Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellaaeg meie elus.
#26
(27-08-2010, 10:39 )Sethy Kirjutas: Mul on samuti pidevalt 22:22 ja 07:07 14:14 jne. Ma olen kuulnud jutte, et sellistel kellaaegadel võis midagi soovida ja see pidi täide minema. Smile1

Ma soovisin kunagi Ferrarit, siia maani pole saand xD

Mul on nii et väga tihti satun kella vaatama pea iga päev samal ajal, tavaliselt 13:37 või 14:42
Vasta
#27
siin natuke numeroloogiat,lihtsalt matemaatika,ei imesid ega ingleid
http://www.slidespost.com/zoom.php?id=2558&tab=tab2
Vasta
#28
Mul on olnud jällegi nii, et vaatan kella, kell on näites 15.30, siis hiljem vaatan kella ja kell on 15.26. Seda enam pole olnud, aga mõned kuud tagasi oli see iga päevane, keegi oskab seletada sellist asja, või oli see lihtsalt minu kella halb töötamine?
Vasta
#29
Proovige nüüd tänaval märgata autonumbreid. Nt autonumbrid mis lõppevad ...66. Varsti hakkate neid nägema ilma autonumbreid eraldi vaatamata ja jälgimata. Tegelikult näete ka kellaaegu igasuguseid, aga aju on teil väljaõpetatud reageerima teatud kombinatsioonile, isegi kui te kellaaja vaatamist ei teadvusta.
Vasta
#30
Näen igaõhtu kellavaadates juba pikemat aega arvu 0:16 nii digitaalselt kui ka tavakellal. Saan aru et kui läheks varem magama, siis ei näeks seda aga no ikkagi. Viimasel ajal kui näen 0:15 panen silmad 2 minutiks kinni ja 0:17 avan. Teeb nalja küll aga veider tunne? Kellegil veel nii?
Vasta
#31
Mul on viimased pool aastat(võibolla, et isegi kauem) olnud nii, et hommikuti vaatan ma kella täpselt kell 9:11 ja õhtuti vaatan kella ning kell on 19:11.
Alguses ei pannud tähele seda, aga nüüd kui asi on nii pikalt juba toimunud, kisub veits veidraks.
Huvitav, mis sunnib mind hommikul ja õhtul vaatama kella just minuti pealt sellisel ajal....
Oskab keegi miskit nõu anda?
Vasta
#32
Kas selle kohta meil siin juba mingi teema ei olnud?
Vasta
#33
Juhtub sellist asja ka endal tihti, aga seda ei saa kuidagi seostada inglitega või siis kristuse teise tulemisega. Nii nagu on moonutatud ja tõlgendatud piiblit, nii teevad need samad sulid nende numbritega - et ikka oleks hirmunuid inimesi, keda siis enda lõksu meelitada.

Allpool kaks sinu teemaga ühtivat vanemat teemat:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...&highlight

http://www.para-web.org/showthread.php?t...&highlight
Vasta
#34
Ükskord leidsin, et oleks lahe kui endal ka nii juhtuks. Hakkaski.

Igasugused tsüklilised harjumused jäädvustuvad väga kergesti. Iga kord kui vaatan kella ja see on 11:11, 21:12 või midagi sarnast, rahunen ja tekib hea tuju.

Idee on selles, et igaüks omistab enda jaoks tähenduse ise. Samamoodi võib omistada tähenduse sellele kui lusikas, kahvel või nuga põrandale kukub (kes külla tuleb?).

Vihje "anchoring of psionic constructs" vanas heas psi-pog terminoloogias.
Vasta
#35
Tõstsin Jõhvika poolt mainitud kolm teemat kokku.
Vasta
#36
Tere! Näen iga õhtu kella vaadates sama kellaaega - 22:44. Vaatan aega mobiili ekraanilt.

See on kestnud juba pikemat aega, nii kuu-kaks. Milles asi, kas alateadlik aiming kella vaadata samal ajal või midagi ebatavalist?

Tänud ette!
Vasta
#37
mul on väga tihti olnud 16.20
Vasta
#38
Mina tavamiselt kella ei vaata, aga aeg on alati mingi tàhendusega. Sind aitab, kui sa selle kella poore ei vaata. Usun, et unustad kiiresti oma kellaaja.
Vasta
#39
(27-08-2013, 21:54 )Zinerg Kirjutas: Tere! Näen iga õhtu kella vaadates sama kellaaega - 22:44. Vaatan aega mobiili ekraanilt.

See on kestnud juba pikemat aega, nii kuu-kaks. Milles asi, kas alateadlik aiming kella vaadata samal ajal või midagi ebatavalist?

Tänud ette!
Su bioloogiline kell on väga täpne! Eks ta tunneb, et õhtu hakkab kätte jõudma, ja eks Sa ise tead, mis tegevused Sind siis ootamas on. Aga kas sellel on mingi märgiline tähendus ka, seda saad ainult Sina ise otsustada. Kas oled (kasvõi alateadlikult) mingi küsimuse või oletuse õhku visanud, kas on mingi "lahtine" olukord (noh, olukord, mis võib laheneda nii, või võib laheneda naa) - kas need kellaajad on mingi mosaiigikild, mis Sinu jaoks automaatselt oma kohale asetuvad. Aga kuna Sa küsid (kahtled), siis ilmselt on tegu juhusega ja täpse bioloogilise kellaga.

Aga inimajul on komme võimendada igasuguseid juhuslikke kokkusattumusi, niisamuti nagu ka juhuslikes sigrimigrides nägusid jm sellist näha (pilvelambad nt). Hakka üles märkima neid kordi kui kellaajad korduvad. Siis näed, kas neid on ikka nii väga palju.

Vasta
#40
"[i]Aga inimajul on komme võimendada igasuguseid juhuslikke kokkusattumusi, niisamuti nagu ka juhuslikes sigrimigrides nägusid jm sellist näha (pilvelambad nt). Hakka üles märkima neid kordi kui kellaajad korduvad. Siis näed, kas neid on ikka nii väga palju."[/i]

Jah, see on hea soovitus aga inimene ei teadvusta kui jälle kellale pilgu heidab, et seda üles märkida...ja „Ohoo“ efekt tekkib alati siis kui toimub „seos“ – 11.11 või 12.12.
Aga...kui näiteks 11.11 on poes arve, peale selle kell näitab 11.11 ja kodus veearvesti teatamisel näitab see numbreid 1111....paneb mõtlema...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energia meie sees Celtic 9 8,359 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Valikud elus - palun abi! chapy 14 7,576 29-12-2014, 23:57
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Millised energiad on meie ümber? HitzuEgoMuna 47 29,001 26-08-2014, 10:12
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat