Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine
Autor Sõnum
Maakristall
Tavaliige

06-11-2021 14:48
Postitus: #901
RE: Vaimne ärkamine
Et laiskus ei lase minna lugema, kergem on kandikult kulbiga? Mina ei torka. Sa ise torkad. Ja sobitad oma silmapalgid mulle sildina otsaette. Kõik mis sulle tundub ebameeldiv, on pärit su oma enda varjudest. Sa ei saa iial teada, kellega oma arust suhtled siin kui ei hakka oma siseilmast vastuseid otsima. Minul ei ole isu ega tahtmist siin kirjutada. Sa istud peegli ees ja seod ise oma enda küsimusi ja vastuseid. Mina ei ole see, kelleks sa mind pead. See oled sina. Mina võiks olla see ,kelleks mina sind peaks aga ma ei pea. Üldse ma mitte midagi ei pea kui ei taha. Iga üks leiab omad killud alati ise üles. Konnasilmad ei kuulu kunagi mulle. Neid ma ei laota kusagil linnaplatsil laiali. Mina ei too uusi kingi kui kellegil need kitsad. Äkki pole mul endalgi neid. Ja alati leidub saekäivitajaid. Ikka nende leerist, kes ei viitsi siin ise sõnagi kribada aga suu on nagu mureenil. Kas ma tundusin veidi pahur ja liialt torisev? Vesi on emotsioonid. Ja vesi on ajavool. Õhk on mõtted. Info on maa. Tuli on tegu-liikumine. Ja pane nüüd kokku kuidas nende energiate jäävuse seadus rakendub sel teekonnal. Hakka ümber tuuma ringe vedama. Pesi silmas pidades. Tunded on rohkem keskel kui emotsioonid. Need punase poole. Teod ja sõnad ja mõtted sinise poole. Juur, tüvi, võra-latv. Ära tee seda viga et võtad energiaid noole või kiirena. Võta sibulana.
(selle postituse viimane muutmine: 06-11-2021 14:49 Maakristall.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lumm Eemal
nihelev tihane

09-11-2021 07:31
Postitus: #902
RE: Vaimne ärkamine
nalja ka natuke: eile õhtul ilmutasid end mulle `kolm hommikumaa tarka kuningat`:
üks ei näinud ega reageerinud suurt ümbritsevale(silmad olid alkoholi tõttu kinni vajunud), teine ei kuulnud, mida räägitakse ja üritas kõigest hingest naisi rabada ja küsis neilt pidevalt: kas hakkame koos elama?, kolmas ründas pidevalt lausealgustega; lase ma ütlen sulle, kuidas asjad on.....

reportaaz jätkub järgnevalt: järgmisel õhtul oli saatus(? kõiksus? mina ise?) valmis meisterdanud täpselt samasuguse lavakujunduse, samade osalejatega. Esimesega endiselt kontakti ei saanud, kontrollisin elumärke, olid olemas...teine oli pisut taltunud, aga esitas sama küsimust, et olukorda mitte keeruliseks ajada, oli mu vastus- võibolla...kolmas....tal ei olnudki nagu midagi õpetada, jälgis pigem olukorra arengut ja ootas minu hinnangut, selle ta ka sai, mis ta sellega peale hakkab...aaakustminatean...
terve igavik hiljem (paar tundi) sain aru et olin jõudnud etenduspaigale umbes tund aega hiljem....
siis kui esimene kuningas esines.....etendust kirjeldati mulle nii elavalt, et ma naersin sõna otseses mõttes pisarateni ja kõõksudes (etenduses oli kardinate lahtitõmbamise stseen)

mis ma oskan ütelda....viivitusega, aga seda täpsemalt kohale tulnud, ehk ajas kristalliseerunud....
...kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud...
(selle postituse viimane muutmine: 10-11-2021 05:18 lumm.)

https://thispersondoesnotexist.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 2 1,188 12-11-2020 18:44
Viimane postitus: Aadu66
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 33,979 10-12-2017 20:31
Viimane postitus: Manaja

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog