Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi hüüab mu nime
#1
Olen mitu korda kuulnud koju kõndides, et keegi hüüab mu nime. Esimesel korral vaatasin seljataha aga ei kedagi.
Aga kui järgmine päev uuesti kuulsin hakkasin juba mõtlema, et mis toimub, kas kujutan endale ette?! ja samal õhtul, kui olin juba magama jäämas hakkas toa teises otsas kilekott sahisema. Mingeid koduloomi mul magamistoas ei käi.
Päris iga päev ei hüüdnud keegi mu nime, kuid iga kord kui see juhtus magama jäädes toas midagi sahises või liikus.
Olen kuulnud, et kui su nime hüütakse aga tegelikult keegi ei hüüa siis pidi surm sind kaasa kutsuma vms.

Mis teie sellest arvate? Või kujutan ma suurest hirmust endale asju ette ? :)
Vasta
#2
Soovitan lugeda Telagrami Vaimse ärkamise tunnusmärgid

"Vaimne ehk spirituaalne ärkamine on protsess, mille tulemusena muutub inimese enese- ja maailmataju kardinaalselt. Järgnevas loetelus on toodud tunnused, mis võivad viidata aktiveerunud vaimse ärkamise protsessile. Loomulikult ei ole loetelu ammendav ja igaüks võib neid sisemisi muutusi erinevalt tõlgendada..."
Vasta
#3
Miks sa sellisele halvale fantaasiakogumile viitasid? Mis on sellel seost algse postitajaga?`

Asi kõlab muidu une ja ärkveloleku piiril oleva tajuhäirega.
Vasta
#4
(04-05-2013, 18:24 )geidyj Kirjutas: Olen mitu korda kuulnud koju kõndides, et keegi hüüab mu nime. Esimesel korral vaatasin seljataha aga ei kedagi.
Aga kui järgmine päev uuesti kuulsin hakkasin juba mõtlema, et mis toimub, kas kujutan endale ette?! ja samal õhtul, kui olin juba magama jäämas hakkas toa teises otsas kilekott sahisema. Mingeid koduloomi mul magamistoas ei käi.
Päris iga päev ei hüüdnud keegi mu nime, kuid iga kord kui see juhtus magama jäädes toas midagi sahises või liikus.
Olen kuulnud, et kui su nime hüütakse aga tegelikult keegi ei hüüa siis pidi surm sind kaasa kutsuma vms.

Mis teie sellest arvate? Või kujutan ma suurest hirmust endale asju ette ? Smile

Mina arvan selle kohta nii, et Sa peaks läbi mõtlema kas keegi kes Sind tundis või Sinust hoolis on lahkunud teise ilma.
Kas on mõni inimene keda tundsid läinud manalateele. Kas on mehe või naise hääl?
Vasta
#5
(04-05-2013, 22:20 )põlduba Kirjutas: Miks sa sellisele halvale fantaasiakogumile viitasid? Mis on sellel seost algse postitajaga?`

Asi kõlab muidu une ja ärkveloleku piiril oleva tajuhäirega.
Seal kusagil oli ka viide vist, et ärkamise üks tunnuseid on, et kuuled kedagi oma nime hüüdmas
Vasta
#6
(05-05-2013, 23:33 )zombelius Kirjutas: Seal kusagil oli ka viide vist, et ärkamise üks tunnuseid on, et kuuled kedagi oma nime hüüdmas
Üks võimalus on veel, kuna kõik on võimalik - kuuldakse isanda kutset kes tahab sind ennast teenima kutsuda.
Vasta
#7
(05-05-2013, 23:33 )zombelius Kirjutas:
(04-05-2013, 22:20 )põlduba Kirjutas: Miks sa sellisele halvale fantaasiakogumile viitasid? Mis on sellel seost algse postitajaga?`

Asi kõlab muidu une ja ärkveloleku piiril oleva tajuhäirega.
Seal kusagil oli ka viide vist, et ärkamise üks tunnuseid on, et kuuled kedagi oma nime hüüdmas

Üks ärkamise tunnuseid on oma peaga mõtlema hakkamine. See "kuuled, et keegi su nime hüüab" on kõige tobedam asi, mida ma kuulnud olen. See võib olla hoopis psühhoosi või muu vaimse häire tunnus. Või ettekujutus.
Vasta
#8
(05-05-2013, 23:33 )zombelius Kirjutas:
(04-05-2013, 22:20 )põlduba Kirjutas: Miks sa sellisele halvale fantaasiakogumile viitasid? Mis on sellel seost algse postitajaga?`

Asi kõlab muidu une ja ärkveloleku piiril oleva tajuhäirega.
Seal kusagil oli ka viide vist, et ärkamise üks tunnuseid on, et kuuled kedagi oma nime hüüdmas
Kus see viide seal täpsemalt on?
Vasta
#9
see on ka surmaenne.
Vasta
#10
(07-05-2013, 00:14 )Wilholmensis Kirjutas: see on ka surmaenne.

Ainult siis, kui vastu hüüdsid. Eesti mütoloogias oli vist selline elukas, nagu mardus. See ikka hüüdis su nime ja kui vastasid siis said südameataki vms.
Vasta
#11
Enda nägemine on kah surmaenne ja siis ei pia midagist vasta ütlema.
Vasta
#12
Mitte tingimata surmaenne. Doppelgänger või mis selle nimi oligi. Mingi ajaparadoks, ehk? Nagu Goethe, kes tuli endale ükskord metsas hobusega vastu.
Vasta
#13
https://sites.google.com/site/wiccawicca...ks-saamine

Otsing näitas sellist lehte...viimane lõik annab seletuse
Vasta
#14
No see on mingi teismeliste peal funkav jamps, tähelepanu otsimine.
Vasta
#15
(05-05-2013, 22:15 )Veli Joonatan Kirjutas:
(04-05-2013, 18:24 )geidyj Kirjutas: Olen mitu korda kuulnud koju kõndides, et keegi hüüab mu nime. Esimesel korral vaatasin seljataha aga ei kedagi.
Aga kui järgmine päev uuesti kuulsin hakkasin juba mõtlema, et mis toimub, kas kujutan endale ette?! ja samal õhtul, kui olin juba magama jäämas hakkas toa teises otsas kilekott sahisema. Mingeid koduloomi mul magamistoas ei käi.
Päris iga päev ei hüüdnud keegi mu nime, kuid iga kord kui see juhtus magama jäädes toas midagi sahises või liikus.
Olen kuulnud, et kui su nime hüütakse aga tegelikult keegi ei hüüa siis pidi surm sind kaasa kutsuma vms.

Mis teie sellest arvate? Või kujutan ma suurest hirmust endale asju ette ? Smile

Mina arvan selle kohta nii, et Sa peaks läbi mõtlema kas keegi kes Sind tundis või Sinust hoolis on lahkunud teise ilma.
Kas on mõni inimene keda tundsid läinud manalateele. Kas on mehe või naise hääl?

See on mu ema hääl, aga mu ema on elavate kirjas .
Vasta
#16
(04-05-2013, 20:46 )zombelius Kirjutas: Soovitan lugeda Telagrami Vaimse ärkamise tunnusmärgid

"Vaimne ehk spirituaalne ärkamine on protsess, mille tulemusena muutub inimese enese- ja maailmataju kardinaalselt. Järgnevas loetelus on toodud tunnused, mis võivad viidata aktiveerunud vaimse ärkamise protsessile. Loomulikult ei ole loetelu ammendav ja igaüks võib neid sisemisi muutusi erinevalt tõlgendada..."



Kui mul on absoluutselt KOIK need tunnused, mida see tahendab?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kas keegi teab midagi sensitiiv Valterist? sandra005 5 3,219 21-05-2012, 22:43
Viimane postitus: Zinerg
  Oskab keegi soovitada. masterx 1 1,767 14-10-2011, 16:58
Viimane postitus: Leena
  Oskab keegi veel midagi öelda Eestis asuvatest sõjaväebaasid Saimps 28 18,216 03-12-2010, 19:49
Viimane postitus: Martti

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat