Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanavanaema nägi "Metsavendi" - Tulnukate rööv?
#1
Tervist.

Vanavanaema on mul väga vana inimene, paar aastat veel ja 100 tuleb ära. Tervis on tal kohutavalt halb ning nagu vanaduses ikka mõistus ei ole ka enam see mis nooruses. Mis siis juhtus? Ta tuba läks pimestavalt valgeks ning seejärel olevat näinud ta "metsavendi?". Algul mõtlesin, et no mis siis ikka, väga vana inimene juba, mõistus pole enam see aga mul vanaema kes elab kõrvalkorteris nägi ka tohutult eredat valgust. See juba pani mind mõtlema. Juhtum leidis aset väikeses külas nimega Mikitamäe. Kas tõesti minu vanavanema langes tulnukate röövi ohvriks?

Informatsioon jõudis minuni ema kaudu, lähen paari päeva pärast vanavanaema juurde ning räägin temaga sellest kogemusest, kindlasti jagan informatsiooni oma intervjuust teiega.

Edit: Tundub, et Mikitamäe on varemgi UFO'dega kokku puutunud.


Tsitaat:4-14-2008 11:09 AM Mikitamae, Estonia The witness explained she took this picture because of the view and not the object she captured by mistake. She claims its possible that the object was moving so fast that the camera captured the image and her eyes did not. The camera model is FE170, X760.

[Pilt: mufon18.jpg]
Vasta
#2
Loodame, et tal mälu ära ei pühitud.




PS: pean sündmusega seonduvat (mul isiklikult on kama2, kas kustutatakse, nagu kõvakettalt või blokeeritakse. Mõlemal juhul isik kinnitab, et ei tea asjast midagi), mitte kogu elukogemust, silmas.
Pole vaja nugadega loopida, Müstik, eks.
Vasta
#3
(21-12-2011, 11:33 )Flegmatica Kirjutas: Edit: Tundub, et Mikitamäe on varemgi UFO'dega kokku puutunud.

Lihtsalt väidetavalt Olympus fotokaga tehtud ufo pilt. EXIF info puudub. tundub, et see pilt ei anna UFO de olemasolu kohta muffigi.
Võetud siit.
Vasta
#4
(21-12-2011, 11:33 )Flegmatica Kirjutas: Tervist.

Juhtum leidis aset väikeses külas nimega Mikitamäe. Kas tõesti minu vanavanema langes tulnukate röövi ohvriks?

Mis mõttes langes tulnukate röövi ohvriks?
Vanavanaema sul ju alles - pole kuhugi ära viidud?
Ka nägi ta ju ainult "metsavendi"...Need ei käinud ju tema magamistoas?
Ere valgus võib tähendada ka seda, et metsateel peatus mõni auto või äärmisel juhul "tulnukapoisid" tegid sealkandis lihtsalt vahepeatuse...

(21-12-2011, 16:42 )Aurora Blue Kirjutas: Loodame, et tal mälu ära ei pühitud.

Aurora Blue, kas tead mõnd juhtumit, millal tulnukad on mõnel inimesel kogu mälu ära pühkinud?
Enamus ju mäletavad kõike, kus käinud, mida näinud, mis nendega tehtud...
Näiteks kasvõi Kalmõkkia president:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+president



Vasta
#5
Vaidleks lugupeetud Müstikule veidi vastu. Tulnukate inimröövi ehk abduktsiooni all mõistetakse reeglina neljanda astme lähikontakti, kus inimene viiakse humanoidide poolt ära ja tuuakse tagasi. Seega on kadumine ajutine. Neid lugusid, kus mõne inimese jäädav kadumine on seostatav maaväliste jõududega, esineb ikka võrreldamatult vähem. Röövitu mälu suhtes kasutatakse pigem blokeerimistehnikat - sündmus ise on kusagil alateadvuses alles, ent vajab täielikuks ilmsikstulekuks teadvusseisundi mõjutamist nt hüpnoosi teel. Inimesi, kes mäletaksid kõiki detaile vahepealse musta auguta (kurikuulus "kadunud aja" fenomen), leidub röövitute seas harva. Muidugi, alati on võimalik kolmanda astme lähikontakt ehk maaväliste olendite vaatlus otsese kontaktita. Veelgi vähem tuntud viienda astmena peetakse silmas inimese ja tulnuka "mitteagressiivset" suhtlust.

Flegmatica vanavanaema võimalik kaasus on huvitav, ent mingite järelduste tegemiseks veel liiga lahtine. Jääme huviga ootama edasist informatsiooni.
Vasta
#6
Lp. Bluedreamer, ma ei rääkinudki inimeste ära kadumisest. Ma vaidlesin vastu AuroraBlue ütlusele justkui kustutatakse inimeste mälu täielikult peale röövi ära. Teada on aga, et mitte KOGU mälu ei kustutata, vaid tehakse blokeering ainult selle aja kohta, kui röövitu on röövitud.
Hiljem saab taandushüpnoosi kasutades mälulünki taastada.
Viitna poisi Raido juhtumi puhul jäi Raidole külaskäik peaaegu täielikult meelde -seega mälu ei blokeeritud üldse. On ka teisi sarnaseid erandjuhtumeid olnud.

Ise olen abduktsiooni kohta kunagi kirjutanud järgmist:

(01-09-2010, 10:35 )Müstik Kirjutas: Levinum inimrööv ongi magamistoast une ajal.
On röövitud ka avalikest kohtadest paljude tunnistajate juuresolekul või lausa grupikaupa.
Ei ole aga teada, kas tegemist on muutunud teadvusseisundiga või tegeliku rööviga, seejuures on mõnel ohvril jäänud väidetavast kallaletungist kehale haavu.
UFO inimröövid jaotatakse kolme liiki:
1) reaalne füüsiline kontakt Maa-välise intelligentsiga;
2) teadvuse muutunud seisundis saadud psühhol. ja hallutsinatoorne elamus;
3) füüsilise ja psühholoogilise segu.
Rööviga kaasnevad ka mälulüngad, aja-ja ruumitaju hälbed.

Eestis aset leidnud UFO-inimröövi lood Hans Raudsikult:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=111053

Vasta
#7
No – hirmul on tõesti suured silmad.
Lohutuseks võin täie kindlusega öelda. Ükski nendest nähtustest ei ole seotud ufodega. Kõikide juhtumite puhul on astraalsed inimesed plokeerinud niinimetatud röövitutel eluohtlikud haigused. Oma paarkümmend aastat tagasi pöördus minu poole inimene, kes väitis kaljukindlalt et teda on röövinud ufod. Lasksin tal niinimetatu röövlitega rääkida. Seda tegi ta poolteist tundi ja veel verbaalsel kujul. Saades vastused samuti verbaalsel kujul. Pärast küsiti, Kust sa teadsid et need polnud ufod? Käekiri ei olnud ufo oma. Praegu suudab ta täiesti vabalt astraalis liikuda. Astraalis siin olles oskab ta kasutada sama meetodit verbaalseks kõneks. On vahel öelnud, kui jutuks tuleb; Küll ma siis olin alles noor, loll ja rumal.
Kõik ei ole kuld, mis hiilgab! Kõik ei ole ufod mida nähakse! Kõik ei ole tõde mis on kirjas!
Tõde on ju kokkulepitud vale.
Vasta
#8
(21-12-2011, 19:06 )Müstik Kirjutas: Ere valgus võib tähendada ka seda, et metsateel peatus mõni auto või äärmisel juhul "tulnukapoisid" tegid sealkandis lihtsalt vahepeatuse...

Tee kus autod sõidavad on päris kaugel. Isegi kui oleksid autotuled siis ma ei usu, et mu vanaema ja vanavanaema sellele tähelepanu oleks pööranud.

(22-12-2011, 09:28 )kalldunn Kirjutas: Lohutuseks võin täie kindlusega öelda. Ükski nendest nähtustest ei ole seotud ufodega.

Paranormaalsed nähtused on tegelikult kõik üks spekulatsioon, igal ühel on oma arvamus ning nägemus sellest. Kusjuures sa räägid UFO'dest kui olenditest. UFO = Tundmatu Lendav Objekt =).
Vasta
#9
On vana tõde, et arvamuste paljusus sõltub arvajate hulgast. Samas jäi segaseks kaldunni seisukoht - kas ta kuulutab vääraks konkreetse juhtumikahtluse või kõik tulnukate inimröövid tervikuna.

Olen päri teatud ufoloogide arvamusega, et kõikide abduktsioonide käsitlemine üksnes "transpordiprobleemina" on liiga lihtsustav. Ent sama lihtsustav on teine äärmus, milles kõik väidetavad tulnukate inimröövid paigutatakse unenäo, (kollektiivse) hallutsinatsiooni või astraalprojektsiooni kategooriatesse. Leidub palju tõendeid (kaastunnistajad, kirurgilised vigastused inim- ja loomakehadel ning väljaopereeritud kiibid), mis osutavad lähikontaktide toimumisele ka füüsilisel kujul.
Vasta
#10
Väga õige. Neid tulnukate inimkehasse paigutatud kiipe ongi väga vähe foorumis käsitletud.
Kui ma hästi mäletan, siis viimane juhtum Eestis oli see, kui Paide Anna rääkis oma raamatus kristallidest, mille tulnukad talle pähe istutasid:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Paide+Anna

Nii et Flegmatica, kui ikka kahtlused, et midagi tõesti toimus ja vanavanaema ei näinud "metsavendi" unes, siis laske teda läbi valgustada või esitage lisaküsimusi, et millised need "metsavennad" siis täpselt ka välja nägid.
Muuseas, osa UFO-sid ongi ilmselt elusolendid, kes võivad nii oma kuju ja mõõtmeid muuta, kui end nähtamatuks muuta. UFO-uurijate arvamusel üliintelligentsed eluvormid, kes on Maad külastanud ning Universumis uidanud biljoneid aastaid, ilmudes sagedasti taevasse ereda kerana. Zeroidid näiteks.

Soovitan ka tutvuda teemaga "Intelligentsed helendavad kerad":
http://www.para-web.org/showthread.php?t...avad+kerad
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti Posti töötaja nägi UFO't Nielander 4 5,169 18-01-2016, 16:17
Viimane postitus: Müstik
  15% eestimaalastest usub tulnukate rünnakut Nazz 17 6,382 20-01-2011, 00:08
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Nägemine ja rööv ylts01 24 7,338 07-09-2010, 15:49
Viimane postitus: hullkeel
  28.05.06 tundmatu lendav objekt muuga kohal - keegi ehk nägi gnits 9 6,045 02-06-2006, 23:34
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat