•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad unenäod ja nende tõlgendused
Sümbolid on ikka inimese poolt ja inimese nägemus.
Vasta
"Sümbolid on ikka inimese poolt ja inimese nägemus"
Jah aga imelik , et inimesed samu "nägemusi" näevad. Nojah..eks kõik inimesed on ühesugused vist siis...Smile
Vasta
(09-09-2019, 07:37 )Tinar Kirjutas:
(06-09-2019, 10:06 )Q11 Kirjutas: "Minul on asi kergem kui Q11-l sest ma olen näinud tuleviku unes ette"
Seda nimetatakse tulevikumäluks. Jah, tõepoolest on see nähtus inimestel harvem esinev.
Kas see nägemine nüüd nii hea on? Ei tea...aga sealt peaks idanema hakkama vaba tahte küsimus...Smile
Nimeta kuidas tahad, tegu on siiski tulevase st kunagi tulevikus mis ei olevat kindlalt ettemääratud, juhtuva nägemisega. Ja tegu pole minu algatusega vaid mind pani keegi-miski fakti ette. Kõrgem Mina elab tasandil kus pole mineviku ja tuleviku.

Toon ennustuslikud unenäod siia üle.

Et kas on nii hea ja vaba tahte küsimus. Minu hetke nägemus on, et on ikka hea, kui osatakse seda võtta mitte kui ettemääratust, vaid kui ühte võimalikest "õhus olevatest" stsenaariumitest ja käsitleda seda kas kui hoiatust või kui soovitavat varianti (kuid mis vajab ikka töötamist selle täideminekuks).

Mul on kogemusi, et kui inimesed näevad midagi halvaendelist unes, siis nad satuvad krampi, et nüüd nii lähebki, ja keelduvad edaspidi mingeid endelisi unesid nägemast. Kuid kui võtta seda ennet kui kingitust, et veel on aega ja võimalusi "rongi peatamiseks", siis on ju igavest hea asi. Või kuidas? Vaba tahet ju palju?



Vasta
"Kuid kui võtta seda ennet kui kingitust, et veel on aega ja võimalusi "rongi peatamiseks", siis on ju igavest hea asi. Või kuidas? Vaba tahet ju palju?"
Kust tuli "ennustuslik unenägu" ? Kusagilt "väljaspoolt"? Isegi kui tuli, Sa reageerid ju sellele paratamatult. "Ma teen nüüd nii", "Ma ei tee nii". Ja mõtted mis siis pähe tulevad järgnevad Sinu teole. Järgnevad.
Mitte, et väidaksin nagu "nägemist" ei eksisteeri, on küll....aga... sellist asja nagu tulevik ei eksisteeri...Smile
Vasta
Et sellist asja nagu tulevik ei eksisteeri. Olen ka seda meelt. Kõik, tulevik, olevik, minevik ja selle kõikvõimalikud variandid eksisteerivad ühekorraga koos. Aga ütleme siis nii, et selle keha jaoks on selline asi nagu tuleviku illusioon. Räägime sellest wink

Tsitaat:Isegi kui tuli, Sa reageerid ju sellele paratamatult. "Ma teen nüüd nii", "Ma ei tee nii". Ja mõtted mis siis pähe tulevad järgnevad Sinu teole. Järgnevad.
Sellest ma ei saanud aru, kuidas see vabasse tahtesse puutub. Mõtted on ainult mõtted. Illusioon missugune.
Vasta
"Kõik, tulevik, olevik, minevik ja selle kõikvõimalikud variandid eksisteerivad ühekorraga koos. "
ee..oot...mismõttes tulevik, olevik ja minevik eksisteerivad koos? Sina Minana ei "ela" ei eile ega homme. Sina Minana oled alati praegu, ehk Hetk. Oled Olend keda võib siis Hetkeks nimetada.
Tuleviku illusioon muidugi on olemas...a kus ta eksisteerib? jaa...hetkes praegu. Tulevik on Sinu enda sees Mannu...Smile
Vasta
No sedasama ma ju ütlesingi. Vb väheke teise rõhuasetusega.
Vasta
"No sedasama ma ju ütlesingi. Vb väheke teise rõhuasetusega."
aa...muidugi jah...vabandust...lihtsalt jäin heietama ja ei pannud tähele...Smile
Vasta
(07-11-2018, 20:00 )Mannu Kirjutas: Silva ja Kaido Soobik "Hallo, kosmose" loengus unest Tiibeti meditsiini võtmes.
(04-12-2019, 17:34 )Mannu Kirjutas: Kuna sebin veidike budismiga,

Tundub, et sa sebid päris kõvasti budismiga, kui pidasid vajalikuks Umbusi? keskuse rituaalile kohale minna.

Nüüd küsimus: kui budistlik?! õpetaja ütleb raadiosaates, et öösel unes oma "ülemuste killimine on täitsa OK", kas siis ei ole kusagil midagi väga kõvasti viltu läinud?
Vasta
Filo, ma oletan, et see unes ülemuse killimine hakkas Sulle silma kui vastuolu budismi vägivallatusega? Ma ise arvan nii, et igasuguse vägivallaiha allasurumine ka unedes ruineeriks inimest väga palju. Muidugi võiks elada nii, et ei oleks ebameeldivat ülemust ja muid jamasid, kuid see läheb raskeks siin ühiskonnas. Jätta inimene täiesti ilma "ventiilideta" kogunenud emotsioonide väljalaskmiseks, ei ole ei minu ega ka niipalju kui budiste tean, ka mitte nende eesmärk.
Või mõtlesid Sa midagi muud?

No ma näen, et budismiga sebid Sinagi mingil määral wink Mul oli jah põhjust kohale minna, üks asi oligi muuhulgas see, et tahtsin seda rituaali näha.
Vasta
(04-12-2019, 20:31 )Mannu Kirjutas: Ma ise arvan nii, et igasuguse vägivallaiha allasurumine ka unedes ruineeriks inimest väga palju.

Jätta inimene täiesti ilma "ventiilideta" kogunenud emotsioonide väljalaskmiseks, ei ole ei minu ega ka niipalju kui budiste tean, ka mitte nende eesmärk.

Need on väga huvitavad ja üllatavad seisukohad minu jaoks. Alustaksin siis sellest, et palun loetle veel 4 ventiili peale unes ülemuste killimise.

Kui on nii, et budistide ventiilid erinevad nn tavaliste inimeste ventiilidest, siis palun loetle 3 budistide ventiili ja 3 nn tavaliste inimeste ventiili.

Aitäh.
Vasta
Ma tapsin unenäos Surma ära. Sellise nagu teda maaalidel kujutatakse.
Viis korda pidin labidaga serviti lööma, enne kui kolba kaela otsast minema sain.
Budismist vist asi kaugel?
Vasta
„Ma tapsin unenäos Surma ära.“
Otseselt Surma tappa ei ole võimalik , kuna ta on illusioon. Aga kui mõtled egost läbinägemist ja seda „Surma tapmiseks“ nimetad siis jah...Smile
Vasta
(09-05-2014, 18:00 )Mannu Kirjutas: Tõenäoliselt sümboleid näevad unes inimesed, kes sümbolitega ka ilmsi tegelevad. Minu rida sümbolid ei ole, sellest hoolimata mõnda märki olen ikka unes näinud. Meelde on ka jäänud. Iseenda jaoks praegu tõlgendan seda nii, et märk seal paberil või kusiganes ei ole iseenesest nii tähtis (eriti veel siis kui see meelde ei jää). Tõlgendatav (tähtis) on fakt, et midagi (mingit infi) näidatakse. Oletan, et tõlgendada annab see, millega seoses, kuidas näidatakse ja sellist värki rohkem. Kuid meeldejätmise treenimine avab vast värava LD jaoks.

Soovitan unenägusid üles kirjutada peale ärkamist. Ei jõua ära imestada nende täitumist.
Vasta
„Soovitan unenägusid üles kirjutada peale ärkamist. Ei jõua ära imestada nende täitumist.“
On jah ...aga see on nagu ristsõnade lahendamine. Mõneajapärast treenid oma aju sellega nii ära, et kõik lähebki nagu unes nägid.
LD on järgmine samm sealt. Ja siis astraal. Siis „kehast väljumine“. Ja sealt edasi kui huvi on – Unenägude Vaheline ala. Ehk kuhu Unejoonistaja pole veel ühtegi Pintslitõmmet teinud...Smile
Vasta
(09-05-2014, 18:00 )Mannu Kirjutas: Tõenäoliselt sümboleid näevad unes inimesed, kes sümbolitega ka ilmsi tegelevad. /.../
See oli nüüd konkreetne vastus Zen Faranile. Üldisemalt sümbolite osas olen aga oma seisukohta muutnud. On osa lihtsaid sümboleid, mis on vaatet vanemad kui inimene. Joonistatud üle maailma koobaste-kaljude seintele (National Geographicus oli artikkel). Need on inimkonna (ja veel millegi) kollektiivses alateadvuses, pinnapealsetes unedes ei ilmne.

Vasta
Mina ka usun unenägudesse. Ja, et Minaelan sai sulgpallis olümpiavõidu. Unenäos siis...Smile
Vasta
Kirjeldan siin üht unenägu, mis on üsna reptiil/Inuaki teemaga seoutud.

Selles unenäos näidati mulle kuidas Uuralis, umbes 1000 pKr, oli tulnukate kosmoselaevaga oli vist tõsine õnnetus juhtunud. Tulnukad olin needsamad sisalikud, kuid ma nimetaks neid mitte reptiloidideks vaid iguanoidideks, pea oli neil iguaani pea satnane väga. Neil oli hele-halli värvi univormid. Nad rajasid baasi mägede sisse. Aga sealkandis elanud inimesed polnud sellega rahul. Nad kasutasid võimalust ning tapsid ühte tulnukat. Võtsid tema seljast riiet ja panid minu peale, saba improviseerisid mingist kaltsumaltsust. Plaani järgi pidin mina iguanoidide tähelepanu enda peale tõmbama, samal ajal kui aborigeenid sooritaksid rüüsteretke nende baasile.
Reptiloidid said kiiresti aru et ma ei kuulu nende liiki, võtsid omakorda minul riided seljast, piirasid kuuekesi ning üks neist leidis hetke et kiiresti minu peale tehnovidinat kleepida, mis sundis mind kordama kõiki liigutusi sisaliku järgi.
Aga enda ülesandega sain hakkama, peaaegu kogu tehnikat inimesed lõhkusid ja peksid kasutuskõlbmatuks. Sisalike varjupaigas puhkes tuli, hiljem kostis nii mõnigi pauk.
Vasta
Võiksid proovida reptiili unenäo ära süüa. Muudad unenäo palliks ja neelad alla. Vaata mis siis juhtub?
No üks unenägudevahelise alasse jõudmise nippe....Smile
Vasta
Minu unenägu
Läksin õhtu magama. Unenäos ärkasin ülesse oli mingi vaim (kummitus) minu majas. Ta häiris mind. Siis tuli meelde et ei ole endale kaitse "kuplit" ümber teinud (selline läbipaistev maagiline kuppel). Sellepärast see vaim ongi mulle tulnud. Tegin endale kaitse kupli ümber ja siis ma sain mingi maagilise ande kuidas vaimust lahti saada. Lennutasin vaimu läbi akna välja , suur sähvatus käis. Mõtlesin et lõpuks ometi saab rahulikult magada. Jäin uuesti unenäos uuesti magama. Ärkasin selle peale ülesse, et kühvel ja hari olid ilmunud magamistoa ukse juurde ja need liikusid edasi-tagasi. Tahtsin need omale kohale tagasi viia kui avastasin et toas veel rohkem vaime. Sellised vanemad inimesed. Üks väike vanamees veel podises mulle midagi aga ma ei saanud eriti midagi aru. Tahtis mind kuhugi kaasa võtta. Vaidlesin talle vastu et ma ei tule kuhugi. Siis olin jälle kuidagi voodis ja üritasin magama jääda. Tuli unehalvatus. Mõtlesin et isver kui õudne öö mul ikka on. Kuidas halvatus ära kaoks. Tavaliselt ma proovin varvast liigutada aga seekord ei aidanud. Hakkasin siis hästi kõvasti hingeldama. See aitas ja ärkasin ülesse. Jumal tänatud et see oli ainult uni. Kõik paistis nii reaalne.
Ema helistas hommikul ja ütles et vanaema oli ööse ära surnud Sad Pidime teda just samal päeval vaatama minema.
2 päeva hiljem nägin unes et läksin vanaemale kuhugi haigla moodi asutusse külla. Kõigil sealolevatel vanuritel olid silmad kinni seotud sidemetega. Nagu silmakompressi oleks tehtud. Küsisin vanaemalt kuidas sul on samalajal tema kätt silitades. Vanaema ütles et tal ebamugav. Ärkasin ülesse.
Vasta
(23-06-2021, 22:32 )trinzu111 Kirjutas: Minu unenägu
Läksin õhtu magama. Unenäos ärkasin ülesse oli mingi vaim (kummitus) minu majas. Ta häiris mind. Siis tuli meelde et ei ole endale kaitse "kuplit" ümber teinud (selline läbipaistev maagiline kuppel). Sellepärast see vaim ongi mulle tulnud. Tegin endale kaitse kupli ümber ja siis ma sain mingi maagilise ande kuidas vaimust lahti saada. Lennutasin vaimu läbi akna välja , suur sähvatus käis. Mõtlesin et lõpuks ometi saab rahulikult magada. Jäin uuesti unenäos uuesti magama. Ärkasin selle peale ülesse, et kühvel ja hari olid ilmunud magamistoa ukse juurde ja need liikusid edasi-tagasi. Tahtsin need omale kohale tagasi viia kui avastasin et toas veel rohkem vaime. Sellised vanemad inimesed. Üks väike vanamees veel podises mulle midagi aga ma ei saanud eriti midagi aru. Tahtis mind kuhugi kaasa võtta. Vaidlesin talle vastu et ma ei tule kuhugi. Siis olin jälle kuidagi voodis ja üritasin magama jääda. Tuli unehalvatus. Mõtlesin et isver kui õudne öö mul ikka on. Kuidas halvatus ära kaoks. Tavaliselt ma proovin varvast liigutada aga seekord ei aidanud. Hakkasin siis hästi kõvasti hingeldama. See aitas ja ärkasin ülesse. Jumal tänatud et see oli ainult uni. Kõik paistis nii reaalne.
Ema helistas hommikul ja ütles et vanaema oli ööse ära surnud Sad Pidime teda just samal päeval vaatama minema.
2 päeva hiljem nägin unes et läksin vanaemale kuhugi haigla moodi asutusse külla. Kõigil sealolevatel vanuritel olid silmad kinni seotud sidemetega. Nagu silmakompressi oleks tehtud. Küsisin vanaemalt kuidas sul on samalajal tema kätt silitades. Vanaema ütles et tal ebamugav. Ärkasin ülesse.

Mull mis sinu ümber on, on Nullity Sphere Inglise keeles, Üksuse Mull Eesti keeles. Selle saab endale tekitada kui vaimne võimsus selle lubab, ja see reflekteerib kõik kahjustused otse tagasi tegijale sada protsendina.
Vasta
(22-06-2021, 18:00 )Q11 Kirjutas: Võiksid proovida reptiili unenäo ära süüa. Muudad unenäo palliks ja neelad alla. Vaata mis siis juhtub?
No üks unenägudevahelise alasse jõudmise nippe....Smile

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Pisike täiendus minu poolt: See reptiil ei tohi olla kärnadega, jube vastiku maitsega on, kooliajal sai keelega katsutud, oli huvitav kas bioloogiaõpetaja ikka räägib õiget. Olgu parem lõbus hüppaja.

Vasta
Paljudele inimestele meeldib hammastega kärna nakitseda. Olen seda isegi teinud ja pole mingit paha maitset täheldanud.
Räägiti, et kunagi vene ajal oli üks mees käinud pidevalt traumapunktis vanade sidemete küljest kärnu söömas. Nii kangesti meeldisid need talle.
Vasta
Kahju, et siin neid oksendamise emotikone pole...Aadu viimasele kommentaarile ma paneks neid ikka mõnuga...Smile

Vasta
Nägin täna öösel unes, et inimkonda oli nii väheseks jäänud, et meile pakuti vabalt, et valige endale kortereid/maju elamiseks. Mina oma perega siis sattusin ühte korterisse, kus oli mitu korrust ja me hakkasime võidu otsima endile meeldivaid tube. Siis sattusime kõik koos uhkesse peasaali (nagu lossis), kus põrandal vedelesid surnud inimesed - kümned ja kümned, kõik hästi riietatud...

Me ei kartnud neid, kuid lahkusime sealt kiiresti. Surnute energiast eemale...

Lugesin ärgates kõigist oma unenäo raamatutest selle tähendust, aga arvan, et esimene mõte, mis mul ärgates oli, on kõige tõenäosem...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,171 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,922 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 18,405 10-01-2020, 20:45
Viimane postitus: Q11
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,326 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,402 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,104 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,704 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,653 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,896 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,547 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat