Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitab või lihtsalt lollid kuulujutud?
#1
Kui Pirital Lükati teed mööda alla minna (lasnamäe poolt), enne silda vasakule pöörata ja siis liikuda mööda pirita jõe kallast otse edasi, siis mõne aja pärast satute ühte looduskaunisse kohta, kust leiate mahajäetud 19. sajandi klassitsismi stiilis mõisakompleksi, mis nüüd küll falcki poolt valvele on võetud ja mille peahoone katus taastatud on.. Seal samas on ka palju muid hivitavaid objekte, nende seas näiteks maaalused katekombid ja mahajäetud haigla. Viimasest siis juttu.

[Pilt: map.jpg]

Väliselt haiglat või polikliinikut meenutav (arvatavasti) 20. sajandi alguses ehitatud hoone, mis on 3 korruseline, on juba mõnda aega mahajäetud. Oleme sõbraga ikka mitmeid kordi seal käinud, teatud ringkondades liiguvad jutud, et selle kõige ülemisel (katuse) korrusel pidavat öösel hääli kuulma, valgus põlema jms. Aga viimati kuulsin ma midagi paranormaalselt kahtlustäratavat selle kohta u. 4 aastat tagasi.. Seekord läksime lihtsalt üks augustikuu päikeselisel päeval sinna maja ümbrusesse (kuna see lihtsalt looduslikult nii kaunis koht) pilte tegema. Et siis vaadake ise: tegime kohe esimese pildi peaukse ees, kaamerat ei raputatud, enne pildi tegemist oli pildistaja täpselt fokuseerinud;

[Pilt: DSC00447.jpg]

Edaspidi olime veel paar pilti teinud, aga need tulid normaalselt. Vahepeal nägime me jalgrattureid ratastega enda kõrval mööda kõndimas, mees ja naine. Mees oli siis öelnud, et vaata see hoone kummitab. Naine öelnud, et jaa, mis sa ajad, mille peale mees öelnud et seal pööningu ´aknast pidavat vahest mingi tüdruk vaatama, õhtuti..
Eks külastage kohta ja vaadake ise.
Vasta
#2
tean sellest majast niipalju et üks tuttav tüdruk ütles et see maja tekitab temas külmavärinaid... üks talv sai raja peal suusatades ( õhtul ) ka seda nats vaadatud ja uudistatud aga midagi erilist ma tol momendil küll ei näinud...

http://img402.imageshack.us/img402/9144/untitledda9.jpg

Muudetud: 9-9-07 kell 00:18:26 Lauri-L
Vasta
#3
nojah.. külmavärinaid tekitab minuski.. vaata selle palateid, neil on seintes avaused, et toitu saaks haigetele anda ohutult.. nagu mingi närvihaigla.. Laugh saaks veel selle ajalugu kuskilt uurida..
Vasta
#4
See, et mõis mingist X-ajast pärit on, ei tähenda ometi, et see kummitab. Eestis ja mujal maailmas on erinevaid mõisaid sadu tuhandeid. Räägitakse jah, et: "Seal ja teises mõisas pidavat kummitama mingi keskajast pärit verejanuline timukas...!" Neid räägitakse sellepärast, et turiste "sisse vedada". Ja see teine pilt on arvatavasti ikka mingi kaamera apsakas. Jääksin rohkem uskuma, kui seal pildil oleks mingi hõljuv kogu. Aga et pilt ise mingi udune on...(i)
Vasta
#5
Kas see mahajäetud maja võib kummitada?

Tegime seal pilte ja kas on võimalik, et need on mingid kummitused või vaimud?

http://imageshack.us/photo/my-images/703/tont2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/tont1.jpg/

Vasta
#6
Tont1 Sellel pildil võib olla Vaim aga kaldun arvama, et joodik vms...
Teisel pole midagi
Vasta
#7
Tont1 pildil on mingi graffit. Ja tont2 ülemises aknas ma küll midagi ei näinud ja alumises aknas seisab mingi tüüp kes hoiab seda maski scary moviest käes Laugh
Vasta
#8
Chris'i pildil pildistaja käsi värises või liikus pildi tegemise ajal, ei ole siin paranormaalsusega midagi pistmist. suema esimesel pildil ei suutnud ma midagi näha, teisel pildil on sul tõesti midagi jäädvustatud. Näen tõesti inimfiguuri antud pildil. Pea, juuksed, õlad ning kael on selgelt näha. Samuti tundub, et antud figuuril on seljas ülikond.
Vasta
#9
Sai ka Pirita kandis mahajäetud haigla juures ära käidud. Sai pilte ka tehtud (palju huvitavaid graffiteid oli majas sees seintele joonistatud Bleh ), eks vaatan mingi hetk kui arvutisse panen, kas on normaalsed pildid, aga peaks ikka olema. Vist on mingi hetk öösel ka tahtmine minna maja üle vaadata.
Aga veel, päeval kolamise koha pealt hakkasid huvitama need katakombid, tunduvad päris suurel alal olevat seal maa all, kolm käiku sisse jms, eriti lahe oli keskmisest sisse minna, paremal üks tunnel mis läheb järjest sügavamale pikalt. Kaugele ei läinud, lamp jäi mahaLaugh. Millal ja milleks need kunagi tehtud on, teab keegi?
Vasta
#10
Natuke otsisin internetist. Kui need on katakombid, siis haiglaga seotud?

Katakombid on maa-alused käigustikud või koopad, mille seintesse maeti surnuid.
Ütleb Vikipeedia.

On see seal nii või on need mingi muu eesmärgiga? Kui nii, siis on võimalus ka paranormaalsusteks suurem ehk. Bleh Bleh
Vasta
#11
Väike pildiseeria. Bleh
Paranormaalsed graffitid. Laugh
https://picasaweb.google.com/10228608821...laiN9oClEQ

Sellest samast mahajäetud haiglast siis.
Vasta
#12
Ja jällegi pean paljud pettuma panema nagu Piiumetsa mõisa puhul.
Olen kordi ja kordi antud kohas viibinud, kuna elan ligidal, ning kordagi pole isegi muljet jäänud, et seal kummitada võiks.
Järgmine või ülejärgmine nädal käin kaameraga Piiumetsa mõisas ja üritan teemasse video ka upliodida. :I
Vasta
#13
(13-07-2011, 17:48 )suema Kirjutas: Kas see mahajäetud maja võib kummitada?

Tegime seal pilte ja kas on võimalik, et need on mingid kummitused või vaimud?

http://imageshack.us/photo/my-images/703/tont2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/tont1.jpg/

Selle nn mehikese suu on küll kole kahtlane .
Vasta
#14
(13-07-2011, 17:48 )suema Kirjutas: Kas see mahajäetud maja võib kummitada?

Tegime seal pilte ja kas on võimalik, et need on mingid kummitused või vaimud?

http://imageshack.us/photo/my-images/703/tont2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/tont1.jpg/

Mõlemal puhul on tolmu ja rasva segust tingitud plekkidega tegemist. Siiski, soovitan teinekord enne pildistamist prillilappiga puhtaks pühkida objektiivwink
Vasta
#15
Loodan, et natuke vanemasse teemasse lubatakse ka postitusi esitada. Smile Igastahes suema teisel pildil on tõesti mingi mehike, aga tema pea kuju on tõsiselt kahtlane. Kuidagi liiga ümmargune ja meenutab palli. marx07, kas sa oma pilte hoolikalt vaadanud pole? Mina olen leidnud ühelt pildilt ühe ebatavalise valge kogu. wink
Tundub, et isegi kaks. Teine kahtlane kogu on justkui natuke läbipaistvam. ( Ei osanud päris õiget sõnastust leida ) Laugh
Vasta
#16
(19-11-2011, 17:11 )MarmorDraakon Kirjutas: marx07, kas sa oma pilte hoolikalt vaadanud pole? Mina olen leidnud ühelt pildilt ühe ebatavalise valge kogu. wink
Tundub, et isegi kaks. Teine kahtlane kogu on justkui natuke läbipaistvam. ( Ei osanud päris õiget sõnastust leida ) Laugh

Hmm, saad äkki anda täpsustuse, et mis pildil Bleh, mul paar kahtlust nüüd on, aga ma ei tea.
Vasta
#17
Seal mäe sees ei ole tõepoolest katakombidega tegemist. Lihtne plaani järgi, kahe korruseline nõukaaegne varjend/punker. Kuna mäe otsas olid mingisufused alused, siis võib arvata et sidepidamiseks see seal mõeldud oli. Kui keskmisest uksest sisse minna, siis paremale suunduv pikk kordidor viib mäe küljes oleva betoonist punkrini. Olen ühe korra selle objekti läbi pildistanud ja rohkem sinna minna ei soovi. Viimasel korral oli seal sees keegi kui olime poole peale jõudnud, nende raudusteni millest reaalne varjend algab. Aga sellest juba aastaid möödas, võib olla on tegelased välja kolinud juba.
Vasta
#18
Sai ka vahepeal rohkem uuritud ja käidud, et jah, ma ei tea täpselt milleks kasutati aga miskised punkrid vms need on seal. Viimane kord sai ikka taskulamp ka kaasa võetud ja vaadatud kuhu käigud lähevad. Terve punker kõik läbi kolatud, mõlemad korrused, kedagi sees küll polnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,682 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,665 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,415 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kodus kummitab cherry- 17 12,715 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,098 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,224 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,692 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 4,042 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Energiasammas voi miski muu Ken 4 3,327 03-07-2012, 08:55
Viimane postitus: Celtic
  Kas see on orb või mitte tiigrimiisu 24 11,051 07-04-2012, 17:29
Viimane postitus: tiigrimiisu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat