Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tegu unenäos, tagajärg reaalsuses
#1
Uni: vana kivist maja (keskaegne tundub, selline robustne mört-kivi kooslus), aknast paistmas lambivalgus. Järgmine hetk olen seal majas ja vestlen mingi vanema mehega, kes, tuleb välja, et on vampiir. Läheb kähmluseks, kukun pikali (selili). Proovin eemale liikuda, samal ajal jalgadega näkku tagudes tüübile, siis haarab ta mõlema käega jalast ja hammustab kannast.

Ärkan suure vappumisega istukile ja tunnen, kuidas jalakand on soe ja selles on kerge tukse.

See on üks kõige jubedamaid ja meeldejäävamaid unenägusid, mis üldse näinud olen. Tollel eluetapil ei mäleta, et oleks mingisuguseid erilisi probleeme reaalses elus olnud.

P.S. Kui olin 5-aastane, hüppasin 2. korruse aknast alla ja kannaluusse tekkis mõra. Aga kand pole juba aastaid valutanud, seega välistan ka selle variandi.

Keegi oskab veel mõne näite või oma kogemuse tuua?
Vasta
#2
Kulla inimene - proovi palun nii, et tühik on koma ja punkti JÄREL. Jõudu.

Uni aga näitab, et asi seotud siiski sinu kannaga. Kand on inimesel üks nõrk koht.
Meenuta või ütlust "Achillese kand" - tunudb, et mingi asi siiski on seal vaevama
jäänud organismi ja see annab ennast tunda.
Vasta
#3
Mul hea sõber rääkis kunagi sarnase unenäo kogemusest.
Unenäos tungisid mingid maskides mehed tema korterisse ja tapsid vanemad ja õed.
Sõber olla voodi alla pugenud, kuid ta tõmmati sealt välja ja tulistati otsaette.
Selle peale ärganuna, tundis ta, et otsaesisel on üks valulik koht, mis tuikab.

Unenäod on ikka ühed kummalised asjad.
Väidetavalt leiab unenägu aset mõne sekundi jooksul, kuid uni tundub kestvat terveid tunde.
Vasta
#4
su aju reageerib sellele mida ta näeb.
saadab läbi kanna rohkem verd kuna arvab et seal on verekaotus, kuna seda sa just nägid.


ps. kui minu unenägudel oleks kõigil tagajärg siis oi oi oi oi Laugh
Vasta
#5
Ma arvan, et selles keha piirkonnas, mis unenäos vigastada saab, tekib lihtsalt magamise ajal mingi närvipinge, mis hiljem tunda annab (nagu näiteks unes rääkimise või jooksmisegagi, lihased pingulduvad).
Endal oli ka kunagi väga ammu sarnane kogemus: nägin õudusunenägu, kus mind mingid pätid tulistasid, kuul läks kõrva pihta, mille peale ma ärkasin üles ja terve järgmise päeva mul sama kõrv valutas.
Ja neid asju, mille tagajärjed unenäost reaalsusesse üle kandududa võivad, on veel teisigi, tuntuim näide on vast WC-s käimine...wink
Vasta
#6
Nägin unes, et astusin mänguasja peale ja väänasin jala välja, mille peale ärkasin. Tõusin, et minna kööki ja mu jalg oli nii valus hüppeliigesest, et võttis lonkama.
Mõned korrad on veel taolisi kummalisi uneseiku olnud.
Vasta
#7
jep, nii see ongi, aju ja keha töötavad koos, kui aju näeb ja tunneb et sul midagi juhtus (olgu ta reaalne või mitte) annab ta kohe valu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,529 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,491 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,877 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,945 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,577 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,447 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,328 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,193 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,499 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,858 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat