Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaatlus TÄNA Harjumaal 09.04.12
#26
Teema ei käi viljaringide kohta.
Viljaringide teemas jäid sa kunagi päris palju vastuseid võlgu. Tõttöelda sa ainult norisid seal igaüht, kes ette jäi, olles ise viljaringide suhtes täielik võhik.
Näiteks soovitasin sul Horisondi artikli vähemalt läbi lugeda, aga sina vastasid järgmise lausega:
(25-10-2011, 18:25 )Leena Kirjutas:
(25-10-2011, 17:59 )Müstik Kirjutas: Loe eespoolset Horisondi artiklit ja juurdle selle üle!
Tänan. Loen. Juurdlen. Aga enne rahunen maha uuest teadmisest, et jeesus tavalise teelusikaga tehti.
Või siis järgmine lauslollus:
(25-10-2011, 13:19 )Leena Kirjutas: PS: Huvitav kui lai on Viljaringide kodumaal kasutatavate traktorite suurim teljevahe? Ilmselt pärineb suur osa neist JCB lt kuid kas on ka oluliselt laiemaid sealkandis?
Teisal kirjutasid:
"Väga valikuline uskumine - viljaringe usun, aga seda, et keegi/miski teine peale inimeste on seda teinud seda isegi ei aktsepteeri kuigi ei ole ei viljaringe ega ka tegemist oma silmaga näinud (ka paadunud skeptikud valetavad ja võltsivad). Lisaks tõendusmaterjali nõudmine samas keeldumine uskumast teisi ja keeldudes ise kohale minemast. Lühidalt tooge mulle viljaring koos tulnukatega koju, siis alles mõtlen kas välistan inimesed või mitte.
[/quote]
Ühesõnaga, sulle meeldib ainult norida ja oma totrusi pilduda. Viljaringide teemas sa ainult nõudsid teavet, aga ise ei andnud midagi omapoolset. Alles siis lõpetasid, kui Thorondor sulle nõutava pildi ette viskas.
Lisaks sellele on su tühilaim mind ammu tüüdanud ja küllap ka paljusid teisi, sest miks muidu sind alles hiljaaegu kuu aega siin näha ei olnud?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...%C3%A4nnid
Sinu kohta on miskipärast kirjutatud:
Leena - Ilkumine, teemade läbustamine, negatiivne suhtumine, kaasfoorumlaste mõnitamine, korduvate korralekutsumiste eiramine. 1 kuu.

Nii, et võta mõistus pähe ja lõpeta see ilkumine ja tühja jura ajamine ometi ükskord ära!
Vasta
#27
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid138094Oh jah.....ma ei solvu, ei ilgu. Ma soovin teada tõtt.
Aga eks tõde on vaataja silmades

Vasta
#28
Kas meil oli juttu viljaringidest pilvedes või miks see teema nii võssa traavib jälle?
Vasta
#29
Hei jälle!

Peale pealtnägijatega rääkimist ei olegi eriti muud suurt lisada, kui et läikivad tiivulised lennumasinad korjasid pilve kokku ja pilve kahanedes jäi ka lennumasinaid vähemaks, kuni oli nii pilv kui ka need korjajad läinud.... Olid siuh ja siuh minema lennanud, Tallinna poole.... Muidugi on õhus palju küsimusi kuid ise millegi pärast pean neid maisteks lennumasinateks aga milleks oli vaja pilv kokku korjata ei mõista siiani. Võibolla sisaldas pilv mingit ainet mis ei peaks siinmail lendama või hoopis midagi muud... Eks see jääbki mõistatuseks kui kindel on see - miskit toimub ning ei ole avalikult teatamiseks..
Vasta
#30
Kevadised kiriklikud pühad on läbi ning samuti ei ole ma kaifis Eesti vaadatuima teleseriaali " Pilvede all" tõttu. Peale telesaate lõppu, seega 2.05.2012 umbes kell 22.30 Tallinnas, Meriväljal märkasin veidi kaugemal kõrvalmaja kohal suurt kollast objekti, mis ei olnud saabub täiskuu, kuna kuu asus teises kohas....Objekt seisis õhus, meenutades suurt laternate kogumit, suurem latern ja 3-4 väiksemat vms. Umbes 5-6 sekundit seisis, siis nagu keeras ära, tuled kustusid ja objekt kadus, hääletult.
vahemaad objektist on raske hinnata, kuna mina elan suhteliselt mere ääres, siis võis ta olla ka lahe kohal.
Vasta
#31
(03-05-2012, 08:55 )Caruso Kirjutas: Kevadised kiriklikud pühad on läbi ning samuti ei ole ma kaifis Eesti vaadatuima teleseriaali " Pilvede all" tõttu. Peale telesaate lõppu, seega 2.05.2012 umbes kell 22.30 Tallinnas, Meriväljal märkasin veidi kaugemal kõrvalmaja kohal suurt kollast objekti, mis ei olnud saabub täiskuu, kuna kuu asus teises kohas....Objekt seisis õhus, meenutades suurt laternate kogumit, suurem latern ja 3-4 väiksemat vms. Umbes 5-6 sekundit seisis, siis nagu keeras ära, tuled kustusid ja objekt kadus, hääletult.
vahemaad objektist on raske hinnata, kuna mina elan suhteliselt mere ääres, siis võis ta olla ka lahe kohal.
Ehk Deefa baasiga seoses midagi toimus...
Vasta
#32
Paar nädalat tagasi nägin ka ise seal kandis midagi. Ise asusin Mähel ja Merivälja või Viimsi suunas oli taevas kaks oranžikalt-kollaselt põlevat objekti, millest üks seisis paigal ja teine liikus idast lääne suunas. Seejärel seisev objekt kustus ja samal ajal aeglustas teine objekt kuni jäi täitsa seisma ja kustus samamoodi seejärel. Kell oli kuskil 23.45 ja oli ka tähti näha, kuid need olid tähtedest tunduvalt suuremad.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 593 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  UFO vaatlus Harjumaal rabajärve kohal Vaba mees 3 4,595 28-01-2016, 18:51
Viimane postitus: Vaba mees
  Vaatlus 08082010 Demoriel 17 6,749 08-08-2010, 16:04
Viimane postitus: Nielander
  Vaatlus Lääne-Virumaal 25.05.. hullkeel 1 2,299 30-05-2007, 08:05
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat