Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad?
#26
Nii jah. Laugh aga piisab kui öelda tõlkes kaduma läinud, või tõlkes moondunud Laugh Infopaketid, programmid, intellekt, paailmapilt... palju kõlavaid fraase aga mõte on lihtne Smile
Vasta
#27
Oma kogemusest võin öelda, et suhtlen vaimolenditega(keda ise olen kutsunud kohale) teadmise teel. Kui küsid midagi siis saad vastuse sellisel kujul nagu oleks see mõte sulle pähe pandud ja kuna minu mõtted on eesti keeles siis vastus ongi lihtsalt eesti keeles. Ja kuna ise ma neid kutsun siis mingit hämamist pole olemas. Teinekord on küll kohati raskesti arusaadavad mõtted peas ja sellisel hetkel on juba tõlgendamise küsimus ja nii öelda harituse küsimus kas panid täkkesse või tõlgendasid valesti. Kunagi ammu 1980-86 kutsusime ka vaime välja taldrikut keerutama ja siis ei teadnud vaimumaailma reeglitest tuhkagi ja see aeg tuli tõesti igasugu jaburusi lugeda. Aga oli ka väga õigeid ja konkreetseid vastuseid. Õhesõnaga suhtlus käib energia kaudu sest kõik suhtlusvormid on ja ka energia ja universumis universaalne. Saad vastuse ja sinu sees olev vaim tõlgib tõlgendab selle sinu jaoks parasjagu olevasse emakeelde.
(14-01-2014, 16:30 )Faraday Kirjutas:
(14-01-2014, 15:13 )Müstik Kirjutas: Näiteks kui inimene on oma mõtlematu käitumisega vaimolendeid pahandanud (veekogude ja õhu saastamine, suurte puude maharaiumine jm), siis saadavad nad vastu kannatusi ja haigusi. Ka suurem osa vaimuhaigustest on vaimolenditest provotseeritud.

Mis puutub suuremat osa vaimuhaigustest siis kas suur osa hullumajas olevatest Napoleon'itest ja muudest ennast teiseks indiviidiks tunnistavatest patsientidest on seal just tänu vaimolenditele?
Teisalt on üsna huvitav, et hullumajas ja ka teistes kliinikutes (onkoloogia kaasa arvatud) on väga vähe metsamehi kes tegelevad lageraietega. Ehk siis tapavad nii suuri puid kui ka suurte puude lapsi. Loogiliselt võttes peaks ju lapsetapjad ehk siis võsa mahavõtjad saama oluliselt suurema karistuse nendelt vaimolenditelt.
Suurimad veekogude saastajad eesti pinnal olid sovhoosi-kolhoosi esimehed kes andsid käsu kõik see nitraatide ja fosforiitide kogus mis kohale tuli laotada mõtlematult laiali. Arvestamata, et see satub ka veekogudesse ning seal elavatesse kaladesse. Suur osa neist läks toiduks, suures osas lompides surid kalad lihtsalt taolise tegevuse pärast ära. Huvitav, mida tegi taoliselt mürgitatud toit tavaliste inimestega, sinised kardulad, mürgine kala? Mõjus ka mõistusele? Samas suurmürgitajad elavad endistviisi edasi või isegi oluliselt paremini tänu oma positssioonile mis lasi neil varastada omale väärtusi mis võimaldavad toreda vanaduspõlve. Kartmata vaimolendeid. Vähemalt ei meenu, et nendest kedagi oleks hullumaja sisse pistetud.
Ehk siis tuli OT vastu OT le. Vaaimude keele suhtes polnud meie kummagi postis mitte muffigi. Või oli? Ehk panid vaimud omas keeles meid ütlema seda mida ütleseime või lihtsalt sisendasid meile mida vaja öelda....omade vahenditega. Kui see on nii siis pole ju nendega keeleprobleemi, küll on neid vaime nagu samuti ka inimesi seinast seina erinevate vaadete ja mõttemaailmadega....
...huvitav - kas ka vaimolenditel on oma kinnisideed?

Selle kohta on ka hea ütlus: "Igal oinal on oma Mihklipäev" nii, et see mis paistab teise rahakotist pole kellegi teise asi kuidas ta selle kauka nii paksuks on toppinud. Küll tuleb ka tema päev mil tuleb suur osa oma edust ära anda ja seda valusamalt mida ebaõiglasemalt on oma varanduse kokku ajanud. Onju siingi foorumis kuskil jutt mingist hiielangetajatest kelledel järjest hakkasid õnnetused ja haigused külge.
Vasta
#28
Oo, kui siiani ahnitseb ja mõnuleb siis ei saa tema lõpp lihtne olema ja karma teatavasti laseb kõige eest kuhjaga tasutud saada. Ka pole kindel kas ahnepäits oma järgnevas elus üldse paberraha saabki näpuvahel hoida.

Sent from my ST26i using Tapatalk

Vasta
#29
Vaadake ma pean ära rääkima oma esimese kogemuse.Mina arvasin et kõikon lill ja tsill.Kogu asi seal kõrgemal tasandil on nii kõik antakse telepaatiliselt alg tasemel ja sa arvad et see on puhas kuld,siis sa eksid.Sulle antakse pool tõed ,teise pooletõest pead ise mõistma ja selle tervikus siduma .See on adumine ,mida see tegelikult tähendab tuleb hiljem.Mina olen sellega pidevalt kimpus,kõik ei käi ühte jalga.Mind õpetati ja koolitati ,siis saabus aeg ,kus tehti "kondiproov" nagu Kiirele.Mulle anti ülesanne midagi likvideerida.Sain sellega hakkama ,lükates selle ürglätte juurde ümber töötlemiseks.Te ei kuiuta ette kaasplogiad ,mida meis peidus on.See oli esimene kord "hääled peas" keegi läks Mentorile kaebama "Ta hävitas kõik".Hiljem taipasin et see oli minu ristluude radikuliit ja taipasin,tänu abile suudan ennast ravida.Hea küll räägin ka teise kogemuse.Mima rohkem õpid,sedarohkem sind proovile pannakse.See on JULM ja KÜLM.See tähendab,et kui sinna sisened ,pead suutma tagasi tulla.See on väga karm ehk maakeeli,kui libastud ei pruugi Inimest enam olla.Kondiproov jätkus,minu juurdetoodi vaimolendeid ja asju,millel ma pidin vahet tegema,kas sita või sidruni hais.Kord toodi minujuurde objekt mille liigitada 5 sektorisse,aga sealt tuldi kaebama etnad ei soovi seda sinna.Pärast tuli välja et see oli mikro mustauk ,mille Mentor oskas viia paralleel maailma.
Vasta
#30
Eeldan, et astraalse maailma olemid peaksid suhtlema neid jälgiva inimese emakeeles, muidu jääks ilmutamise põhimõtte sõnum poolikuks.
Tontide ja kummitustega ma seotud pole, kuid kas sõnu veel õudusele lisaks vaja ongi.

Uneajal, mil viibime vaimumaailmas, kust olemegi pärit, suhtlevad vaimud meile mõistetavas keeles.
Kunagi nägin unes kahte inimvaimu ja nad nimetasid endid ingliteks. Nad olid naisterahvad ja kandsid keskaja riideid. Nad suhtlesid omavahel väga kiiresti, kuna mõistmisega ei ole neil materiaalse maailma piiranguid.
Küsisin, "Miks te nii kiiresti kõnelete?"
"Meil on alati palju rääkida ja palju teha. See on tavaline."
Siis hakkasid nad minuga vestlema.
"Sa kuula hoolikamalt, saad aru küll," õpetas üks neist.
Jah, tõepoolest, ma mõistsin küll, mida nad kordamööda kärmelt rääkisid. Olenemata sellest, et kuigi mõistsin nende rutakat eesti keele komplekti, aeglustasid nad edasist dialoogi, näidates sellega vestluskaaslasele aupaklikkust.

Nende kõne tundus vadinana. Analoogne, kui paned vale kiirusega vinüülplaadi mängima, kuni 45 pööret minutis. Normaalse kuulamise kiiruse rütm on 33 p/min.

-------

(kanalduse info) Universumis eksisteerib veel üleüldine telepaatiline suhtluskeel ja see on kõikidele kosmoseasukatele koheselt kättesaadav ning mõistetav.
Asukad oma planeedil või tähel paiknedes suhtlevad omal suhtlusviisil. Saab valida veel, kas suhtled ühe või mitmete kuulajatega või üle selle paikkonna ruumi.
Vasta
#31
„Uneajal, mil viibime vaimumaailmas, kust olemegi pärit, suhtlevad vaimud meile mõistetavas keeles.“
See on materialistlik lähenemine. Sa ei leia seda kunagi kust Sa pärit oled. Nagu Mina otsib Mina. Kõik mis leiad pole Sina.
Ma ei mäleta kas seda näidet olen toonud aga panen uuesti.
Võtame A4 paberilehe. Jagame selle kolmeks. Esimese kolmandiku värvime näiteks punaseks (ärvelolek), teise roheliseks (uneilm). Mitu värvi on? Tavaline vastus oleks, et kolm – punane roheline ja valge. Kuid enne seda värvimist oli üks värv? Valge mis siis on punase ja rohelise all.
Tõepoolest oli.
Aga mis on enne valget värvi?
Paber...ehk Mina...Smile
Vasta
#32
(18-01-2020, 16:08 )Q11 Kirjutas: „Uneajal, mil viibime vaimumaailmas, kust olemegi pärit, suhtlevad vaimud meile mõistetavas keeles.“
See on materialistlik lähenemine. Sa ei leia seda kunagi kust Sa pärit oled. Nagu Mina otsib Mina. Kõik mis leiad pole Sina.
Ma ei mäleta kas seda näidet olen toonud aga panen uuesti.
Võtame A4 paberilehe. Jagame selle kolmeks. Esimese kolmandiku värvime näiteks punaseks (ärvelolek), teise roheliseks (uneilm). Mitu värvi on? Tavaline vastus oleks, et kolm – punane roheline ja valge. Kuid enne seda värvimist oli üks värv? Valge mis siis on punase ja rohelise all.
Tõepoolest oli.
Aga mis on enne valget värvi?
Paber...ehk Mina...Smile

Enne valget värvi oli sõna ja siis tekkis kõik muu.

"Rahu, ainult rahu," ütles Karlsson ning upitas end üle aknalaua. "Siit tuleb Karlsson katuselt, maailma parim lapsehoidja. Pluti-pluti-plutt ..." ütles ta kelmikalt.

https://www.youtube.com/watch?v=L9pdkZGVubk
Vasta
#33
Tegelikult taandub müstika mõistmine, kõne definitsioonile. Kuulake see lõpuni. Siin räägib kosmiline esindaja väga õiget juttu. Kuigi ühendus on algeline. Ja vene keeles. Ja ikkagi küsiksin ma teilt...
Missuguses keeles, vaimumaailmas ikkagi suheldakse?

Mul ei õnnestu seda videot siia paigaldada. See on isiklikus arhiivis. Mahd onliiga suur. Võib olla keegi õpetab – kuidas seda teha!
Vasta
#34
Telepaatiliselt, mõte antakse edasi ja siis aju tõlgendab vastavalt oma mõistmisele.
Vasta
#35
(19-01-2020, 06:54 )Tulnukinimene Kirjutas: Telepaatiliselt, mõte antakse edasi ja siis aju tõlgendab vastavalt oma mõistmisele.
Kuid telepaatia koosneb ju ka – milleski või kellestki. Ka telepaatia ei saa ilma kõne definisatsioonita läbi. Kahjuks!

Vasta
#36
Energia, info. Ma vahepeal sain nö. pakettinfot. Tohutu kogus korraga. Ma arvan, et ka Valgustumine on tohutu info-valguse-energia hoidmine, Kõiketeadmine.
Vasta
#37

Mis sa selle energia all mõtled? Pea meeles – et igasugune energia koosneb alati kellestki või mollestki! Mida sa siis selle pakettinfo all kujutad? Missugune on selle info kujund?
Vasta
#38
Inimesed on erinevad. Minul ei ole kujundid, mul tunne. Nt. praegu kui sinu ridasid loen on mul tunne/tajun inimest kes neid kirjutab.
Vasta
#39
Murfi seadus ütleb midagi sarnast: Tuleb esitada ainult neid küsimusi, mille vastust teab vaid küsija ise. Kuna ka mina suhtlen pidevalt vaimumaailmaga, siis tean ma seda, kuidas see toimub. Kuid, kui ma hakkaksin seda segitama – siis ei jõuaks see teieni. Jääb üle, esitada neid küsimusi millele teie vastust ei tea.
Koostage esialgne kõne definitsioon. See koosneb neljast sõnast. Täisversioon on kaheksa sõna.
Siis võime edasi arutada.
Vasta
#40
Mina tean vastuseid täpselt nii palju kui mulle vaja on.Smile
Vasta
#41
Aga minuga on risti vastupidi. Mida rohkem ma vastuseid tean, seda suuremaks muutub minu veendumus: Olen ikka väga loll küll. Tean veel liiga vähe.
Nii et lolliga ei tasu vaielda.

Vasta
#42
"Ma arvan, et ka Valgustumine on tohutu info-valguse-energia hoidmine, Kõiketeadmine."
See on jah huvitav, et Kõiketeadmine tekkib. Suunad lihtsalt tähelepanu ja Vastus on kohe käes...Smile
Vasta
#43
Aga kõik vastused ongi lihtsad. Nagu kõne definitsioon. Ainult kaheksa sõna. Vastab absoluutselt kõikkidele keeltele. Inimeste, loomade, lindude, üldiselt kõikkidele elusolenditele. Seal hulgas ka vaimumaailma esindajate kõnedele. Kõne definitsioon on ka kogu maagia võtmeks.
Tehke endale selgeka – kõne definitsioon. Alles siis olete astunud esimese pisikese sammu, vaimumaailma suunas.
Vasta
#44
Kui Vaimuilmast huvituda nähtusena on kõik korras. Kui hakata seda pidama kuidagi olulisemaks kui Ärkvelolek, toimub ühe seisundi eelistamine teisele. Muidugi Sügava Une seisund ununeb siis hoopiski.
Mis keeles räägib Deemon? Eesti, Vene, Inglise?
Loomulikult mitte. Ta räägib sümbolites. Sümbol ja Taipamine on omavahel seotud nagu sümbioos (eri liikidesse kuuluvate organismide kooselu).
Vasta
#45
Iga sümbol koosneb ka kellestki, või millestki? Kas sinu poolt loodud sümbolid on kõikkidele arusaadavad? Missugust ollust sa kasutad sümbolite loomiseks? Võiksid pikemalt ja arusaadavamalt selgirada! Uni ja une seisunditega ei ole antud juhul midagi pistmist. Uni unusta ära! See on hoopis teisest ooperist!
Vasta
#46
Kui Sa pole kunagi Teise Seisundisse (Unne) läinud ja näed kummitust. Kuidas Sa seda defineeriksid?
Tõenäoliselt paneksid samale pulgale jooksva orava või lendava linnuna. Mingit vahet poleks.
Siis ei saaks Sa kuidagi väita, et Vaimuilm on olemas. Ütleksid „jah...Ärkvelolekus on igasugu loomi ja nähtusi ja kummitusi“. Rõhutan veel...see on teoreetiline näide (kui Sa pole kunagi Uneilmas ega ka Sügavas Unes olnud.)
Sümbol ja Taipamine on ühe mündi kaks poolt. Nad ei ole lahutatud.
Vasta
#47
Kurioosum on selles, ma ei ole pärast 20 eluaastat mitte kordagi und näinud. Alles pärast 40 hakkasin vaimumaailmaga tegelema. Sinnamaani eitasin ma igasuguse vaimumaailma olemas olu. Kuna ma und ei näe, ei saa ma sinuga nõustuda. Mina suhtlen vaimudega – täie teadvuse juures.
Ning ma tean täpselt – kuidas see toimub.
Minu küsimustele võiksid sa ikkagi vastused leida. Sa ei taha ju olla põmmpea?
Vasta
#48
Seda ma ju kergelt vihjangi, et Sulle on Vaimuilm hakanud Ärkvelolekusse trügima. Ja vist juba ammu.
Oot mis küsimused? Vist olen tõepoolest põmmpea ja jäid kahesilma vahele...Smile
Vasta
#49
(22-06-2020, 17:04 )Q11 Kirjutas: Seda ma ju kergelt vihjangi, et Sulle on Vaimuilm hakanud Ärkvelolekusse trügima. Ja vist juba ammu.
Oot mis küsimused? Vist olen tõepoolest põmmpea ja jäid kahesilma vahele...Smile
Uneilmas olles – ei saada tõesti materijaalses ilmas olijate küsimustest aru! Kahju!


Vasta
#50
kalldunn Kirjutas:Kõige esimene kes sulle vastab – on sinu isiklik kaitseingel. Teda sa kuuled ja saad temast aru, aga sa ei näe teda iialgi. Hinge loom. Tema näitab sulle unenägusid ja räägib sinuga ainult unes. Pahalased. Need kiusavad ja laamendavad sinu sees, siis kui nendel tuju tuleb, kui juba nende juttu kuuled on sinuga, juba väga pahasti. 

Huvitav igatahes, aga olen segaduses Hrmm

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 2 298 30-03-2024, 22:31
Viimane postitus: VLAD
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 6 12,363 14-10-2021, 13:30
Viimane postitus: Leonhard
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,869 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 135,376 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,074 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 8,502 25-10-2013, 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 14,782 27-09-2013, 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,331 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,293 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,365 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat