tuleb nende harimatusest (no offence). See kui ei tunne seadust, ei anna õigust seadust rikkuda...
Vasta
Päris keeleseaduse inspektsiooniga ei maksa nüüd ka kohale tulla Bleh
Vasta
Paneme "lõudin".

Tegelikult on ÕSis konkreetne näide informaatikas üles ja alla laadimise kohta. Laadin siiski.
Vasta
Kõige õigem on kirjutada: laeb
Aga aru ma ei saa, kus niisugune asi üldse ette tuleb? Mulle pole tulnud. Kõik otsingud vaatasin läbi - no ei ole.
Vasta
ÕS:
.laadima <55:.laadida, laadin> (tulemuseks on laadung, last); INFO ressurssi kasutuskohta viima ▪. Laadib vagunit, kaupa vagunisse v koormasse. Maha, peale, täis, tühjaks, välja, ümber laadima. INFO: üles, alla laadima. Laev on täis laaditud, vrd täis laaditud = täis+laaditud laev täislastis laev
.laadima <57:.laadida, laen> (tulemuseks on laeng, laetud olek) ▪. Laeb püssi. Aku laeb, on pandud laadima, akut laetakse. Laeb piipu (topib). Laetud püss

Ehk siis, informaatikas andmed laadivad, mitte ei lae.
Vasta
Et mitte segadust valmistada, pange siis juba " Postitan vastust". Smile
Vasta
Või lihtsamalt - "Oodake palun..."
Vasta
Mitte just kõige suurem viga, aga:
[Pilt: sinaw.jpg]

Üks lause sinatab, teine teietab...
Vasta
See on see kui sa koos sõbraga foorumit vaatad, siis mitmekesi on ju raskem oodata kui üksi, siis saate edasi klikata.
Vasta
(02-01-2011, 21:02 )Thorondor Kirjutas: See on see kui sa koos sõbraga foorumit vaatad, siis mitmekesi on ju raskem oodata kui üksi, siis saate edasi klikata.

Miks mitmekesi raskem oodata on? Mitmekesi saab ju seni multikultivikerkaareasja ajada.
Vasta
(02-01-2011, 20:12 )Nielander Kirjutas: Mitte just kõige suurem viga, aga:
[Pilt: sinaw.jpg]

Üks lause sinatab, teine teietab...

Aga kas seda kasti ei saaks üldse ära likvideerida/vahele jätta?
Vanas seda ei olnud ja milleks seda siia nüüd vaja on?
Selline vaheaste tuleb pea iga asjaga ette, kuidagi naljakas ja poolik tunne jääb.
Vasta
Ja aega võtab ka ja lisaks ajab veel närvi, kui ootama peab.
Kui ma siin palju poste päevas teen, siis õhtuks virvendab see kast mul juba silme ees. Tõsi jutt!
Otsingus aga pean kogu aeg meeles pidama, kas see või teine teema on vana teema või uus teema. Ma pean nüüd hakkama üles kirjutama kuhugi lehele teemade kuupäevad, muidu ei tea, kas vaadata postitusi nädala vanuseid või eelmise nädala või kuu vanuseid. Kui valesse kohta selle linnukese teen, ei näita mingeid teemasid ja iga teema otsinguga läheb viis korda rohkem aega kui varem. Aga arvata võib, et just selleks see foorum nii keeruliseks tehtigi, et vähem postitusi oleks.
Vasta
(02-01-2011, 23:26 )excubitoris Kirjutas:
(02-01-2011, 20:12 )Nielander Kirjutas: Mitte just kõige suurem viga, aga:
[Pilt: sinaw.jpg]

Üks lause sinatab, teine teietab...

Aga kas seda kasti ei saaks üldse ära likvideerida/vahele jätta?
Vanas seda ei olnud ja milleks seda siia nüüd vaja on?
Selline vaheaste tuleb pea iga asjaga ette, kuidagi naljakas ja poolik tunne jääb.

Saab küll. Ära jätta. Seda kasti. Mind häirib ka see kast.

Samas imestan sellise jaburuse üle:

REEGLEID EI OLE MUUDETUD - TAHAVAD NÕUSTUMIST AINULT TEHNILISTEL PÕHJUSTEL
vabandame ebamugavuste pärast.

---
Põhjused ei ole minu arusaama järgi tehnilised.
(02-01-2011, 23:40 )Müstik Kirjutas: Ja aega võtab ka ja lisaks ajab veel närvi, kui ootama peab.
Kui ma siin palju poste päevas teen, siis õhtuks virvendab see kast mul juba silme ees. Tõsi jutt!
Selle kasti nägemine ei pikenda ajakulu. Selle lehe mõte on, et tekitada kiirelt mingi vahepilt enne andmebaasipäringu poolt tekitatud vastust näidata Sulle midagi või mittemidagit. (Sai vist segane)

Lihtsalt see pilt on kiire vahepilt seniks kui server mõtleb.

Veel, kogu see:
__________
REEGLEID EI OLE MUUDETUD - TAHAVAD NÕUSTUMIST AINULT TEHNILISTEL PÕHJUSTEL
vabandame ebamugavuste pärast.
Tere tulemast uude foorumisse!
Uue foorumiga tutvumiseks palun lugege kõigepealt seda teemat.
Kellel ei õnnestu miskipärast sisse logida või registreerida, siis vanas foorumis on vastav teema, kus saate identifitseerida ennast või ka külalisena kirjutada ja muret kurta.
__________
jura on võimalik eemaldada nende kasutajate silme eest kes juba on korra nõustunud.....
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,439 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Kas foorum on vahest maas? Thorondor 8 8,595 16-08-2016, 21:23
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,302 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,157 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Foorum uuele mootorile rändaja 28 11,840 05-10-2009, 08:23
Viimane postitus: Flash
  Uus alafoorum? Ares 6 3,905 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,081 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Milleks see foorum on? KarlGregori 7 4,514 08-12-2007, 12:33
Viimane postitus: Andromeda
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,441 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,672 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat