Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010?
#1
Tere kõigile,

Siin on see, mis shamaan Kiesha (Väike Vanaema) teadis 2010. aastal juhtuvat,
http://littlegrandmother.net/Media.aspx Tekst on võetud eelviimasese video 26. minutist.

* Ühine, eelajalooline püha sümbol kogu maailmas oli spiraal.
Keltidel tähendas see kogu universumi; igavikulist ja jumalikku. Roomlaste ja kreeklaste jaoks aga Jumalaid, Hinge ühtsust. Aborigeenid - kõik imeline. Islamid kasutasid spiraali pühade asjade (Jumal) kujutamiseks, mida nad ei kirjutanud... Põlis-Ameeriklased uskusid, et see on kõik energia, kogu Teadvus, Suur Vaim; Maiade jaoks tähendas spiraal aastaaegu, eluringi...
See sümbol oli kõigil ühine, kuna iga eelajalooline kultuur nägi midagi täpselt ühesugust.
2009. aastal võis seda jälle näha maailma mitmetes paikades, mida teadlased seletada ei oska.

http://www.youtube.com/watch?v=J5_8MVctp...re=related

Avastused 2010. aastal:

* Puma Punku on tehtud kivist, mis ei kuulu sinna piirkonda ja nii täpselt, et me ei saaks seda täna järgi teha ei laseri ega kristalliga. Iga hoone joon vastab täpselt tähemustrile taevas.
* Koht nimega Dendera polnud ehitatud ainult inimkäte poolt. Sealt leiti modernseid lambipirne, mis on üle 17 000 aasta vanad.
* Kreekast leiti muistseid kompuutreid.
* Ilma kahtluse varjuta tõestati teaduse poolt, et Giza ja Tikali linnad klapivad omavahel kõige täpsema üksikasjani. Lisaks on nende kolmikõde kuul.
* 17 000 aastat vana linn Boliivias (Tia Vocan vms) paigutatud nagu päikesesüsteem.
* Iisraeli templi kupli all instruktsioonid elamiseks inimestele. Samjuti infot iidsetest linnadest, milledest me väga vähe teame.
* Etioopial on midagi peaaegu veel väärtuslikumat kui miski siin planeedil. Seal, väikeses valges kirikus on ainult üks tuba, kus pime mees valvab karpi. Ja kui see pime mees sureb, asub tema kohale järgmine. Selles karbis on iidsed seadused inimkonnale.

Mõned teised tõed tuntud nimede kohta.

* Nikola Tesla. Mida kõike on meie eest tema kohta varjatud, kuna valitsus ütleb kas ta tegi või ei teinud. [url=http://]http://en.wikipedia.org/wiki/Nicola_Tesla
Meil on võim muuta ilma ja see mees teadis tõde, kuidas seda teha.
* Isaac Newton teadis midagi vahemaa, aja ja ruumi kohta, millest teadus alles hakkab aru saama.


* Muistsed linnad olid ehitatud väga täpsete mõõtkavade järgi ja ka nendest tuleb mõndagi päevavalgele.
* Kõik saladused s.h. valitsuste kinni mätsimised paljastuvad. Nagu ka teadmised UFOdest ja Kõrgemast Intelligentsist.
* Tervenemis võimalused löövad õide.
* Selgeltnägemisvõimed tõestatakse ja aktsepteeritakse teaduse poolt üle maailma kui fakti.
* Uued avastused viivad teadmisteni, kuidas saada me luud ja kondid palju tugevamaks ja parandatud, pärast mida me võime elada tublisti üle 90-ne eluaasta. Teadmised paranemis- ja tervenemis võimalustest.
* Mustad veed puhastatakse.
* Laste sunnitööd tulevad täielikult päevavalgele ja need hävitatakse.

Kui pettused välja tulevad, peaksid aru saama, et me oleme elanud udus ja, et Sinu võimed on palju suuremad kui oled arvanud.
On veel midagi, millest on arutletud ja mida paljud on oma silmaga näinud. Inimese tehtud väga operatiivne ja funktsionaalne masin, mis võimaldab toota piisavalt energiat kogu planeedi jaoks. See funktsioneerib juba praegu.
Meie planeedil juhtub uskumatuid asju, mis lahendavad palju probleeme. Mõelda vaid, mida me saaksime selle tehnoloogiaga teha kui see on võetud ära valedest kätest - võimult, valitsuselt ja religioonilt. Ning asetatakse inimeste kätte, kes elavad südamest. Mõelge, mida me võiksime luua.

Kas need uudised on teieni jõudnud või kuidas?
Vasta
#2
Selles Väikeses Vanaemas paneb kahtlema üks suur detail tema novembrikuises salvestuses Šveitsis. Ta eietab pisarsilmil Mehiko lahe naftareostuse teemadel. Sorri, aga kui selline "tarkuste hoidja" ei tee vahet pettuse ja tegelikkuse vahel sellises maastaabis, siis kuivõrd tõene saab olla tema ülejäänud informatsioon?
http://www.youtube.com/watch?v=0dOBlV-nWVw&NR=1
Vasta
#3
Puhtalt oma kogemusest võin öelda, et ise hakkasin tajuma teadvust just 2010.aasta novembri lõpu poole.
Vasta
#4
Matrix, mis vahet seal on, kas see reostus tekitati meelega või kogemata? Reostus ja katastrof on see igaljuhul.
Vasta
#5
Massilist reostust pole olnud.
Vasta
#6
(27-01-2011, 15:53 )Matrix Kirjutas: Selles Väikeses Vanaemas paneb kahtlema üks suur detail tema novembrikuises salvestuses Šveitsis. Ta eietab pisarsilmil Mehiko lahe naftareostuse teemadel. Sorri, aga kui selline "tarkuste hoidja" ei tee vahet pettuse ja tegelikkuse vahel sellises maastaabis, siis kuivõrd tõene saab olla tema ülejäänud informatsioon?
http://www.youtube.com/watch?v=0dOBlV-nWVw&NR=1
Millistele argumentidele toetudes saab väita, et see on pettus?

Ma vaatasin videot küll, aga ma ei saa kõneldud ameerika inglise keelest kuigi hästi aru (kirjutatust saan paremini). Ainult jutuubi põhjal ei saa ma küll oma senist arvamust muuta.

Vasta
#7
(27-01-2011, 16:20 )Matrix Kirjutas: Massilist reostust pole olnud.
Tunnistan ausalt, et seda ei teadnud ka mina mitte. Kust pärineb sinu info?
Vasta
#8
Seda, et massilist reostust pole - sellisest infost on huvitatud BP ise. See firma on ei tea kelle ära ostnud. See on väga suur ja pika ajalooga kompanii.
Vasta
#9
Mehiko lahe naftareostuse teema ise on juba reostus ja kui kaugele see jõudis. Räägime sellest ka siin ju Smile
Vasta
#10
(27-01-2011, 16:26 )lihtsalt Kirjutas: Mehiko lahe naftareostuse teema ise on juba reostus ja kui kaugele see jõudis. Räägime sellest ka siin ju Smile
Kas Sa siis pooldaksid kinnimätsimist?
Liigset tähelepanu pole muidugi vaja, aga mu meelest pole see teema seda saanudki. Oleneb muidugi sellest, KUI seal tõesti palju vähem juhtus kui räägiti. Ma ei tea ju.

Vasta
#11
Minu info pärineb internetist ja tuttavatelt Floridast. Toksige suvalisse otsingumootorisse või Youtube'i sisse otsingusõnad Mexico Gulf Oil Spill Hoax või BP Oil Spill Lie või BP Deception ja infot tuleb kui külluse sarvest. Isegi BBC ja CNN avaldavad kahtlust katastroofi tegelikkuse ja ulatuse kohta.

Tegemist oli instseneeritud ja ettekavatsetud hirmsa vaatemängulise plahvatusega, mille kohta avalikus meedias näidati vaid üksikuid "ametlikke" kaadreid. Piirkond suleti ja naftareostustöödest jäi mulje. Enamus kaadreid, mis avalikustati olid arvutisimulatsioonid ja kaadrid mingist veealusest lekkivast torust. Tegelikult puuriti auk loodusliku asfaldivulkaani sisse, milliseid esimeb Mehiko lahes looduslikult tuhandeid ja mille väljalaske pistab nahka bakteritearmee, kes on asfalti konsumeerinud juba aegade algusest peale ja seeläbi hoopis rikastavad lahe floora ja fauna toidulauda. Ulatuslikke reostusalasid randadel pole olnud ja kilpkonnad elavad ning tegutsevad randade lähistel ning randades endiselt. See keskkonnakatastroof on üksühele sama stsenaariumiga nagu lennuk Pentagonis.
Vasta
#12
Hmm ... ei oskagi nüüd midagi arvata veel.

Meil (Eestis) raadios räägiti, et see reostus on kuskil sügavamates kihtides, et niisama rannal jalutades ei näe jah. Ega see jutuub nüüd ka usaldusväärsem ei ole kui ametlik meedia, seal on ikka igasusgust "omaloomingut" hulgem (kuigi õigeid asju ka).

Miks oli vaja sellist lavastust? Nafta hinna tõstmiseks?
Vasta
#13
(27-01-2011, 16:29 )Marina Kirjutas:
(27-01-2011, 16:26 )lihtsalt Kirjutas: Mehiko lahe naftareostuse teema ise on juba reostus ja kui kaugele see jõudis. Räägime sellest ka siin ju Smile
Kas Sa siis pooldaksid kinnimätsimist?
Liigset tähelepanu pole muidugi vaja, aga mu meelest pole see teema seda saanudki. Oleneb muidugi sellest, KUI seal tõesti palju vähem juhtus kui räägiti. Ma ei tea ju.

Ma pooldan potentsiaali ja kahjuks või õnneks ma selles teemas seda enam väga ei näe wink
Aga otseloomulikult tõde peitub ka arutelus. Ja see on antud hetkel Teile(Marina) vägagi oluline.
Vasta
#14
(27-01-2011, 16:49 )Marina Kirjutas: Hmm ... ei oskagi nüüd midagi arvata veel.

Meil (Eestis) raadios räägiti, et see reostus on kuskil sügavamates kihtides, et niisama rannal jalutades ei näe jah. Ega see jutuub nüüd ka usaldusväärsem ei ole kui ametlik meedia, seal on ikka igasusgust "omaloomingut" hulgem (kuigi õigeid asju ka).

Miks oli vaja sellist lavastust? Nafta hinna tõstmiseks?

Millest räägib ERR ja trükib meie ajakirjandus? Korrutab ametlike infokanalite poolt edastatut. Kõik mida ma tolle "katastroofi" tipphetkel kuulsin või lugesin oli teoreetiline heietus nn ametliku info ümber.

Kui mu tuttav, kes elab Tampa lahe ääres edastas mulle 60 päeva möödudes "katastroofi" algusest, et tööstuslik kalapüük on keelatud ja mereleminek on samuti keelu all, aga mingeid märke reostusest pole, siis hakkasin asja rohkem uurima ja iga päevaga ilmnes järjest rohkem ja rohkem infot selle kohta, et midagi on totaalselt valesti ja kogu ametlik meediakära on läbipaistvalt jama.

http://www.youtube.com/watch?v=3U_qNSMAY...re=related

Üks tulemus, milleni see õli-jama on viinud, on see, et tööstusliku kalapüügi ärakeelamisega on pandud tõsine põnts piirkonna majandusele - on ju Mehiko lahe ümbruses arvestatav vee-andide majandusest elatuv elanikkond. Loomulikult hakkas peale seda "pauku" ka naftahindade ümber järjekordne trall pihta.

Ja kummalisel kombel on Mehiko lahe õhuruum muudetud lennukeelutsooniks. Milles asi? Kas kõrgel õhus tiirlevat eralennukit ähvardab mõni uus plahvatus või... on sealt äkki näha, et õlireostust pole olemas.

Ja ikkagi - kogu selle hämamise taustal muutuvad Väikese Vanaema pisarad ebausutavaks ja seeläbi kogu tema "tarkus" kah.

Etioopia "saladus" ja selle pime valvur on väga vana info - selle kohta on Graham Hancook terve raamatu kirjutanud "Märk ja pitser", mille esmatrükk ilmus 1992. aastal.
Vasta
#15
Pole veel neid videoid läbi vaadanud, aga see jutt, mille erfekt meile tõlkis, vastab ju kõik tõele.
Ainult, et need avastused on kõik ammuilma tehtud, mitte 2010 aastal.
Spiraal on tõesti eelajalooline püha sümbol kogu maailmas. Õigemini küll labürindid või mandalad.
Tegin isegi siia kunagi teema Labürindid Eestis ja mujal maailmas:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...3%BCrindid

Puma punku kohta ka kõik õige, isegi kirjutanud sellest:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Puma+Punku

Dendera lambipirnidest meil minu teada ka eraldi teema ja sellest on ka teistes teemades juttu olnud.
Kreekast leitud esimesest raalist - Antikytheria mehhanismist oli meil samuti alles hiljuti juttu:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ntikythera

Seda, et Giza ja Tikali linnad klapivad omavahel kõige täpsema üksikasjani - seda võis varem küll ainult oletada aga, et Kuu peal on nende kolmikõde - seda veel ei teadnud.

Isaac Newton teadis aga rohkemgi.
Eks tegelenud ta ju oma 30 aastat ka alkeemiaga. Ja nagu ma ennegi maininud olen,
oli ta arvat. a. 1691-1727 Siioni Ühenduse suurmeister.
Newton uuris sakraalgeomeetriat ja numeroloogiat, uskus, et Piibel sisaldab salajast koodi
( Piibli kood), ja et Saalomoni templi konfiguratsioonis peituvad alkeemilised valemid.

Päikesesüsteemi kujuliselt on palju linnu ja asulaid maailmas püstitatud. Isegi kirjutasin ühest alles mõni aeg tagasi:
Tesla tähelepanuväärsete saavutuste kohta on meil ka päris palju ja pikalt juttu heietatud.
Et muistsed linnad olid ehitatud väga täpsete mõõtkavade järgi - see ju ka ammuilma teada. Vähemalt neile, kes raamatu "Atlantise kavand" läbi lugenud.
Ja tervenemisvõimaluste uudsed uudised jõuavad ju iga päev meieni. Internet neid uudiseid täis. Alles eile kirjutasin ühes teemas holistilisest teraapiast.
Aga see Mehhiko lahe ja muud naftareostused - nende kohta vaatasin alles kuu aega tagasi pikka dokfilmi - ja nende taga on minu arvates hiidkorporatsioonide raha kokkuhoid ja äärmine lohakus. Neid õnnetusi on olnud hulgim. Kas keegi kuri käsi lisaks veel nende taga - ei tea.
Muidu samasuguse jutu kui see shamaan Kiesha jutt, oleks juba olemasolevatele teadmistele tuginedes võinud ükskõik kes kokku kirjutada.
V.a. ennutused lähitulevikuks.
Eespoolne tõlgitud lõik:
"Etioopial on midagi peaaegu veel väärtuslikumat kui miski siin planeedil. Seal, väikeses valges kirikus on ainult üks tuba, kus pime mees valvab karpi. Ja kui see pime mees sureb, asub tema kohale järgmine. Selles karbis on iidsed seadused inimkonnale.
Esmapilgul tundus see lause väga intrigeeriv ja ma hakkasin kohe mõtlema, et ometi üks asi, millest ma pole kuulnudki, aga:
Ka see on juba ammu teada, mis kirik see on ja mida seal hoitakse. Ja see ei ole karp ja et seal on iidsed seadused inimkonnale, selles ma nüüd küll kahtlen. Seal, kui just seal (milles ma samuti kahtlen) on hoopis midagi veelgi tähtsamat kui seadused inimkonnale.
Mis see võiks küll olla?
Lihtsalt tahaks teada, kas keegi üldse loeb teavet, mida foorumisse panen?
Asja lihtsustamiseks - ka selle "karbi" kohta on pikk omaette teema. Samuti väidetakse et neid on maailmas kokku kolm.

Aga tänud Erfekt selle teema tegemise eest!Smile

Vasta
#16
(27-01-2011, 17:29 )Matrix Kirjutas: Ja kummalisel kombel on Mehiko lahe õhuruum muudetud lennukeelutsooniks. Milles asi? Kas kõrgel õhus tiirlevat eralennukit ähvardab mõni uus plahvatus või... on sealt äkki näha, et õlireostust pole olemas.
Ma arvan, et antud video räägib enda eest miks etendati meile naftaleket ja miks ei tohi lennukitega sealt üle sõita! Bleh
Vasta
#17
(27-01-2011, 16:20 )Matrix Kirjutas: Massilist reostust pole olnud.

Vot see on nüüd juba küll vandenõuteooria.

See nafta mida koristamas käiakse, see Corexit mida sinna puistatakse, need inimesed kes haigestuvad ja kõik need kalad ja muud mereelukad kes reostunult ja surnult kaldale uhutakse KOGU lahe piirkonnas on tulnud millest? Puhtast õhust? Kui väidad, et "isegi BBC ja CNN ütlevad, et "ei ole roestust" siis mida need samad BBC ja CNN mõned kuud tagasi näitasid? Suuri naftalaike Mehhiko lahel, sentimeetrite paksusi nafta kihte rannikutel, surnud ja surevaid loomi kõik see oli lavastus? Nüüd ma olen küll hämmingus - mõnevõrra rõõmus, et pole aga selles paneb mind KÕVASTI kahtlema see, et üks minu sõber kes oli samal ajal - õnnetuse esimesed nädalad - Floridas suvitamas KINNITAS õnnetuse fakti ning ütles, et jättis oma puhkuse nädala võrra lühemaks kuna rand oli täis naftat ja surnud linde ja kalu!

Kumba/keda nüüd uskuda - sinu sõpru ja CNN/BBC-d või oma sõpra ja paljusi teisi tunnistajaid kes väidavad, et reostus ON ja seal inimesed siiani koristavad naftat ja laipu rannikult?
Vasta
#18
CNN/BBC pole öelnud, et "reostust ei ole" vaid avaldavad imestust, et pole märke massilisest reostusest. Mis puutub kaldale uhutud laipadesse, siis pole neil märke naftareostusesse suremisest vaid tegu on mingit muud sorti mürgistustega. Minu Tampa semu väidab endiselt, et õlireostust pole randadel rohkem kui seda on olnud viimase paarikümne aasta jooksul. Ikkagi on ju tegu naftapuurimise piirkonnaga ja siinseal on õlilekkeid olnud pidevalt. Õlikoristustehnikat koos inimestega töllerdab siin/seal pidevalt, aga nende tegevusest pole märkigi. Kõik märgid viitavad aktiivse tegevuse imitatsioonile.

Sellesama Corexit'i kohta on teada, et tegu on ülimalt toksilise kemikaaliga
http://www.huffingtonpost.com/2010/06/10...07769.html
Kui arvestada veel, et üheks põhiliseks Mehiko lahe "naftareostuse" likvideerimise USA valitsuse poolseks kontraktoriks on selline kompanii nagu Halliburton, siis viivad seosed vägisi just vandenõude juurde.
Muideks, vandenõu ja vandenõu teooria on kaks eri asja.

Ligi 50% USA mereandidest tuleb inimeste lauale Mehiko lahe piirkonnast ja sealsete vete mürgitamine läheb vägisi ühte rööpasse elanikkonna reguleerimise vandenõuideedega.

Ma ei saa sinna midagi parata, aga mul on kahtlused ja ma pole ainus.
Vasta
#19
Obama räägib http://www.whitehouse.gov/deepwater-bp-oil-spill/
Vasta
#20
Nojahh - "massiline" on subjektiivne - kelle jaoks kui palju on massiline. Hetkel siiski pean tõenäolisemaks asjade
sellist käiku - sinu poolt viidatud kontrolli eesmärgil LASTI juhtuda õnnetusel - võimalik, et aidati kaasa põhjusel,
et "asi" toimuks vajalikul hetkel - peamiselt ajal kui Golfo hoovus võtab sealt kaasa sooja vee P.Euroopa talviseks
kütmiseks. Nafta kile vee pinnal ei lase veel soojeneda ning meie siin saame omale talve mida alles annab mäletada.
Ei ole ju saladuseks, et pea KOGU Euroopas on hetkel talv mis lööb rekordeid skaala igasse otsa - nii külm kui kuum
rääkimata ka sademete hulgast iseloomust. Teiseks siis ka see elanikonna kunstlik reguleerimine ehk selleks Mehhiko
lahe reostamine. Nafta hulk seal ei pruugi üksi anda piisavat tulemust ja selleks võeti appi see Corexit. Minu jaoks
on aga kaheldamatu, et seal toimus ja toimub siiani SUUR naftareostus - arvata võib, et senini suurim mis toimunud
ajast kui nafta puurimine sai tööstuslikule alusele. Kõik muu kisa kära seal ümber on tähelepanu kõrvale juhtimiseks
oma põhiplaanilt - reguleerimine (inimesed, ressursid või mida iganes) NENDE kasuks.
Vasta
#21
(27-01-2011, 15:40 )Erfekt Kirjutas: * Nikola Tesla. Mida kõike on meie eest tema kohta varjatud, kuna valitsus ütleb kas ta tegi või ei teinud. http://en.wikipedia.org/wiki/Nicola_Tesla Meil on võim muuta ilma ja see mees teadis tõde, kuidas seda teha.

Kas need uudised on teieni jõudnud või kuidas?

Nagu ma eespool ütlesin, on need uudised meieni jõudnud.
Lisan siia video natside UFO-tehnoloogia ja Tesla:
http://www.youtube.com/watch?v=sABpGFzxebQ
Kõrval veel videod 2 osa: Tesla tehnoloogia töötab väga hästi.

Vasta
#22
Tänud!
Puma Punku teemasse võiks siis lisada, et iga ehitise joon vastab täpselt tähemustrile taevas.
Ja jääbki üle oodata imemasina ilmumist, mis toodaks energiat kogu planeedile Smile Smile
Vasta
#23
Mina tean ainult, et Puma Punkus ühe teistest eemal asuva viie ühesuguse süvendiga monoliidi juures suureneb kompassinõela kõrvalekalle igas järgmises süvendis eelmisega võrreldes kahekordseks. Miks see nii on - ei tea.
Puna Punku teemasse on minu arvates kõik tähtsam juba lisatud. Sealsed mõistatused on aga lahendamata siiani. Keegi ei tea, kes selle ehitise püstitas ja ei tea ka, kes selle lammutas.
Toon Euroopa näite selle kohta, et on reas menhirid ja igaüks neist kujutab üht meie päikesesüsteemi planeetidest.
Tegemist Carnaci megaliitidega Prantsusmaal Bretagne´is.
Nimelt Bretagne´is Vilaine´i jõe orus asub samuti tõeline meie päikesesüsteemi koopia. Ligi 50 km alal on reas menhirid ja igaüks neist kujutab üht meie päikesesüsteemi planeetidest. Alles 2000.a. suvel uurisid arheoloogid välja nende saladuse. Messaci linna lähedal kõrgub keset metsa üle 4 m kõrgune monoliit ja see tähistab planeet Marssi. Sellest 150 m kaugusel seisavad kaks meetrikõrgust monoliiti, mis sümboliseerivad Marsi mõlemat Kuud Phobost ja Deimost. 25 km kaugusel Masacist seisab menhir, mis sümboliseerib Päikest. Menhiri, mis tähistab Jupiteri, ümbritseb 17 väiksemat monoliiti, kuid 17 Jupiteri Kuu avastati alles 1999.a.
Tutvumiseks:
http://et.wikipedia.org/wiki/Menhir
Pildid nendest menhiridest seal Bretagne´is Vilaine´i jõe orus:
http://www.megalithic.co.uk/search.php?q...pe=stories
Carnaci megaliidid eesti keeles pluss video:
http://1helin.wordpress.com/2008/02/25/carnac-menhirs/
Oxfordi tehnika prof. A. Thom (1894-1985) arvab, et Carnaci megaliidid olid kavandatud astronoomilisteks vaatlusteks, eriti Kuu uurimiseks.
Küllap oli sama otstarve ka Puma Punkul.
Nendel "karpidel", aga mida on kolm ja mille kindel asukoht on teadmata, on pärimuste järgi tappev jõud kahjuliku kiirguse näol. Arvatakse, et need võisid olla võimsuselt generatiivsed ülijuhid.
Mulle tundub, et see sensitiiv väljendub kas tahtlikult või teadmatusest nii, et temast on võrdlemisi raske aru saada.
Vasta
#24
Müstik, ma pigem arvan, et viga on minus. Ma pole üldse konkreetne.
Jätsingi lisamata, mida need spiraalid taevas siis tähendavat.
- Uut energiat ja "abi" teadlikkuse ja üldise vibratsioonitaseme tõstmiseks vms. Smile
Vasta
#25
Sorry! Ei olnud varem märganud sinu vastust.
Kas pead silmas neid UFO-spiraale? Norra UFO-spiraalide puhul räägiti küll teadlikkuse tõstmisest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 251 110,839 25-12-2023, 14:51
Viimane postitus: isemaag
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 176 28,966 21-07-2020, 08:15
Viimane postitus: xcad
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 9,835 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 2,636 12-02-2016, 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,660 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 2,392 21-09-2013, 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,152 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,972 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,103 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt
  kas keegi teab midagi sensitiiv Valterist? sandra005 5 3,223 21-05-2012, 22:43
Viimane postitus: Zinerg

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat