Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roheline ruut taevas
#1
Kunagi väiksena nägin taevas rohelist ruutu.
Mäletan, et oli talv. Elasime linna ääres kahekordses puidust kortermajas. Läksin õhtul ühel pool maja asuvast vanaema korterist koju teiselepoole maja. Astusin õue ja millegipärast vaatasin üle õla taevasse. (Ilmakaar oli lõuna või edel) Ja nägin taevas aeglaselt liikumas sellist väikest neoonrohelist ruutu. Koju minnes ei julgenud ma midagi vanematele rääkida. Nad poleks ilmselt niikuinii uskunud. Hiljem rääkisin, aga noh, keegi osanud selle peale midagi öelda.
Olen taevas muidki kummalisi asju näinud, aga räägin ehk mõni teine kord, kui kedagi huvitab.

tegin photoshopi illustratsiooni ka.
Kuud polnud tol hetkel ilmselt taevas, aga selle järgi on hästi ligikaudne suurus näha.

[Pilt: 34858na.jpg]
Vasta
#2
Huvitav, miks kõiksugu dimensiooniväravate-hallutsinatsioonidele meeldivad ruudud? Pole esimene kord, kui keegi neid seinas, laes või taevas näeb!
Olgu kuidas on, kuid mina arvan, et selliseid asju ilma vaatleja vaatamiseta ei oleks olemas...
Ufodele ei meeldi ruudud Bleh !
Vasta
#3
(12-06-2012, 19:33 )Pirx Kirjutas: Olen taevas muidki kummalisi asju näinud, aga räägin ehk mõni teine kord, kui kedagi huvitab.

Jah, mind (meid) huvitab VÄGA mida Sa oled taevas veel näinud?

Edit: tsiteering
Vasta
#4
Peale selle rohelise ruudu kirjutasin ühes teises teemas ka 1991 aastal nähtud valgete ümbritsevate kiirtega musta auku keset tumepunaseid virmalisi. Selle teema link on siin: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6745

ja vaatepilt nägi välja u selline: (photoshopi joonistus) http://i47.tinypic.com/1zqvskk.jpg
Umbes siis, kui ma 17 olin, siis nägime sõbraga taevas ilusat vaatemängu. Lebasime ühel katusel ja vaatasime õhtutaevasse ilmuvaid tähti. Üks hetk hakkasid üksikud ilmunud tähed liikuma. Alguses arvasime, et see tundus meile ja liikusid tegelikult hõredalt olevad pilved, aga kui need nö "tähed" hakkasid ümber üksteise keerlema ja neid liikuvaid "tähti tuli järjest juurde ja juurde, siis ei osanud muud teha, kui hämmeldunult lihtsalt suu lahti kõike seda vahtida. Pidevalt küsisime üksteiselt, et kas sa näed ikka ka sama, mida mina Laugh Lõpuks nagu kadusid tähed silmist või jäid justkui seisma. Ei jaksanud ka igat ühte spetsiaalselt jälgida, aga mingi hetk oli taevas nagu tavaline tähistaevas ikka.
Siis üks teine kord, kui jalutasime ühe sõbrannaga õhtul vana kodu lähedal heinamaal. (Suunaga samale poole, kus ka rohelist ruutu nägin) Siis seisime tükk aega ja vaatasime õhtusesse taevasse tekkinud ühte väga heledat tähte. Mingi hetk tundus järsku, nagu see täht oleks otse meie suunas liikunud ja läks nagu veel suuremaks. Mõlemad veel käitusime kohkunult, et wow... kas sa nägid ka seda? Kissitasime silmi, et nagu tähte täpsemalt näha, ja see oli 7 nurkne. Nagu oleks sel pea, käed, jalad ja tiivanukid, aga need polnud ka väge eristatavad. See täht nagu hõljus ja tiirles ümber oma telje, ehk siis nagu nende nurkade järgi oli aru saada, et keerleb. Siis tuli kaks tähte veel ja nad kogunesid kolmekesi kokku ja hakkasid ümber üksteise keerlema. Nagu tantsiksid kätest kinni. See oli nii kummaline. Need täpid olid ikka päris väiksed, nagu heledamad tähed, aga me olime nagu lummatud sellest pildist ja nagu oleks saand silmadega veidi lähemale ennast zoomida. Kunagi nüüd hiljem leidsin youtubest sellise video: https://www.youtube.com/watch?v=Jxg_Tu7i8qg Seal on muidugi kaameraga väga lähedale zoomitud, aga väga sarnane sellele, mida meie nägime. Praegugi lähevad silmad märjaks, kui seda videot vaatan. (Millegipärast lähevad mul silmad märjaks, kui ma räägin teistele sellistest paranormaalsetest asjadest mida ma olen näinud. Ühel tuttaval pidi sama asi olema Laugh )
Vasta
#5
Jälgisin kord liikuvat eredat tähte, liikus suurel kiirusel kui jäi momentaalselt seisma, mitte hoogu aeglustades. Seisma jäädes jagunes see 4-ks ja need 4 eri osa lendasid eri suundades minema.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tartumaa taevas. Paavel 16 4,995 22-07-2023, 14:41
Viimane postitus: Tehnoloog
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 10,495 03-07-2016, 09:27
Viimane postitus: xcad
  Värvivahetavad objektid taevas Skinwalker 0 2,508 24-11-2014, 13:04
Viimane postitus: Skinwalker
  Eile õhtul olid taevas liikuvad tähed? janarp 5 4,547 05-09-2013, 19:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Salapärane objekt taevas Belive 15 9,551 23-01-2013, 12:47
Viimane postitus: Cassiopeia
  Liikuv täpp taevas !? Fastball 14 8,047 14-08-2012, 16:00
Viimane postitus: lihtsalt
  2007a Jõgevatreff ja objekt taevas Astro-97 5 5,550 17-02-2012, 22:47
Viimane postitus: Astro-97
  Sähvimine öises taevas jj88 7 4,961 06-01-2011, 17:01
Viimane postitus: jj88
  Kummaline nähtus taevas merbrau 5 3,878 13-11-2010, 22:29
Viimane postitus: merbrau
  Kummalised oranzid tuled taevas jaaniööl Vääna-Jõesuus Piiga7 12 7,358 09-11-2010, 06:14
Viimane postitus: Piiga7

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat