Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Insomnia ehk unetus
#76
On selline antihüpersant Naniprus ehk nitroprussiidnaatrium, veenisiseseks manustamiseks. Selle toime algab kohe, kestab vaid manustamise ajal ja lõpeb kohe peale manustamist ning ei jäta järelmõjusid. Manustamise aja saad reguleerida tilgutiaparaadiga-perfuusseriga, sisestad sinna manustamise aja ja koguse, lükkad kanüüli veeni ja heidad pikali.

Mul vanaema tegi ise rahvatarkuse järgi, õhtal piale sööki võttis korraga sisse unerohtu ja lahtistit.....
Vasta
#77
Head soovitused, süstal otse veeni alaealisele:o
Kui uni ei tule siis osta apteegist palderjanitablette, need teevad uniseks ning ei ole kahjulikud ega sisalda alkoholi ega muid aineid ja ka meega tee aitab uinuda, lihtsalt mee söömine teeb kaa uniseksSmile
Vasta
#78
Okei, ma proovin siis meega teed.
Vasta
#79
kui mett teega siis vaat, et tee liiga kuum ei ole kuna mesi kaotab oma head omadused kuumas, ja ega iga tee ei sobi ka enne magama minekut,vaid vastupidi saad korraliku kofeiini laksu hoopiskiLaugh
Vasta
#80
milliseid palderjanitabletid sobivad?
Vasta
#81
Kui sa oled väga väsinud, jääd alati magama. Olgu siis ärkvelolekuajaks 1 väsitav päev või 5 sellist, kui sa midagi ei tee, mis sind väsitaks. Kui sul just mingi kahtlane haigus küljes pole.
Vasta
#82
On lühikesi perjoode, mil ma öösiti normaalselt magada ei saa. Jään magama kas alles hommikutundidel või olen ööläbi üleval. Samas ei ole see ka tavaline ärkvelolek, kuna midagi produktiivset teha ei jaksa. Leidsin, et kui esimesest paanikast üle saada ("appi miks ma ei maga juba, vaja ju vara tõusta" jne), keha täiesti lõdvaks lasta, siis justkui magaks ennast hommikuks välja ilma, et aju reaalselt magama jääks.
Niisiis olen ma vahel öid järjest tundide viisi üleval, puhkan keha ilma, et reaalselt magama jääks.
Olen tähele pannud, et öösiti on mõistus avatum kui päeval. Ehk on see sellepärast, et öössel tegeled sa oma tegelike mõtetega ja soovidega, lased oma ideedel rahulikult kuju võtta ilma kõrvaliste inimeste mõjutusteta?
Ka on tajud ja meeled kordades erksamad. Näiteks hakkan ma niiviisi öösiti üleval olles läbi peopesade erinevaid energiaid tunnetama, või tunnen toas kedagi liikumas.
Ideed, mis sel ajal tulevad, on tihti väärtuslikud, probleem on aga selles, et kuna keha ei ole sama ärkvel kui mõistus, siis jäävad need mõtted ülesmärkimata ja hommikul on neid raske meenutada.

Küsimus on siis selline, et kuidas selliseid poolärkvel olekuid ära kasutada?
Või kuidas kasutada oma keha selles olekus ilma seisundist välja tulemata/üles ärkamata? Aga mis saab siis puhkuset, mida organism vajab?

Kuna pooltest kordadest ei ole ma siiski suutnud 5-6 tunnise ärkveloleku ajal keha välja puhata, siis järgneb paar tunnikest magamist koos kummaliste unenägudega. Näiteks nägin täna, et kööginurgast tuli välja ja liikus majas nähtamatuna saatan. Ta ei olnud üksi, keegi oli kaasas. Kord tulid nad kahe poolalasti mehe kujul, seisid mu kõrvale, me rääkisime midagi kushulgas ütlesin talle, et ta enam nähtamatuna majas ringi ei liiguks, kuna see hirmutab mind. Peale nende kahe nägin majas veel ema ja vist ka isa.

Vasta
#83
Seda kogevad praegusel perioodil väga paljud inimesed. Sein erinevate dimensioonide, tasandite, maailmade (kuidas iganes me neid ka ei nimetaks) vahel hakkab õhukeseks kuluma. Selles pole midagi halba, see kõik on väga OK Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,138 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,371 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,752 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat