Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi reeglid
#76
Täiendasin reegleid:

2.10. Privaatsõnumid
Kasutajatevahelised privaatsõnumid on privaatsed ja need ei kuulu foorumi avalikus osas jagamisele (kui sellist luba ei ole kasutaja poolt selgelt ja üheselt antud).
Vasta
#77
Privaatsõnumid on kohepoolne kommunikatsioon.
Kui kasutaja B avaldab omapoolse osa on ju kõik OK.
Kui aga kasutaja B avaldab talle saadetud privaatsõnumi?
Vasta
#78
Kui keegi tahab millegipärast oma sõnumit avaldada, siis see ei ole, ega saa olla, keelatud. Iseasi kuhu teemasse selline asi sobiks ja mis on selle motiiv. Aga teine kasutaja ei tohi ilma loata hakata avaldama talle saadetud sõnumeid.
Vasta
#79
Miks mul pilti ei õnnetu panna? Ainult manust pisipildina õnnestub panna. Kas see on mingite reeglite rikkumine, millest ma ei tea või on kood vale?
Vasta
#80
(27-03-2021, 10:38 )akkillus Kirjutas: Miks mul pilti ei õnnetu panna? Ainult manust pisipildina õnnestub panna. Kas see on mingite reeglite rikkumine, millest ma ei tea või on kood vale?
See on aegajalt ilmnev foorumi viga, samuti nagu pikkade teemade puhul viimase postituse mittenägemine. Postitaja pole mingeid reegleid rikkunud.
Vasta
#81
(27-03-2021, 10:38 )akkillus Kirjutas: Miks mul pilti ei õnnetu panna? Ainult manust pisipildina õnnestub panna. Kas see on mingite reeglite rikkumine, millest ma ei tea või on kood vale?

Foorumi postituste manuste seadetel pole midagi pistmist foorumi reeglitega või nende rikkumisega.
Kui on soov oma postitusele pilt lisada, siis tuleb kasutada veebilinki. Manusena pildi lisamisel lisataksegi see vaid manusena ja kuvatakse vaid ikoonina postituse juures.

Vasta
#82
Puhtalt põhimõtteline küsimus: Kas foorumi reeglite kaudu on kuidagi määratud, kui mõni mode paneb kustu pika arutelu teemas ja mitte mingit teadet pole selle kohta? Näiteks FOORUMI UUS TARKVARA. Pange siis kogu teema kustu, misasja te lällutate ja toote mitme aasta taguse teema esiritta ilma uue infota. Kui kümned inimesed on oma elujõudu teemasse andnud, keegi uinamuina mode kustutab. Mulle on teada, kuidas kustutatud teemade kaudu varastatakse foorumisosalejate elujõudu, ma ei ole seda netist lugenud, lihtsalt tean. Ja teine küsimus kaa: Uue foorumi tarkvara järgi igaüks võib enda alustatud teema ära kustutada, see enesestkimõista on õige, kuid niimoodi on antud luba tegutseda elujõu varastel. Kas on mingi punkt foorumi reeglites, mis kohustab teema kustutamist põhjendama? Jajaa, kui teema on erilise vastukajata, on õige et algataja saab kustu panna. Avaldan tänu, et läbi lugesite.
Vasta
#83
Isemaag, teemast "Foorumi uus tarkvara" pole midagi kustutatud. See pikk arutelu, mida sa arvasid kadunud olevat, asub (ja on akgusest peale asunud) hoopis siin:
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=4701&page=2

Lihtsalt algul postitati ühte teemasse, seejärel keegi kasutaja postitas teise.
Vasta
#84
(11-02-2022, 22:52 )isemaag Kirjutas: Puhtalt põhimõtteline küsimus: Kas foorumi reeglite kaudu on kuidagi määratud, kui mõni mode paneb kustu pika arutelu teemas ja mitte mingit teadet pole selle kohta? Näiteks FOORUMI UUS TARKVARA. Pange siis kogu teema kustu, misasja te lällutate ja toote mitme aasta taguse teema esiritta ilma uue infota. Kui kümned inimesed on oma elujõudu teemasse andnud, keegi uinamuina mode kustutab. Mulle on teada, kuidas kustutatud teemade kaudu varastatakse foorumisosalejate elujõudu, ma ei ole seda netist lugenud, lihtsalt tean. Ja teine küsimus kaa: Uue foorumi tarkvara järgi igaüks võib enda alustatud teema ära kustutada, see enesestkimõista on õige, kuid niimoodi on antud luba tegutseda elujõu varastel. Kas on mingi punkt foorumi reeglites, mis kohustab teema kustutamist põhjendama? Jajaa, kui teema on erilise vastukajata, on õige et algataja saab kustu panna. Avaldan tänu, et läbi lugesite.

Reegleid muuta ei ole mõtet. Me elu tänapäeval niigi ülereguleeritud.
Ning tavakasutajad ei saa oma alustatud teemasid kustutada.
Vasta
#85
(12-02-2022, 10:47 )Mannu Kirjutas: Isemaag, teemast "Foorumi uus tarkvara" pole midagi kustutatud. See pikk arutelu, mida sa arvasid kadunud olevat, asub (ja on akgusest peale asunud) hoopis siin:
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=4701&page=2

Lihtsalt algul postitati ühte teemasse, seejärel keegi kasutaja postitas teise.

Avaldan oma kirjaliku vabanduse, et häirisin. Paravanakeste lobanurk oli absoluutselt mitteleitav tol momendil, otsisin hoolega, praegu on olemas, ka uue tarkvara kohalt paistis tühi maa, ju siis postitajad ise jälgisid ja kustutasid mis just nii peabki olema. Niisiis pretensioone pole minu poolt. Kõik ausalt ja võite selle keskustelu kustu panna millalgi. S uvažeenijem! Minu viga oli.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,440 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,122 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,088 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,131 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,309 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,744 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,048 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat