Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monster energiajook
#1
http://en.wikipedia.org/wiki/Monster_Energy
Logo vaadates, on tegu 3 küünise jäljega.
Heebrea keeles täht "wav" on sarnase kujuga nagu need 3 küünise jälge.
"wav" positsioon tähestikus vastab numbrile 6, justkui oleks purgil 666.
http://en.wikipedia.org/wiki/Waw_(letter)
Oli ka monsteril kampaania "Unleash the beast" ehk "päästa valla elajas, loom, tõbras". Piiblist tõlgituna on beast metsaline, "vabasta metsaline".
Piibel ütleb veel, et metsalise märki ei tohi võtta.
Kas keegi oskab öelda, mis tähendus on sellel "o" tähel monsteri logos, mille keskel on rist?
Hiljuti käis kuskilt uudistest läbi teema, et keegi "ema" olevat monsteri kohtusse kaevanud, kuna tema tütar suri peale 2 purgi monsteri manustamist. Sellest tuli veel välja teisigi surmajuhtumeid, milles süüdistatakse just monster jooki.
Ma ei kahtle selle üldse, et need joogid on halvad tervisele ja pikemas perspektiivis nad pigem võtavad meie energia, kui meile seda annavad.
Isiklikult ma ei tarbi neid jooke, olen seda teinud, kuid enam kindlasti mitte. Soovitan ka tuttavatel seda mitte teha.
Need joogid ongi juskui kurjast.
Leidsin veel ühe energiajoogi "666".
Reklaam lause on ka muidugi hea :
http://www.bevnet.com/photos/gallery.asp...x=&shownew=
"get some evil in ya" :S
Keegi oskab selle "o" ristiga kohta infot jagada?
Nii palju noori tänapäeval üle maailma tarbib seda saasta, teadmata mis see nende tervisega teeb, kannavad monsteri logodega särke, mütse jne teevad reklaami. HALB
Vasta
#2
Tegu lihtsalt hästi läbiviidud turustuskampaaniaga. Kuigi noh, iga visuaalne sümbol on samas sümbol, meem... mingi eesmärgiga loodud märk sulle suunatud tahtejõust. Edukas sümbol või logo ongi silmahakkav ja leviv.
Vasta
#3
Ei ole mõtet igalpoolt mingeid märke otsida kus seda tegelikult ei ole ja siis neid ise juurde mõelda. Tuli meelde paari aasta tagune uudis kus mingi arabiamaa kombluspolitsei keelas ära lõvikuninga multifilmi kuna kuskil stseenis kus oli tolmu üles keerutatud, joonistus nende arvates välja sõnum noortele islami naistele sõnum: "Võtke ennast paljaks" vms.
Vasta
#4
Jah, need joogid on kurjast, ent mitte seepärast, et oleks kuidagi seestunud vms. ikka seetõttu, et niigi unise inimese teevad nad lõppkokkuvõttes veelgi unisemaks, nende pikaaegne kasutamine tekitab koordinatsioonihäireid, üleväsimust, magamatust jne jne. Magamatust siis mitte seepärast, et nad annaks liigselt energiat, vaid seepärast, et nad aktiveerivad organismi varuenergia, lülitades stressis kehal sisse tema talletatud energiavarud. See on umbes nagu pigistada niigi tühjaks tilkunud svammist veel viimast. Ega unetunne ei teki inimesel ilmaasjata, ikka seetõttu, et organism vajab puhkust.
Vasta
#5
(28-11-2012, 09:44 )Marconato Kirjutas: Ei ole mõtet igalpoolt mingeid märke otsida kus seda tegelikult ei ole ja siis neid ise juurde mõelda. Tuli meelde paari aasta tagune uudis kus mingi arabiamaa kombluspolitsei keelas ära lõvikuninga multifilmi kuna kuskil stseenis kus oli tolmu üles keerutatud, joonistus nende arvates välja sõnum noortele islami naistele sõnum: "Võtke ennast paljaks" vms.

Sõnumiks oli "sex", mitte võtke end paljaks.
Mul on see multikas olemas.
Selle monsteri puhul on nii, et see jäi mulle kuskilt silma, kuna siin teemat ei olnud otsustasin teha.
Olgu see hoiatuseks kõikidele, et energiajooki ei tohi juua!!!
Vasta
#6
Mõõdukas koguses pole hullu midagi. Piiri tuleb osata pidada.
Vasta
#7
Nende jookide puhul vist ei taheta, et inimesed piiri peaks, müüakse liitriseid energiajooke, mida rohkem seda uhkem ja seda rohkem POWERIT! Monsteril on suurim 0.7 liitrit ja seda purgis, peale avamist kinni panna ei saa.
Hustleril aga 1.5 liitrit, keeratava korgiga.
Vasta
#8
Ja siis? Nende asi on turustada, mõtlemine jäetakse ikka inimese hooleks. Kui sa ei mõtle, siis keeradki tervise tuksi. Ära siis osta, kui ei meeldi. Vanemate ülesanne on aga lastele seletada, mis asi on reklaam, mis on ületarbimine jne. Vastutus on ostjal, kuna hoiatused on purgil kirjas.
Vasta
#9
(28-11-2012, 14:41 )pillu Kirjutas:
(28-11-2012, 09:44 )Marconato Kirjutas: Ei ole mõtet igalpoolt mingeid märke otsida kus seda tegelikult ei ole ja siis neid ise juurde mõelda. Tuli meelde paari aasta tagune uudis kus mingi arabiamaa kombluspolitsei keelas ära lõvikuninga multifilmi kuna kuskil stseenis kus oli tolmu üles keerutatud, joonistus nende arvates välja sõnum noortele islami naistele sõnum: "Võtke ennast paljaks" vms.

Sõnumiks oli "sex", mitte võtke end paljaks.
Mul on see multikas olemas.
Selle monsteri puhul on nii, et see jäi mulle kuskilt silma, kuna siin teemat ei olnud otsustasin teha.
Olgu see hoiatuseks kõikidele, et energiajooki ei tohi juua!!!

On seal siis sõna "sex" kirjas?

Vasta
#10
(28-11-2012, 16:24 )Marconato Kirjutas:
(28-11-2012, 14:41 )pillu Kirjutas:
(28-11-2012, 09:44 )Marconato Kirjutas: Ei ole mõtet igalpoolt mingeid märke otsida kus seda tegelikult ei ole ja siis neid ise juurde mõelda. Tuli meelde paari aasta tagune uudis kus mingi arabiamaa kombluspolitsei keelas ära lõvikuninga multifilmi kuna kuskil stseenis kus oli tolmu üles keerutatud, joonistus nende arvates välja sõnum noortele islami naistele sõnum: "Võtke ennast paljaks" vms.

Sõnumiks oli "sex", mitte võtke end paljaks.
Mul on see multikas olemas.
Selle monsteri puhul on nii, et see jäi mulle kuskilt silma, kuna siin teemat ei olnud otsustasin teha.
Olgu see hoiatuseks kõikidele, et energiajooki ei tohi juua!!!

On seal siis sõna "sex" kirjas?


täpselt nii ongi

Vasta
#11
Nii ja naa, kui väga tahta, loeks midagi sellist välja küll:
[Pilt: disneysex.jpg-tm.jpg]
Vasta
#12
Seda on teisteski multifilmides, aladdin, kaunitar ja koletis jne.
Disney filmitööstus on perversne, vahel ka rassistlik ja kuri.
Vasta
#13
(28-11-2012, 17:01 )pillu Kirjutas: Seda on teisteski multifilmides, aladdin, kaunitar ja koletis jne.
Disney filmitööstus on perversne, vahel ka rassistlik ja kuri.

Arvan, et sa tahtsid öelda et see on sinu arust nii. Ma ei tea, mis on sõnas "sex" küll perversset...
Vasta
#14
jah, mina arvan nii
Vasta
#15
(28-11-2012, 17:01 )pillu Kirjutas: Seda on teisteski multifilmides, aladdin, kaunitar ja koletis jne.
Disney filmitööstus on perversne, vahel ka rassistlik ja kuri.
Ei teadnudki, et filmitööstus on perversne. Miks sa siis multifilme vaatad kui ei meeldi? Milline multifilm on rassistlik?

Aladdin ja imelamp (Saksa 2010) on ju muinasjutt vaesest poisist, kes džinni abil leiab oma õnne ja abiellub imekauni printsessiga.


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat