Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosistamine!
Autor Sõnum
Animus
Tavaliige

23-12-2010 18:37
Postitus: #1
Sosistamine!
Täna vastu hommikut kella poole kuue ajal ärkas mu tüdruk sellepärast ülesse,et keegi sosistas talle midagi kõrva.Ja mäletab sellest sosinast vaid esimest sõna "Ära" ja rohkem ei tule tal meelde.J a ta teab et see ei olnud uni,ma ise kysisin järgi mitu korda jne.Suht tuttav lugu,et see oli vist siin varem ka üleval,taoline probleem.Aga jah mind huvitab just see lause mis ta kuulis ja eriti kui seal alguses oli sõna "Ära".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

23-12-2010 18:57
Postitus: #2

Mõnikord aitab kui "vastu rääkida" - Selgelt valju hääleda küsida "Miks tülitab?" või käskida "Ära lõpetada!"
Animus
Tavaliige

23-12-2010 19:18
Postitus: #3

(23-12-2010 18:57 )Ilo Kirjutas:  Mõnikord aitab kui "vastu rääkida" - Selgelt valju hääleda küsida "Miks tülitab?" või käskida "Ära lõpetada!"

Seda ma talle ütlesin,aga ta ei julge ja mai tea kas minust on kasu kui mina küsin.
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

23-12-2010 21:00
Postitus: #4

Enamasti peab ikka see küsima kes kuulis, muidu ei ole kasu.
Ma tean omast kogemusest, et pimeduse (tundmatu) kartus on suur aga kui kord oled juba vastu rääkinud siis küll avanevad ka uksed ja sealt edasi juba poole lihtsam.
Preilikass
Vana kala

23-12-2010 21:11
Postitus: #5

Aga võis ju ka tõesti vaid viirastust kuulda? Mina kuulsin paar nädalat tagasi, täitsa võpatasin. Nagu keegi oleks öelnud `ära` (või oli see üks küsisõna hoopis, ei mäleta täpselt, kuid `ära` tuleb tuttav ette). Kõigel, mida kuuldakse, ei ole ka nö põhja all. Smile Kui oli midagi olulist, küllap see siis kordub.
Animus
Tavaliige

23-12-2010 21:13
Postitus: #6

(23-12-2010 21:00 )Ilo Kirjutas:  Enamasti peab ikka see küsima kes kuulis, muidu ei ole kasu.
Ma tean omast kogemusest, et pimeduse (tundmatu) kartus on suur aga kui kord oled juba vastu rääkinud siis küll avanevad ka uksed ja sealt edasi juba poole lihtsam.

Seda minagi,aga ta ei julge no eks vaatab,et kui asi veel kordub siis võtan ise midagi ette.
Q11
Veteran

23-06-2021 15:19
Postitus: #7
RE: Sosistamine!
„Täna vastu hommikut kella poole kuue ajal ärkas mu tüdruk sellepärast ülesse,et keegi sosistas talle midagi kõrva.“

Astraali mineku hääled-Koputamine, karjatused, nime hüüdmised. Lihtsalt see välja kannatada ja siis „vopsti“ oledki Vaimuilmas.
Ma ei tea kas see päris õige seletus on aga mulle tundub, et mingi aju osa kontrollib „ehmatustega“ kas oled ikka juba magama jäänud.Hrmm

https://ärkaja.com/index.php
isemaag
Veteran

23-06-2021 21:35
Postitus: #8
RE: Sosistamine!
(23-06-2021 15:19 )Q11 Kirjutas:  „Täna vastu hommikut kella poole kuue ajal ärkas mu tüdruk sellepärast ülesse,et keegi sosistas talle midagi kõrva.“

Astraali mineku hääled-Koputamine, karjatused, nime hüüdmised. Lihtsalt see välja kannatada ja siis „vopsti“ oledki Vaimuilmas.
Ma ei tea kas see päris õige seletus on aga mulle tundub, et mingi aju osa kontrollib „ehmatustega“ kas oled ikka juba magama jäänud.Hrmm
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Lihtsalt niisama lsada oleks kuidagi eraldi. Mind näiteks alati äratatakse unest üles justjust mõni sekund enne, kui oleksin norskama hakanud. Vali hrrrr käib kuulmisest läbi ja kohe olen ärkvel ja sätin lebamise asendit. Kas see on mulle ehmatamiseks või muuks, ennemini vist isiklik käsk antud ja kõik on korras nagu Norras. Normaalsed inimesed ikka lähevad arsti juurde ja lasevad midagi manustada või isegi ära lõigata, täitsa normaalne. See lihtsalt niisama info.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Raske hingamine//Sosistamine FrozenxRose 14 5,577 04-07-2012 22:44
Viimane postitus: ekacariya

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog