Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi personal otsib abilisi
#51
Foorumi personalis on kaks uut liiget. PiziIngliito ja Addy. Ärge siis kohkuge kui nad teid manitsevad.
Vasta
#52
Kui pikemalt liige olen olnud, ja teema veel jõus, siis eks ma annan teada
vähemalt 5000 normaalset postitust ning teemades püsimine
Vasta
#53
Valik peaks olema nende kasutajate hulgast kes on stabiilsed, puuduvad "suuremad kiiksud" ja muidugi see nõuab ka mingit lisaaega. Mis on andminstratsiooni poolsete valikute aluseks?
Vasta
#54
Mina ei sobiks ilmselt - hakkaksin korrapealt trolle peedistama.
Vasta
#55
Kindlasti on üks tähtsamaid asju see, et inimesel on sügavam huvi foorumis käsitlevate teemade suhtes. Moderaatori või administraatori puhul on aga kindlasti kõige olulisem see, et ta suudab foorumis kirjutatut objektiivselt hinnata, omamata mingeid dogmasid, mis paneks teda teiste arvamust või lausa fakte alusetult dekrediiteerima.
Vasta
#56
(05-05-2018, 10:57 )Addy Kirjutas: Kindlasti on üks tähtsamaid asju see, et inimesel on sügavam huvi foorumis käsitlevate teemade suhtes. Moderaatori või administraatori puhul on aga kindlasti kõige olulisem see, et ta suudab foorumis kirjutatut objektiivselt hinnata, omamata mingeid dogmasid, mis paneks teda teiste arvamust või lausa fakte alusetult dekrediiteerima.

Ja sa tahad sellega kinnitada, et ühelgi model pole omi vaateid, arvamusi, kinnisideesid ja nad ei oska vihata ega armastada...nad on robotid?
Vasta
#57
(20-04-2018, 07:58 )xcad Kirjutas: Valik peaks olema nende kasutajate hulgast kes on stabiilsed, puuduvad "suuremad kiiksud"

Ma vist kvalifitseeruksin? Russofoobia kiiks vahest on natsa..
Vasta
#58
Parafraseerides Lindgreni- "pikksukk" tembutab jälle!Bleh
Vasta
#59
Ei tembuta, vaid unistab priskemast palgastSmile
Vasta
#60
(05-05-2018, 12:43 )pikksukk Kirjutas:
(20-04-2018, 07:58 )xcad Kirjutas: Valik peaks olema nende kasutajate hulgast kes on stabiilsed, puuduvad "suuremad kiiksud"

Ma vist kvalifitseeruksin? Russofoobia kiiks vahest on natsa..
See on SUUR kiiks ja ei sobi. Kui oled multikulti, sooneutraalsust, vihakõne seadust, radikaalset kommu-femi-nismi, austad massone ja illuminaate, ei ole rassist, oled aga neeger või moslem ja eriti vägivaldse loomusega siis on lootust eestis (foorumis) läbi lüüa...Ph34r2 NaliBleh

Vasta
#61
Kordan küsimust: mis/kes sind just sellesse foorumisse tõi?
Vasta
#62
(05-05-2018, 21:49 )murjam Kirjutas: Kordan küsimust: mis/kes sind just sellesse foorumisse tõi?
Mis/kes? Kas vaba valik enam ei kehti.....tahtsin ja tulin. Kuna olen 60 siis vanaema käekõrval ei toonud (mis muide poleks üldse pahaBleh). Olen esoteerika ja vandenõuteooriate huviline ja siin on (oli) sedalaadi arutlusi.

Vasta
#63
(05-05-2018, 22:11 )xcad Kirjutas:
(05-05-2018, 21:49 )murjam Kirjutas: Kordan küsimust: mis/kes sind just sellesse foorumisse tõi?
Mis/kes? Kas vaba valik enam ei kehti.....tahtsin ja tulin. Kuna olen 60 siis vanaema käekõrval ei toonud (mis muide poleks üldse pahaBleh). Olen esoteerika ja vandenõuteooriate huviline ja siin on (oli) sedalaadi arutlusi.

Ahsoo, või esoteerikahuviline, selle peale poleks küll osanud tulla. Aga miks oled esoteerikahuvi ilmutamise asemel valinud siin hoopis rassivaenu õhutamisega tegeleda? Esoteerilisest vaatepunktist ei kvalifitseeru paanika külvamine päevapoliitilistel teemadel vandenõuteooriate alla, viimased nõuavad märksa enam süüvimist ja pühendumist, kui päevauudiste linkide kopeerimine ja kirumine, seega oled vist siiski foorumiga eksinud. Siin on üht-teist kirjas ka http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8680
Vasta
#64
Ehh! ei oska kohe kuidagi kommenteerida.
Vahest on eidel pahad päevad, et tuleb meelde mõiste esoteerika.
Vähemalt vedeliku puudust ei tähelda, sest tatti pritsib kohe igast praost.
Vasta
#65
(05-05-2018, 23:19 )Hansee Kirjutas: Ehh! ei oska kohe kuidagi kommenteerida.
Vahest on eidel pahad päevad, et tuleb meelde mõiste esoteerika.
Vähemalt vedeliku puudust ei tähelda, sest tatti pritsib kohe igast praost.

Siin tegelikkuses polegi midagi kommenteerida.
Meenub paari/kolme aasta tagune aeg, kus mul privas sõimati entusiastlikult nägu täis, igaveste ja hävimatute võõrkeelsete kolmekordsetega. Samas oli tegemist taolise uskumatu kvaliteediga, et see oleks au teinud igale vene kroonu, lakku täis praporshikule...
Vasta
#66
(05-05-2018, 22:58 )murjam Kirjutas:
(05-05-2018, 22:11 )xcad Kirjutas:
(05-05-2018, 21:49 )murjam Kirjutas: Kordan küsimust: mis/kes sind just sellesse foorumisse tõi?
Mis/kes? Kas vaba valik enam ei kehti.....tahtsin ja tulin. Kuna olen 60 siis vanaema käekõrval ei toonud (mis muide poleks üldse pahaBleh). Olen esoteerika ja vandenõuteooriate huviline ja siin on (oli) sedalaadi arutlusi.

Ahsoo, või esoteerikahuviline, selle peale poleks küll osanud tulla. Aga miks oled esoteerikahuvi ilmutamise asemel valinud siin hoopis rassivaenu õhutamisega tegeleda? Esoteerilisest vaatepunktist ei kvalifitseeru paanika külvamine päevapoliitilistel teemadel vandenõuteooriate alla, viimased nõuavad märksa enam süüvimist ja pühendumist, kui päevauudiste linkide kopeerimine ja kirumine, seega oled vist siiski foorumiga eksinud. Siin on üht-teist kirjas ka http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8680

Tõde tekitab alati vaenu....nii on kogu aeg olnud. Ilusat valet on hää vaadata. Ansipi "ennustused" on selgeltnägemise kõrgeim tase.... ka jutt kõikide telefonide pealtkuulamisest. Rassivaen on see kui kedagi õhutatakse midagi konkreetset korda saatma mis ei vasta antud riigi seadustele. Need lingid aga ei õhuta kedagi "midagi tegema", need on meie naabri reaalsed uudised, mitte need mida meile üritatakse serveerida "põhjamaade elu" all, kus kõik on turvaline ja korras. Minupoolsed kommentaarid aga on antud huumori võtmes, näiteks 5-e rikkama hulka pürgimine. Kiruda? Milleks reaalset elu kiruda kui soomlased on omale sellise saatuse valinud? Haletseda aga võiks, kuhu on laskunud Talvesõja sangarite järeltulijad.....
Paari sõnaga rahvast, rahvuslusest ja rassismist:
XX sajandi algul veel ei olnud sellist ühtset eesti rahvast, isegi Tallinnas olid eri linnajagudes omad šlängid, võrokas, setu ja saarlane olid küll eestlased aga keeleliselt nii erinevad, et raske oli teineteisest aru saada. Alles Vabadussõda liitis eestlased ühiseks rahvuseks, sama oli saksamaal, soomes, saksamaal isegi keeleliselt rohkem.
Rassism on taunitav aga mis see rassism siis on? Kui keegi solvab teist rassistliku väljendiga see pole veel rassism, see on sõnad ja ainult sõnad. Kui keegi teist ei salli rassikuuluvuse alusel on see vaba valik ja näitab indiviidi piiratust (mina vist?) Rassism on hoopis midagi MUUD. Kui ühesuguse kuriteo koosluse korral sõltuvalt nahavärvist ja usust üks pannakse vangi, teine pääseb noomitusega, kui ohver kes end kaitseb satub ise süüdistatavaks. Viimane näide koolidirektorist kes tagakiusatavat õpilast diskrimineeris ja erikooli suunas, tema on puhtakujuline RASSIST. Kui sotstoetused on sõltuvalt nahavärvist erinevad, kui ühtses seadusruumis on "kirjutamata seadused". See on rassism. Kui eestis saab migrant aga ainult neeger ja araab 1,2 kordset keskmist palka töö eest mis on min. palga vääriline ka see on rassism. Kui võetakse kirjaoskamatuid üliõpilasi keda siis tasuta poputatakse...mis see on? Ma leian, et kuritegu selle "diplomeeritud inseneri" vastu kes kodumaale jõudes võib lollusest suuri jamasid korraldada. Sest ta on eestis inseneri diplomi saanud aga lugemist pole selgeks õppinud. Pagari (Tallinna lähistelt) näide kes turvameest peksis, süüdi jäi turvamees ja sunniti lahkuma, mis see on? Järeldus soomes on võimul rassistlik valitsus ja eestis samuti, lohutuseks, et vähemal määral. Tolerast ja rassist on ühe kepi kaks otsa, ilma tolerastiks olemata ei saa ka rassistiks ja vastupidi. Kui inimene tolereerib rassismi mis ta siis on? Õnneks ma tolerast ei ole ja selles küll süüdistada ei saa!
Uudised on alati meie materiaalsest maailmast ja kultuuri valdkonnast (esoteerikast väga tühisel määral, v.a horoskoobid). Kui ainult lugeda ühekülgseid peavoolu meedia uudiseid ja teisi mitte jääb liiga ühekülgne nägemus poliitikast ja kultuurist. Kui aga peavoolu meedia kirjutaks ainult hädadest siis tuleks see positiivne pool üles otsida ja alternatiivmeedias väljendada. Soomes vangistakse alternatiivmeedia blogijaid, eestis arreteeriti Rahvusliku Teataja laialikandjad kas see on sõnavabaduse piiramine? Kas vaikides heaks kiita? Aga järsku puhas rassism sest dšihhaadile üleskutsed meedias ei vääri politsei tähelepanu. Kui neid üleskutseid teeks aga valge mees... mis siis? Kindlasti türmi. Ju ikka rassistlik ilming....
Väga intrigeeriv on Arengumaagide suhtumine neegritesse ja rassismi:
http://www.vaimumaailm.ee/vvpm/
Puhas esoteerika, tunnetamine ja nägemine, suhtlused teispoolsusega. Nende seisukohalt neeger on olend kes püüdleb inimeseks saamise poole. Kui aga subjekt pole veel inimene ei saa ka rassismi olla! Kas keegi on kuulnud koerte, kasside või ka ahvide vastasest "rassismist"? Ah et olen šimpansi vastu rassist aga makaake tolereerin?? Absurd. Muidugi valged ja asiaadid on neile PALJU kurja teinud, seda heastada aga ei saa. Tänapäval tehakse kurja edasi ja seetõttu arengut kunstlikult takistatakse, see aga pole rassism vaid midagi hullemat ja ei mahu sellesse postitusse.
"""""
Kallid kaasfoorumlased parandage kui olen eksinud või loogika käik on vale, ikka juhtub. Arengumaagide seisukohad selles "küsimuses" minu isiklike seisukohtadega päriselt ei ühti, aga muu?
Vasta
#67
Murjami maailmas saab rassist olla ainult valge inimene. Sestap pole ta võimeline sinu jutust midagi aru saama, ega adekvaatselt vastama.
Kui teema ei käsitle venelaste halvustamist, oled koheselt Murjami vaadete vastu ja rohkem variante ei saagi olema. Kuidas üks vihkamine teisest parem peaks olema, pole mina sellest tema juures aru saanud. Kuigi tegelikult ei saaks neid kahte raevutsemist isegi mitte võrrelda. Praegune arutelu ja raev on suunatud oma rahvale vaenuliku valitseva (rahapakiga oimetuks löödud ja võimu näljas isikud) korra suunas. Murjamil on aga väga konkreetne ühe rahvuse vihkamine.
Üks asi on reaalsuse levitamine, teine asi aga haleda ohvri rollis (pime viha) selle eiramine ja kuritegeliku valitsuse õigustamine. Seda on kõrvalt lihtsalt vastik vaadata, kui madalale on võimelik inimest viia ja kahjuks neid ka jagub.
Vasta
#68
Lõpetame selle teemavälise jutu nüüd ära. Tsitaadi abiga viige arutelu kuskile mujale. Antud juhul kuhugi teise keskkonda, sest siin meil selliseid teemasid loodetavasti pole.
Vasta
#69
(06-05-2018, 09:39 )Thorondor Kirjutas: Lõpetame selle teemavälise jutu nüüd ära. Tsitaadi abiga viige arutelu kuskile mujale. Antud juhul kuhugi teise keskkonda, sest siin meil selliseid teemasid loodetavasti pole.
OK. lõpetameBleh Ega foorumis teineteise halvustamine ja nääklemine parem pole.....isegi mingis mõttes alustajale vaimselt halvem. Aga rääkida ajaloost, ühiskondadest, neist .....ismidest mis on inimese evulutsioonile salapärast mõju avaldanud ja avaldavad siiani. Vikipedia usaldusväärsusest, sest siiani on loetud see mis seal kirjas viimase instantsi tõeks.....aga ka see on lähemal uurimisel kallutatud. Miks see nii on tuleb lahti kirjutada..... Arengumaagide seisukohtadest? Nemad küll peaksid esoteeriliselt meist lihtsatest foorumlastest üle olema, või jälle eksin? Kas arengumaagide seisukohad on "tabu"?Ph34r2 Mis aga lubatud on tuleb täpselt fikseerida: tuli vaim, OK, andis sõnumi.....sõnum muidugi 110% poliitkorrektne...kiitis EU-d ja umbes sinna kanti, et ka teispoolsuses on oma "EU aga kordades suurem", UFO-dega sama lugu, kõik peab jonksus olema? Ja varsti olemegi otsaga soomes kuhu nii kangesti tahame jõuda!Bleh
Esoteerika ei ole eraldiseisev inimesest ja ühiskonnast. Kõik on omavahel seotud ainult energia "tasandid" on erinevad. Ei saa rääkida esoteerikast kui materiaalset maailma ignoreerida. CC õpetuse järgi kõik on üks reaalsus, see omakorda jaguneb: tuntuks (tavamaailm, ka vaimud, tondid kodukäiad ja muud), tundmatuks (mida inimene veel ei tea aga on füsioloogiliselt võimeline õppima tundma) ja tunnetamatuks ( see ongi see 99,99999999999....% mida inimene ei saa kunagi tundma otseselt, küll aga kaudselt selle avaldumise kaudu)


(06-05-2018, 09:39 )Thorondor Kirjutas: Lõpetame selle teemavälise jutu nüüd ära. Tsitaadi abiga viige arutelu kuskile mujale. Antud juhul kuhugi teise keskkonda, sest siin meil selliseid teemasid loodetavasti pole.
Nüüd aga 100% adminstraatorist ja moderaatorist. Kunagi oli soome tsiklifoorumis analoogne teeme ja arutati nii ja naapidi. Kes modereerib ei tohi olla tsikli fänn sõna otseses mõttes, küll aga võiks olla tsiklit kunagi omanud või vähemalt sõitnud ise sellega. Siis püsib pilk "kaine" ja asjadest on mingi ettekujutus. Päris võhik ei sobi kahjuksBleh
Umbes nii on ka selle foorumiga, fänn ei sobi, ka see kes näeb ja teab või tunnetab pole õige, sest siis hakkab enda tõlgendus asjadest segama. Õige on asjalik kõrvalseisja kel on aega, viitsimist (see ju auamet või sinnapoole) samas aga mingi ettekujutus asjadest on (ei aja CC segamini SS-iga) oskab ja tahab asju pöörata vajalikku suunda!
Kas Thorondor on asjaga päri või on jälle midagi nihu?
Vasta
#70
(06-05-2018, 09:39 )Thorondor Kirjutas: siin meil selliseid teemasid loodetavasti pole.

Eks siin ole igasuguseid teemasid, eriti suletud teemade hulgas. On mingi põhjus, miks peab teema sulgemise korral alles jätma? Mõned on kustutatud ka, niiet intellektuaalse omandi põhjendus see olla ei saa.

Praegu näib, et see erisus, mis kustutatud, mis niisama suletud, kuid alles jäetud, räägib vihjamisi foorumi eesmärgist, aga vaid vihjamisi, kuna otsesõnu pole eesmärki kui sellist silma jäänud. Aitaks (teema on: foorum vajab abi) ehk oma eesmärgi selge väljendamine - paraku eesmärgita üritused valguvad kontrollimatu kaose rada ja paistab, et see rada siinseid ei rahulda. Kui oma siht on selge, siis on, millele toetuda igatsugu modereerimistel, ilma, et neid eraldi põhjendada oleks tarvis, eriti, kui see siht ka kõigile eelnevalt teatavaks on tehtud. Erapooletus ja neutraalsus kõiges pole paraku võimalik, niiet ei maksa endale liiga raskeid kohustusi võtta.
Vasta
#71
Kui aus olla, siis mulle see nüüdne otsevaatamiseks silmaklapistatud foorum istub märksa vähem, kui endine, avatud poliitiliste teemadega, kuna vandeteooriate (mis on üks parateemasid) tõestuseks sai sealt killukeste haaval mosaiigi kokku panna (mille järelduslik tulemus on väga hoiatav ja hirmutav). Nii et oleks parem modereerimisel pisut pinget maha lasta ja osa teemasid isegi uuesti avada.
Vasta
#72
Paljud teemad on ainult ajutiselt lukku pandud. Lubati, et hiljem avatakse uuesti.
Näiteks Põrguväravate asukohad.
Öeldud on: Lahti teeme siis, kui Akuma on selgeks mõelnud, et mida ja miks ta ikkagi tahab. Ja ei käsi enam teadjatel lesta tõmmata.


Akumat pole näha ammu.
Nüüd kui need surnute riigid ja teised niisugused teemad üleval, siis oleks arvamusi põrgu kohta hea juurde lugeda.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...sukohad%22

Samuti oli mingi alternatiivuudiste teema ja minu mäletamist mööda pandi ka ainult ajutiselt lukku. Seal vesteldi rahulikult ja põhjust selle sulgemiseks ei näinud.

Vasta
#73
No selleks need teemad alles ongi, et saaksid neist killukesi koguda ja kohasemas võtmes jätkata mujal teemades.

Maitse asi ja positsioneerimise küsimus.

Mina nt ei näe (enam) vandenõuteooriates midagi paranormaalset, ju seetõttu, et need hirmutamised on nii igapäevaseks ja valdavaks saanud, on väga lärmakad ja kisuvad üldist vaimsust alla kireliste onu Heinodega, kes armastavad argumenteerimise asemel oma tagaluugijuttudega rõvetseda.

Mida paranormaalset on inimlikus saamahimus, võimujanus ja valetamises? See, et massidega manipuleeritakse ja tulemusel inimvaim mandub ja nüristub? Võib-olla on natuke para aga rohkem ikka maiste ilmingute sümbioos. Paraku need teemad kütavad kõige rohkem kirgi; siinsed "vandenõuteoreetikud" praegu nt peamiselt sarjavad Natot ja reageerivad kõige valulikumalt vene propagandale viitamistele, mis näitab, et nende vandenõuteemade kaudu siia ka kõige enam propagandiste ligi imbub ja paraku tuleb siis valmis olla ka teistsugusteks seisukohtadeks, kui rassivaenule takkakiitmine.
Vasta
#74
Rassivaenust: kõik rassid on toredad oma asurkonnas, laiali valgudes ähvardavad nad kustutada igasuguse kohaliku kultuuri, asendades selle kultuuritusega (ere näide Pariis täna) või siis halastamatult enda kultuurile allutada (näiteks London täna), tekitada anarhia (Malmö täna) ja lõpuks shariaadiseaduse kehtestamine.
Me ei tea, kes täpselt kultiveerib seda saamahimu, võimujanu ja valetamist kuid aimamisi oletame mosaiike koku klapitades, et see on siiski üüratu vandenõu, mille autorlus ei pruugi pärineda meie liigi isendite ajudest, sestap see ongi parafoorum, kus igasugused alternatiivid tulevad arutusele.
Nato sarjamist ja vene propaganda ajmist viljelevad siin ainult paar kasutajat, keda modedel oleks lihtne kontrollida, pikksuka venefoobia: on pigem koomiline, kuidas ta igas pisiasjaski püüab midagi taunimisväärset leida- näide tänases naljanurgas.




Vasta
#75
Vot siin näen ma küll kallutatust. Pikksuka näide täiesti kohatu, nali on naljakas ja omal kohal. Pigem on siin probleem isiklikuks minemisega ja imestanet keegi ei märka Hansee postitusi! See on nakkav, hoogu saavad Kenidki, kes arvavat teise isiku pea sisse niipalju nägevat, et suisa kuulutama paneb. Need kombed on kohatud ja lihtsalt modereeritavad, aga kes jõuab.
(07-05-2018, 12:39 )igihali Kirjutas: Me ei tea, kes täpselt kultiveerib seda saamahimu, 7võimujanu ja valetamist kuid aimamisi oletame mosaiike koku klapitades, et see on siiski üüratu vandenõu, mille autorlus ei pruugi pärineda meie liigi isendite ajudest, sestap see ongi parafoorum, kus igasugused alternatiivid tulevad arutusele.

Aita mul palun leida see parim teema, kus tolle vandenõu maavalist päritolu arutletud, emotsioonidevahust on seda seost raske leida.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,439 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,333 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,120 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,085 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,432 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,233 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,303 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,743 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,044 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Foorumi tarkvara vahetus 17.-19. detsember Thorondor 34 16,958 21-12-2010, 12:48
Viimane postitus: zepac

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat