• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
#1
Tere,

3 aastat on nüüd möödunud ajast, mil leidis aset minu ristimine Püha Vaimuga ja minu vaimne ümbersünd Jumala Kuningriiki. Olles eelnevalt väestatud egiptuse tarkuse-jumala Thothi poolt ja tõemeelne New-Ager, sai see kõik 2013 aasta alguses oma lõpu, kui Jeesus Kristus ise omaenda võimsa käega mind sellest kõigest välja tõstis (ma ise ei palunud seda ja niisamuti ei kuulutanud keegi mulle mingit Jumala Sõna, vaid jätkuvate küsimuste esitamise ja pidevate analoogiate/paralleelide tõmbamise tulemusena viimaks minu arusaam ka avati; jah ja ma olin umbes kuu aega shokis, mõistes, et reaalsus, mida meile päevast-päeva sisse programmeeritakse pole midagi muud kui Suur Eksitus ja Pettus).

Miks see muutus siis ikkagi aset leidis? Aga sellepärast, et liikudes edasi oma "Valguse" teel (mis pole tegelikkuses midagi muud kui maskeeritud Pimedus ehk siis teisisõnu Luciferi enda Särav-valge Valgus), viis minu tee mind selleni, et ühe para-weeblasega koos hakkasime koostama nö. kõiki usundeid ja vaimseid tasandeid koondavat tabelit. Olles algselt 1 lehekülje suurune, kasvas see viimaks välja toaseina suuruseks koondülevaateks. Ja muidugi toimus see kõik paralleelselt maailmas asetleidva kasvava ootuseärevusega 2012 aasta detsembrikuu oodatava "teadvusenihke" suhtes. Mida aga ei toimunud! Kas oli siis võimalik, et kõik need vaimsed juhid, ülestõusnud meistrid, kosmosevennad (ja isegi maiad) valetasid meile? Või ehk panid nad oma propagandaga tahtlikult mööda?

Koostatud maailma vaimsust, religioone ja hierarhiaid analüüsides selgus, et prayteka-buddhad on tuntud ühtlasi ka kui Tule Isandad (Lords of the Flames). Hmm. Tule Isandad. Justnagu inglid, kelle vaimne loomus põhineb tulel. Kas me siis räägime siin mingitest olenditest, kes pole ehk need, kes nad meile esmapilgul paistavad? Kas võib selle taga olla mingi salakaval plaan?

Kui sa nüüd oled piisvalt avatud ja valmis vastuolulisi küsimusi endale esitama, siis 3 aastase "eemaoleku" tulemusena on Püha Vaimu juhendusel ja ümbritsevat elu piltide jms alusel analüüsides valminud järgmine materjal, mis kõrvutab Piiblis mainitu meie hetkereaalsuses toimuvaga.

Miks superstaarid ja kuulsused näitavad meile oma keelt ja varjavad oma käega ühe oma silmadest? Miks on vaja rõhutada DNA muutust ja aktiveerimist? Kes ikkagi on Lucifer? Kes on Jeesus Kristus? Mida tegelikkuses kujutab endast teadvusenihe (Paradigm Shift)? Mis on Metsalise Märk ja tema number? Kes on Metsaline number 8 ja IOI? Kas Piibel räägib meile tõepoolest kvantfüüsikast ja DNA muutusest? Mis on CERN(unnos)? Mis on 4G ehk kood 47? jpm.

Materjal on tehtud inglise keeles (lingid jms. töötavad siis, kui see materjal alla laadida)

NB! Algne materjal kandis nime "The Great Deception". See materjal nüüdseks uuenduskuuri läbi teinud ja kannab nime "Spiritual Warfare - Mystery Babylon the Great" (materjal nr. 3).

Lisaks sellele esimesele materjalile on valminud veel järgmised materjalid:
(NB! materjalid on nummerdatud soovitava lugemise järjekorras)

1) Vaimne Sõjapidamine - Kes on Jeesus Kristus & mis on Vaimne Ümbersünd?

2) Spiritual Warfare - What is the STRONG DELUSION? (uus)

3) Spiritual Warfare - Mystery Babylon the Great

4) Spiritual Warfare - The Biblical Flat Earth

5) Spiritual Warfare - Textus Receptus & The Flat Earth

6) Spiritual Warfare - The wisdom of this Universe is foolishness with God

7) Flat Earth Final Model based 100% on Bible verses! (Vana-Heebrea arusaam Kosmosest)

8) Short pictorial Flat Earth presentation

Head uurimist!
Vasta
#2
MIS ON SINU SÕNUM? Kus näed sina end paha ja hea vahel? Kas oled valmis kuidagi kedagi kaitsma? Või ehk hoopis kedagi hävitama? Kes on sinu leeris? Millist tulevikku näed siin maal? Kas hea ja kuri peavad lahingut? Tunned sa endal tungi missiooniks? Ilmaelu on hetkel närviline-millised kolm soovitust sul oleks inimkonnale? Küsin huvist ( siin mõnele tundub nagu ma ründan ) DNA kohta leiemalt- sinu nägemus isiklikult?
Vasta
#3
Minu sõnum leiab kajastust minu materjalis! Ma annan selle vastuse sulle 347 leheküljel.
Vasta
#4
Suurem jagu sest on luulu. Kõik tahavad lihtsalt omale ullikesi saada oma kilda, sest ka nn kiitmine...et nende oma usk või ühing ja liikumine on ainuõige!....Tegelikult tahavad nad inim hinge üle valitseda, see on põhiline asi.
Kuigi keha põhihing on asendatud orjahingega.
Teise kirje järgi on Lucifer meie süsteemi ja maa Satania valitseja. ....
Vasta
#5
(13-06-2016, 14:34 )Arlich Kirjutas: Minu sõnum leiab kajastust minu materjalis! Ma annan selle vastuse sulle 347 leheküljel.

347 kuubis leheülge on netis infot ,et igasugune klammerdumine ,,millegi,, külge ja ka religioonid on tulevikuloomel jalus. Kõik vana on kaduv kui toimimatu. Kui oleks toiminud -poleks ka restarti. Oled kindel , et pooluseline hierarhia on tulevikuvõti? Palun ütle ,et sinust ei palvetatud naljasoolikat välja. Para-webis saab nalja nigu kõige lõbusamas eesti pulmas.
Vasta
#6
Kunagi vene ajal oli komöödiafilm "Stepsel ja Tarapunka" ...sai silmini naerda......
Eks need jutud meenutavad ka väga seda.
Jeesus oli tulnukas , kellest tehti ullikeste jaoks juhtoinas... Kirik kiusas jeesuse suguvõsa terve elu aeg neid ja neid tappes!.....
Suu jutt meenutab siin usupropat!....olenemata selle liigist!...
Vasta
#7
https://www.youtube.com/watch?v=4sEDxKtxXqA Ma juba lootsin , et on miskit loomafilm. Hea Hugo -mis oleks stepslismi usu nimi? Kelle kõhutäis see on? Tühivana? Mida suurem EGO , seda rammusamad filosoofiad. Või rasvasemad suutäied. Kõige ilgema sita on ilma loonud kõige rõvedam olevus. Ikka EGO. See inimesele kõige kallim. Palju õnne kõigile , kes loodavad seda kaasa vedida üle kõiksuse. UFOD? Neil just seda oligi vaja. Marsile elama? Võib ka siin söödikuid nuumata kui on huvi. Konfliktid lõpevad siin ja praegu. Koos oma ,,inglitega,,.
Vasta
#8
(13-06-2016, 14:14 )Arlich Kirjutas: The Great Deception

Head analüüsimist ja küsimuste esitamist!

Ok, kui küsimused on lubatud, siis mina näiteks ei saa täpselt aru, kas tegu on paha naljaga, teadliku trollimisega või millegagi, mida esialgu välja ei ütlekski kuid vihjeks mainin vaid nii palju, et antud lingil sisalduva materjali kohaselt on ka Maa lapik. Mis on muidugi tõsi, sest see on piiblist kergesti järeldatav. Aga kas sina siis nüüd kah arvad, et maa on lapik?

Edasi leian lk 58 sellise pildi:
[Pilt: 1448349256868.jpg]

Tõele au andes tundub see pilt raudselt trollimisena. Seda ootaks kuskilt FunnyJunki taoliselt lehelt, kus keegi otsustab lameda maa pooldajaid vmt ullikesi mõnitada. Sellise pildi/küsimuse tõstatamine paistab lihtsalt rumaluse tipuna ja ma ei hakka siinkohal kirjeldamagi, miks. Kui keegi aru ei saa, siis võib küsida ja ma selgitan.

Tjah, sealt edasi ma enam isegi ei sirvi. Saamaks aru, et muna on mäda, ei pea seda üleni ära sööma.
Vasta
#9
See pilt on välja toodud eesmärgiga esitada küsimus, et miks ametlikel fotodel Maast, mida me NASA materjalide hulgast üles leiame, meie mandrite suurus, ookeanide värvus jms pidevalt aastast-aastasse muutub? Küsimused ju pildi all selgelt välja toodud. Lightsalt mine NASA kodulehele või otsi ise Internetist nüüd välja need pildid aastate jooksul ja tee võrdlus. Vaata, mis selgub. Osad teadlased loomulikult väidavad ka, et meie Maa on oblaat-sfäär (mitte aga täiuslik sfäärjas keha), mida aga mitte ühegilt NASA pildilt siiani välja lugeda ei õnnestu.
Isiklikult ma loomulikult usun seda, mida King Jamesi piibliversioon räägib.
Vasta
#10
Loomulikult sõltub see kõik aastaajast, mil pildistatakse, pilvkattest ja nurgast, mille alt pildistatakse. Sellise asja esiletoomine on jaburus. Lapski peaks sellest aru saama.

Maa on kujult ovoid, pooluste kohalt kergelt kokku surutud sfäär. Läbimõõtude vahe on aga väga väike, et seda taolistelt piltidelt palja silmaga näha

[Pilt: earthshape_20030417112611.jpg]

Ma imestaks pigem kui seda mõnelt NASA massitarbepildilt silmaga tuvastada oleks võimalik Smile1

See kõik aga ei vastanud sellele, et kas oled nüüd siis lapikusse maasse uskuja?

Niisiis King James? Ja piiblit loed muidugi originaalses KJ tõlkes ehk inglise keeles?

PS! Arlich trollib! Aga vaatame, kuhu see komejant välja jõuab.
Vasta
#11
See on nii nimme tehtud ullikeste jaoks....Las lollid usuvad seda, mida neile ette antakse.....
MÄDAMUNA....
Vasta
#12
Tjah aga ma ei suuda uskuda, et Arlich siin nüüd seda usub. Ma ei tunne teda muidugi. Võibolla on kõik tõsi - äkki usubki. Aga minu arust on see kõik lihtsalt nii jabur, et see PEAB olema trollimine.
Vasta
#13
Ärapööranud ajudega ollus....oma asi, mida ta usub!
Vasta
#14
Materjal, mis koostatud ongi seetõttu koostatud inglise keeles, sest eestikeelset KJV ju ei eksisteeri. Jah ja ma olen Jumala Sõnasse uskuja.
Kui sa võtad aga nüüd ükskõik millise suvalise uuringu autori, siis kas sa ei arva, et uuring, mis koostatud selle inimese poolt ka tema uskumist kõigesse sellesse, mida ta kirjutab, ka väljendab?
Antud materjali olemuseks on aga just eelkõige püüd kajastada meie reaalsust tuginedes Piibli väidetele. Kas on võimalik, et KJV on tõepoolest juba sellest kõigest meile eelnevalt ette kirjutanud, mis kõik saab aset leidma...
Jah ja Piibel tõepoolest räägib meile DNAst (ehk elu raamatust) ja kvantfüüsikast ja ülimast vandenõuteooriast ja kõigest muust.
Kuidas see kõik on võimalik? Tõepoolest inimese jaoks on see võimatu, aga Jumal, kes asub väljaspool aega ja ruumi, on jätnud meile oma Sõna, et see aitaks meil asjadest aru saada.
Vasta
#15
Kurat ingli nahas. Paavst ise ongi Lucifer!....Ja muu on luulu koos ulmega ühte patta pandud.
Vasta
#16
(13-06-2016, 21:26 )Arlich Kirjutas: Materjal, mis koostatud ongi seetõttu koostatud inglise keeles, sest eestikeelset KJV ju ei eksisteeri. Jah ja ma olen Jumala Sõnasse uskuja.


Sa väitsid, et sinu usu aluseks on KJ tõlge. Ma küsisin, kas kasutadki seda piibliversiooni igapäevaselt? Oled selle läbi lugenud ja kõigesse süüvinud? Või meeldib see just seepärast, et see on tuntud oma mõningate ekstavagantsuste ja tõlkevigade poolest? Oled sa üldse teadlik piiblitõlgete (mitte ainult james) vigadest? Ümberkirjutuste tahtmatutest ja tahtlikest vigadest? Kas sa usud, et meil täna kasutada olevad tõlked on samasugused nagu originaalid olid ~1600-1900 aastat tagasi? Et midagi pole muudetud, parandatud, mööda tõlgitud jne? Kui jah, siis kuidas saab sellesse enam üldse uskuda? Piiblit lugedes pole ju võimalik teada, mis seal algsest pärit on ja mis mitte. Kui sa ei usu, et see muutunud on, siis pole üldse mõtet rääkida Laugh

(13-06-2016, 21:26 )Arlich Kirjutas: Kui sa võtad aga nüüd ükskõik millise suvalise uuringu autori, siis kas sa ei arva, et uuring, mis koostatud selle inimese poolt ka tema uskumist kõigesse sellesse, mida ta kirjutab, ka väljendab?


Ilmselt iga teadusliku uuringu autor on tõesti uskunud, mida ta oma aruandesse kirja paneb. Aga ta ei teinud uuringut seepärast, et uskus mingisse tulemusse, vaid hakkas pärast uuringuid uskuma seda, mille suunas kõik tõendid viitasid.

Kui nüüd piibliga paralleel tõmmata, siis piiblis kirjutatust enamuse suunas ei näita küll ükski tõend. Seal on ju küll mingil määral ajaloolist tõde aga see on lihtsalt ajalugu, mitte üleloomulikkus, müstika jmt.

(13-06-2016, 21:26 )Arlich Kirjutas: Kas on võimalik, et KJV on tõepoolest juba sellest kõigest meile eelnevalt ette kirjutanud, mis kõik saab aset leidma...
Jah ja Piibel tõepoolest räägib meile DNAst (ehk elu raamatust) ja kvantfüüsikast ja ülimast vandenõuteooriast ja kõigest muust.
Kuidas see kõik on võimalik? Tõepoolest inimese jaoks on see võimatu, aga Jumal, kes asub väljaspool aega ja ruumi, on jätnud meile oma Sõna, et see aitaks meil asjadest aru saada.

Kui inimene soovib, võib ta kasvõi Pipi Pikksukast igasuguseid tulevikuennustusi välja lugeda. Nostradamus on ilmselt tuntuimaks näiteks, kuidas suvalisest segasest sonimisest igaüks seda välja loeb, mida tahab. Tagantjäreletarkus on ikka täppisteadus ja takkajärgi on iga suvalise kuutõbise sonimises lihtne ennustusi avastada. Aga tagantjärgi avastatud ennustusel puudub igasugune väärtus. Vot tehke oma usuühinguga mõni tõeline ettekuulutus, mida ilma jumaliku väeta muidu kohe kuidagi teha ei saaks ning siis kui kuupäev on valmis tiksunud, vaatame edasi.
(13-06-2016, 21:17 )HUGOTH Kirjutas: Ärapööranud ajudega ollus....oma asi, mida ta usub!

Ma kardan, et sul on siiski õigus. See vist ikka pole trollimine Laugh
Vasta
#17
Viimane ponnistus enne lõhkiminekut!Siis tekibki nn hingede krabamise maania. Sedasi on läinud kõigi nende ilmalõpu ennustajatega ja ka ihu ja hingega uskujatega.
Vasta
#18
Tõesti! Tõesti!

Tarkus ehitas enesele koja, püstitas oma seitse sammast!
Ta tappis tapaloomad, segas viina, kattis lauagi valmis!
Ta läkitas oma ümmardajad, laskis hüüda linna küngastel: Kes on kogenematu, pöördugu siia!
Mõistmatule ta ütles: Tulge, sööge mu leiba ja jooge mu segatud viina! Jätke maha rumalus, et jääksite elama, ja käige mõistuse teel!

Kus on targad? Kus kirjatundjad? Kus selle ajastu arutlejad? Eks Jumal ole selle maailma tarkuse teinud jõleduseks?

Sest maailm Jumala tarkuses ei õppinud tundma Jumalat tarkuse kaudu ja seepärast oli Jumalale meelepärast jõleda jutluse kaudu päästa need, kes usuvad...

Ent Jumal on selle meile ilmutanud Vaimu läbi; sest Vaim uurib kõik asjad, ka Jumala sügavused.
Sest kes inimesist teab seda, mis on inimeses, kui aga inimese vaim, kes temas on? Samuti ei tea ka ükski, mis on Jumalas, kui aga Jumala Vaim.
Aga meie ei ole saanud maailma vaimu, vaid Vaimu, kes on Jumalast, et teaksime, mis Jumal meile armust on andnud, ja seda me ka räägime mitte sõnadega,
mida õpetab inimlik tarkus, vaid mida õpetab Vaim, ja seletame vaimseid asju vaimsetega.

Aga maine inimene ei võta seda vastu, mis on Jumala Vaimust; sest see on temale jõledus ja ta ei või sellest aru saada, sellepärast et seda tuleb ära mõista vaimselt.
Aga vaimulik inimene mõistab kõik ära, ent teda ennast ei mõista ükski ära...
Vasta
#19
Misiganes....mina lõpetan selle jamaga siin Smile1
Vasta
#20
Jäin mõtlema, et kas erinevate egregorite mõju all olemine on umbes nagu armunud või joobunud olekus viibimine?
Tundub küll sedasi.
Ning päris palju räägitakse, et ära kasuta oma mõistust, vaid kuula vaid oma tundeid. Kui mõistus välja lülitada, siis on muidugi ju kergem manipuleerida inimest.
Sama on ka siis, kui südant eirata ja ainult mõistust kasutada. Siis ei ole ka enam inimene, vaid robot.
Aga eks see tasakaalu leidmine kõige vahel olegi raske ülesanne. Eriti veel vastutuse võtmine oma tegude ja sõnade eest. Lihtsam ja turvalisem oma patte nii-öelda kahetseda ja jätkata vanaviisi.
Vasta
#21
Neid, keda huvitab, kas Maa on lapik või ümmargune, siis siin on 2 huvitavat materjali sellel teemal.

1) Circle Of The Earth Investigation (Daniel Valles; kristlik seisukoht; kajastab praktiliselt kõiki kohti Piiblist, mis seotud Maa ja Taeva ülesehitusega jpm.)

vt. link failile (allalaaditav)

2) 200 Proofs Earth is Not a Spinning Ball (Eric Dubay; jooga ja wing chun õpetaja; NWO paljastaja; mittekristlik seisukoht; koondab endas paljude eksperimentide jms tulemused)

vt. link failile (allalaaditav)

Tegelikkuse lahtiharutamine saab võimalikuks, kui silmad on täiesti avatud!
Vasta
#22
(15-06-2016, 14:12 )Arlich Kirjutas: Tegelikkuse lahtiharutamine saab võimalikuks, kui silmad on täiesti avatud!

Ainult silmadest jääb natukene väheseks.
Vasta
#23
On olemas materiaalne maailm. Ja on olemas vaimne maailm. Või vaimude maailm. Vaimude maailm, ei tegele materiaalse maailmaga. Vaimude maailm, ei tegele materiaalse maailmaga. Neid kes vaatlevad seda materiaalset maailma on ainult kümmekond vaimu. Vaimumaailm tegeleb ainult vaimumaailmaga. See asub mustade aukude taga. Teekond siia , materiaalsesse maailma on liiga pikk, et tegelda pidevalt selle materiaalse maailmaga. 
Miks meie - „inimesed“tahavad tegelda vaimude maailmaga, aga mitte selle materiaalse maailmaga. Seaksime kõigepealt korda suhted selle materiaalse maailmaga, alles siis vaimude maailmaga. 
Küsimus - palju inimesele on vaja, et siin materiaases maailmas ära elada?
Vanarahvas ütleb. Ärge koguge vara, mide Kari ja rooste sööb.
Mida te võtate kaasa, kui te peale surma, lahkute oma materiaalsest kehast ja liigute vaimude maailma? Aga sinna peate te oma puhkuse ajaks jõudma. 
Vaimude maailma peate te jõudma puhtana. 
Kas teie tahate et teie elamisse tuuakse prahti, tüli ja pahandust?
Teatavasti on elu, - Sugulisel teel, edasi antav surmatõbi. Meil aga räägitakse - materiaalse keha, - igavesest elust. Kas keegi on näinud – igavesti elavat – materiaalset keha? Miks maa peal ei hakata kohe peale sündi – tegema ettevalmistusi surmaks? Miks ei räägita – et hing on igavene? Et sünnitaksegi siia – materiaalsesse kehasse sellekas – et täiustada hinge. Et ainult läbi materiaalse generaatori on see võimalik. Et hinge on võimalik täiustada täiuseni – kuni muutud oma looja sarnaseks. Ning oled ise looja.
Aga meil siin maa peal arvatakse millegipärast, mida suurema solgiämbriga teist üle kallata saab, seda tehtum sa oled. Ja veel palju asju, mis ei mahu mõistuse piiridesse!
Kõik see ongi – üks suur eksitus-. Millest keegi ei taga isegi mõelda -.
Vasta
#24
(15-06-2016, 14:12 )Arlich Kirjutas: [---]
2) 200 Proofs Earth is Not a Spinning Ball (Eric Dubay; jooga ja wing chun õpetaja; NWO paljastaja; mittekristlik seisukoht; koondab endas paljude eksperimentide jms tulemused)

vt. link failile (allalaaditav)

Tegelikkuse lahtiharutamine saab võimalikuks, kui silmad on täiesti avatud!

Just, sellele tüübile tuleks esimese 6 punkti puhul kartuli peal kera lõikeid tutvustada ja (gravitatsiooni)jõu vektoriaalset olemust tutvustada.
Vasta
#25
1) 3 aasta taguseid sündmusi (nö "Arlichu ärakeeramist") saab selgitada kui massimeele (Castaneda "lendaja", ehk arengumaagide "seene") räiget sekkumist Arlichu maailmapilti: täpsemalt nihutati tema "katust" arusaamade-mõõdupuude kohapealt (ehk 248-kiirelise Elulille 10-nd süsteem, mida esindab olemusrass "torbikud", ning mis kätkeb endas inimeste arusaamasid ja mõõdupuid).

Energeetika poolest olen ma nö "peajalgne" (248-kiirelise Elulille 16-süsteem, ehk mõttemudelite valdamine) - Elulille mustris on olemusrassid torbikud & peajalgsed paaris, st ressursi-kaose poolel on torbikud (oma arusaamadega), ning korra-süsteemide poolel on peajalgsed (oma mõttemudelitega).

Miks massimeel-lendaja-seen seda tegi (nihutas Arlichu katust): kuna peajalgse mõttemudelid (toonane vaimsete õpetuste ühend-teooria) toetuvad torbikute arusaamadele (Arlichu poolt kogutud terakesed erinevatest õpetustest), siis kõige lihtsam tee peajalgsete mõjutamiseks-mürgitamiseks oli "nihutada" torbikute arusaamasid.
Kuid ma nägin sellise manipulatsiooni 3 aastat tagasi läbi, ning ei neelanud neid mürgitatud mõttemudeleid alla (hakkasin otsima igasugu muid "kõrgemast kõrgemaid", sh pea-inglite kehastusi ja sain nii maailmakõiksuse olemusest soovitud ülevaate otse kätte).


2) Mis aga puudutab seda 2000 aastat tagasi elanud "lähis-ida sohilast", siis oma personaalse taseme poolest oli ta Buddhi tasandi alguses, ehk võrreldav praeguste tehaste direktoritega, poliitikutega, telestaaridega - st ta (jeesus) ei suutnud iseseisvalt midagi uut luua: ainuke mida ta teha suutis oli teisi endasse uskuma panna (sama suudavad ka miljonid telestaarid, poliitikud ja direktorid teha).

Kogu see nö "näiliselt tark jutt" mis piiblisse kirja on pandud on jeesusele nö "kõrva sosistatud" (dikteeritud, kanaldatud) - ning kõrva sosistajaks oli massimeel-lendaja-seen.

Too mingeid piibli tsitaate kus loetletakse üles jeesuse 2000 aasta taguse kehastuse ajal tema enda poolt loodud asjade nimekiri (mingi konkreetne taim, mingi konkreetne loom, mingi konkreetne planeet, galaktika, universum, jne) - midagi taolist ju pole, kuna jeesuse personaalne tase lihtsalt ei küündi millegi sellise loomiseni! - kõik need udujutud "maailma loomisest jeesuse poolt" on vaid tühipaljad väited, milledele räägivad vastu teiste religioonide tekstid (igasugu Jahwed, Allahid, Budhad, Odinid, Zeusid ja muud taolised on samuti "maailma loomise" ainu-autorid olnud, st vastuolu tervikpildi tasemel).

Kui üritada maailma loomist kirjeldada igavikulise Atma tasandi vaatepunktist, siis esmalt olid tervikolemused-vaimud igavikulises kõikehõlmavuses (midagi suuremat, kui kogu tajutav ruum Universumite piiridest väljaspool ja kogu tajutav aeg füüsilise maailma loomisest füüsilise maailma lõpuni välja) - esmalt loodi nö "elulille farmerite poolt" 248-kiireline elulille muster, ning Elulille mustri sisse moodustus-kujundati-loodi kogu nähtav Universum 12-ne olemusrassi poolt (ajaks-ja-ruumiks lõhestunud Buddhi tasand, ning sellest jämedma poole jäävad põhjuslik, mentaalne, tunde, eeterlik ja füüsiline tasand) - ning lõpuks üritas üks ülekäte läinud kuldvereliste olemusrassi esindaja hakata parasiiti mängima, ning nii kujuneski välja religioonide taga olev massimeel-lendaja-seen, kelle poolt ongi jeesusele igasugu "tarka juttu" kõrva sosistatud ja piiblisse kirja pandud.


3) Viimase paarituhande aastaga on inimkonna tase kuigivõrd kerkinud, st igasugu telestaaride-poliitikute-direktorite näol on peale kasvanud miljonitesse ulatuv seltskond, kes oma personaalselt tasemelt on võrreldav religioone kirja pannud nö "jumalatega": neile ei lähe enam peale igasugu religioonide udujutud.

Kuna aga endiselt on miljardeid taime-looma-inimese tasemel tervikolemusi, siis ei saa massimeel-seen-lendaja lubada ühegi religiooni nö "kokku kukkumist" (uppuval Titanicul mängis reibas muusika kuni lõpuni!) - seetõttu üritatakse isegi sisemistest vastuoludest kubisevat ristiusku tõsimeelselt nö "vee peal hoida".

Massimeel-lendaja-seen karab TÕDE - kuna ma olen nö "kehast väljas käimiste ajal" näinud Atma tasandi igavikulist olemust, siis tal lihtsalt pole kohta, mille abil mind religioonide moonutuste külge väänata (ma tean milline tühisus on jeesuse tervikolemuse taga, st mind tema nimega ei löö!).


------

Kunagi kõrges vanaduse, kui sa Arlich nö "otsi hakkad andma" laseb massimeel-lendaja-seen sind (nagu iga teist ressursist tühjaks imetut) oma võrgust välja: siis näed isegi, kuidas maailmakõiksuses lood on, ning kui tühised tervikolemused need jeesused-allahid-jahwed olid .
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,184,856 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,265 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,033 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,746 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,889 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 651 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 649 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 638 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat